1. Deha: Gifted 

  Deha: Gifted 

  1080P Türkçe Dublaj

  Deha - Gifted dram ve komedi kategorisindeki bu 2017 yapımı film; Marc Webb tarafından yönetilmiş olup birçok dalda ödül kazanmıştır. Captain America filmindeki Kaptan Amerika rolü ile yıldızı parlayan Chris Evans’ın başrollerinde olduğu Deha – Gifted, Florida’da hayatını sürdüren Chris Evans tarafından canlandırılan Frank Adler ve 7 yaşında olan ve Mckenna Grace tarafından canlandırılan Mary beraber yaşar. Mary, matematiğe oldukça yetenekli olan ve normal koşullarda özel bir eğitim alması gereken, oldukça zeki bir kızdır. Ancak Frank, Mary’in özel okula gitmesine karşıdır ve devlet okuluna gönderir. Mary’in annesi de tıpkı kızı gibi matematiğe özel bir yeteneği olan kadındır. Navier – Stokes problemini çözmek için her şeyi denemiş olan bu kadın, kızı henüz altı aylıkken intihar etmiştir. Frank bu olaylardan etkilendiği için Mary’in yeteneğine odaklanmasını engellemek istemektedir. Ödüllü olan bu filmde aile ve komedi draması işlenmektedir.

  Deha – Gifted Konusu Nedir?

  Deha konusu ve Gifted film konusu matematiğe oldukça yetenekli olan ve amcası ile beraber yaşayan 7 yaşındaki küçük bir kızın hikayesini anlatmaktadır. Kızın yeteneğini yaşadığı travmalar sonucu bastırmak isteyen Kaptan Amerika’daki oyunculuğu ile tanınan Chris Evans, sorunlar yaşamaktadır. Frank’in anne ve Mary’in anneannesi olan Evelyn’in bir gün çıkıp gelmesi ile hayatları değişecektir. Anneanne, torununun üstün zekasından haberdardır. Bundan dolayı da çocuğun velayetini alır. Mary’nin özel bir okulda eğitim görmesini isteyen anneanne ile yaşanan çarpışmalar işlenmektedir.

  Deha – Gifted 1080p İzle

  Deha 1080p full izle ve Gifted 1080p tek part izle filminde oyunculuğu ile göz dolduran ve 7 yaşında Mary’in amcası, kızı yeniden yanına alabilmek için her şeyi yapacaktır. Frank Adler, Florida’da kendi halinde, yeğeni ile yaşayan bir amcadır. Parlak ve dahi olan yeğenini özel bir okula yazdırmak isteyen annesi ile kavgaya tutuşan amca; yeğeninin velayetini kaybedecektir. Frank ve Mary’i birbirinden ayırmaya çalışan anneanne, kızın dehasını kullanması için özel okula yazdırmak ister. Frank ise yeğeninin normal bir hayat sürmesini ve mutlu olmasını istemektedir...

  Deha – Gifted 720P İzle

  Deha 720p full izle ve Gifted 720p tek part indirmeden izle filminde aile dramasına rağmen birbirine çok bağlı olan amca ve yeğenin hikayesi işlenmektedir. 101 dakikalık dram filmi olan Deha – Gifted, IMDB üzerinden 7,6 gibi yüksek bir puan almıştır.  Yönetmen koltuğunda Marc Webb’in oturduğu Deha – Gifted, aile içi dramı oldukça başarılı bir şekilde işlemiştir. Başarısız bir hayatı olan Frank’in yeğeni için yapabileceklerinin işlendiği bu film, aile dramıdır.

  Deha – Gifted Türkçe Dublaj Full İzle

  Deha Türkçe dublaj full hd izle ve Gifted Türkçe dublajlı full izle  ile en iyi genç oyuncu dalında ödüle aday gösterilen Mckenna Grace oldukça başarılı bir oyunculuk sergilemiştir. Deauville Film Festival’inden ödülle dönen Deha – Gifted, Heartland Film festivalinden de ödülle ayrılmıştır. Hayatta hep başarısız olmuş Frank Adler, yeğenini kendi halinde büyütürken, Mary’in okula başlaması ile tüm hayatlarının değişeceğini bilmemektedir. Film boyunca Frank’in Mary’e olan sevgisi, bağlığının yanı sıra kopmaları sebebiyle yaşadığı dram da işlenmektedir. Anne gibi matematiğe oldukça büyük bir yeteneği olan yeğeninin anne gibi intihara meyilli ya da mutsuz olmasını engellemek için bu yeteneği yokmuş gibi davranan Frank, annesinin yaşadıkları yere gelmesi ile tüm düzenlerinin bozuklarına şahit olacaktır. Frank’in annesi; Mary’i özel bir okula göndermek ister ve yeteneklerini geliştirmesi için velayetini almaya karar verir. Frank ise bu duruma tamamen karşı çıkacaktır.
  Deha: Gifted  9.0 / 10 2 kullanıcı oyu.
  9.0
  ( Toplam 2 oy )

      7.9   537

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde yayınlanan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler.