1. Blair Cadısı- Blair Wıtch

  Blair Cadısı- Blair Wıtch

  1080P Türkçe Dublaj

  Blair Cadısı, 1999 yapımı Abd korku filmidir. 1 saat 18 dakikalık film, ormanda yalnız kalma klişesini ilk canlandıran yapımlardan olma özelliği taşıyor. Blair Wıtch konusu şöyle: Black Hills Ormanları hakkında her gün biraz daha farklı dedikodular yayılmaktadır. Dedikodulara göre bir varlık, ormana girenlere tuzaklar kurmaktadır. Üç kişilik bir belgesel ekibi Maryland sınırlarındaki ormanda belgesel çekmeye karar verir. Amaçları bahsedilen mitolojik varlık hakkında daha fazla bilgi toplamaktadır. Ancak bu yolculuk yalnızca bir araştırma olmanın dışına çıkacaktır. Ormana girdikleri andan itibaren, bu efsanenin gerçeklik payı hakkında kendilerini sorgulayacak olaylar yaşayacaklardır. Efsanenin gerçekliğine tamamen inandıktan sonra ise artık çok geçtir. Çoktan ormanın derinliklerinde kaybolmuş, Blair Cadısı’nın tuzaklarına düşmüşlerdir bile. Daniel Myrick’in başrolünü oymadığı Blair Wıtch 1080p izleme kalitesi ile sizlerle!

  Ormanda Karanlık Bir Gecede Maceraya Hazır Mısınız?

  Ormanın karanlığını güzel bir sahne ayarı olarak kullanan film, birbirinden özgün görsel efektleri ile izleyicinin gerilimi hissetmesini sağlıyor. Korku türünde adından söz ettiren film, 60.000 dolar bütçe ile çekilmiştir. Bu muhteşem korku filmini şimdi partlarla uğraşmadan, dilediğiniz gibi Blair Cadısı tek part izleme seçeneği ile izleyebilirsiniz. Böylece gereksiz donmalarla, saçma part başı reklamlarla ve part değiştirmekle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bu güzel filmin 3 ödülün sahibi olduğunu da hatırlatalım. Film,  Bağımsız Ruh John Cassevetes Ödülü, NME En İyi Film Ödülü, Amerikan Yapımcılar Birliği Teatral Film Ödülü sahibidir.

  Ormanın Tuzaklarına İnanamayacaksınız!

  Filmin konusunu oluşturan unsurların dehşeti karşısında tüyleriniz ürperecek! Üstelik şimdi istediğiniz dilde! Blair Wıtch alt yazılı izleme seçeneği sayesinde filmin orijinalliğini bozmadan izleyebilirsiniz. Bunun yanında Blair Cadısı Türkçe dublaj izleme seçeneği ile filmi dublajlı olarak izleyebilir, görsel efektlere odaklanabilirsiniz. Film, Türkiye’de vizyonda kaldığı 4 haftada 39.782 izleyiciye ulaşmış, 438.197.049 Türk Lirası hasılatın sahibi olmuştur. Bunun yanında filmin Abd’deki gösteriminde 20.777.061 dolar hasılat elde edilmiştir. 2016 yapımı 89 dakikalık film boyunca tüyleriniz diken diken olacak! İmdb’den 6,4 puanlı bu muhteşem korku filmini mutlaka izleyin. Blair Cadısı orijinal izleme seçeneği ile sitemizde!
  Blair Cadısı- Blair Wıtch 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplam 1 oy )

      5.2   33

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde yayınlanan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler.