1. Batman Ninja

  Batman Ninja

  1080P Türkçe Dublaj

  Batman Ninja, 2018 yapımı, DC ile Japonya’nın ortak çalışması sonucu ortaya çıkmış bir animasyon filmdir. Batman Ninja filminin konusu şu şekilde özetlenebilir: Zamanın akışını değiştirmek isteyen Gorilla Grodd, tüm Gotham suçlularını eski feodal Japonya dönemine ışınlar. Batman, eski Japonya’ya gitmenin bir yolunu arar. Ancak bir şekilde oraya gittiğinde, o gidene kadar geçen sürede, oraya ışınlanmış olan tüm kötülerin Japonya’yı ele geçirdiklerini, kendi küçük savaş lorluklarını kurduğunu görür. Batman artık kesinlikle bir şeyler yapmalıdır. Ancak ne batmobili, ne silahlarını bu eski Japonya’da kullanamamaktadır. Sadece kendi gücüyle Joker’i ve ordularını yenemeyeceğini anlayan Batman, artık tamamen çaresiz kalmıştır. Ne yapacağını bilemez bir halde hareket ederken tüm dünya için ölümcül olacak bir hata yapar: Gorilla Grodd ile işbirliği yapmaya karar verir. Bu işbirliği sonucunda Gorilla Grodd’un Batman’dan isteyeceği tavizler Batman’ı daha da güçsüz hale getirecek ve onu kahramanlıktan çıkaracaktır. Peki Batman bunlara rağmen Gotham suçlularını günümüze getirmeyi başarabilecek midir? Muhteşem bir fantastik kovalamaca Batman Ninja HD izleme kalitesi ile sitemizde sizlerle buluşuyor!

  Bildiğimiz Batman, Bilmediğimiz Bir Tema İle!

  Bildiğimiz karanlık atmosferli karizmatik kahraman Batman’ı, eski Japon kıyafetleri içinde bir Ninja olarak gördüğümüz film, birçok insan için farklı bir deneyim olmuştur. Muhteşem bir görsel kalite sunan ve anime teknikleri ile zenginleştirilen animasyon Batman Ninja imdb puanı 5,6’dır. 85 dakika süreli animasyon filmini Batman Ninja tek part izleme seçeneği ile parçalara ayırmadan, bölmeden, gereksiz reklamlara maruz kalmadan izleyebilirsiniz.

  Gotham’ın Batman’i Japonya’da olursa!

  Hep Gotham şehrinde görmeye alışık olduğumuz süper kahraman, bu filmle sınırlarının dışına çıkıyor. Batman’ın Japon ustalarının kullandığı katanalara kavuşup kavuşmayacağı ise merak konusu! Bu muhteşem filmi şiddet sahnelerinin varlığı konusunda hassas aileler için 7 yaş altına önermeyebiliriz. Ancak 7 yaşından büyüklerle ailecek izlenebilecek filmi Batman Ninja alt yazılı izleme seçeneği ile Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. Dilerseniz de Batman Ninja Türkçe dublaj izleyerek filminizin görsel tekniklerdeki başarısının tadını çıkarabilirsiniz. Bu muhteşem animasyon sitemizde sizleri bekliyor.
  Batman Ninja 9.5 / 10 5 kullanıcı oyu.
  9.5
  ( Toplam 5 oy )

      5,0   31

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Full HD Film izle - Film izle - 2019 Filmleri - Türkçe Dublaj Film izle - Türkçe Altyazılı Film izle