1. Dev Avcısı: I Kill Giants

  Dev Avcısı: I Kill Giants

  1080P Türkçe Dublaj

  Dev Avcısı filminin konusu; canavarlarla mücadele veren bir genç kızın hikayesidir. Başrolünde olan Madison Wolfe Barbara isimli karakteri canlandırır. Barbara aklından geçirdiğini insanların yüzüne direkt söyleyen, herkese meydan okuyacak kadar cesur ve tek arkadaşı olan Sophia sayılmazsa genelde yalnız takılan bir kızdır. Tavşan kulakları takıyor olmasıyla dikkat çeker. Barbara’nin ilgi alanı canavarlar ve onların dünyalarıdır. İnsanların anlamadıkları şeylerden korktuklarını savunan Barbara hem hayal dünyasında yarattığı hem de gerçekteki canavarlarla savaşmaya başlar. Onları anladığı için onlardan korkmuyordur. Amacı bu canavarları öldürmektir. Bu dönemde ablası Karen’a da kötü davranan Barbara’nın davranışları da oldukça dikkat çeker. Psikoloğu da Barbara için endişelenmeye başlar. Fakat Barbara canavarlarla savaşma isteğini kimseye anlatmaz. Bunu tek başına yapar. 14-15 yaşlarındaki bu genç kız, sahile ve ormanlara canavarları avlamak amacıyla tuzak kurmaya başlar. Çünkü canavarların insanların hayatlarını tehdit ettiğini düşünür. Böyle düşünmesinin altında çocukluğunda yaşadığı bir travma vardır. Barbara’nın zihninde yaşattığı fantastik dünyasına tanık olmak için I Kill Giants’ı tek part izleyebilirsiniz.

  Harika Bir Uyarlamayla Karşılaşmaya Hazır Olun!

  2008 yılında yayımlanan, Joe Kelly’nin Dev Avcısı isimli çizgi romanının uyarlamasıdır. Toplamda 7 sayı boyunca çizgi romanda anlatılan bir hikayedir. Bu hikayeyi sinemaya 2013’te benzer duygu çağrışımları yaratan bir filmle Oscar kazanan yönetmen Anders Walter uyarlamıştır. Harry Potter’ın yapımcılarının da filmde izleri vardır. Görsel efektlerin ve duygu geçişlerinin hayli başarılı olduğu Dev Avcısı’nı 720p-1080p görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

  Fantastik Bir Dünyada Kaybolacağınız Bir Hikaye!

  I Kill Giants HD izleme seçeneğiyle beraber ilk kez 2018 yılında vizyona girmiştir. ABD yapımı bir filmdir. Dev Avcısı Türkçe alt yazılı izleme seçeneği, oyuncuların seslerini kontrol ediş biçimlerini ve oyunculuklarını anlayabilmek açısından önemlidir. Fakat alt yazı takip etmek istemeyenler için, I Kill Giants Türkçe dublaj izleme imkanı da sunar. 1 saat 44 dakika süren; gerilim, dram ve fantastik film olma özelliğini bünyesinde bir arada barındıran Dev Avcısı’nı full izlemek için vakit kaybetmeyin. Orijinal hikayesiyle beraber I Kill Giants’ı orijinal izleme imkanınızı değerlendirin.

  Dev Avcısı: I Kill Giants 1080p bedava izle, Dev Avcısı: I Kill Giants donmadan izle, Dev Avcısı: I Kill Giants online izle, Dev Avcısı: I Kill Giants kasmadan izle, Dev Avcısı: I Kill Giants filmi Türkçe dublajlı izle.
  5.0
  ( Toplam 0 oy )

      6.1   207

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde yayınlanan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler.