1. Çin Seddi – The Great Wall

  Çin Seddi – The Great Wall

  1080P Türkçe Dublaj

  Çin Seddi, insanoğlunun gelmiş geçmiş en görkemli eseri olan, Çin Seddi’nde gerçekleşen bir konuyu ele almaktadır. Tamamı Çin’de çekilen, Hollywood – Çin yapımı en büyük eser olan The Great Wall Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, seyircilerine macera ve gizem dolu fantastik bir film armağan etmektedir. Çin tarihinden esinlenerek, köklü Çin tarihini ele alan bu eser, uzak Asya ülkelerinde keşfedilen barutu, Avrupa’ya taşımak isteyen bir kervanın yolculukları esnasında, karşılarına çıkan dev canavarın, kendilerine yaşatacağı korku dolu anları, The Great Wall full izleme seçeneğiyle, kesintisiz şekilde takip edebilirsiniz.

  The Great Wall Filmi İle Harika Bir Maceraya Hazır Olun!

  Çin Seddi konusu, Çin tarafından barutun keşfedilmesi ve kullanılmasından sonra, bu icadı kendi ülkelerine götürmek için, uzak Asya’dan, Avrupa’ya doğru yola çıkan bir kervan çetesinin, korkunç bir canavar tarafından saldırıya uğramasını ve bu saldırıdan kurtulan iki kişinin, sonrasında canavara karşı savaşmasını ele almaktadır. The Great Will 720p – 1080p izleme kalitesiyle, saldırıya uğrayan kervan çetesinin içerisinden sadece 2 kişinin çıkmasını ve bu iki kişinin de başına gelecek olaylar sonucu, canavara karşı harekete geçmesini, yüksek görüntü kalitesiyle takip etmeniz mümkündür.

  Çin Seddi alt yazılı izleyerek, tamamı Çin’de çekilmiş olan büyük bir projenin ürünü olan esrarengiz filmi, karakterlerin kendi duyguları ve konuşmalarıyla, filmin bütünlüğü içerisinde takip etme fırsatına sahipsiniz. The Great Wall orijinal izleyerek, kervan çetesinin uğradığı büyük saldırıdan sağ çıkmaya başaran Garin ve Pero’nun, bir suçlu gibi Çin ordusu tarafından tutuklanmasına, daha sonra ise bu orduyla beraber acımasız canavara karşı saldırmasına, şahitlik edeceksiniz.

  Çin Seddi Filmi Hakkında Merak Ettikleriniz!

  29 Aralık 2016’da vizyona giren The Great Wall filmin yönetmen koltuğunda, Yimou Zhang yer almaktadır. Macera, fantastik ve tarihi kategorilerinde yer alan The Great Wall tek parça izleme seçeneğiyle, izleyenlerine 1 saat 44 dakikalık kesintisiz macera sunmaktadır. 150 milyon USD bütçeyle çekilip, 334,9 milyon USD bilet gişesine sahip olan, Çin Seddi HD izleme kalitesiyle, seyircilerinin karşısına çıkmaktadır.
  Çin Seddi – The Great Wall 6.6 / 10 4 kullanıcı oyu.
  6.6
  ( Toplam 4 oy )

      6.9   222

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Full HD Film izle - Film izle - 2019 Filmleri - Türkçe Dublaj Film izle - Türkçe Altyazılı Film izle