1. Dronların Savaşı: Battle Drone

  Dronların Savaşı: Battle Drone

  1080P Türkçe Dublaj

  Battle Drone 2018 yapımı bir aksiyon filmidir. Aksiyon teması bilim kurgu ile harmanlanmıştır. 3 buçuk milyon dolarlık bütçe ile yapılmış, 93 dakika süren bir filmdir. Askerler ve savaşçı robotlar karşı karşıya gelmesi ile eğlenceli ve aksiyon dolu bir film ortaya çıkmıştır. Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan Battle Drone, bilim kurgu ve aksiyon türündedir. Battle Drone IMDB puanı 10 üzerinden 6,1’dir.

  Dronların Savaşı Battle Drone konusu, askerlerin ve savaşçı robotların karşı karşıya gelmesi ile gelişir. ABD hükümeti tarafından ihanete uğratılan bir grup paralı asker bir pusuyu aşmak zorunda kalır. Yeni ve ölümcül insansı dronlara karşı savaşı kazanmaya çalışırlar. Hayatları boyunca askerlik yapan bu askerler işlerini severek yapmaktadırlar. Fakat Amerika Birleşik Devletleri hükümetinin ihanetine kurban giderler. Nitekim artık Dronlar varlıklarını dünyanın her yerinde sürdürmeye başlamıştır. Dronlar, insana çok benzeyen özellikleri ile de ayırt edilmesi güç hale gelmiştir. Bu becerikli bir grup asker de hiç beklemedikleri bir yerden Dronlar ile karşı karşıya gelirler.

  Dronların Savaşı’nda bir ekibin omuz omuza mücadelesine tanık olunmaktadır. Hükümetin kirli işleri için para karşılığında eski askerleri tutması ve bu askerlerin karşısına özel robotlar çıkması, seyircilerin karşısına aksiyon dolu bir film çıkarmıştır. Ağır çekimlerin ilgi çektiği filmde üç buçuk milyon dolarlık düşük bir bütçe ile başarılı bir film ortaya çıkarılmıştır. Bu ağır çekimlerle filme renk katıldığı film eleştirmenlerince de söylenmektedir. Zira aksiyon filmini ilgi çekici kılan da biraz ağır çekimler değil midir? Dronların Savaşı’nda da savaş, kavga, kurtarış, silah, kaçış, hareket ve macera iç içedir. Oldukça yüksek enerjili bir filmdir ve iyi adam – kötü adam kavgası ile izleyicilere görsel bir şölen yaşatmaktadır. Son zamanlarda sıkça gündeme gelen yapay zekâlı ve uzaktan kumandalı robotlar filmde kullanılmıştır. Bu da aksiyonun yanında bilim kurgu tadı vermektedir. Günümüzde yapay zekânın dünyadaki gelişimi ile insanla boy ölçüşebilen robotların yapılması sıkça konuşulmaktadır. Hatta yapay zekâlı robotların insanlarla savaşarak insanları yok etmeye programlanabilir olmaları, birçok distopyacının da masaya yatırdığı bir konudur. Dronların Savaşı filminde de bu ögeler görülmektedir. Gerçekten de gerçekleşmesi yakın görülen savaşçı robotlar, insanların ve hükümetlerin son yıllarda dikkatini çeken bir konudur. Dronların Savaşı da özellikle Amerikan sinemasının son yıllarda ağırlık verdiği savaşçı robotlar konulu filmlerin en sonuncularından biridir.

  Yönetmen koltuğunda Mitch Gould oturmaktadır. Senaristliği ise Michael Philip, Jo Marr ve yine Mitch Gould üstlenmiştir. Filmin yapımcıları Kirk Shaw, Jo Marr, Michael Philip, Bobby Barbacioru ve Brandon Evans’tır.

  Filmin müzikleri izleyicileri aksiyonun içine çekmeye yetmektedir. “Adamlar” ve “robotlar” sloganları ile aksiyon severlerin ilgisini çeken Dronların Savaşı filmi, 1 Mart 2018’de vizyona girmiş, hatta ülkemizde ulusal bir kanalda da yayınlanmıştır. Fragmanı ile göz dolduran Dronların Savaşı: Battle Drone, her ne kadar gösterimden kalkmış olsa da sitemizden keyifle izlenebilir.

  Dronların Savaşı Battle Drone Başrol Oyuncuları

  • Dominique Swain

  • Michael Pare

  • Jason Earles

  • Natassia Malthe

  • Oleg Taktarov

  • Louis Mandylor


  Dronların Savaşı Oyuncuları

  • Richard Alan Reid

  • Jo Marr

  • Robert Reynolds


  Bilim kurgu seven izleyicilerimiz sitemizden Dronların Savaşı Battle Drone izle seçeneği ile filmi kolaylıkla izleyebilirler. Ayrıca Dronların Savaşı Battle Drone Türkçe dublajlı ve Dronların Savaşı Battle Drone altyazılı izle seçeneklerimiz de sitemizde bulunur. Keyifli seyirler dileriz.
  5.0
  ( Toplam 0 oy )

      5.4   230

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde yayınlanan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler.