1. Bak Kim Döndü: Er ist wieder da

  Bak Kim Döndü: Er ist wieder da

  1080P Türkçe Dublaj

  Bak Kim Döndü – Er ist Wieder da ya da İngilizce ismi ile Look Who’s Back, 2015 senesinde vizyona girmiş olan komedi dalındaki bir Alman filmidir. Hitler, günümüz Almanya’sında uyansa neler olabileceğini eleştirel ve komedi ögeleri ile anlatan Bak Kim Döndü – Er is Wieder da David Wnendt tarafından yönetilmiş ve senaryosunun yazılmış olduğu bir film. Dili Almanca olan bu filmde; Almanya’nın en kanlı faşisti Adolf Hitler’in günümüzde olsaydı yapacakları anlatılmaktadır.

  Bak Kim Döndü – Er ist Wieder da Konusu Nedir?

  Bak Kim Döndü – Er ist Wieder da konusu Er ist Wieder da film okuması oldukça farklı ögelerle doludur. Eleştirmenlerden tam not alan komedi filmlerinden biri olan Look Who’s Back, Adolf Hitler’in eski karargahlarının olduğu yerlerin gökdelenlerle çevrilmiş olması ile başlıyor. Hitler’in devri kapandıktan sonra meydana gelen olayları işleye bu filmde, başıboş şekilde sokakta gezen Adolf Hitler’in yaşadıkları mizahi ögelerle ele alınmakta. Hitler uyandıktan sonra toplum tarafından Adolf Hitler taklitçisi bir komedyen olarak görülen Adolf Hitler’in yaşadıklarının izlenebileceği Look Who’s Back – Er Ist Wider Da; romandan alıntı bir film.

  Bak Kim Döndü – Er ist Wieder da1080p İzle

  Bak Kim Döndü 1080p izle ve Er ist Wieder da 2015 Türkçe dublaj izle seçenekleri ile seyirci ile buluşan Look Who’s Back, taklitçi ve komedyen olarak tanınan Adolf hitler’in başıboş şekilde gezdiği sokaklarda karşılaştığı Fabian Sawatzki ile olan tanışması ve yollarının kesişmesinin bir macerası. Fabian Sawatzki, televizyondaki işinden kovulan ve sansasyonel bir haber ile geri dönmeyen çalışan bir adamdır. Adolf Hitler ile karşılaşınca, işler çığrından çıkacaktır.

  Bak Kim Döndü – Er ist Wieder da  720P İzle

  Bak Kim Döndü 720p izle ya da Er ist Wieder da 720p altyazılı izle seçenekleri ile seyirci ile buluşan bu filmde; modern dünyada duyulan faşist ayak seslerinin de politik biçimde işlendiği görülmektedir. David Wnendt tarafından aynı isimli romandan sinemaya uyarlanmış olan bu filmde; Adolf Hitler’in bu dönemdeki dünyada neler yapabileceği, neler düşünebileceği işlenmektedir. Katja Riemann, Chirstoph Maria Herbst ve Oliver Masucci’nin başrolleri paylaştığı bu filmde; siyasi, politik ve evrensel göndermeler de bulunmaktadır. Eleştirmenlerden tam not alan bu film; IMDB’den 7.1 puan almıştır. Bir saat elli altı dakika süren bu başarılı komedi, 7 ödüle aday gösterilmiş ve 2 ödül kazanmıştır.

  Bak Kim Döndü – Er ist Wieder da Türkçe Dublaj Full İzle

  Bak Kim Döndü Türkçe dublaj full izle ve Erist Wieder da Türkçe dublajlı tek part izle seçenekleri ile seyredilebilir. Bu film Bambi Awards tarafından En iyi film dalarında ödül kazanmış olup, CIVIS Media Prize’da da ödülle dönmüştür. Avrupa Film Ödüllerinde, en iyi Avrupa filmi olarak aday olarak gösterilmiş olan Look Who’s Back ya da Bak Kim Döndü, German Film Awards kapsamında en iyi yönetmen, en iyi performans, en iyi actor ve en iyi senaryo dallarında aday olarak gösterilmiştir.

  Bak Kim Döndü – Er ist Wieder da Altyazılı izle

  Bak Kim Döndü altyazılı izle ve Bak Kim Döndü altyazılı hd izle seçenekleri ile aldığı ödülleri hak edişi seyredilebilecek olan bu filmde; Hitler eleştirisinin yanı sıra günümüz dünyasının modern faşist ögelerine göndermeler bulunmaktadır. 7 adaylık ve 2 ödül ile film festivallerinden dönmüştür. Aldığı ödüllerle adından söz ettirmiştir.

  Bak Kim Döndü (Er Ist Wieder Da 2015)

  Bak Kim Döndü Hitler’in 21. Yüzyıl Almanyası’na uyanmasıyla başlayan ve yer yer komik sahneleri de içinde barındıran film Er Ist Wieder Da 2015 orijinal adıyla seyirciyle buluşuyor. Başlarda oldukça zorlanan ve yeni dünyayı tanımaya ve anlamaya çalışan Hitler, keskin zekasıyla kısa sürede insanlığın yeni haline uyum sağlıyor. Bak Kim Döndü HD izleyerek Hitler’in 21. Yüzyıl deneyimlerine kesintisiz olarak sitemizden erişebilirsiniz. Zamanla yeni dünya düzenine uyum sağlayan ve insanları tanıyan Hitler’in insanları tekrardan etkisi altına alması düşündürücü olmuştur. Film sitemizde yüksek görüntü kalitesiyle Er Ist Wieder Da 720-1080p izle seçeneğiyle mevcuttur.

  Hitler’in 21. Yüzyıl Serüveni Tek Part Sizleri Bekliyor

  Yönetmenliğini David Wnendt’in yaptığı Alman yapımı film Er Ist Wieder Da full izle seçeneğiyle sizlerle. Komedi türünde güldürürken düşündüren havasıyla izleyiciyle buluştu. Filmde Hitler karakterini Oliver Masucci canlandırıyor. Diğer oyunculardan kısaca bahsedecek olursak Franziska Wulf, Christoph Maria Herbst ve Katja Riemann oyuncu kadrosundaki birkaç isimden biri. İçinde fantastik ögeler de barındıran Bak Kim Döndü konusu ile dikkatleri üzerine çekiyor. 2012 yılında Almanya’da çok satanlar listesinde uzun süre yüksek sıralarda kalan Er Ist Wieder Da kitabından bir uyarlama. Almanca dilindeki filmi sitemizden Bak Kim Döndü Türkçe dublaj izle seçeneğiyle Türkçe olarak izleyebilirsiniz.

  Komik Sahneleriyle Bak Kim Döndü 1080p Sizleri Bekliyor

  Sitemizde Er Ist Wieder Da orijinal izle seçeneğiyle sizlerle buluşan filmin yapımcılığını Christoph Müller yaptı. 8 Ekim 2015 tarihinde vizyona giren filmin gişe hasılatı 25,5 milyon USD olarak açıklandı. Filmi kesintisiz yüksek kalitede izlemek için Bak Kim Döndü tek part izle seçeneğini kullanabilirsiniz. David Wnendt bu filmiyle En İyi Yönetmen Dalında Alman Film Ödülü’nünde sahibi oldu. Başrol oyuncusu ise canlandırdığı Hitler karakteriyle En İyi Erkek Oyuncu Dalında Alman Film Ödülü’ne layık görüldü. Bak Kim Döndü filmi bunlar dışında farklı dallarda dört ödülün daha sahibi oldu. 6 ödüle sahiplik yapan Bak Kim Döndü alt yazılı izle seçeneği ile Türkçe alt yazılı izleme keyfine varın.
  5.0
  ( Toplam 0 oy )

      6.8   290

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde yayınlanan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler.