1. Charlie’nin Melekleri: Tam Gaz – Charlie’s Angels: Full Throttle

  Charlie’nin Melekleri: Tam Gaz – Charlie’s Angels: Full Throttle

  1080P Türkçe Dublaj

  Charlie's Angels: Full Throttle, Charile’nin Melekleri 2000 filminin devamı olarak, 2003 yılında ortaya çıkmış bir filmdir. Charlie’nin melekleri Alex, Natalie ve Dylan, bu sefer de bir cinayetin gizemini çözerek, FBI’nın içerisindeki casusları tespit etme yolunda kolları sıvayacaklardır. Charlie'nin Melekleri: Tam Gaz Türkçe dublaj izleme fırsatıyla, yepyeni maceralara ve aksiyon dolu sahnelere atılacak olan güzel üçlünün hikayesine yakından tanıklık edebilirsiniz. Charlie'nin Melekleri: Tam Gaz full izleyerek, FBI’nın içerisindeki köstebeği açığa çıkarmak için emir alan Alex, Natalie ve Dylan’ın aksiyon dolu maceralarına, kesintisiz şahitlik etmeye hazır mısınız?

  Charlie's Angels: Full Throttle Filmi İle Özlenen Melekler Geri Dönüyor!

  Charlie's Angels: Full Throttle konusu, bir olay sonucu FBI tarafından tanık korunma programı kapsamında güvenlikleri sağlanan insanlardan bir tanesinin, kuşku dolu cinayete kurban gittiği fark eden Alex, Natalie ve Dylan, teşkilatın içerisinde bir köstebek olduğunu ve bu olayın teşkilatın içerisinden bir kişin aracılığıyla gerçekleştiğini anlarlar. Esrarengiz patronları Charlie’den emir gelmesi üzerine, kendilerine verilen görevleri yerine getirmeleri ve köstebeğin peşine düşmelerini ele almaktadır. Charlie's Angels: Full Throttle 720p – 1080p izleme kalitesiyle, yepyeni bir maceraya atılan bu üç tehlikeli güzelin hikayesini, yüksek çözünürlükte takip etme fırsatı sizleri bekliyor! Charlie'nin Melekleri: Tam Gaz alt yazılı izleyerek, eski meleklerden bir tanesinin de aralarına katılmasıyla, katili bulmak için işe koyulan 4 güzel kadının, heyecan dolu maceralarına dahil olacaksınız. Eski görevlerinin aksine, FBI’nın içerisindeki köstebeği ve katili bulmak için oldukça büyük mücadeleler verecek olan meleklerin hikayesini, Charlie's Angels: Full Throttle orijinal izleyerek takip edebilirsiniz.

  Charlie'nin Melekleri: Tam Gaz Filmini Daha Yakından Tanıyın!

  27 Haziran 2003 yılında ABD’de gösterime giren filmin yönetmen koltuğunda, McG yer almaktadır. 120 milyon USD bütçeyle çekilen filmin gişe hasılatı, 259,1 milyon USD’dir. Suç ve aksiyon kategorilerinde yerini alan Charlie's Angels: Full Throttle tek parça izleme seçeneğiyle, seyircilerine 1 saat 47 dakikalık kesintisiz maceranın kapılarını açmaktadır. Charlie'nin Melekleri: Tam Gaz HD izleme fırsatıyla, seyircileriyle buluşmaktadır.
  5.0
  ( Toplam 0 oy )

      7.4   24

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde yayınlanan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler.