ÖNE ÇIKAN HABERLER
SON EKLENENLER HABERLER
Netflix filmleri 1080p full hd kalite izle. Netflix korku filmleri, netflix aksiyon filmleri, netflix komedi filmleri üye olmadan, ücretsiz hd yüksek kalite film izle.
Gelmiş geçmiş en güzel ve en çok beğenilen filmler arasında gösterilen Yenilmezler 4 serisinin en çok beğenilen filmi, Avengers 4 endgame sinemalarda Tüm Dünya'da gişe rekorları kırdı.
Uzun bir süre, animasyonun yalnızca çocuklara yönelik yapılmasını savunanların tekelinde bulunan animasyon sineması, günümüzde çok daha derin ve etkileyici işler ortaya koyabilmektedir.
İşte yasak aşkın büyüsüne kapılan çiftlerin farklı hikayelerini konu edinen 6 en iyi film!
IMDB puanlamasında da başarı elde eden birtakım zihinsel hastalık filmleri vardır. Bu filmlerden en iyi 5 tanesini sıralamak gerekirse, şu şekilde bir liste yapmak mümkündür:
İyi bir aile babası olduğu bilinen Vin Diesel, 2007 yılından beri Paloma Jimenez ile evlidir ve 3 çocukları vardır. Şimdi sizin için hazırlanan Vin Diesel en iyi filmleri listemize göz atınız.
Sinema ve edebiyatın en gizemli dallarından birisi haline gelen vampir efsanesi, neredeyse 90 senedir sinema sektöründe yer almaktadır.
En iyi uzay filmleri hangileridir diye sorulacak olursa uzay filmleri listesi tarandığında çıkan en iyi 6 sonuç şunlardır:
Audrey Hepburn’den Marilyn Monroe’ya birçok isim bu listede yer alabilir ancak daha ismi geçmesi gereken onlarca isim bulunur. Günümüzdeki başarılı oyuncular da ileride kendinden söz ettireceğine kesin gözüyle bakılan kişilerdir.
Kariyeri boyunca toplamda 2 adet Oscar sahibi olan Tom Hanks’in en iyi filmlerini sizler için bir araya getirdik.
Sinema tarihinde, gerçek hikâyelerden ilham alınarak beyaz perdeye uyarlanmış onlarca iyi film bulunmaktadır. Bu tarih filmlerinden en iyilerini sizler için bir araya getirdik.
Stephen King romanlarından uyarlama filmler ilginç konularıyla oldukça ilgi çekmektedir. 1947 doğumlu olan Stephen King dünyaca ünlü bir hikâye ve roman yazarıdır.
SON EKLENEN HABERLER
Full HD Film izle - Film izle - 2019 Filmleri - Türkçe Dublaj Film izle - Türkçe Altyazılı Film izle