1. Kan Bağı : Blood Father

  Kan Bağı : Blood Father

  1080P Türkçe Dublaj

  Kan Bağı filminin konusu; kızının hayatını kurtarabilmek için uyuşturucu satıcılarıyla yüz yüze gelen bir babanın hayatta kalma hikayesidir. Başrollerinde; John Link rolü ile Mel Gibson, Lydia rolü ile Erin Moriarty, Jonah rolü ile Diego Luna ve Preacher rolü ile Michael Parks yer almaktadır. John Link; kendi halinde, karavanda yaşayan, sakin bir yaşamı benimseyen, karavanda dövme yaparak geçimini sağlayan bir adamdır. Şimdilerde gayet legal ve sakin bir hayatı olsa da geçmişi çok da temiz değildir. Eski suçlulardan olan John Link ssuç dünyasından artık emekli olmuştur. Bir kızı vardır. Bir gün kızı John Link’in yanına gelir. Başını belaya soktuğunu anlatır ve babasından yardım ister. Lydia’nın başını belaya soktuğu kişiler ise uyuşturucu satıcılarıdır. Lydia’nın peşinde olmakla beraber onu bulduklarında ise öldüreceklerdir. John Link, kızının ölmesini istemediği gibi eli kolu bağlı durmaktansa kızına yardım etmeyi seçer. Bu yüzden veda ettiği silahlarına ve illegal yaşantısına kızı için bir süreliğine geri döner. John Link’in kızı için kendisini tehlikeye attığı filmi, Blood Father’ı tek part izleyebilirsiniz.

  Fransa Yapımı Bir Filme Hazır Olun!

  Kan Bağı HD izleme seçeneği ile 2 Eylül 2016 tarihinde vizyona girmiştir. Fransa yapımı bir filmdir. Yönetmen koltuğunda, Jean-François Richet yer almaktadır. Filmin senaryosu ise Peter Craig’in kaleminden çıkmıştır. Blood Father’ı 720p-1080p görüntü kalitesiyle izlemek için 1 saat 28 dakikanızı ayırmanız yeterli.

  Dram Dolu Bir Suç Filmi Sizleri Bekliyor!

  Kan Bağı’nı orijinal izleyenlerin de fark edebileceği üzere dram ve suç filmidir. Filmde oldukça deneyimli oyuncular yer almaktadır. Bunların başında Mel Gibson vardır. Mel Gibson, kült filmlerin alışılmış bir ismi olduğu için filmde verilmek istenen mesajlar izleyiciye çok rahat ulaşmaktadır. Tempolu ilerleyen ve aksiyon dolu sahneleri bol olan bir filmdir. Fakat baba kızın karşı karşıya geldiği karavanda çekilen sahneler izleyici için bir hayli dram dolu sahnelerdir. Blood Father’ı Türkçe alt yazılı izleyebilirsiniz. Ayrıca alt yazı takip etmek istemeyenler, Kan Bağı’nı Türkçe dublajlı da izleyebilirler. Blood Father’ı full izlemek için vakit kaybetmeyin.
  5.0
  ( Toplam 0 oy )

      6.4   205

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Full HD Film izle - Film izle - 2019 Filmleri - Türkçe Dublaj Film izle - Türkçe Altyazılı Film izle