1. Kısmet, Sevgilim İlk Şarkı: Mektoub, My Love Canto Uno

  Kısmet, Sevgilim İlk Şarkı: Mektoub, My Love Canto Uno

  1080P Türkçe Dublaj

  Mektoub, My Love Canto Uno filmi, 1994 yılında Paris’te üniversite eğitimin gören ve hayallerini süslemiş olan senaryo yazarlığı için çabalayan bir gencin hikayesini anlatmaktadır. Akdeniz asıllı bu gencin ismi Amin’dir. Kısmet, Sevgilim İlk Şarkı Türkçe dublaj izleyerek, yaz tatilini geçirmek üzere, Akdeniz kıyılarındaki memleketine giden Amin’in başına gelenlere siz de şahitlik edebilirsiniz. Amin; kuzeni Tony, en iyi arkadaşı Ophélie, akrabaları, çocukluk arkadaşları ve ailesiyle beraber deniz kum ve güneşin tadını çıkarmaktadır. Bunlarla zaman geçirirken, aklındaki tek şey yazdığı senaryolarının gelecekte nasıl bir hal alacağıdır. Gelecek kaygısı içine düşen Amin için aşk, oldukça uzak bir duygudur. Ancak aşk hakkındaki olumsuz düşünceleri, bu yaz değişecektir. Amin için her şeyin bambaşka olduğu bu yaz tatili, herkesi kendisine hayran bırakacak ve hayatını tamamen değiştirecektir. Mektoub, My Love Canto Uno full izleyerek, Amin’in muhteşem yaz tatilinin tadını çıkarın…

  Mektoub, My Love Canto Uno İle Muhteşem Bir Yaz Macerasına Hazır Mısınız?

  Senaryo yazarı olmak için büyük emek sarf eden Amin, yaz tatilinde ailesiyle ve arkadaşlarıyla beraber olmak için, Akdeniz kıyılarındaki memleketine gitmiştir. Mektoub, My Love Canto Uno konusu, Amin’in bu yaz tatilinde yaşadığı maceraları ele almaktadır. Aşktan her zaman uzak kalmış Amin için beklenmedik bir aşk macerası, onu karşılayacaktır. Kısmet, Sevgilim İlk Şarkı 720p – 1080p izleyerek, gelecekteki kariyerini düşündüğü esnalarda, yeni bir aşka yelken açmaya yaklaşmayan Amin’in, şaşırtıcı aşk macerasını yakından takip edebilirsiniz. Amin, kasabasına yaz tatili için gelen genç bir kıza gönlünü kaptırmıştır. Mektoub, My Love Canto Uno alt yazılı izleme seçeneğiyle, deniz kum ve güneşin getirdiği aşka, karakterlerin gerçek konuşmalarıyla şahitlik edeceksiniz. Artık aşık bir adam olan Amin gerçek aşkla birlikte, hayatının fırsatını da yakalamıştır. En yakın arkadaşının villasına tatil için gelen bir senarist, Amin’in senaryolarını keşfetmiş ve Amin’e bir film teklifinde bulunmuştur. Kısmet, Sevgilim İlk Şarkı orijinal izleyerek, bir yaz tatilinde bütün hayatı değişen Amin’in maceralarına daha yakından göz atın…

  Kısmet, Sevgilim İlk Şarkı Filmini Daha Yakından Tanıyın

  François Bégaudeau’nun “Sınıf” adlı romanından uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda, Tunus asıllı Fransız yönetmen Abdellatif Kechiche oturmaktadır. İMDB sıralamasında 6.6 puan alarak, seyircilerinin gönlünde yer edinmiştir. 181 dakika boyunca seyirci karşısında olacak olan Mektoub, My Love Canto Uno tek parça izleme seçeneğiyle, kesintisiz yaz macerasını sizlere sunmaktadır. Venedik Film Festivali’nde 2 ödüle layık görülen bu romantik komedi filminin senaryosunda, Kechiche ve Ghalya Lacroix’in imzaları bulunmaktadır. Fransa ve İtalya’da geçen bir aşk macerası olan Kısmet, Sevgilim İlk Şarkı HD izleme seçeneğiyle, deniz kum ve güneşi evlerinize getiriyor.

  Kısmet, Sevgilim İlk Şarkı: Mektoub, My Love Canto Uno Full hd izle, Kısmet, Sevgilim İlk Şarkı: Mektoub, My Love Canto Uno tek part izle, Kısmet, Sevgilim İlk Şarkı: Mektoub, My Love Canto Uno 1080p izle, Kısmet, Sevgilim İlk Şarkı: Mektoub, My Love Canto Uno Türkçe dublaj izle. Kısmet, Sevgilim İlk Şarkı: Mektoub, My Love Canto Uno full izle, Kısmet, Sevgilim İlk Şarkı: Mektoub, My Love Canto Uno full hd izle, Kısmet, Sevgilim İlk Şarkı: Mektoub, My Love Canto Uno izle, Kısmet, Sevgilim İlk Şarkı: Mektoub, My Love Canto Uno filmini full hd izle, Kısmet, Sevgilim İlk Şarkı: Mektoub, My Love Canto Uno 1080p bedava izle, Kısmet, Sevgilim İlk Şarkı: Mektoub, My Love Canto Uno donmadan izle, Kısmet, Sevgilim İlk Şarkı: Mektoub, My Love Canto Uno online izle, Kısmet, Sevgilim İlk Şarkı: Mektoub, My Love Canto Uno kasmadan izle, Kısmet, Sevgilim İlk Şarkı: Mektoub, My Love Canto Uno filmi Türkçe dublaj full hd 1080p ve 720p izle.
  5.0
  ( Toplam 0 oy )

      4.0   440

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Full HD Film izle - Film izle - 2019 Filmleri - Türkçe Dublaj Film izle - Türkçe Altyazılı Film izle