1. Hasta Sıfır: Patient Zero

  Hasta Sıfır: Patient Zero

  1080P Türkçe Dublaj

  Hasta Sıfır filmi, dünyada yayılan korkunç bir virüsün, insanlar üzerindeki etkisini ele almaktadır. İzleyenlerini alışılmış zombi filmlerinin dışına çıkaracak Patient Zero Türkçe dublaj izleyerek, macera dolu anlara şahitlik edeceksiniz.
  Dünyada hızla yayılan tehlikeli bir virüs, dönüşmüş insanlar ya da hayvanlar tarafından ısırıldığında geçmektedir. Çok az miktarda insanın bulunduğu bir gurup dışında, bütün insanlık bu virüsle karşı karşıya kalmış ve korkunç yaratıklara dönüşmüştür. Hasta Sıfır full izleyerek, aksiyon dolu sahneleri daha yakından takip edebilirsiniz.

  Hasta Sıfır Filmiyle Nefes Kesen Maceraya Hazır Olun!

  Dünyada hızla yayılan korkunç bir virüsle savaşacak çok az insan kalmıştır. Patient Zero konusu, hayatlarını kurtarmak ve dünyayı bu virüsten temizlemek için, büyük çaba sarf etmesi gereken insanların macerasını ele almaktadır. Virüsün bulaştığı insanlar, oldukça zeki ve güçlü olan, birer ölüm makinesine dönüşmektedir. Hasta Sıfır 720p – 1080p izleme kalitesiyle, kendi aralarında özel bir dile sahip olan bu yaratıkların durdurulma macerasını, daha kaliteli bir görüntü fırsatıyla izleyeceksiniz. Hastalığın bulaşmadığı bir grup insan, virüsün temizlenmesi için panzehir üretmenin arayışına girmiştir. İçlerinden bir tanesi, virüs bulaşmış kişilerin kullandığı dili çözmeyi başarmış ve onlarla iletişime geçmiştir. Patient Zero alt yazılı izleme seçeneğiyle, yaratıkların konuştuğu dili çözen bir kişinin onlarla iletişime geçme çabasına, karakterlerin gerçek sesleriyle tanıklık edin. Panzehir yapmak için, virüsü bulaştıran ilk canlının tespit edilmesi gerekiyordur. Panzehir arayışına giren insanların başlarına gelen belaları nasıl atlattıklarını öğrenebileceğiniz, Hasta Sıfır orijinal izleme seçeneğiyle aksiyon dolu saatleri sizlere hazır olun.

  Patient Zero Filmini Daha Yakından Tanıyın

  1 Ağustos 2018 (ABD)'de yayınlanan Hasta Sıfır tek part izleme seçeneğiyle, kesintisiz maceranın kapılarını izleyenlerine açmaktadır. Aksiyon, korku ve gerilim kategorisinde, yabancı film olarak yerini alan Patient Zero filminin yönetmen koltuğunda, Stefan Ruzowitzky oturmaktadır. İMDB puanı 4.3 olan bu aksiyon dolu filmin senaryosunda, Mike Le’nin imzası bulunmaktadır. Başrollerinide ise; Natalie Dormer ve Matt Smith bulunmaktadır. Aksiyon ve gerilim dolu 1 saat 33 dakikayı, Patient Zero Hd izleme seçeneğiyle, kesintisiz yaşama fırsatına sahipsiniz.

  Hasta Sıfır: Patient Zero Filmini Full HD Tek Part 1080p Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz.
  Hasta Sıfır: Patient Zero 1.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  1.0
  ( Toplam 1 oy )

      4.8   311

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde yayınlanan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler.