1. Ayin: Hereditary

  Ayin: Hereditary

  1080P Türkçe Dublaj

  Ayin filmi, son dönemin dikkat çeken gerilim filmlerinden biri olma özelliği taşıyor. Hereditary HD izleyerek gerilimi daha net hissedebileceğiniz film, bildiğiniz korku ve gerilim filmlerinden ayrılıyor. Ayin filminin konusu şöyle: Graham ailesi, büyükanneleri ile birlikte yaşamaktadır. Ancak büyüanne Ellen hastadır ve her an ölebilir. Bir gün hayat gözlerini yuman Ellen, evde kalan diğerleri için önemli bir miras bırakmıştır. Ellen’in ölümüyle kızı Annie ve ailesi, giderek korkunçlaşan ve gizemini arttıran bir laneti miras olarak almışlarıdır. Yaptıkları keşifler gizemli ve karanlık bir hal almaya başlar ve aile bir arada kalmak için daha fazla çaba sarf etmek zorunda kalır. Paramparça bir mirasın gövdesinde yaşanan trajedi ve korkunç olaylar filmde konu edilmektedir. Hereditary filmi full izleme özelliği ile sizler için burada!

  Hiçbir Miras Bu Kadar Korkunç Olmamıştı!

  Korkunç bir miras hikayesini konu alan film, gerilim sahnelerinin başarısı ile dikkat çekiyor. Yönetmen Ari Ester’in ilk uzun metrajlı yapımı olma özelliğini taşıyan film, Ayin 1080p izleme kalitesi ile sizlerle! Gerilim, dram, korku türlerinde oldukça ilgi gören film, 2018 yapımı olma özelliği taşıyor. 127 dakikalık uzunluğu olan Hereditary filmi, tek part izleme seçeneği ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. 7,3 imdb puanlı bu muhteşem gerilimi kaçırmayın! Filmdeki çığlıkları orijinal sesinde duymak için Ayin filmi alt yazılı izleme seçeneğini tercih edebilir, dilerseniz korkunç sahne planlarına odaklanmak için Hereditary filmi Türkçe dublaj izleme özelliğini kullanabilirsiniz.

  Kaslarınızı Gerecek Gerçek Bir Korku Filmi!

  Abd yapımı film, vizyona girdiği ilk günden itibaren Türkiye’de, vizyonda kaldığı 9 hafta içerisinde 89.543 izleyiciye ulaşarak 1.182.872.67 Türk Lirası hasılata imza atmıştır. Filmin Abd’deki gösterimlerinde kazandiği toplam hasılat ise 44.069.456 USD olarak bilinmektedir.  Toni Carlotte’nin yönetmenliğini yaptığı film, bu anlamda büyük bir başarı sağlamıştır. Kaliteli korku ve gerilim filmlerinin vazgeçilmez özelliği merak ve beklenti duygusudur. Bu film, her iki duyguya da mükemmel şekilde hitap ederek, izleyiciyi terleten bir gerilim ortaya çıkarmıştır. Bittiğinde gerçek dünyaya dönmenizin zaman alacağı Ayin filmi hd izleme kalitesi ile sizlerle!

  En iyi Gerilim filmleri Türkçe dublaj Full hd 1080p izle, En iyi korku filmleri Türkçe dublaj full hd 1080p izle, En iyi Gizem filmleri Türkçe dublaj full hd 1080p izle.
  5.0
  ( Toplam 0 oy )

      7   226

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde yayınlanan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler.