1. Harry Potter ve Sırlar Odası: Harry Potter and the Chamber of Secrets

  Harry Potter ve Sırlar Odası: Harry Potter and the Chamber of Secrets

  1080P Türkçe Dublaj

  Harry Potter ve Sırlar Odası filmi, Harry Potter ve Felsefe Taşı filmiyle giriş yaptığımız fantastik serinin ikinci filmidir. Sırlar Odası, ilk filmiyle adını büyük kitlelere duyuran serinin ikinci filmi olması sebebiyle son derece titizlikle hazırlanmış ve en az ilk filmdeki kadar fantastik öğelere ev sahipliği yapan bir filmdir. Serinin ikinci filminde de, Harry Potter ve Sırlar Odası başrol oyuncuları olan Daniel Radcliffe, Emma Watson ve Rupert Grint’e ilk filmdeki oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

  Harry Potter ve Sırlar Odası Filminin Oyuncu Kadrosu

  Harry Potter serisinin mevcut başarısını sürdüren Harry Potter Sırlar Odası filminde rol alan oyuncular sırasıyla:

  -        Daniel Radcliffe

  -        Emma Watson

  -        Rupert Grint

  -        Richard Harris

  -        Alan Rickman

  -        Tom Felton

  -        Kenneth Branagh

  -        Jason Isaacs

  -        Bonnie Wright

  -        Robbie Coltrane

  -        Maggie Smith

  -        Richard Griffiths

  -        Julie Walters

  -        Fiona Shaw

  -        Toby Jones

  -        Mark Williams

  -        Harry Melling

  -        Christian Coulsan

  -        Oliver Phelps

  -        Matthew Lewis

  -        Chris Rankin

  -        Shirley Henderson

  -        James Phelps

  -        Warwick Davis

  -        John Cleese

  -        Miriam Margolyes

  -        David Bradley

  -        Sean Biggerstaff

  -        Robert Hardy Veronica Clifford

  -        Martin Bayfield

  -        Gemma Jones

  -        Jamie Waylett

  -        Julian Glover

  -        Devon Murray

  -        Alfred Thomas

  -         Nina Young’ tır.

  Harry Potter Ve Sırlar Odası Filminin Konusu Nedir?

  Harry Potter ve Sırlar Odası konusu, ilk filmin oluşturduğu atmosferin rahatlığıyla genişlemekte ve derinleşmektedir. Birer Muggle olan amcası Dursley’lerle sorunlu bir hayat yaşayan Harry, yılın büyük bir bölümünü Hogwarts’ta geçirmektedir. Harry, çok sevdiği büyücülük okulunda kendine dair yeni şeyler keşfetmeye başlar.

  Yeni keşfettiği bu özellikler, yılanlarla konuşabilmek ve sinirlendiği takdirde eşyaları hareket ettirebilmektir. Bu özellikler Harry’de, Hogwarts bölümlerinden biri olan Syltherin’e dair soru işaretleri oluşturacaktır.

  Harry Potter 2’de Harry, zorlu geçen bir yazın ardından, okulu Hogwarts’a dönmeye hazırlandığı sırada ziyaretine Dobby adında bir ev cini gelir. Dobby, Harry’e Hogwarts’a dönmesinin çok tehlikeli olduğundan bahseder. Dobby’nin uyarılarına itimat etmeyen Harry Hogwarts’a döndüğünde bir tuhaflık olduğunu fark eder. Çünkü Hogwarts’ta bulunan Sırlar Odası açılmıştır ve bu kesinlikle iyiye işaret değildir.

  Cesur ve yetenekli büyücü Harry Potter, arkadaşları Hermione Granger ve Ron Weasley ile Sırlar Odası’nın gizemini çözecek ve kendini tehlikeye atacaktır. Bu sırada ise hikayeleri, Hogwarts’ın karanlık hocası Severus Snape ile kesişir. Harry Potter ve arkadaşları için her şey yeni başlamaktadır.

  Harry Potter Filminin Perde Arkası

  Harry Potter gibi, efsaneleşmiş bir serinin perde arkasında da, en az perde önü kadar kalabalık bir ekip yer almaktadır. Bu kalabalık ekibin yönetmenliğini, Harry Potter ve Felsefe Taşı filminin yönetmeni Chris Columbus yapmıştır. Filmin yapımcılığını da, aynı şekilde ilk filmin de yapımcılığını yapan David Heyman yapmıştır.

  Harry Potter serisini başarıyla devam ettiren film, vizyona girdiği 2002 yılında, toplamda 879 milyon dolar gişeye ulaşarak rekora imza atmıştır. İlgiyle takip edilen film, bu başarısı sayesinde Bravo Otto Kadın Sinema Yıldızı, Film Eleştirmenleri En iyi Aile Filmi ve Film Eleştirmenleri En İyi Besteci Ödüllerini almıştır.

  Her yaş grubundan izleyici tarafından takip edilen Harry Potter ve Sırlar Odası Türkçe dublajlı olarak da izlenebilmektedir. Harry Potter ve Sırlar Odası izlemek isteyen izleyiciler, dublaj veya altyazı seçeneklerinden istediklerini seçebilir.
  5.0
  ( Toplam 0 oy )

      7.6   310

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Full HD Film izle - Film izle - 2019 Filmleri - Türkçe Dublaj Film izle - Türkçe Altyazılı Film izle