1. Jack Reacher: Never Go Back

  Jack Reacher: Never Go Back

  1080P Türkçe Dublaj

  Never Go Back, Lee Child’in aynı isimli kitabından uyarlanan film serisinin ikinci filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. İlk filmin 4 yıl sonrasını olan Jack Reacher Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, iftira atılarak vatan haini ilan edilen binbaşının has askeri Reacher adlı bir kişinin, bu iftirayı ortaya çıkararak, olanları düzeltme çabası içerisine girmesini, tüm gerçekliğiyle takip etme fırsatına sahipsiniz. Never Go Back full izleyerek, Binbaşı susan Turner’a kurulan komployu ortaya çıkararak, binbaşının üzerindeki suçlamayı ortadan kaldırmak isteyen Reacher’in, başına gelecek olan felaketler, kesintisiz şekilde takip etmeye hazır olun!

  Never Go Back

  Jack Reacher konusu, eski ordu üssüne tekrar dönerek göreve başlamak üzere olan Reacher adlı bir askerin, Binbaşı Susan Turner’e atılan iftirayı fark ederek, onun üzerindeki lekelemeleri temizlemek için harekete geçmesi ve bu çabaları esnasında başına gelen can sıkıcı olayları ele almaktadır. Never Go Back 720p – 1080p izleme kalitesiyle, iftiranın ortadan kalkması için, cinayetin asıl suçlularının peşine düşen Reacher’in, ortaya çıkmaması gereken bilgileri ifşa etmek durumda alması sonucu yaşayacağı sıkıntılar, yüksek çözünürlüklü izleme kalitesiyle, seyircilerinin gözleri önüne serilmektedir.

  Jack Reacher alt yazılı izleme seçeneğiyle, bir suçlamayı ortadan kaldırmak adına, gizli devlet sırlarını açığa çıkaran Reacher’in devletle başının belaya girmesini, karakterlerin kendi konuşmaları ve sesleriyle takip etmek mümkündür. Never Go Back orijinal izleme seçeneğiyle, Binbaşı Susan’ın üzerindeki iftirayı kaldırmak için, büyük bir devlet komplosunun arkasındaki sırları ortaya çıkaran, bu sebeple de kanun kaçağı sayılan Reacher’in, hayatını sonsuza değin etkileyecek bir sırrın da açığa çıkması için çabalamasına şahitlik etmek mümkündür.

  Jack Reacher Filmini Daha Yakından Tanıyın

  21 Ekim 2016 tarihinde vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda Edward Zwick yer almaktadır. Tom Cruise’nin başrolünde oynadığı Never Go Back tek parça izleme seçeneğiyle, seyircilerine 1 saat 58 dakikalık dram ve gizem dolu bir film keyfi yaşatmaktadır. IMDB sıralamasında 6,1 puan alıp, 162,1 milyon USD bilet gişesi sağlayan Jack Reacher HD izleme kalitesiyle, seyircilerinin karşısına çıkmaktadır.
  Jack Reacher: Never Go Back 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplam 1 oy )

      7.1   37

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde yayınlanan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler.