1. Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?

  Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?

  1080P Türkçe Dublaj

  ABD ve Birleşik Krallık tarafından ortaya koyulan film, bir J.K. Rowling öyküsüdür. Hikayeyi kaleme alan Harry Potter yazarı, Harry Potter film serisi boyunca kitaplarda ve filmlerde var olan canavarlar hakkında ayrı bir roman daha yazmaya karar verince, ortaya böyle bir çalışma çıkar. 180 milyonluk bütçe ile başlanan çalışmada yapılan gişe, 814 milyon dolardır. Bu da filmin ne kadar başarılı olduğunun somut bir göstergesidir elbette. Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar full HD izledikten sonra seyirciler de aynı kanaate varacaklar.

  Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar Filminin Özeti

  Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar kitap orjinali, Fantastic Beasts and Where to Find Them şeklindedir. Newyork’ta yaşamakta olan bir kaşif, cadı ve büyücüler komitesiyle işbirliği içerisindedir ve bu şekilde canavarlar hakkında notlar tutar. Harry Potter kitapları yazarının kaleminden çıkmış olsa da filmde Harry Potter ile alakalı herhangi bir sahne bulunmaz. Film tamamen bu fantastik canavarların neler olduğu, hangi özelliklere sahip oldukları ve başlarına gelen ilginç hikayeler üzerinedir. Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar 1080p izleyenler, filmde konu olan canavarların hayatlarıyla ilgili ilginç bilgiler öğrenebilirler.

  Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar Filminin Oyuncu Kadrosu

  Film yönetmenliğini, David Yates üstlenir. Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar 720p izleyenler, filmin oyuncu kadrosunun başarılı isimlerden oluştuğunu fark edeceklerdir. Filmde, Newt Scamander rolüyle, Eddie Redmayne, Porpentina Goldstein rolüyle, Katherine Waterston, Jacob Kowalski rolüyle, Dan Fogler, Qeenie Goldstein rolüyle, Alison Sudol, Percival Graves rolüyle, Colin Farrell, Credence rolüyle, Ezra Miller, Mary Lou Barebone rolüyle, Samantha Morton, Henry Shaw rolüyle, Jon Voight yer alır. Filmin senaristi, J.K. Rowling’dir. Film yapımcı kadrosu oldukça geniştir ancak, yapımda emeği geçen üç ayrı isim, J.K. Rowling, David Heyman ve Steve Kloves’tir. Film, Warner Bros. yapımıdır ve Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar Türkçe dublajlı izlemek isteyenler için dağıtımı Warner Bros Turkey tarafından yapılmıştır.

  Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar Filmi Hakkında

  Film, 10 Kasım 2016 tarihinde, vizyona girer ve Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar Türkçe dublaj full izleyenleri, 133 dakika boyunca, fantastik bir dünyanın içine çeker. Film, eleştirmenler tarafından oldukça olumlu yorumlar aldığı gibi aynı zamanda, 89. Akademi en iyi kostüm tasarımı ödülünü kazanma şerefine de nail olmuştur. Harry Potter film serisini takiben hazırlanan bu film, kazandığı ödülle, seri içerisinde bu ödüle layık görülen tek filmdir. Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar izleyenler, filmde Harry Potter’la alakalı bir hikaye olmaması, hatta filmin kurgusuna göre Harry Potter’ın henüz doğmamış olması durumu ile karşılaşarak önce hayal kırıklığına uğrasalar da, filmin verdiği ilginç anekdotlar ve yaratıcı kurgu, izleyenleri tekrar içine çekiyor.

  Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar Filmi Eleştirisi

  Filmde yer alan canavarlar, oldukça eski tarihlerde yaşamış olan Newt Scamander’in araştırdığı ve notlar aldığı canavarlar. Yıllar sonra, Harry Potter dünyaya gelir, büyücülük okuluna gider ve bu kitabı okur. Harry Potter film serilerinde, kitapların nerden geldiği her zaman merak konusuydu ve hayranları, J.K. Rowling’e sık sık bu durumu dile getiriyorlardı. Rowling de zaten proje halinde olan bu senaryoyu, eyleme döktü ve ortaya ilginç bir fantastik film çıkmış oldu. Filmde konu alınan Scamander bir büyüzoolog’dur yani büyülü hayvanlarla alakalı araştırmalar yapar, onları tespit eder ve büyülü olan özelliklerini keşfeder. Hakikaten de tıpkı serinin diğer filmlerinde olduğu gibi, Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar altyazılı izleyenler, filmde var olan fantastik olayların aslında gerçek olabileceği kanaatine kapılıyorlar.
  5.0
  ( Toplam 0 oy )

      7.4   239

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde yayınlanan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler.