1. Hashima Kömür Madeni: The Battleship Island

  Hashima Kömür Madeni: The Battleship Island

  1080P Türkçe Dublaj  Hashima Kömür Madeni filminin konusu; yaklaşık 400 Korelinin bir savaş gemisiyle kaçırılıp, kömür madenlerinde çalıştırılmaya götürülmesini anlatan bir hikayedir. Başrollerini; Park Seong-il, Kim Dan-Yool ve Lee Jung-eun paylaşır. 2. Dünya Savaşı sırasında Japonya Kore’yi işgal eder. Japonlar tarafından Koreli halk köleleştirilir. Halk eziyet görür ve buna boyun eğmek zorunda kalır. Koreli halkın bir kısmı, içerisinde kömür madeni olan bir adaya gemiyle gönderilir. Korelilerle birlikte adaya bir müzisyen kızı da gelir. Bunlar; Lee Knag Uk ve Lee So Hee’dir. Filmdeki hikaye bu iki kişinin üzerinden anlatılmaktadır. Pek de iyi olmayan yaşam koşulları altında hayatta kalmaya çalışırlar. Zorlu şartlar altında hayatta kalmaya çalışanların hikayesi The Battleship Island’ı tek part izleyebilirsiniz.

  Gerçek Bir Hikayeden Kesitler Sizi Bekliyor!

  Hashima Kömür Madeni HD izleme seçeneğiyle 2017 yılında vizyona girmiştir. Esas olarak Güney Kore yapımı bir filmdir. Filmin yönetmen koltuğunda; bu zamana kadar 14 filmde yönetmenlik, 12 filmde senaristlik, 3 filmde yapımcılık ve 6 filmde oyunculuk yapmış olan Seung-wan Ryoo oturmaktadır. Bu isim aynı zamanda filmin senaryosuna da katkıda bulunmuştur. The Battleship Island’ı orijinal izleyenlerin de fark edeceği üzere, film gerçek bir hikayeden alıntıdır. Hashima Kömür Madeni’ni 720p-1080p görüntü kalitesiyle izlemek için 2 saat 12 dakika ayırmanız yeterli.

  Tarihte Yaşanan Bir Drama Tanıklık Etmeye Hazır Olun!

  Filmde tarihte yaşanan bu olayı, taraflardan eziyet görenin yani Güney Kore’nin sinemaya aktarıyor oluşuna rağmen film aşırı milliyetçilik içermez. Korelilerin gördükleri eziyet ve çektikleri yokluk tarafsız bir şekilde aktarılır. Koreli halkın gördüğü eziyet bütün filme ara ara serpiştirilerek karşımıza çıkar. En değerli şeyleri olan özgürlüklerini kaybeden insanların hikayelerindeki duyguyu daha iyi yakalayabilmek için The Battleship Island’ı Türkçe alt yazılı izleyebilirsiniz. Ayrıca alt yazı takip etmek istemeyenler, Hashima Kömür Madeni’ni Türkçe dublajlı izleyebilir. İzlerken hem tarihi bilgiler öğrenebileceğiniz hem de bir drama tanıklık edebileceğiniz, hikayede kaybolacağınız The Battleship Island’ı full izlemek için vakit kaybetmeyin.

  Hashima Kömür Madeni: The Battleship Island donmadan izle, Hashima Kömür Madeni: The Battleship Island online izle, Hashima Kömür Madeni: The Battleship Island kasmadan izle, Hashima Kömür Madeni: The Battleship Island filmi Türkçe dublajlı izle.

  Hashima Kömür Madeni: The Battleship Island 4.7 / 10 2 kullanıcı oyu.
  4.7
  ( Toplam 2 oy )

      7.3   349

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Full HD Film izle - Film izle - 2019 Filmleri - Türkçe Dublaj Film izle - Türkçe Altyazılı Film izle