1. Ip Man 2: Yip Man 2 Büyük Usta (2010)

  Ip Man 2: Yip Man 2 Büyük Usta (2010)

  1080P Türkçe Dublaj

  Ip Man 2: Yip Man 2 Büyük Usta (2010) Filmini Full HD izleyebilirsiniz. Kung Fu kökenli savunma tekniği ustası Yip Man 2 filminde hayatına ışık tutan Büyük Usta filminin ikincisi, 1949 yılında Hong Kong’da geçiyor ve ustanın sanatını yaymak adına giriştiği mücadeleyi anlatıyor. Dövüş sanatını açık bir şekilde dış dünyaya öğreten ilk Kung-Fu ustası Ip Man, Hong Kong’da yeni bir hayat kurmaya çalışıyor. Neredeyse sefaletin göbeğinde yaşamak zorunda olan Ip Man 1'de olduğu gibi en iyi bildiği işi yapmak için çaba gösteriyor. İpman en iyi bildiği öğretiyi yayabilmek ve bu işten de geçimini sağlayabilmek için bir çatı katını Wing Chun dersleri için kiralıyor. Bir dernek bünyesinde birleşen ve Hong Kong Dövüş sanatını yayan Master’lar (Ustalar), Ip Man’ın okulumsu yerine göz dikiyorlar.

  Bu film sadece dövüş filmleri arasında dövüş sanatları tarihini değil, köklü Çin kültürünü, onların kültürlerine olan derin saygılarını, aile kavramının her şeyden kıymetli olduğunu, dövüşürken bile rakibinin merhametine “teşekkür edecek” derecede “saygılı ve minnet dolu” olduklarını, gururlarının da, en az kültürleri kadar yüksek öneme sahip olduğunu anlatıyor. Ip Man 2 Türkçe dublaj ve altyazı izleme seçenekleriyle full hd izleyebilirsiniz.
  Ip Man 2: Yip Man 2 Büyük Usta (2010) 10.0 / 10 5 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplam 5 oy )

      7.3   106

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde yayınlanan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler.