1. Aşkın Algoritması: Zoe

  Aşkın Algoritması: Zoe

  1080P Türkçe Dublaj

  Aşkın Algoritması, romantik ilişkileri daha da geliştirmek amacıyla çalışmalar yapan iki meslektaşın, farkında olmadan oluşturdukları büyük gelişmenin sonuçlarını konu almaktadır. Aşkın Algoritması Türkçe Dublaj izleme seçeneğiyle, ideal android eşler tasarlayan bir firmada çalışan iki mühendis olan, Cole ve Zoe’nin farkında olmadan oluşturdukları devrim niteliğinde icadın doğurduğu sonuçları, en ince detayına kadar takip edebileceksiniz. Zoe full izleyerek, dünyayı yeniden şekillendirecek icadı daha yakından tanıyın!

  Aşkın Algoritması İle Çığır Açan Yeniliklere Hazır Olun!


  Romantik ilişkileri daha da kalıcı hale getirmeyi amaçlayan bir şirkette mühendis olarak çalışan Zoe ve Cole, devrim niteliğinde bir çalışmaya imza atacaklardır. Zoe konusu, ideal android eşler tasarlamayı kendisine ilke edinmiş bir şirkette çalışan iki mühendisin, hayallerinin de ötesinde buluşlara imza atmasını ele almaktadır. Zoe ve Cole’nin hayallerinde romantik ilişkileri geliştirmek ve daha da mükemmel hale getirmek vardır. Ancak çalışmalarının sonucu, hiç de bekledikleri kadar masum olmamıştır. Aşkın algoritması 720p – 1080p izleme kalitesiyle, çalışmalarının gittikçe derinleşmesi sonucunda şaşkınlığa uğrayan iki mühendisin, birbirlerine olan aşklarını kesintisiz takip edebileceksiniz.

  Zoe ve Cole’nin hayalinde, insanların duygularını daha da geliştirmek vardır. Ancak çalışmaları ilerledikçe, insanlar yerine, insanların tasarladığı yapay kişilerin geliştirilebildiğini görmektedirler. Konu artık insanlardan çıkıp, yapay zekâlara doğru ilerlemeye başlamıştır. Zoe orijinal izleme fırsatıyla yapay zekaların, sevgi, şefkat, hissetme, aşık olma gibi duygulara sahip olmalarına ve yavaş yavaş insanların yerini almalarına şahitlik edeceksiniz. Dünya için büyük bir devrim niteliği görecek olan bu tesadüfi buluş, insanlar tarafından kabul görene kadar pek çok zorluktan geçecektir. Bu icat vesilesiyle, insan ilişkilerini zirveye taşıyan Zoe ve Cole’nin arasındaki yakınlaşma gittikçe artmaktadır. Ancak gelişen android robotlardan bir tanesi olan Ash’de,  Zoe’ye âşık olmuştur. Bu iki aşk arasında sıkışan Zoe, gerçeklerle yüzleşmiş ve icadının nereye doğru ilerlemeye başladığının farkına varmıştır.

  Zoe Filmi Hakkında Merak Ettikleriniz

  21 Aralık 2018 tarihinde, ABD’de vizyona giren Aşkın Algoritması filminin yönetmen koltuğunda, Drake Doremus yer almaktadır. Bilim kurgu kategorisinde yer alan bu esrarengiz filmin senaryosunda ise, Richard Greenberg’in imzası bulunmaktadır.  Toplamda 1 saat 44 dakika süren, macera ve melodram dolu Aşkın Algoritması tek parça izleme fırsatıyla, kesintisiz heyecanı sizlere armağan etmektedir. Bilim kurgunun hayal gücünü zorlayan bu filmin başrollerinde, Lea Seydoux ve Ewan McGregor yer almaktadır. Bilim kurgu ve aşkın bir arada toplandığı Aşkın Algoritması HD izleme kalitesiyle evlerinize geliyor!

  Aşkın Algoritması: Zoe Full hd izle, Aşkın Algoritması: Zoe tek part izle, Aşkın Algoritması: Zoe 1080p izle, Aşkın Algoritması: Zoe Türkçe dublaj izle. Aşkın Algoritması: Zoe full izle, Aşkın Algoritması: Zoe full hd izle, Aşkın Algoritması: Zoe izle, Aşkın Algoritması: Zoe filmini full hd izle, Aşkın Algoritması: Zoe 1080p bedava izle, Aşkın Algoritması: Zoe donmadan izle, Aşkın Algoritması: Zoe online izle, Aşkın Algoritması: Zoe kasmadan izle, Aşkın Algoritması: Zoe filmi Türkçe dublaj full hd 1080p ve 720p izle. 2019 yılının En iyi Gerilim filmlerini Türkçe dublaj full hd 1080p izle, En iyi Dram filmlerini Türkçe dublaj full hd 1080p izle, 2018 yılının En iyi Romantik filmlerini dublaj full hd 1080p izle.
  Aşkın Algoritması: Zoe 3.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  3.0
  ( Toplam 1 oy )

      6   299

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Full HD Film izle - Film izle - 2019 Filmleri - Türkçe Dublaj Film izle - Türkçe Altyazılı Film izle