1. Kara Kule: The Dark Tower

  Kara Kule: The Dark Tower

  1080P Türkçe Dublaj

  The Dark Tower, henüz 11 yaşında olan Jake Chambers’in, sürekli rüyalarında gördüğü ve var olduğuna inandığı Orta Dünya ile ilgili ipuçlarını takip ederek, Orta Dünya’ya ulaşmasını ve burada karşılaşacağı problemleri ele alan bir macera filmidir. Kara kule Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, kimseye inandıramadığı ve sürekli rüyalarına giren Orta Dünya’ya ulaşmayı başaran Jake’nin, burada tanışacağı koruyucu Ronald Deschain ile beraber, Orta dünyanın geleceği için vereceği mücadeleleri, her detayıyla takip edeceksiniz. The Dark Tower full izleyerek, karalar giyinmiş bir silahlının saldırısına karşı el ele verecek iki kahramanın hikayesini, kesintisiz şekilde seyretmeye hazır olun!

  The Dark Tower İle Macera ve Heyecan Dolu Bir Hikaye Sizleri Bekliyor!

  Kara Kule konusu, her daim gerçekliğine inandığı ve sürekli rüyalarında tasvirlerini gördüğü Orta Dünya’ya ulaşmayı başaran, 11 yaşındaki Jake Chambers ile bu dünyanın ezeli koruyucusu olan, silahşor Ronald Deschain’in el ele vererek, Orta dünyaya saldırmakta olan bir düşmanı bertaraf etme çabalarını ele almaktadır. The Dark Tower 720p – 1080p izleme kalitesiyle, bütün evreni bir arada tutan Kara Kule’nin yok olmasını isteyen düşmana karşı büyük bir savaş içerisine girecek olan Jake ve silahşor Ronald Deschain’in, bu savaşın ortasında mahsur kalmalarını ve kazanmak için verecekleri mücadeleleri, yüksek çözünürlükte takip etmek mümkündür. Kara Kule alt yazılı izleme seçeneğiyle, Orta Dünya’ya saldırarak, burayı ele geçirmek isteyen, Siyah giyen adam olarak bilinen Walter O’dime’ye karşı gerçekleştirdiği sonsuz ve zorlu savaştan kurtulmanın ve Orta Dünya’yı kurtarmanın yollarını arayan bu ikilinin maceralarını, karakterlerin kendi duyguları ve konuşmalarıyla, takip etme fırsatına sahipsiniz. The Dark Tower orijinal izleyerek, dünyanın kaderinin tehlikeye gitmesini önleyecek tek kişi olan Ronald’ın eşsiz savaşına şahitlik edebilirsiniz.

  Kara Kule Filmi Hakkında Merak Ettikleriniz!

  Türkiye’de yayınlanma tarihi 4 Ağustos 2017 olan filmin yönetmenliğini, Nikolaj Arcel yapmıştır. Fantastik ve bilim kurgu kategorilerinde yerini alan The Dark Tower tek parça izleme seçeneğiyle, seyircilerine 1 saat 35 dakikalık kesintisiz macera armağan etmektedir. Bilet gişesi 113,2 milyon USD olan Kara Kule HD izleme kalitesiyle, seyircileriyle buluşmaktadır.
  Kara Kule: The Dark Tower 9.3 / 10 3 kullanıcı oyu.
  9.3
  ( Toplam 3 oy )

      7.0   37

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde yayınlanan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler.