1. Bilim Kurgu Bölüm 1: Son Savaşçı: The Osiris Child

  Bilim Kurgu Bölüm 1: Son Savaşçı: The Osiris Child

  1080P Türkçe Dublaj

  Bilim Kurgu Bölüm 1 Son Savaşçı, gelecek zamanda farklı gezegenlere koloniler kurmaya başlayan insanoğlunun, dünyadaki tehlikeleri temizlemeleri gerekmektedir. Bu gezegenlerden bir tanesinde subay olarak görev yapan Kane Sommerville, kızı İndi’yle çok fazla görüşemez. Başkentte olan kızıyla daha yakın bir bağ kurmaya çalıştığı sırada, dünyada bulunan hapishanelerden bir tanesindeki azılı suçlular kaçmış ve dünyaya saldırmaya başlamıştır. The Osiris Child Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, dünyadaki kurulu düzeni alt üst eden suçluların temizlenmesi esnasında, bu suçluların eline düşmüş olan İndi’yi kurtarmaya çalışan Kane Sommerville’nin yaşayacaklarına şahitlik edeceksiniz. Bilim Kurgu Bölüm 1 Son Savaşçı full izleyerek, yüksek kalitede çekilmiş olan fantastik sahneler, kesintisiz şekilde izleyenlerin beğenisine sunulmaktadır.

  The Osiris Child Filmi İle Fantastik bir Hikayeye Hazır Mısınız?

  The Osiris Child konusu, gelecek zamanlarda farklı gezegenlere yerleşen insanlığın, dünya ile bağlantısı sırasında yaşanacak trajik bir olayı ele almaktadır. Dünyada bulunan bir hapishaneye baskın düzenlenir ve içerideki bütün kötü kişiler dünyada serbest kalır. Bilim Kurgu Bölüm 1 Son Savaşçı 720p -1080p izleme kalitesiyle, kızını kurtarmak için dünyaya gelecek ve bütün azılı suçlularla savaşmak zorunda kalacak olan Kane’nin hikayesine, yüksek çözünürlükte görüntü kalitesiyle şahitlik edin.

  Kızı İndi’ye ulaşmak için çeşitli mücadeleler vermek zorunda olan ve bu esnasında kendisine yardım edecek bir suçluyla karşılaşan Kane’nin zorlu savaşını, The Osiris Child alt yazılı izleme seçeneğiyle, karakterlerin kendi duygularıyla takip edebilirsiniz. Kızını aramak için verdiği mücadeleler sırasında, tesadüfen karşılaştığı hapishane kaçağı Sy Lombrok ile anlaşmaya giden Kane, kızını bulması ve kurtarması konusunda kendisine yardım etmesi karşılığında, güvenli mıntıkalara geçebileceğini vaat ederek, Sy’nin desteğini almıştır. Bilim Kurgu Bölüm 1 Son Savaşçı orijinal izleme seçeneğiyle, seyircilerinin karşısına çıkmaktadır.

  Bilim Kurgu Bölüm 1 Son Savaşçı Filmi Hakkında Merak Edecekleriniz

  Avusturalya yapımı film, 11 Ağustos 2017 tarihinde vizyona girerek, izleyenleriyle buluşmuştur. Yönetmen koltuğunda Shane Abbess’in yer aldığı filmin senaryosunda, Shane Abbess ve Brian Cachia’nın imzaları bulunmaktadır. Aksiyon ve bilim kurgu kategorilerinde yer alan The Osiris Child tek parça izleme imkanıyla, izleyenlerine 1 saat 35 dakikalık, kesintisiz macera sunmaktadır. Bilim Kurgu Bölüm 1 Son Savaşçı HD izleme kalitesiyle, izleyenleriyle buluşuyor… Bilim Kurgu Bölüm 1: Son Savaşçı: The Osiris Child Filmini Full HD Türkçe dublaj 1080p izle.
  Bilim Kurgu Bölüm 1: Son Savaşçı: The Osiris Child 7.2 / 10 3 kullanıcı oyu.
  7.2
  ( Toplam 3 oy )

      5.2   441

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Full HD Film izle - Film izle - 2019 Filmleri - Türkçe Dublaj Film izle - Türkçe Altyazılı Film izle