1. 31

  31

  1080P Türkçe Dublaj

  31 film izle, Beş karnaval çalışanı kaçırılıp ıssız bir yerde esir olarak tutulmaktadır. Bütün karışıklığın arasında kendilerini ölümcül bir vahşi oyunun ortasında bulurlar.Oyunun amacı 12 saat boyunca şeytani palyaço çetesine karşı hayatta kalmak. Rob Zombie yapımı olan bu film beklenenleri fazlasıyla karşılayacak gibi gözüküyor. 31 (2016) Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle donmadan yüksek kalite full hd film izle.
  31 9.5 / 10 9 kullanıcı oyu.
  9.5
  ( Toplam 9 oy )

      4,8   59

 1. Yetişkinlerin De İzleyebileceğin En İyi 7 Animasyon
  Yetişkinlerin De İzleyebileceğin En İyi 7 Animasyon Uzun bir süre, animasyonun yalnızca çocuklara yönelik yapılmasını savunanların tekelinde bulunan animasyon sineması, günümüzde çok daha derin ve etkileyici işler ortaya koyabilmektedir.
  Yasak Aşkı Konu Alan En İyi 6 Sinema Filmi
  Yasak Aşkı Konu Alan En İyi 6 Sinema Filmi İşte yasak aşkın büyüsüne kapılan çiftlerin farklı hikayelerini konu edinen 6 en iyi film!
  Zihinsel Hastalıklar Temalı En İyi 5 Film
  Zihinsel Hastalıklar Temalı En İyi 5 Film IMDB puanlamasında da başarı elde eden birtakım zihinsel hastalık filmleri vardır. Bu filmlerden en iyi 5 tanesini sıralamak gerekirse, şu şekilde bir liste yapmak mümkündür:
  Vin Diesel’in en efsane 5 filmi
  Vin Diesel’in en efsane 5 filmi İyi bir aile babası olduğu bilinen Vin Diesel, 2007 yılından beri Paloma Jimenez ile evlidir ve 3 çocukları vardır. Şimdi sizin için hazırlanan Vin Diesel en iyi filmleri listemize göz atınız.
  Vampir Konulu En İyi 5 Sinema Yapıtı
  Vampir Konulu En İyi 5 Sinema Yapıtı Sinema ve edebiyatın en gizemli dallarından birisi haline gelen vampir efsanesi, neredeyse 90 senedir sinema sektöründe yer almaktadır.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Full HD Film izle - Film izle - 2019 Filmleri - Türkçe Dublaj Film izle - Türkçe Altyazılı Film izle