1. Cennet Apartmanı: The Paraside Suite

  Cennet Apartmanı: The Paraside Suite

  1080P Türkçe Dublaj

  Cennet Apartmanı The Paraside Suite Amsterdam’da geçen ve altı farklı hayatın konu edindiği, ödüllü bir filmdir. Filmde Afrika, İsviçre gibi farlı yerlerden gelip tek bir apartmanda birleşen altı kişinin hayatı konu alınmaktadır. Bu altı kişi istemeden de olsa birbirilerinin hayatında kalıcı etkiler bırakacaktır. Erotik sahneleri sebebiyle +18 özellikte olan Cennet Apartmanı  Paraside Suite açık sahneleri sebebiyle çocuklar için uygun değildir.

  Cennet Apartmanı – The Paraside Suite Konusu Nedir?

  Cennet Apartmanı Konusu ya da The Paraside Suite özet farklı hayatları olan altı kişinin yaşadığı hayatlarının birleşmesini konu almaktadır. Hollanda ve İsveç ortak yapımı olan bu filmde yönetmen koltuğunda Joost van Ginkel oturmaktadır. Cennet Apartmanı oyuncuları ise Anjeela Nedyalkova, Boris Isakovis ve Erik Adelöw yer almaktadır. Cennet Apartmanı filminde; farklı şehirlerde yaşayan ve Amsterdam’a gelen altı farklı karakterin hikayesi konu alınmıştır. Bulgaristan’dan gelen genç bir kız olan Jenya, büyük ümitler ve beklentilerle Amsterdam’a gelir. Burada Afrika’dan gelen Yaya ile tanışan genç kız, Yaya’nın aşkı için savaşması adına cesaretlendirecektir. Aynı apartmanda yaşayan Sırp bir suçlu olan Ivica ise baba olmanın heyecanı ile dolu olsa da geçmiş suçlarının onu yakalayacağından korkar. Piano ve müzik meraklısı olan İsveçli genç Lukas ise; müzik tutkusuna sahip çıkmak için evinden kaçar ve Amsterdam’a yerleşmeye karar verir. Birçok farklı ama ve birçok farklı karakterin birbirine etki ettiği Cennet Apartmanı- The Paraside Suite filminde, Nederlands Film Festivali tarafından; en iyi film dalında (Ellen Havenith, Jeoren Beker), en iyi senaryo dalında (Josst van Ginkel), en iyi aktör dalında (Issaka Sawadogo), En iyi yardımcı oyuncu dalında (daymaond Thiry) ödül kazanmıştır. Braunschweing International Fil Festivali’nden de eli boş dönmeyen Cennet Apartmanı – The Paraside Suite oldukça beğenilmiştir.

  Cennet Apartmanı – The Paraside Suite 1080p İzle

  Cennet Apartmanı 1080p full tek part altyazılı izle ve The Paraside Suite 1080p altyazılı izle seçenekleri ile ödüllü olan bu film seyredilebilir. Erotik dram türündeki bu film; IMDB üzerinden 7,2 puan almıştır. Eleştirmenlerden tam puan alan Cennet Apartmanı – The Paraside Suite 2015 yapımıdır.

  Cennet Apartmanı – The Paraside Suite 720p İzle

  Cennet Apartmanı 720p tek part izle ve The Paraside Suite 720p full izle  hayatlarından kaçmaya çalışan ve yeni bir hayat umuduyla Amsterdam’a göç eden altı kişinin hikayesini işlemektedir. Cennet Apartmanı – The Paraside Suite bilmeden birleşen bu altı kişinin hayatlarındaki dönüm noktaları, değişimleri olacaktır. Kurgusu ve özgün senaryosu ile eleştirmenler tarafından oldukça beğenilen Cennet Apartmanı – The Paraside Suite ödüllü bir filmdir.

  Cennet Apartmanı – The Paraside Suite Altyazılı İzle

  Cennet Apartmanı altyazılı full izle ve The Paraside Suite altyazılı 1080p izle başrollerinde Anjela Nedyalkova, Boris Isakovis, Erik Adelöw tarafından paylaşılmaktadır. Cennet Apartmanı – The Paraside Suite iki saat üç dakikalık bir dramadır.

  Cennet Apartmanı – The Paraside Suite Türkçe Dublaj Full izle

  Cennet Apartmanı Türkçe Dublajlı 720p full izle ve The Paraside Suite Türkçe dublaj full izle  ile altı farklı yaşamın hayatının izlenebileceği, görsel şölen tadındaki +18 bir filmdir. 2015 yapımı olan bu film; en iyi senaryo ve en iyi oyuncular dalında ödüllerle dönmüştür. İnsanların yaşının kaç olursa olsun her zaman değişebileceklerini ve en silik kişinin bile diğer insanın üzerinde etkisi olduğunu ortaya koya Cennet Apartmanı – The Paraside Suite oldukça beğenilen filmler arasındadır.
  Cennet Apartmanı: The Paraside Suite 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplam 1 oy )

      8.1   528

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde yayınlanan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler.