1. Dünyalar Arasında: Between Worlds

  Dünyalar Arasında: Between Worlds

  1080P Türkçe Dublaj

  Dünyalar Arasında, yaslı bir adamın birden değişen hayatını konu alıyor. Between Worlds orijinal adıyla vizyona giren film, izleyenlerin beğenisini topladı. Dünyalar Arasında filminin konusu ise şöyle: Joe, bir kamyon şoförüdür. Eşini ve çocuğunu talihsiz bir şekilde kaybetmiş olan Joe, onların yokluğunu bir türlü kabul edemez. Bu kabul edememe sonucunda hastalıklı bir yas yaşayan Joe, uzun yolculuklarında birinde bir otoyol istasyonunda Julia isimli kadınla tanışır. Tanıştığı kadının özel güçleri vardır ve hasta kızı Billie hastanede yatmaktadır. Julia, kızı Billie’nin yaşama dönebilmesi için onun kaybolan ruhunu aramaktadır. Ancak bilmediği önemli bir şey vardır; Joe’nin ölen karısı, dünyadaki kapanmamış hesapları için dünyaya Billy’nin bedeni aracılığıyla dönmeyi planlamaktadır. Joe’nin deliler gibi aşık olduğu eşine başka bir bedende bile olsa sarılabilecek olma fikri ona, bu beden ele geçirmenin mantıklı olduğunu düşündürür. Yaslı adam gerçekte bunun doğru olmadığını bilse de eşini çok özlemesi, onu doğru aklı ile kalbi arasında bırakır. Joe, hangi tarafı tutacaktır? Doğru bildiği şey uğruna çok sevdiği eşinden vazgeçebilecek midir? Yoksa eşinin masum bir kızın bedenini ele geçirmesine göz mü yumacaktır? Between Worlds HD izleme seçeneği sayesinde bu dünya ile öbür taraf arasında geçen bu saplantılı maceraya kusursuz kalitede ortak olun.

  Nicolas Cage İle Fantastik Sinemanın Sınırlarını Zorlayın!

  Dünyalar Arasında filminin başrol oyuncusu, fantastik gerilimdeki yeteneğini Hayalet Sürücü serisi ile belgeleyen Nicolas Cage olunca film tadından yenmiyor. Dilerseniz Between Worlds alt yazılı izleme seçeneği ile filmin gerçek duygusunu karakterlerin ses tonu gibi detaylarla tamamlayabilirsiniz. Başka bir seçenek olan Dünyalar Arasında Türkçe dublaj izleme ile alt yazılarla uğraşmadan direkt filme odaklanabilirsiniz.

  Dünyalar Arasında 1080p İzleme Seçeneği ile Aksiyonu Yaşayın!

  Fantastik kurgunun yanında gizem, aksiyon, gerilim türlerinde de adı geçen film, yönetmen Maria Pulera tarafından alenen izleyiciyi içine çekmek için tasarlanmış. 2018 yılına ait bu yapım, İspanya imzalıdır. Imdb puanı 5,3 olan bu fantastik film, 90 dakikalık bir süreye sahip. Bu 90 dakikayı bölmek istemezseniz Between Worlds tek part izleme seçeneği ile dikkatinizi gereksiz part atlamaları yüzünden dağıtmadan tamamen filme odaklanabilirsiniz.
  Dünyalar Arasında: Between Worlds 9.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  9.0
  ( Toplam 1 oy )

      4.6   510

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Full HD Film izle - Film izle - 2019 Filmleri - Türkçe Dublaj Film izle - Türkçe Altyazılı Film izle