1. Adalet Birliği Ölümcül Besliye Karşı: Justice League Vs. The Fatal Five

  Adalet Birliği Ölümcül Besliye Karşı: Justice League Vs. The Fatal Five

  1080P Türkçe Dublaj

  Adalet Birliği Ölümcül Beşliye Karşı filminin konusu; Adalet Birliği’nin Ölümcül Beşli ile olan savaşını anlatmaktadır. Adalet Birliği grubunun başrollerinde; Superman rolünde George Newbern, Batman rolünde Kevin Conroy, Wonder Woman rolünde Susan Eisenberg oynamaktadır. Ölümcül Beşli grubunun başrollerinde; Tharok rolünde Peter Jessop, The Persuader rolünde Matthew Yang King, Mana rolünde Philip Anthony-Rodriguez ve Emerald Empress rolünde Sumalee Montano oynamaktadır. Adalet Birliği; şehri koruyan kişilerden oluşur. Superman, Batman, Wonder Woman gibi şehrin ve insanların iyiliğini isteyen kişilerin oluşturduğu bir gruptur. Ölümcül Beşli; şehri ele geçirmek isteyenlerden, kötülerden oluşur. Tharok, Emerald Empress, The Persuader, Mana, Validus gibi isimler bir ara gelmiş ve şehri ele geçirme planları yapmaktadırlar. Ölümcül Beşli gün geçtikçe daha da güçlenmektedir. Bu durum şehrin durumunu tehlikeye sokar. Adalet Birliği de bu durumdan endişe duyar ve Ölümcül Beşli ile savaşmaya karar verir. İyiler ve kötüler yani Adalet Birliği ve Ölümcül Beşli birbirine savaş açar. Bu savaşın galibini görmek isteyenler, Justice League Vs. The Fatal Five’ı tek part izleyebilirler.

  Yüksek Görüntü Kalitesiyle Doğa Üstü Güçleri Olanların Dünyasını İzleyin!

  Adalet Birliği Ölümcül Beşliye Karşı HD izleme seçeneğiyle 30 Mart 2019 tarihinde vizyona girmiştir. Amerikan yapımı bir filmdir. Yönetmeni, Sam Liu’dur. Justice League Vs. The Fatal Five’ı 720p-1080p görüntü kalitesiyle izlemek için 1 saat 17 dakika ayırmanız yeterli.

  Fantastik Bir Dünyaya Hazır Olun!

  Adalet Birliği Ölümcül Beşliye Karşı orijinal izleyenlerin de görebileceği üzere animasyon filmidir. İçerisinde süper kahramanların bulunduğu fantastik bir dünyayı anlatır. İki grubun birbirleriyle savaşırken kullandıkları süper güçleri ve senaryosu bakımında bilim kurgu filmidir. Görsel ve ses efektlerinin oldukça yoğun kullanıldığı, her yaştan insana hitab eden bir filmdir. Justice League Vs. The Fatal Five’ı Türkçe alt yazılı izleyebilirsiniz. Ayrıca alt yazı takip etmek istemeyenler, Adalet Birliği Ölümcül Beşliye Karşı’yı Türkçe dublajlı da izleyebilir. Süper kahramanların büyülü dünyasını anlatan Justice League Vs. The Fatal Five’ı full izlemek için vakit kaybetmeyin.

  Adalet Birliği Ölümcül Beşliye Karşı - Justice League Vs. The Fatal Five

  Justice League Vs. The Fatal Five, gittikçe artan düşmanlarıyla savaşarak, dünyayı korumak zorunda olan Adalet birliğinin maceralarını konu almakta olan, bir animasyon çizgi roman filmidir. Adalet Birliği Ölümcül Beşliye Karşı Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, gün geçtikçe daha da güçlenen Adalet Birliğinin önderliğini yapan Supermen, Batman ve wonder Woman’ın, şehre saldıran kötü karakterlerle olan mücadelelerine, daha yakından şahitlik edebilirsiniz. Justice League Vs. The Fatal Five full izleme seçeneğiyle, şehri ve dünyayı kötü kişilerden korumak pahasına girdikleri bu savaşta, Adalet Birliği üyelerinin çektiği zorluklara ve yaptıkları kahramanlıklara, kesintisiz şahitlik etme fırsatına sahip olacaksınız.

  Justice League Vs. The Fatal Five İle Heyecanlı Aksiyon Sahnelerine Hazır Olun

  Adalet Birliği Ölümcül Beşliye Karşı konusu, gün geçtikçe daha da güçlenen düşmanlarını önüne geçmek için çeşitli çözümler arayan Adalet Birliği başkanları; Superman, batman ve Wonder Woman, çeşitli çıkar yolları arayacaktır. Justice League Vs. The Fatal Five 720p – 1080p izleme kalitesiyle, şehre saldırarak, şehrin hakimiyetini ele geçirmeyi amaçlayan; Tharok, Emerald Empress, Validus, Mano ve Persuader’in oluşturduğu gruba karşı durmaya çalışan, Adalet Birliğinin maceralarına, yüksek çözünürlükte tanıklık edeceksiniz. Adalet Birliği tarafından, ölümcül beşli olarak adlandırılan bu güçlü ve tehlikeli grup, Adalet Birliği üyelerini oldukça zor anlara sokacaktır. Şehirdeki bütün huzurun kaçmasına sebep olacak savaşlar gittikçe artmakta, iyi ve kötü arasındaki mesafe iyice artmaktadır. Adalet Birliği Ölümcül Beşliye Karşı alt yazılı izleme seçeneğiyle, macera dolu animasyon filmini gerçek seslendirmeleriyle izleme şansına sahip olacaksınız. Justice League Vs. The Fatal Five orijinal izleyerek, çizgi romandan alınmış bu aksiyon filmini, kusursuz görüntü kalitesiyle izlemeniz mümkün olmaktadır.

  Adalet Birliği Ölümcül Beşliye Karşı Filmini Daha Yakından Tanıyın

  2 mart 2019!da vizyona giren filmin yönetmenliğini, Sam Liu yapmıştır. İMDB’den 6,7 puan alan Justice League Vs. The Fatal Five tek parça izleme seçeneğiyle, aksiyon ve macera dolu animasyon filmini kesintisiz izlemeniz mümkündür. Adalet Birliği Ölümcül Beşliye Karşı HD izleme kalitesiyle, izleyenlerin karşısına çıkmaktadır.

  Adalet Birliği Ölümcül Besliye Karşı Full HD Türkçe dublaj 1080p izle.
  Adalet Birliği Ölümcül Besliye Karşı: Justice League Vs. The Fatal Five 3.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  3.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      6.4   38

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, rapidvideo, video.google, openload vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucu Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FullHDFilmizle7.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Full HD Film izle sitesinden İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler.