1. Cehennem: Inferno

  Cehennem: Inferno

  1080P Türkçe Dublaj

  Cehennem filminin konusu; bir sabah kendisini nasıl geldiğini bilmediği bir yerde bulan Robert Langdon’ın o geceyi hatırlamaya çalışma hikayesidir. Başrollerinde; Robert Langdon rolü ile Tom Hanks, Dr. Sienna Brooks rolü ile Felicity Jones, Bertrand Zobrist rolü ile Ben Foster ve Christophe Bruder rolü ile Omar Sy yer almaktadır. Bir sabah Robert Langdon, Venedik’te bulunan bir otelin odasında gözlerini açar. O otel odasına nasıl geldiği hakkında ise pek bir fikri yoktur. Bu yüzden oldukça şaşkındır. Diğer taraftan da o gece kendisine neler olduğunu hatırlamaya çalışmaktadır. Bu hatırlama işlemi için kendisine Dr. Sienna Brooks yardım eder. Fakat bu kolay olmaz. Robert Langdon ve Dr. Sienna Brooks, cevap için Avrupa ülkelerini dolaşmaya başlarlar. Dante’nin İlahi Komedya isimli kitabından durumla ilgili birtakım ipuçları yakalarlar. Yakaladıkları ipuçlarına göre dünyayı bir felaket beklemektedir. Bu felaket, çok zengin bir iş adamının vebaya yakalanması ve bir salgın oluşmasıdır. Felaketin önüne geçmeleri mümkündür. Fakat bunun için de yine esas amaçları olan, Robert Langdon’ın o gece olanları hatırlaması durumunun gerçekleşmesi gerekmektedir. Robert Langdon’ın Dr. Sienna Brooks yardımı ile flu bir geceyi hatırlamaya çalışma hikayesini, Inferno’yu tek part izleyebilirsiniz.

  Kitaptan Uyarlanan Bir Filme Hazır Olun!

  Cehennem HD izleme seçeneği ile 14 Ekim 2016 tarihinde vizyona girmiştir. ABD yapımı bir filmdir. Yönetmen koltuğunda, Ron Howard yer almaktadır. Filmin senaryosu, David Koepp’in kaleminden çıkmıştır. Film bir kitaptan uyarlamadır. Dan Brown’un 2013 yılında yazdığı Cehennem kitabından sinemaya uyarlanmıştır. Film Venedik’te çekilmiştir. 27 Nisan 2015 yılında çekimlerine başlanmıştır ve 21 Temmuz 2015 yılında çekimleri tamamlanmıştır. Inferno’yu 720p-1080p görüntü kalitesiyle izlemek için 2 saat 1 dakikanızı ayırmanız yeterli.

  Macera Dolu Bir Gerilim Filmi Sizleri Bekliyor!

  Cehennem’i orijinal izleyenlerin de fark edebileceği üzere dram ve gerilim filmidir. Film bir nevi bulmaca çözmek zorunda kalan ikilinin gizemli, macera dolu sahnelerinden oluşur. Filmin son bölümünden İstanbul’a da bir selam gönderilir. Inferno’yu Türkçe alt yazılı izleyebilirsiniz. Ayrıca alt yazı takip etmek istemeyenler, Cehennem’i Türkçe dublajlı da izleyebilirler. Inferno’yu full izlemek için vakit kaybetmeyin.
  Cehennem: Inferno 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplam 1 oy )

      7.5   34

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde yayınlanan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler.