1. Gizli Dünya: Room

  Gizli Dünya: Room

  1080P Türkçe Dublaj

  Gizli Dünya – Room, Lenny Abrahamson tarafından yönetilmiş olan, senaryosunun ise Emma Donoghue tarafından hazırlanmış, roman uyarlaması 2015 yapımı bir filmdir. Bu dram filminde, 5 yaşındaki oğlu ile küçük bir odaya hapsolan annenin yaşadıkları ele alınmaktadır. Oğlu Jack ile beraber küçük bir odada yaşayan kadının mutfağı, banyosu ve televizyonu aynı yerdedir. Televizyon; ikisinin de en yakın arkadaşıdır. Oldukça satan ve çok sevilen aynı isimli romandan uyarlanan bu film gerilim ögelerini de işlemektedir.

  Gizli Dünya – Room Konusu Nedir?

  Gizli Dünya konusu ve Room özeti aynı odada yaşamak zorunda bırakılan anne ve oğlu arasındaki ilişkidir. Bir odaya hapsolan bu anne oğul, televizyon ile zamanlarını geçirmeye çalışmaktadır. Oldukça kasvetli olan bu filmde; Gizli Dünya başrolünde ise Brie Larson bulunmaktadır. Odadan kaçmak isteyen annenin yaptığı riskli plan ile hayatları değişecektir. Çocuk oyuncu Jack, Jacob Tremblay tarafından canlandırılmaktadır.

  Gizli Dünya – Room 1080P İzle

  Gizli Dünya 1080p izle ve Room altyazılı 1080p izle aynı isimden uyarlanmış olan, gerilim ve dramın bir arada verildiği, PinemArt tarafından dağıtılan bir filmdir. 24 yaşındaki Joy; 7 sene önce kötü biri tarafından kaçırılmıştır. Bu kaçırılmadan sonra evinin arkasında olan küçük bir kulübede yaşamaya zorlanırlar. Nick’in sürekli tecavüz ettiği anne, kaçmaya karar verir. Nick’in tecavüzlerinden sonra dünyaya gelen oğlu Jack ile kaçış planı hazırlayan anne, gerçek dünyayı da oğluna tanıtmak zorundadır. En iyi film ve en iyi kadın oyuncu dallarında birçok ödül alan Gizli Dünya – Room en iyi uyarlama senaryo dalında ödüllere layık görülmüştür. Dram ve gerilimi oldukça başarılı şekilde işlemiş olan Gizli Dünya – Room, eleştirmenlerden tam not almıştır.

  Gizli Dünya – Room 720P İzle

  Gizli Dünya 720p tek part izle ve Room 720p full izle ile tüm hayatını küçük bir odada geçirmiş olan Jack’in gerçek dünyayı tanıma serüveni anlatılmaktadır. Gerçek dünyayı hiç bilmeyen ve tüm hayatını bir odada geçiren Jack’in yeni hayata alışması ise anne ile olmalıdır. Hapis hayatından kaçış ve gerilimi işleyen bu filmde; Joy için zorluklar devam etmektedir. Jack’i yeni hayatına adapte etmeye çalışmak ve kendisini de toplamak için hayatını değiştirmek zorundadır.

  Gizli Dünya – Room Altyazılı İzle

  Gizli Dünya altyazılı tek part izle ve Room altyazılı hd izle ile anne ve oğlunun yeni bir hayat kurma çabası gerilimli ve dramatik ögeler ile işlenmektedir. 7 senedir hapis hayatı yaşayan ve kaçırıldığı adam tarafından tecavüze uğrayan Ma, bu tecavüzler sonucunda Jack’i kucağına alır. Çocuğunu çok seven anne Ma, kaçış için hazırladığı plandan sonra kendine yeni bir hayat kurmak zorundadır.

  Gizli Dünya – Room Türkçe Dublaj Full İzle

  Gizli Dünya Türkçe dublaj full izle ve Room Türkçe dublajlı full izle ile yeni bir hayat kurmaya çalışan anne ve oğlun hikayesi işlenmektedir. 4 Şubat 2016 tarihinde yayına girmiş olan bu dram türü filmde En iyi kadın oyuncu Oscar’ını Brie Larson’a kazandırmıştır. Altın Küre Drama dalında da en iyi kadın sinemacı ödülünün Brie Larson tarafından kazanıldığı bu filmde; en iyi yabancı bağımsız film dalında da ödül almıştır. Film eleştirmenleri tarafından en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görülen Brie Larson bu filmden sonra oldukça büyük başarılar kazanmışır. Bağımsız en iyi senaryo dalında Emma Donoghue’ya ödül kazandırmış olan Gizli Dünya – Room, en iyi uyarlama senaryo dalında da ödül almıştır.
  5.0
  ( Toplam 0 oy )

      8.1   275

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde yayınlanan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler.