1. Dokunma Bana: Touch Me Not

  Dokunma Bana: Touch Me Not

  1080P Türkçe Dublaj
  Touch Me Not HD izle kalitesinde seyircilere ulaştırılan araştırma niteliğinde olan bir filmdir. Laura bedenine ulaşmaya çalışan ve duygusal algılar barındıran ilginç bir karakter olmakla beraber, bu bedensel rahatlığa erişemeyen ve sürekli bu acıyla yaşayıp bunu takıntı haline getiren biridir. Bunu aşmaya çalışarak çeşitli algıları ortaya koyan Touch Me Not tek part izle ile Laura’nın hikayesine eşlik edin. Laura filmde toplu seks, çıplaklık, temas ve benzeri şeylerle çalışarak travmaları atlatmaya çalışan bir kadındır. Filmde Thomas ise rahatlığı ile Laura’yı çıldırtarak zıtlık yaratır. Dokunma Bana full izle sitemize yüklenerek sizlerin seyrine sunuldu.

  Belgesel Tadında Ki Bir Film Sizler İçin Tek Part

  Dokunma Bana, Touch Me Not konusu ise dram içerikli bir film olarak belirtilmiştir. Beden ve ruhun çarpışmasına vurgu yapar. Bedeni algılama ve kullanmayı konu alarak da Berlin Film Festivalinde Altın Ayı Ödülünü almıştır. Bir kadının psikoterapi seansları tadında geçen filme Dokunma Bana tek part izle seçeneğiyle kesintisiz eşlik edebilirsiniz. Film toplam da üç ödüle aday gösterilmiş bunlardan ikisini almıştır. Cinsel içeriklerin, cinsel fetişler, sevginin önüne geçebilecek cinsel arzuların sıkça barındıran bir filmdir. Bu filmi kaliteli bir şekilde izlemek isterseniz Dokunma Bana Touch Me Not 720p-1080p izle alt seçeneğini kullanarak bakabilirsiniz.

  Türkçe Dublaj Olarak Sizlerle

  Yönetmenliğini Adina Pintilie’nin yaptığı Dokunma bana Adina Pintilie’nin ilk uzun metrajlı filmidir. Dokunma Bana Türkçe dublaj izle seçeneğiyle de sitemizde bulunan film 2 saat 3 dakika uzunluğundadır. Belgesel diye de adlandırabileceğimiz bu yapı Laura Benson, Tomas Lemarquis, Christian Bayerlein ile hayata geçiriliyor. Ülke olarak birden fazla ülkede aynı anda gösterime giren Dokunma Bana Touch Me Not orijinal izle ile istediğiniz dilde sitemizden izleyebilirsiniz. Yapımı Romanya, Çek Cumhuriyeti, Almanya, Fransa, Bulgaristan ülkelerine aittir. Her dilde izlenebilecek olan Dokunma Bana alt yazılı izle seçeneği ile istediğiniz her an altyazılı olarak izleme keyfi sizler için sunuluyor. IMDb internet sitesinde 6,2 puan alan film Beyazperde de farklı konusu ve yoğun cinsel konusuyla eleştirilere maruz kalan bir film olmuştur.

  Dokunma Bana: Touch Me Not Full hd izle, Dokunma Bana: Touch Me Not tek part izle, Dokunma Bana: Touch Me Not 1080p izle, Dokunma Bana: Touch Me Not Türkçe dublaj izle. Dokunma Bana: Touch Me Not full izle, Dokunma Bana: Touch Me Not full hd izle, Dokunma Bana: Touch Me Not izle, Dokunma Bana: Touch Me Not filmini full hd izle, Dokunma Bana: Touch Me Not 1080p bedava izle, Dokunma Bana: Touch Me Not donmadan izle, Dokunma Bana: Touch Me Not online izle, Dokunma Bana: Touch Me Not kasmadan izle, Dokunma Bana: Touch Me Not filmi Türkçe dublajlı izle.


  Dokunma Bana: Touch Me Not 9.0 / 10 3 kullanıcı oyu.
  9.0
  ( Toplam 3 oy )

      6.1   758

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde yayınlanan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler.