En Yakışıklı 7 Yabancı Jön

En Yakışıklı 7 Yabancı Jön

En Yakışıklı 7 Yabancı Jön kim? İşte merak ettiğiniz jönler hakkında detaylı bilgiler ve oynadıkları filmler.

En Yakışıklı 7 Yabancı Jön kim? Yabancı genç yakışıklılar denince akla gelen bir sürü isim vardır. Bu isimler arasında oyunculardan modellere kadar uzanan bir liste vardır. En yakışıklı jönler denildiğinde, her ne kadar akla genç yakışıklılar gelse de, zamanında jön unvanı almış olan yaşayan kişilerden de bahsetmek gerekir. Yakışıklı yabancı jönler, Erkeklerde yakışıklılık ve karizma kişiden kişiye değişir ancak bazı isimler vardır ki, bu kişilerden bahsedildiğinde herkes beğenme konusunda hem fikir olur. Bu isimler çeşitli ülkelerdendir ve her birinin yakışıklılık sebebi birbirinden farklıdır. Bazı oyuncular kusursuz fiziğiyle bazıları da karizmasıyla gündeme gelmektedir.

Leonardo DiCaprio:

Ünlü oyuncu çocukluğundan itibaren birçok yapımda yer almıştır ve oyunculuk konusunda başarısını her zaman kanıtlamıştır. En yakışıklı aktörler arasında bulunan DiCaprio, özellikle kadınların her zaman beğendiği kişilerden biri olmuştur. Oscar ödüllü oyuncu, sarı saçları ve mavi gözleriyle birçok kişinin beğenisini kazanmıştır. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra, değişik mimikleri ve başarılı oyunculuğuyla da göz doldurmaktadır. İşte hayatı, Leonardı DiCaprio kimdir?

James Franco:

Düzgün vücudu ve oyunculuk yeteneğiyle, son zamanlarda jön denilince akla gelen ilk isimlerden biri oldu. Dünyanın en yakışıklı erkekleri 2018 yılında sıralansa, James Franco mutlaka bu listede yer alırdı. Spider-Man serisinde Harry Osborn karakteriyle karşımıza çıkan James Franco, 127 Saat filmiyle de herkesi etkilemiştir.

Bradley Cooper:

Bradley Cooper yaşı ilerlemesine rağmen, hala dinç görünümü ve başarılı oyunculuğuyla dikkat çeken isimlerden. Sarı saçları ve mavi gözleriyle herkesi etkileyen başarılı oyuncu, özellikle Hangover serisi ve Limitless fimiyle gündeme oturmuştu. Birçok kişi sadece oyunculuğuna değil yakışıklılığına da vurulduğu için, Bradley Cooper en yakışıklı jönler arasında kolayca cer alır.

Javier Bardem:

Hollywood’da Latin kökenli aktörlerin bir numaralı temsilcisi olan usta oyuncu, özellikle karizmasıyla herkesi büyülüyor. Dik duruşları, kaslı vücudu ve diğer her türlü fiziki özelliğiyle herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Özellikle Vicky Christina Barcelona filmiyle ün yapan Javier Bardem, etkileyiciliğiyle hemen hemen herkesin adını bilmesine sebep olmuştur. Bu filmlerin yanı sıra, Biutiful, Skyfall ve İhtiyarlara yer Yok gibi filmlerde de yer almıştır.

Ryan Gosling:

21.yüzyılın en sevilen ve en beğenilen oyuncularından biri olan Ryan Gosling, hemen hemen her film türünde karakterleri canlandırırken usta oyunculuğunu konuşturuyor. Yakışıklılığı ve karizması herkes tarafından kabul edilen Ryan Gosling, başarılı filmlerin çoğunda görünerek şaşırtmamaya devam ediyor. Özellikle The Notebook, La La Land, Lars And The Real Girl gibi filmlerle tanınan ünlü oyuncu, her yeni filmde ününe ün katmaya devam ediyor.

Tom Hardy:

En başarılı aktörler arasına her geçen gün girmeye daha çok yaklaşan Tom Hardy, özellikle kötü adam rolleri oynamasıyla bilinse de, bir diğer tanınma sebebi kusursuz vücudu ve karizması. Başlangıçta yan rollerdeki başarısıyla gündeme gelen Tom Hardy, zamanla daha çok fark edilerek herkesin gözdesi haline geldi. Özellikle Diriliş filmindeki performansıyla göz doldurdu.

Brad Pitt:

Filmlerindeki başarısının yanı sıra, üst düzey bir yakışıklılığa da sahip olan Brad Pitt, yıllar geçtikçe yakışıklılığından bir şey kaybetmemesinin yanı sıra karizma da kazanıyor. Özellikle Fight Club, Truva, Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi gibi filmlerle tanınan ünlü aktör, yakışıklılığıyla da herkesin gözdesi halindedir. Amerikalı erkek oyuncular arasında en bebek yüzlü kişi olarak gösterilebilir. Angelina Jolie ile olan evliliği sonrasında sürekli olarak magazin gündeminde kalmıştır. Angelina Jolie de efsanevi güzellikte bir aktris olduğu için, ikilinin birlikteliği birçok insanı şaşırtarak mutlu etmiştir. Film izlemeyi sevenler için onun filmleri vazgeçilmez olacaktır.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, rapidvideo, video.google, openload vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucu Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FullHDFilmizle7.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Full HD Film izle sitesinden İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler.