1. Gizli Sayılar: Hidden Figures

  Gizli Sayılar: Hidden Figures

  1080P Türkçe Dublaj

  Gizli Sayılar – Hidden Figures filmi 2016 yapımı olup 3 siyahi kadını konu almaktadır. 3 kadında NASA’da çalışmaktadır ve çok büyük başarılara imza atacaklardır. NASA’nın büyük ve önemli bir operasyonunda görev alacak olan bu 3 zeki bilim kadınının sürükleyici hikayesi konu olarak alınmaktadır. Hidden Figures konusu ile dikkat çene bir film olup feminist izler taşımaktadır. 3 siyahi kadının NASA’daki başarılarına yönelen Gizli Sayılar filmi kadınların aldığı önemli rolleri ve üstlendikleri görevleri anlatmaktadır. Uzay bilimleri ile ilgili filmler arasında yer alan Hidden Figures Türkçe dublajlı izlenebilen filmler arasında yer almaktadır. Gizli Sayılar filmi aynı isimli kitaptan öykünerek hazırlanan bir uyarlama filmidir. 1957 yılında geçen film kadınların görev almasına ve iş hayatına atılmalarına da zemin hazırlayan dönemi ve dönemin zorluklarını yansıtmaktadır.

  Gizli Sayılar Derinlemesine Analiz

  Gizli Sayılar altyazılı izlenen filmlerden biri olarak sitemizde mevcuttur. Gizli Sayılar filmi 2016 yılında vizyona girmesine rağmen hala izlenen bir filmdir. Konusu itibari ile oldukça dikkat çekmekte olan film aynı zamanda Gizli Sayılar oyuncularının kaliteli performansları ile de ilgi çekmektedir. Gizli Sayılar başrol oyuncuları Traji P. Henson, Janelle Monae, Ocravia Spencer ve Kevin Costner başrolü paylaşan ünlü isimlerdir. Gizli Sayılar filmi eleştirmenlerden yüksek puanlar almıştır ve bir kitaptan uyarlanması ve gerçek bir konuya değinmesi sebebi ile de izleyiciler tarafından beğenilmiştir. Yaşanan cinsiyet eşitsizliğine ve ayrımcılıklara karşı duran bir film olan Gizli Sayılar filmi basında da büyük bir ilgi uyandırmıştır.

  Hidden Figures Film Künyesi

  Hidden Figures 1080 p izle seçeneği ile sitemizde bulunmaktadır ve yüksek kaliteli çözünürlük ile sitemizde keyifle izlenebilmektedir. Hidden Figures filmde önemli konulara değinmektedir ve bu neden ile de kendi alanındaki diğer filmlerden ayrılmaktadır. Özellikle başrolde 3 siyahi kadının olması ve NASA’da büyük bir işe imza atmaları kadın hakları ve ayrımcılık konusunun işlenmesinin yanı sıra alan yaratma sebebi ile de sevilen bir filmdir. Film önyargıları yıkmayı hedeflemiştir ve bu konuda büyük oranda başarılı olmuştur. Filmde Katherine Goble Johnson, Dorothy Vaughan ve Mary Jackson 3 siyahi kadının filmdeki isimleri olup NASA’da çalışmalarını ve bu süreçte başlarına gelen olayları konu almaktadır. NASA’nın uzaya başarılı bir şekilde insan göndermesini sağlayacak olan bu 3 ismin dehaları ve filmin işleniş tarzı oldukça önemlidir. Hidden Figures tek parça izle seçeneği ile de izlenebilmektedir.

  Gizli Sayılar Hakkında

  Gizli sayılar filmi IMDb’den ortalamanın üstünde bir puan almıştır. 163 bin 662 kişinin oylaması ile 7.8 puan alan filmin yaklaşık olarak 2 saat 7 dakika sürmektedir. Filmin türü biyografi, drama ve tarih olup 2017 yılında vizyona girmiştir. Hidden Figures HD izle olarak sitemizde bulunmaktadır. Gizli Sayılar filminin konusu oldukça dikkat çekmektedir ve başrol oyuncularının başarıları nedeni ile de film düşünülenden daha başarılı bir gişe elde etmiştir. Filmin yapımcılığını üstlenen Pharrel Williams aynı zamanda filmin müzikleri ile de yakından ilgilenmiştir. Gizli Sayılar 720 p izle ve otomatik kaliteli izle gibi seçenekleri ile sitemizde bulunmaktadır.

  Gizli Sayılar Filmi

  Gizli Sayılar filmi Amerika Birleşik Devletleri yapımlı bir filmdir ve uzayı ve kadınları heef almaktadır. NASA’nın üzerinde oluşan baskıları da yansıtan Gizli Sayılar filmi Türk izleyicilerinden 8.3 puan almıştır. Gizli Sayılar Türkçe dublaj full izle ve altyazılı izle gibi seçenekler ile izlenebilmektedir.
  5.0
  ( Toplam 0 oy )

      8   260

  •  Tür: Dram Filmleri , Tarih Filmleri
  •  Orjinal Adı: Hidden Figures
  •  Süre: 127 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.foxmovies.com/movies/hidden-figures
  •  Ülke::
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde yayınlanan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler.