Animasyon Filmleri ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Animasyon Filmleri
Koko – Coco
Tüm Bilgiler
Koko – Coco 2017 Filmleri, Aile Filmleri 
Türkçe Dublaj
Koko, tesadüfen ölüler diyarına giden, 12 yaşındaki küçük bir çocuğun maceralarını ele alan, ödüllü animasyon filmidir. Coco 2017 Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, en sevdiği ünlü olan, Meksikalı şarkıcı Ernesto de la Cruz’un ölmesiyle, onunla hayatı boyunca tanışamayacak olan, 12 yaşındaki Miguel’in yaşayacağı büyük üzüntüyü ve başından geçecek maceraları, daha yakından görme imkanına sahipsiniz. Koko 2017 full izleyerek, kendisini aniden ölüler diyarında bulacak olan minik Miguel’in yaşayacağı şaşkınlığı başından geçecek enteresan olayları, kesintisiz şekilde takip etmeniz mümkündür.Coco 2017 Animasyon Filmiyle Nefes Kesen Bir Macera Sizleri Bekliyor!Koko 2017 konusu, en sevdiği ünlü olan Meksikalı şarkıcı Ernesto de la Cruz’un, kendisiyle henüz tanışmadan hayatını kaybetmesi üzerine büyük üzüntü içerisine giren minik Miguel’in, tesadüfen ölüler diyarına gitmesini ve burada çok farklı olaylar yaşamasını ele almaktadır. Coco 2017 720p – 1080p izleme kalitesiyle, müthiş şekilde betimlenmiş görsel öğeleri, yüksek çözünürlükteki görüntü kalitesiyle gözlemlemeniz mümkündür. En sevdiği şarkıcı Ernesto’nun yasını tuttuğu sırada, tesadüfen onun gitarına ulan minik Miguel, bu gitarı çalmak için eline alır. İlk notayı çaldığı anda, etrafında bazı değişimlerin olduğunu fark eder.Koko 2017 alt yazılı izleyerek, gitarı çaldıktan hemen sonra, sevimli köpeğiyle birlikte, bambaşka bir yere giden Miguel’in, gördüğü eşsiz manzara karşısında şaşkına dönmesine tanıklık edebilirsiniz. Çevresinde neler olup bittiğini anlamak için insanlara yaklaştığında, bu insanların birer iskelet olduğunu fark eden Miguel büyük bir korkuya kapılır, ancak sonrasında olayın gerçekliği meydana çıkar. Miguel, yanlışlıkla ölüler diyarına gelmiştir. Coco 2017 orijinal izleyerek, ölüler diyarından çıkmanın bir yolunu ararken, düzenbaz Hector ile karşılaşan Miguel’in, onunla beraber arayışlara devam etmesi sırasında kendi ailesinin tarihi hakkındaki şaşırtıcı gerçekleri öğrenmesine şahitlik edebilirsiniz.Koko 2017 Animasyon Filmini Daha Yakından Tanımaya Ne Dersiniz?27 Ekim 2017 tarihinde vizyona giren eğlenceli filmin yönetmenliğini, Lee Unkrich ve Adrian Molina ikilisi yapmıştır. Animasyon ve fantastik kategorilerinde yer alarak, izleyici tarafından büyük beğeni toplayan Coco 2017 tek parça izleme seçeneğiyle, 1 saat 45 dakikalık kesintisiz maceranın kapılarını açmaktadır. İMDB sıralamasında 8,4 puan alarak, oldukça büyük bir başarı elde eden Koko HD izleme seçeneğiyle, izleyenleriyle buluşmaktadır.
 • 2017
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8,7
 • 18
 • 0
Deep Dipdip: Bir Okyanus Macerası
Tüm Bilgiler
Deep Dipdip: Bir Okyanus Macerası 2017 Filmleri, Aile Filmleri 
Türkçe Dublaj
Deep filminin konusu; Dipdip ve arkadaşlarının yeni bir ev bulmaya çalışırken yaşadıklarının hikayesidir. Başrollerinde Deep rolü ile Justin Felbinger, Alice rolü ile Lindsey Alena, Norma rolü ile Anna Vocino, Kraken rolü ile Dwight Schultz, Rico rolü ile Joe Hernandez, Darcy rolü ile William Salyers, Ralph rolü ile Bob Bergen ve Luigi rolü ile Jess Harnell yer almaktadır. Yaratıklardan oluşan bir koloni okyanusun en derin yerlerinde gittikçe büyümektedir. Bu insanlığın bile dünyayı terk ettiği bir zaman diliminde olmaktadır. Dipdip bir ahtapot, Evo türünün son fener balığı ve Alice nevrotik bir derin su karidesidir. Günün birinde bir kaza sonucu Dipdip, Alice ve Evo’nun evleri yıkılır. Artık evsiz kalmışlardır ve Kraken onların koruyucusudur. Bu yüzden Kraken onları yeni bir ev bulabilecekleri bir yere götürmeye karar verir. Macerayı seven kafadarlar ev arayışı için yolculuğa başlarlar. Bu yolculuk esnasında aralarına müren balığı olan Maura da katılır. New York, Titanik, Kuzey Kutbu ve daha birçok yeri gezerler. Dipdip ve arkadaşlarının bu zorlu yolculuğunun hikayesini, Dipdip: Bir Okyanus Macerası’nı tek part olarak izleyebilirsiniz.Film Ödüllerinde Kendinden Bahsettiren Bir Filme Hazır Olun!Deep 720p-1080p görüntü kalitesi ile izleme seçeneği ile 9 Haziran 2017 tarihinde vizyona girdi. Estonya yapımı bir filmdir. Filmin yönetmen koltuğunda Julio Soto Gurpide yer almaktadır. Bu filmi bu hale getirebilmek için ihtiyacı olan ilhamı Julio derin deniz dalışları yaparak bu dalışlardan elde ettiği deneyimlerden almıştır. Filmin müziğinin bestecisi; Fernando Velazquez’dir. Filmin Goya En İyi Animasyon Film Ödülü, Platino Award for Best Animated Film ve Gaudi Award for Best Animates Feature Film dalında adaylıkları vardır. Dipdip: Bir Okyanus Macerası’nın IMDB puanı, 10 üzerinden 4.1’dir. Deep’i HD kalitesiyle izleyebilmek için 1 saat 32 dakikanızı ayırmanız yeterli.Harika Bir Animasyon Filmi Sizleri Bekliyor!Dipdip: Bir Okyanus Macerası’nı orijinal izleyenlerin de fark edebileceği üzere macera ve komedi filmidir. Dipdip: Bir Okyanus Macerası’nın fragmanından da anlaşılabileceği üzere animasyon filmidir. Deep’i Türkçe alt yazılı izleme seçeneği mevcuttur. Alt yazı takip etmek istemeyenler, Dipdip: Bir Okyanus Macerası’nı Türkçe dublajlı da izleyebilirler. Deep’i full izlemek için acele edin.
 • 2017
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5,9
 • 16
 • 0
Batman Ninja
Tüm Bilgiler
Batman Ninja 1080p Film izle, 2018 Filmleri 
Türkçe Dublaj
Batman Ninja, 2018 yapımı, DC ile Japonya’nın ortak çalışması sonucu ortaya çıkmış bir animasyon filmdir. Batman Ninja filminin konusu şu şekilde özetlenebilir: Zamanın akışını değiştirmek isteyen Gorilla Grodd, tüm Gotham suçlularını eski feodal Japonya dönemine ışınlar. Batman, eski Japonya’ya gitmenin bir yolunu arar. Ancak bir şekilde oraya gittiğinde, o gidene kadar geçen sürede, oraya ışınlanmış olan tüm kötülerin Japonya’yı ele geçirdiklerini, kendi küçük savaş lorluklarını kurduğunu görür. Batman artık kesinlikle bir şeyler yapmalıdır. Ancak ne batmobili, ne silahlarını bu eski Japonya’da kullanamamaktadır. Sadece kendi gücüyle Joker’i ve ordularını yenemeyeceğini anlayan Batman, artık tamamen çaresiz kalmıştır. Ne yapacağını bilemez bir halde hareket ederken tüm dünya için ölümcül olacak bir hata yapar: Gorilla Grodd ile işbirliği yapmaya karar verir. Bu işbirliği sonucunda Gorilla Grodd’un Batman’dan isteyeceği tavizler Batman’ı daha da güçsüz hale getirecek ve onu kahramanlıktan çıkaracaktır. Peki Batman bunlara rağmen Gotham suçlularını günümüze getirmeyi başarabilecek midir? Muhteşem bir fantastik kovalamaca Batman Ninja HD izleme kalitesi ile sitemizde sizlerle buluşuyor!Bildiğimiz Batman, Bilmediğimiz Bir Tema İle!Bildiğimiz karanlık atmosferli karizmatik kahraman Batman’ı, eski Japon kıyafetleri içinde bir Ninja olarak gördüğümüz film, birçok insan için farklı bir deneyim olmuştur. Muhteşem bir görsel kalite sunan ve anime teknikleri ile zenginleştirilen animasyon Batman Ninja imdb puanı 5,6’dır. 85 dakika süreli animasyon filmini Batman Ninja tek part izleme seçeneği ile parçalara ayırmadan, bölmeden, gereksiz reklamlara maruz kalmadan izleyebilirsiniz.Gotham’ın Batman’i Japonya’da olursa!Hep Gotham şehrinde görmeye alışık olduğumuz süper kahraman, bu filmle sınırlarının dışına çıkıyor. Batman’ın Japon ustalarının kullandığı katanalara kavuşup kavuşmayacağı ise merak konusu! Bu muhteşem filmi şiddet sahnelerinin varlığı konusunda hassas aileler için 7 yaş altına önermeyebiliriz. Ancak 7 yaşından büyüklerle ailecek izlenebilecek filmi Batman Ninja alt yazılı izleme seçeneği ile Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. Dilerseniz de Batman Ninja Türkçe dublaj izleyerek filminizin görsel tekniklerdeki başarısının tadını çıkarabilirsiniz. Bu muhteşem animasyon sitemizde sizleri bekliyor.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5,0
 • 24
 • 0
Angela’nin Noel’i – Angela’s Christmas
Tüm Bilgiler
Angela’nin Noel’i – Angela’s Christmas 1080p Film izle, 2017 Filmleri 
Türkçe Dublaj
Angela’s Christmas filminin konusu; Angela’nın noel için düşünüp uygulamaya geçireceği planı için çıktığı yolculuğun hikayesidir. Başrollerinde Angela rolü ile Lucy O’Connell, Narrator rolü ile Malachy McCourt, Mother rolü ile Ruth Negga, Tom rolü ile Vivian Drew, Aggie rolü ile Anya O’Conor, Pat rolü ile Brendan Mullins ve Mrs. Blake/Midwife rolü ile Janet Moran yer almaktadır. 1910 yıllarında İrlanda’da geçmektedir. Filmin geçtiği dönem Noel dönemidir. Angela küçük ve sevimli bir kız çocuğudur. Noel arifesinde ailesi ile birlikte kiliseye gitmiştir. Fakat kilisedeyken Angela’nın aklına farklı bir fikir gelir. Bu fikri hayata geçirebilmek için harekete geçer. Angela aslında her çocuk gibi yaramazlık peşindedir. Angela’nın herkesin içini ısıtacak noel hikayesini, Angela’nın Noel’ini tek part olarak izleyebilirsiniz.Bol Ödüllü Bir Filme Hazır Olun!Angela’s Christmas 720p-1080p görüntü kalitesi ile izleme seçeneği ile 30 Ekim 2018 tarihinde vizyona girdi. ABD yapımı bir filmdir. Filmin yönetmen koltuğunda Damien O’Connor yer almaktadır. Filmin senaryosu; Will Collins ve Damien O’Connor’ın kaleminden çıkmıştır. 2019 yılında Daytime Emmy Bir Animasyon Programında En İyi Performans Ödülü, 2019 yılında Daytime Emmy En İyi Animasyon Senaryosu Ödülü, 2019 yılında Daytime Emmy Animasyon Ses Miksajı Dalında Üstün Başarı Ödülü almıştır. Angela’s Christmas’ın IMDB puanı, 10 üzerinden 8.6’dır. Angela’nın Noel’ini HD kalitesiyle izleyebilmek için sadece 30 dakikanızı ayırmanız yeterli.İçinizi Isıtacak Bir Animasyon Filmi Sizleri Bekliyor!Angela’s Christmas’ı orijinal izleyenlerin de fark edebileceği üzere herkesin izleyebileceği bir çocuk filmidir. Fakat çocuk filmi olması, büyüklerin izleyemeyeceği anlamına gelmez. Her yaş grubuna hitap eden bir filmdir. Angela’nın Noeli, Netfllix’te de vardır. Netflix filmi kategorisinde, genel izleyiciye hitap eden filmler arasındadır. Kitaptan uyarlanan bir filmdir. Aynı zamanda animasyon filmidir. Görsel efektlerin kullanıldığı ve seslendirmelerin profesyonelce yapıldığı bir filmdir. Angela’nın Noel’ini Türkçe alt yazılı izleme seçeneği mevcuttur. Alt yazı takip etmek istemeyenler, Angela’s Christmas’ı Türkçe dublajlı da izleyebilirler. Angela’nın Noel’ini full izlemek için acele edin.
 • 2017
 • Canada,Ireland
 • 1080P
 • IMDb 6.4
 • 28
 • 0
Pachamama
Tüm Bilgiler
Pachamama 1080p Film izle, 2018 Filmleri 
Türkçe Dublaj
Pachamama, Şaman olma hayali kuran cesur bir çocuk, And Dağları'ndaki bir köyden kutsal bir heykel çalındığında onu geri almak için kahramanca bir göreve atılır. Pachamama film izle, Pachamama türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle full hd film izle. Pachamama donmadan ve yüksek kalite full film izle. Kayıp Heykel Filmini izle, En yeni animasyon filmlerini izlediğiniz sırada anında keyfinize göre indirebilirsiniz.
 • 2018
 • Fransa
 • 1080P
 • IMDb 5.7
 • 31
 • 0
Pokémon Dedektif Pikachu
Tüm Bilgiler
Pokémon Dedektif Pikachu 1080p Film izle, 2019 Filmleri 
Türkçe Dublaj
Pokémon Dedektif Pikachu 2019 film izle, Hikâye, modern bir metropol kenti olan Ryme City’de, dedektif Harry Goodman’ın gizemli bir şekilde ortadan kaybolması ile başlar. Goodman’ın 21 yaşındaki oğlu Tim, babasının bu gizemli yok oluşunu araştırmaya karar verir. Araştırmaları onu Harry’nin eski Pokémon partneri, komik, bir o kadar da çatlak Pikachu’ya götürür. Birbirleriyle kimseyle olmadığı kadar mükemmel bir iletişim kurabilen Tim ve Pikachu, bu karmaşık gizemi çözebilmek için heyecan verici bir maceraya atılırlar. Pokémon Dedektif Pikachu film izle, Pokémon Dedektif Pikachu türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle donmadan yüksek kalite full hd film izle.
 • 2019
 • ABD,Japan
 • 1080P
 • IMDb 7
 • 85
 • 1
Tabaluga
Tüm Bilgiler
Tabaluga Aile Filmleri, Animasyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
Tabaluga izle; Ejderha Tabaluga ve buz prensesi Lilli, yaşadıkları dünyayı ve dostlarını kötü kalpli Arktos'tan korumak için güçlerini birleştirir. Bu maceranın tek pürüzü, Tabaluga'nın henüz uçmayı ve ateş püskürtmeyi öğrenemeyen türünün son örneği bir ejderha olması. Ancak Tabaluga, Lilli ile aralarındaki dostluk ve sevgi sayesinde her türlü zorluğa göğüs germeye hazırdır. Tabaluga 2018 yılının en iyi animasyon filmleri arasında yerini almaktadır. Çocuklarınız ile beraber keyifli vakit geçireceğiniz Tabaluga filmini full hd 1080p izle.
 • 2018
 • Almanya
 • 1080P
 • IMDb 5.9
 • 100
 • 0
Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles
Tüm Bilgiler
Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles Aile Filmleri, Aksiyon Filmleri 
Multi Dil
Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles animasyon film izlemeyi sevenler için, Teenage Mutant Ninja Turtles'a karşı Batman, Nickelodeon ile birlikte Warner Bros. Animation ve DC Entertainment tarafından hazırlanan 2019 animasyonlu bir süper kahraman filmi. Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle full hd 2019 yapımı animasyon film izle.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.4
 • 151
 • 0
Çılgın Hırsız 3 – Despicable Me 3
Tüm Bilgiler
Çılgın Hırsız 3 – Despicable Me 3 Animasyon Filmleri, IMDB 7 Üzeri Filmler 
Türkçe Dublaj
Çılgın Hırsız 3, eğlence dolu animasyon serisinin üçüncü bölümü olarak karşımıza çıkan filmde, işler biraz karışmıştır. Kötü bir adamken iyi bir insan haline gelen ve bir ajan olarak işe başlayan Gru, minnonları ile beraber kötü insanların peşine düşmekte ve onları yakalamak için çeşitli aksiyonlar yaşamaktadır. Despicable Me 3 Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, eğlenceli ve gülümseten maceralara, müthiş seslendirmenin de eşlik etmesiyle oluşan mutluluk verici bir hikayenin tanıkları olamaya hazır mısınız? Çılgın hırsız 3 full izleyerek, ajanlıkta zorlanan Gru ve minnonlarının yeni maceralarını, kesintisiz şekilde takip etmek mümkündür.Despicable Me 3 İle Eğlence Dolu Dakikalar Sizleri Bekliyor!Çılgın Hırsız 3 konusu, kötü adamlıktan vazgeçerek, kötü insanları yakalamak için minnionları beraber göreve giden Gru’nun, suçluları yakalama konusunda pek başarılı olamadığı için, görevden ayrılmak zorunda kalmasını ele almaktadır. Despicable Me 3 720p – 1080p izleme kalitesiyle, insanları tehdit eden kötü adamı yakalamak konusunda başarısın olduğu için, iyiler birliğinden ayrılmak zorunda kalan Gru’nun, ortada kaldığı için gireceği kimlik krizine ve yaşayacağı zorluklara, yüksek çözünürlükteki görüntü kalitesiyle şahitlik etme imkanına sahipsiniz.Çılgın Hırsız 3 alt yazılı izleyerek, işsiz kaldığı için geçim zorluğu çeken, daha da kötüsü hiçbir işi olmadığı için bunalıma giren Gru’nun karşısına çıkacak ikiz kardeşini ve yaşayacakları yeni maceraları, filmin asıl haliyle takip etme seçeneği, seyircilerine sunulmuştur. En üzgün olduğu zamanda Gru’nun imdadına yetişen Dru, kendisine yepyeni bir hayat sunacaktır. Sunduğu yeni hayat karşısında, Gru’dan eskisi gibi kötü olmasını istecek olan Dru’nun teklifini kabul eden Gru’nun tekrar kötülüklere başlamasını, Çılgın hırsız 3 orijinal izleme seçeneğiyle, takip edebilirsiniz.Çılgın Hırsız 3 Filmi Hakkında merak Ettikleriniz!25 Ağustos 2017 tarihinde Türkiye’de yayınlanan animasyon filminin yönetmenliğini, Pierre Colfin ve Kyle Balda ikilisi yapmıştır. Bilim kurgu ve aksiyon kategorilerinde yerini alan Despicable Me 3 tek parça izleme seçeneğiyle, seyircilerine 1 saat 36 dakikalık, kesintisiz macera sunmaktadır. IMDB sıralamasında 6,4 puan alıp, 1,035 milyar USD bilet gişesi sağlayan, Çılgın hırsız 3 HD izleme imkanıyla, izleyenlerinin karşısına çıkmaktadır.
 • 2017
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.6
 • 177
 • 0
Küçük Kahramanlar: Gnome Alone
Tüm Bilgiler
Küçük Kahramanlar: Gnome Alone Animasyon Filmleri, Çocuklara Özel 
Türkçe Dublaj
Küçük Kahramanlar filmi, animasyon türünde izleyiciyle buluşmuştur. Gnome Alone filminin konusu şu şekildedir: Chloe ve annesi yeni bir eve taşınmak zorunda kalır ve hikaye bu şekilde başlar. Bahçe cüceleriyle dolu ev, oldukça eski ve bakımsızdır. Chloe ve annesi evi yaşanabilir bir hale getirdikten sonra Chloe arkadaş edinmesi gerektiğini fark eder. İlk edindiği arkadaş yan evdeki meraklı komşu Liam’dır. Liam ile birlikte Chloe, bahçe cücelerinin gerçek olduğunu keşfeder. Cüceler,  evi küçük canavarlardan korumak için bahçede nöbet tutmaktadır. Troggs adlı bu küçük canavarlar, başka bir dünyada bulunan bir portal yardımıyla dünyamıza gelmekte ve dünyamızı istila etme planları yapmaktadırlar. İstilaya bu evden başlayacak olan Troggslar, bahçe cüceleri sayesinde eve girememektedir. Ancak bir gün bahçe cüceleri, aşırı gelmeye başlayan Troggs saldırılarını püskürtmekte zorlanmaya başlar. Bu yüzden Liam ve Chloe, bahçe cücelerine savaşta yardım edeceklerdir. İzleyicilerine muhteşem bir aksiyon vaat eder yapım Gnome Alone orijinal adıyla sitemizde sizleri bekliyor.1080p ile Cüce Savaşına Var Mısınız?Küçük Kahramanlar filmi 1080p izleme seçeneği ile kendinizi filme kaptırmanın keyfini yaşayacaksınız. Şimdi bu muhteşem film hakkındaki bilgilere göz atalım:Film, 2018 yapımı olmakla birlikle, ABD, İngiltere ve Kanada’nın ortak yürüttüğü bir projenin ürünüdür. Animasyon, aile, komedi türlerinde karşımıza çıkan film, 1 saat 25 dakikalık süreye sahiptir. Gnome Alone filmi yorumlarına bakılırsa oldukça sürükleyici ve izleyicisine keyifli anlar yaşatan film, animasyon alanında ünlü isimleri bir araya getirmesi ile bilinmektedir. Fındık İşi filminin yönetmeni Peter Lepeniotis’in bu filmin de yönetmeni olması, filmin başarısının nedenini belgeler niteliktedir. Aynı zamanda Shrek’in yapımcısı John H Williams’ın da elinin bu filme değdiği oldukça açık. Bunun yanında filmin Türkiye hasılatının 757.251.670 TL olduğunu da hatırlatalım.Bu Muhteşem Animasyonla Ailece Keyifli Dakikalar Geçirin!Gnome Alone filmi Türkçe dublaj izleme seçeneği ile filminizi izleyebilir, dilerseniz Küçük Kahramanlar alt yazılı izleyerek filmin orijinal zevkini yaşayabilirsiniz. Bunun yanında partlarla uğraşmak istemeyenler için Gnome Alone tek part izleme seçeneği de mevcuttur. Bu muhteşem animasyonu sitemizden takılmadan, donmadan izleyebilirsiniz.Küçük Kahramanlar: Gnome Alone Filmini Full HD Türkçe Dublaj 1080p ve 720p Reklamsız Türkçe altyazılı Tek Part İzle. İzlediğiniz film hakkında yorum yapmanız ve film ile alakalı eleştirilerde bulunmanız . Sizden sonraki izleyicilerimize ışık tutacaktır. Fullhdfilmizle7.com keyifli seyirler diler.
 • 2017
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 3.8
 • 194
 • 0
Lego Filmi: The Lego Movie
Tüm Bilgiler
Lego Filmi: The Lego Movie Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
Lego Filmi: The Lego Movie Filminin konusu: 3D formatında ve bilgisayar animasyonu olarak hazırlanacak macerada; sıradan, kurallara her zaman uyan, ortalama bir LEGO minifigürü olan Emmet adlı karakterin, yanlışlıkla dünyayı kurtaracak en sıra dışı kişi olarak tanınması konu ediliyor. Lego Filmi: The Lego Movie Filmini Full HD Türkçe Dublaj 1080p ve 720p Reklamsız Türkçe altyazılı Tek Part İzle. İzlediğiniz film hakkında yorum yapmanız ve film ile alakalı eleştirilerde bulunmanız . Sizden sonraki izleyicilerimize ışık tutacaktır. Fullhdfilmizle7.com keyifli seyirler diler.
 • 2014
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.8
 • 152
 • 0
Mirai
Tüm Bilgiler
Mirai Aile Filmleri, Animasyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
Mirai, 22 Mart 2019 çıkış tarihli bir animasyon filmidir. Japon yapımı animasyon, macera, dram türlerinde karşımıza çıkmaktadır. Animasyonun yönetmenliğini, bu konuda kendini kanıtlamış Mamoru Hosoda yapmıştır. 98 dakikalık süreye sahip animasyon film Mirai konusu şu şekildedir: Annesi kucağında bir bebek ile eve geldiğinde 4 yaşındaki Kun, olanları anlayamaz. Annesinin hamileliğinde durumdan haberdar  olmayan Kun için bu bir şok olur. O güne kadar ailenin tek ilgi odağı olan tek çocuk Kun, kız kardeşi Mirai’nin doğumu ile birlikte ilgiyi bölüşmek zorunda kalacaktır. Mirai eve gelir gelmez Kun, kimsenin kendisiyle ilgilenmediğini düşünüp üzülmeye başlar. Kıskançlıkla baş etmekte oldukça zorlanan küçük Kun, bir gün arka bahçelerindeki bir ağacın sayesinde büyü dünyasına giriş yapar. Burada annesi genç bir kız haline gelmiştir. Dedesinin enerji dolu olduğunu ve kıskandığı kız kardeşi Mirai’nin bir ergen olduğunu görür. Bu büyülü dünyada her şeyin tersine döndüğünü fark eden Kun’un bakış açısı oldukça değişecektir. Bunun yanında kıskançlıkla başa çıkma yollarını da öğrenecek olan Kun, izleyenlerin içini ısıtacak bir maceraya atılacaktır. Hayal gücünün sınırlarını zorlayan animasyon film Mirai HD izleme kalitesiyle sitemizde sizleri bekliyor!Muhteşem Bir Aile Animasyonu!Ailecek izlenmeye oldukça uygun olan animasyon filmi, Japon Akademi ödüllerinde Yılın Animasyonu ve 91. Oscar Ödül Töreni’nde En İyi Animasyon Filmi ödüllerinin sahibi olmuştur. 1 saat 38 dakikalık süreye sahip olan animasyon filmini bölmeden ve reklamlarla uğraşmadan izlemek için sitemizde bulunan Mirai tek part izleme seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu sayede bu muhteşem animasyonun tadını kesintisiz çıkarabilirsiniz.İstediğiniz Dilde, Mükemmel Bir MaceraTürkiye’de toplam 6 hafta vizyonda kalan film, 40.910.064 TL hasılata imza atmıştır. Bunun yanında ABD gişelerinde filmin toplam hasılatı 812.794 USD olarak belirlenmiştir. Mirai imdb puanı açısından da kendini ispatlayarak 7,1 puana yükselmiştir. Bu muhteşem kardeşlik macerasını sitemizde bulabilirsiniz.İstediğiniz dilde izleyebileceğiniz animasyon filmi Mirai Türkçe dublaj izleyerek animasyona özgü detaylı görselleri kaçırmama şansına sahipsiniz. Dilerseniz, Japon kültürüne özgü ses oyunculuğunu da hissetmek için Mirai alt yazılı izleme seçeneğini kullanabilirsiniz.2018 yılının en iyi animasyon filmleri arasında yer alan Mirai (2018) Filmini Full HD Türkçe Dublaj 1080p ve 720p Reklamsız Türkçe altyazılı Tek Part İzle. İzlediğiniz film hakkında yorum yapmanız ve film ile alakalı eleştirilerde bulunmanız . Sizden sonraki izleyicilerimize ışık tutacaktır. Fullhdfilmizle7.com keyifli seyirler diler.
 • 2018
 • Japan
 • 1080P
 • IMDb 7.4
 • 169
 • 0
Lego Filmi 2: The Lego Movie 2
Tüm Bilgiler
Lego Filmi 2: The Lego Movie 2 Animasyon Filmleri, Çocuklara Özel 
Türkçe Dublaj
The Lego Movie 2, istila altında kalmış olan şehirlerini geri kazanmak adına tekrardan bir araya toplanmış olan kahramanların hikayesini ele alan, macera dolu animasyon filmidir. Lego Filmi 2 Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, yaşanmış olan tüm olaylar sebebiyle şehir sakinlerinin düzeninin yok olmasını ve kahramanların tekrardan eski düzeni geri getirmek amacıyla çabalar içerisine girmesini, filmin tüm detaylarıyla takip etme fırsatına sahipsiniz. Şehirde yer alan tüm materyallerin, onarılması imkansız şekilde yerle bir olmasını ve kahramanların bu durumu engellemek için zorlu mücadeleler altına girmesini ele alan The Lego Movie 2 full izleme seçeneğiyle, kesintisiz şekilde takip etme ve olaylara dahil olmaya hazır mısınız?The Lego Movie 2 Filmi İle Lego Kahramanların Macerası Sizleri Bekliyor!Lego Filmi 2 konusu, LEGO DUPLO istilası altında yok olmak üzere olan şehirlerini, bu istiladan kurtarıp, istilanın tüm etkilerini yok etmek amacıyla tekrardan bir araya gelen süper kahramanların hikayesini ele almaktadır. The Lego Movie 2 720p – 1080p izleme kalitesiyle, daha önceden yaşanmış olan kötü olaylar sebebiyle var olan düzeni iyice bozulmuş olan şehrin bir kez daha işgal altında kalmasını, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesiyle takip etme fırsatına sahipsiniz.Lego Filmi 2 alt yazılı izleme seçeneğiyle, LEGO DUPLU istilası altında kalan şehirde var olan her şeyin, normalinden daha da hızlı şekilde yok olmasını ve kahramanların bu olay karşısında vermiş oldukları tepkileri, filmin gerçek seslendirmesiyle film bütünlüğü içerisinde takip etme fırsatına sahipsiniz. Tamamen yıkılmış olan şehrin kalıntıları arasında keşfe çıktıkları anda, bir yıkıntının altında bulunan uzaylı robotla birlikte tehlikenin daha da içinden çıkılmaz bir hal almasını ele alan The Lego Movie 2 orijinal izleme seçeneğiyle, seyircileriyle buluşmaktadır.Lego Filmi 2 Hakkında Merak Ettikleriniz!7 Şubat 2019 tarihinde vizyona giren filmin yönetmenliğini, Mike Mithcell yapmıştır. Animasyon, fantastik, bilim kurgu ve macera kategorilerinde yerini alan The Lego Movie 2 tek parça izleme seçeneğiyle, seyircilerine 1 saat 47 dakikalık kesintisiz maceranın kapılarını açmaktadır. Hollanda yapımı olan Lego Filmi 2 HD izleme kalitesiyle, seyircileriyle buluşmaktadır.. Lego Filmi 2: The Lego Movie 2 Filmini Full HD Türkçe Dublaj 1080p ve 720p Reklamsız Türkçe altyazılı Tek Part İzle. İzlediğiniz film hakkında yorum yapmanız ve film ile alakalı eleştirilerde bulunmanız . Sizden sonraki izleyicilerimize ışık tutacaktır. Fullhdfilmizle7.com keyifli seyirler diler.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.1
 • 166
 • 0
Yakışıklı Prens: Charming
Tüm Bilgiler
Yakışıklı Prens: Charming Aile Filmleri, Animasyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
Yakışıklı Prens, klasik pamuk prenses türündeki masalların, alışılmışın dışında yorumlanmış hali olarak karşımıza çıkan bir animasyon filmidir. Charming 2018 türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, kötü kalpli bir büyücü tarafından lanetlenen yakışıklı prens Philippe’nin, gerçek aşkı bulma macerası peşine düşmek zorunda olmasını, tüm detaylarıyla takip etme fırsatına sahipsiniz. Karıştığı olaylar sonucu büyücü tarafından lanetlenen yakışıklı prens Philippe’nin, 21 yaşına gelmeden önce gerçek aşkı bulmak zorunda olmasını ele alan Yakışıklı Prens 2018 full izleme seçeneğiyle, izleyenlerine eğlence dolu dakikaları, kesintisiz şekilde sunmaktadır.Yakışıklı Prens Filmi İle Masalsı Eğlence Sizleri Bekliyor!Charming 2018 konusu, karıştığı kötü olaylar yüzünden, kötü kalpli bir büyücü tarafından kara büyüye uğrayan yakışıklı prens Philippe’nin, uğradığı büyü sebebiyle kendisine aşık olan kül kedisi, pamuk prenses ve uyuyan güzelden kurtularak, gerçek aşkı bulmak zorunda olmasını ele almaktadır. Yakışıklı Prans 720p – 1080p izleme kalitesiyle, babası Kral Charming tarafından kendisine ültimatom verilmiş olan Prens Philippe’nin, gerçek aşkını bularak bu büyüden kurtulmadığı takdirde, kraliyet tahtından mahrum kalma riskini, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesiyle takip etmeye hazır mısınız?Charming 2018 alt yazılı izleme seçeneğiyle, Prens Phillippe’nin 21 yaşına gelmeden önce gerçek aşkını bularak, bu büyüden kurtulmasını ve hak ettiği tahta tekrardan varis olmasını sağlayacak maceraları, filmin bütünlüğü içerisinde takip etme fırsatı bulunmaktadır. Yakışıklı Prens 2018 orijinal izleyerek, alışılmış masalları eğlenceli bir konseptle birleştirmiş olan eğlenceli animasyon filmiyle, Yakışıklı Prens Phillippe’nin maceralarına sizler de dahil olacaksınız!Charming 2018 Animasyon Filmi Hakkında Merak Ettikleriniz!18 Mayıs 2018 tarihinde vizyona girerek, izleyenleriyle beyaz perdede buluşan filmin yönetmen koltuğunda, Ross Venokur yer almaktadır. Demi Lovato ve Wimer Valderrama’nın başrollerini paylaştığı filmin bilet gişesi, 10,5 milyon USD’dir. Fantastik, komedi ve macera kategorilerinde yerini alan, Yakışıklı Prens 2018 tek parça izleme seçeneğiyle, seyircilerine 1 saat 30 dakikalık kesintisiz maceranın kapılarını açmaktadır. İMDB sıralamasında 5,7 puan alarak, aile ve çocuk kitlesinin büyük beğenisini toplayan Yakışıklı Prens HD izleme kalitesiyle, seyircilerinin karşısına çıkmaktadır.Yakışıklı Prens: Charming Filmini Full HD Türkçe Dublaj 1080p ve 720p Reklamsız Türkçe altyazılı Tek Part İzle. İzlediğiniz film hakkında yorum yapmanız ve film ile alakalı eleştirilerde bulunmanız . Sizden sonraki izleyicilerimize ışık tutacaktır. Fullhdfilmizle7.com keyifli seyirler diler.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.2
 • 184
 • 0
Cüce Dedektif Şerlok: Sherlock Gnomes
Tüm Bilgiler
Cüce Dedektif Şerlok: Sherlock Gnomes Aile Filmleri, Animasyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
Sherlock Gnomes filminin konusu; bahçe cücelerinin ortadan kaybolması sonucu dedektifin onların peşlerine düşmesinin hikayesidir. Filmin başrollerinde; Sherlock Gnomes rolü ile Johnny Depp, Juliet Capulet rolü ile Emily Blunt, Gnomeo rolü ile James McAvoy ve Irene rolü ile Mary J. Blige yer almaktadır. Cino ve Jülyet sevimli cücelerdir. Biirçok cüce ile birlikte bir büyük şehirde yaşamaktadırlar. İlkbaharın yaklaşması ile birlikte bahçe düzenlemesi yapmaya heves ederler. Yeni bahçelerini büyük bir heves ve istek ile hazırlamak isterler. Fakat Londra’da birtakım terslikler olmaya başlar. Bahçe cüceleri bir bir ortadan kaybolmaya başlar ve bu durum hakkında kimsenin bir fikri yoktur. Özellikle de Cino ve Jülyet’in. Sherlock ise bir hayli ünlenmiş bir dedektiftir. Cino ve Jülyet; Sherlock’tan bu olayı aydınlatması için yardım isterler. Sherlock ise bu isteği kabul eder. Bahçe cücelerinin peşine düşerek onların nasıl ortadan kaybolduklarını araştırmaya başlar. Cino ve Jülyet’in cüce arkadaşlarının akıbetinin araştırılma hikayesi, Cüce Dedektif Şerlok filmini tek part izleyebilirsiniz.Yüksek Bütçeli Bir Filme Hazır Olun!Sherlock Gnomes 720p-1080p görüntü kalitesiyle izleme seçeneği ile 15 Mart 2018 tarihinde vizyona girdi. ABD yapımı bir filmdir. Filmin yönetmen koltuğunda; John Stevenson yer almaktadır. Filmin yapımcıları; Elton John, David Furnish, Steve Hamilton Shaw ve Carolyn Soper’dır. Film için ayrılmış olan bütçe 59 milyon USD’dir. Film satılan biletlerle gişeden 90.3 milyon USD hasılat elde etmiştir. Cüce Dedektif Şerlok’u HD kalitesiyle izleyebilmek için 1 saat 26 dakikanızı ayırmanız yeterli.İzlerken Güleceğiniz Harika Bir Animasyon Filmi Sizleri Bekliyor!Sherlock Gnomes’i orijinal izleyenlerin de fark edebileceği üzere fantastik bir gizem filmidir. Yer yer izleyiciyi gülderecek sahneleri de vardır. 3D bilgisayar animasyonlu bir filmdir. Aynı zamanda serinin devam filmidir. Gnomeo & Juliet’in devamıdır. Cüce Dedektif Şerlok’u Türkçe alt yazılı izleme seçeneği mevcuttur. Ayrıca alt yazı takip etmek istemeyenler, Sherlock Gnomes’i Türkçe dublajlı da izleyebilirler. Kayıp cücelerin bulunmaya çalışma hikayesini, Cüce Dedektif Şerlok’u full izlemek için acele edin.Cüce Dedektif Şerlok: Sherlock Gnomes Filmini Full HD Türkçe Dublaj 1080p ve 720p Reklamsız Türkçe altyazılı Tek Part İzle. İzlediğiniz film hakkında yorum yapmanız ve film ile alakalı eleştirilerde bulunmanız . Sizden sonraki izleyicilerimize ışık tutacaktır. Fullhdfilmizle7.com keyifli seyirler diler.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.0
 • 201
 • 0
Köpek Adası: Isle Of Dogs
Tüm Bilgiler
Köpek Adası: Isle Of Dogs Animasyon Filmleri, Komedi Filmleri 
Türkçe Dublaj
Isle Of Dogs orijinal ismi ise Köpek Adası, 2018 yapımı Wes Anderson yönetmenliğinde beyaz perdeye taşınmış dram ve fantastik dallarında bir filmdir. Isle Of Dogs 720p-1080p izle seçenekleri ile seyiricisi ile buluşan bu ödüllü film; tüm aile üyelerine hitap etmektedir.  Köpek Adası Türkçe Dublaj izle seçenekleri ile seyirci ile buluşan Isle Of Dogs filminde; Megasaki City’de yaşayan köpeklerin şehirdeki uzaklaştırma kararı alındıktan sonra yaşadıkları macera konu edinmektedir. Evcil olan köpekler de dahil olmak üzere tüm köpekler, devasa bir çöp döküm alanına sürülmektedir. Köpeğini aramaya çıkan bir çocuğun hikayesini konu alan Köpekler Adası – Isle Of Dogs, köpek ve insan arasındaki dostluğu hem geleneksel hem de topluma karşı bir eleştiri ile işlemektedir.Isle Of Dogs 1080p Görüntü Kalitesi ile Sıcacık Bir Aile Filmi!Köpek Adası Full İzle filminde sürülmüş olan bu köpeklerin içerisinde bulunan 12 yaşındaki Atari Kobayashi’nin koruma köpeği olan Spots da bulunmaktadır. Atari; minyatür uçağına binerek, köpeğini aramaya başlar. Köpeklerin bir çöp adasına hapsedilmesinden sonra, köpeğini aramaya çıkan bir çocuğun başından geçen maceralar konu alınmaktadır. Atari, köpeğini aramaya karar vermesi ile tüm adanın da kaderini değiştireceğinden habersiz şekilde yola çıkar ve köpeklerle olan dostluğunu bir devrime çevirir. Isle Of Dogs konusu köpekler ve insanlığın dostluğunu oldukça sevimli bir dil ile ele almaktadır.Isle Of Dogs Tek Part İzle Seçenekleri ile Kesintisiz Film Keyfi!Isle Of Dogs HD izle seçenekleri ile sizlerle buluşan bu ödüllü film, IMDI üzerinden 7,9 puan almış ve dünya prömiyerini Berlin Film Festivali’nde yapmıştır. Oscar’a adaylığı bulunan Isle of dogs Orijinal izle renkli, simetrik ve oldukça samimi bir hikayeyi konu almaktadır. Olumlu eleştirileri ile seyircilerin de beğenisini kazanan Isle of Dogs,  köpek ve insanlar arasındaki dostluğu sıcak bir dille konu almaktadır. Isle of Dogs altyazılı izle seçenekleri ile ünlü yönetmen Wes Anderson’ın en beğenilen filmlerden biri olmaya aday olan Isle of Dogs’u kesintisiz izleyebilirsiniz.Köpek Adası: Isle Of Dogs Filmini Full HD Türkçe Dublaj 1080p ve 720p Reklamsız Türkçe altyazılı Tek Part İzle. İzlediğiniz film hakkında yorum yapmanız ve film ile alakalı eleştirilerde bulunmanız . Sizden sonraki izleyicilerimize ışık tutacaktır. Fullhdfilmizle7.com keyifli seyirler diler.Köpek Adası : Isle of DogsKöpek Adası filminin konusu; köpeğinden ayrılan bir adamın, köpeğini arama hikayesidir. Başrollerinde; Chief rolü ile Bryan Cranston, Spots rolü ile Liev Schreiber, Rex rolü ile Edward Norton ve Duke rolü ile Jeff Goldblum yer almaktadır. Megasaki City’de yaşayan köpeklerin şehir merkezinden uzaklaştırılmasına karar verilir. Bu süreçte köpeklerin evcil olması ya da olmaması önemli değildir. Bütün köpekler toplanıp, çöp döküm alanına götürülür. İçlerinden biri...
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.0
 • 194
 • 0
Fındık İşi 2: The Nut Job 2: Nutty by Nature
Tüm Bilgiler
Fındık İşi 2: The Nut Job 2: Nutty by Nature Animasyon Filmleri, Komedi Filmleri 
Türkçe Dublaj
The Nut Job 2: Nutty by Nature filminin konusu; sincap Surly ve arkadaşlarının evlerini kurtarmaya çalışma hikayeleridir. Filmin başrollerinde; Surly rolü ile Will Arnett, Andie rolü ile Katherine Heigl, Precious rolü ile Maya Rudolph ve Mr. Feng rolü ile Jackie Chan yer almaktadır. Surly arkadaşları ile birlikte fındık dükkanında yaşayan bir sincaptır. Mutlu oldukları, gayet güzel bir hayatları vardır. Günleri bol bol yemek yemekle, oyunlar oynamakla ve bir şekilde kendilerini eğlendirmekle geçer. Her şeyin yolunda gittiği bir gün beklenmedik bir durum oluşur. Surly ve arkadaşlarının yaşadığı fındık dükkanında bir kaza gerçekleşir. Bu kaza sonucunda Surly ve arkadaşları evsiz kalırlar ve dükkandan ayrılmak zorundadırlar. Başka kalabilecekleri hiçbir yerleri de yoktur. Son çare olarak parkta yaşayan diğer sincap arkadaşlarının yanına dönerler. Fakat fındık dükkanındaki lüks yaşantılarından sonra parktaki yaşantıya adapte olmakta zorluk çekerler. Üstelik bir de bunun üzerine parkın lunaparka çevrileceği haberini alırlar. Surly ve arkadaşlarının ikinci kere evsiz kalmamak için verdikleri mücadelenin hikayesini, Fındık İşi 2 filmini tek part izleyebilirsiniz.Yüksek Bütçeli Bir Film Sizleri Bekliyor!The Nut Job 2: Nutty by Nature 720p-1080p görüntü kalitesiyle izleme seçeneği ile 10 Kasım 2017 tarihinde vizyona girdi. ABD yapımı bir filmdir. Filmin yönetmen koltuğunda; Cal Brunker yer almaktadır. Film müziğinin bestecisi; Heitor Pereira’dır. Film gösterime girdikten sonra gişeden, 65.1 milyon USD hasılat yapmıştır. Filmin çekimi için filme ayrılan bütçe; 40 milyon USD’dir. Fındık İşi 2’yi HD kalitesiyle izleyebilmek için 1 saat 35 dakikanızı ayırmanız yeterli.Harika Bir Animasyon Filmine Hazır Olun!The Nut Job 2: Nutty by Nature’ı orijinal izleyenlerin de fark edebileceği üzere fantastik bir aksiyon filmidir. Aynı zamanda bir devam filmi olma özelliğini taşır. 2014 yılında çekilen Fındık İşi filminin devamıdır. Animasyon filmidir. Fındık İşi 2’yi Türkçe alt yazılı izleme seçeneği mevcuttur. Ayrıca alt yazı takip etmek istemeyenler, The Nut Job 2: Nutty by Nature’ı Türkçe dublajlı da izleyebilirler. Fındık İşi 2’yi full izlemek için acele edin.Fındık İşi 2: The Nut Job 2: Filmini Full HD Türkçe Dublaj 1080p ve 720p Reklamsız Türkçe altyazılı Tek Part İzle. İzlediğiniz film hakkında yorum yapmanız ve film ile alakalı eleştirilerde bulunmanız . Sizden sonraki izleyicilerimize ışık tutacaktır. Fullhdfilmizle7.com keyifli seyirler diler.
 • 2017
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.5
 • 206
 • 0
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya
Tüm Bilgiler
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya Aile Filmleri, Animasyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya Hd izle ile Hicks’in Vikinglerin ilk ejderha eğitmeni olmasına tanıklık edebilirsiniz. Ejderhalar ile insanlar arasında olan bu barışı, eğitmenlik ile sağlamıştır. Ejderhası Dişsiz ile kazanılan bu barış, Dişsiz’in yeni keşifleri ile önemini kaybetmiştir. Dişsiz artık kendi soyundan olan bir ejderhayı keşfeder. Dişi olan bu ejderha asi ve huysuzdur. Tehlike bir kez daha kapıya dayandığı zaman, ejderha kendi ailesinden olan bu ejderhayı korumak için büyük riskler alacaktır. Eşsiz sahneler için Ejderhanı nasıl eğitirsin 3: Gizli Dünya orijinal izle seçeneğine bakabilirsiniz. Üçüncü seri de ejderhalarla insanlar arasında kurulan barışın korunması ve Hıçkıdık’ın babasıyla olan sohbetlerle uzuyor ve keyifli anlar yaşatıyor. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya full izle ile sitemize yüklenmiştir.Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya Türkçe dublaj izle Ejderhanı nasıl eğitirsin 3: Gizli Dünya 1080p seçeneği ile izleyebileceğiniz devam filmidir. 24 Ocak 2019 tarihinde yayına girmiştir. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya konusu ile animasyon ve 3 boyutlu bir filmdir. 2010 yılında serinin ilk filmi çıkmıştır. Sinemaya girmesinin ardından çocuklarını alıp gelen aileler tarafından sıkça beğenilmiştir. Sizde evinizde çocuklarınızla beraber filmi yüksek kalitede izlemek isterseniz Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya 720p-1080 izle seçeneği ile keyifli anlar yaşayabilirsiniz.HD Kalitesi İle Animasyon Keyfi SizinleFilmin stüdyosu Universaldır. 1 saat 44 dakika sürmektedir. Kesintisiz ara vermeden izlemek isterseniz Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya reklamsız tek part izle seçeneğine bakabilirsiniz. Yönetmen ve senaryo koltuğunda oturan Dear DeBlois’tir. Türkiye de yapmış olduğu hasılat 9. hafta da 693.447 seyirci ile 9.840.424.000 TL’dir. Amerika Birleşik Devletleri’nde ise bu hasılatın toplam tutarı 157.968.000 dolar olarak belirtilmiştir. Filmin müzikleri John Powell’e aittir. Seslendirmeleri filmde ki oyuncular Jay Baruchel (Harold), America Ferrera (Astrid), F. Murray Abraham (Grimmel) yapmıştır. IMDb internet sitesinde almış olduğu puan 8,1’dir. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya alt yazılı izle ile sizlere iyi seyirler dileriz.Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya 1080p reklamsız film izle, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya donmadan izle, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya Full hd film izle, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya reklamsız part animasyon film izle, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya filmi Türkçe dublaj izle.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.7
 • 428
 • 9
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2: How to Train Your Dragon 2
Tüm Bilgiler
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2: How to Train Your Dragon 2 Animasyon Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 filmi 2014 yılında vizyona giren ABD yapımı bir filmdir. Ülkemizde de 20 Haziran 2014 tarihinde gösterime giren animasyon filmi, macera ve aksiyon kategorilerinde yer alıyor. How to Train Your Dragon 2 konusu ise Astrid ve ekibinin maceralardır. Berk Adası’nda Vikingler ve ejderhalar birleşmiş ve bunun üzerinden 5 yıl geçmiştir. Barış içerisinde yaşayan bu halkın huzuru yine bozulacaktır. Dragon Rider büyük bir savaş başlatmıştır. Adaya yeniden huzuru getirmek ise Hiccup ve Toothless’ın görevidir. Yüksek kalitede bir animasyon izlemek isteyen kişiler Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 HD izle seçeneğini tercih edebilir ve filmlerinin keyfini sürebilirler.Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Filminin Seslendirme KadrosuAnimasyon filmleri arasında özel bir yere sahip olan ve Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 orijinal izleme olanağı olan film birbirinden yetenekli oyuncuyu seslendirme kadrosunda topladı. Dünyanın en önemli oyuncularından birisi olan Gerard Butler How to Train Your Dragon 2 Türkçe dublaj izlenebilen filmin seslendirme ekibinde yer aldı. Bunun yanı sıra Cate Blanchett, Jonah Hill, Jay Baruchel isim oyuncular da filmin dublaj ekibinde yer aldı. Birinci filmiyle beğenileri toplayan film Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 720p-1080 izle ile de yine animasyon severlerin ilgisini çekmeyi başardı.Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Filminin BaşarılarıDünyanın birçok yerinde gösterime giren ve her girdiği ülkede de başarılar elde eden Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 IMDB’den de 7,8 puan aldı. İzleyicilerin yanı sıra eleştirmenlerin de beğendiği bir animasyon filmi olan Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 çeşitli törenler de adaylıklar da elde etti. How to Train Your Dragon 2 tek part izleme olanağını seyircisine sunan film aynı zamanda 2015 yılında Oscar’da en iyi animasyon film kategorisinde aday da gösterilmiştir. Dublajın yanı sıra Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 altyazılı izlenebilir. Bir animasyon filmi severseniz sizin için önerilebilecek en iyi filmlerden birisi Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2’dir. How to Train Your Dragon 2 tek part izlenebilen ve izleyenlerin büyük beğenisini toplamış olan bir yapımdır.Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2: How to Train Your Dragon 2 Full HD Türkçe Dublaj 1080p ve 720p Reklamsız Türkçe altyazılı Tek Part İzle. İzlediğiniz film hakkında yorum yapmanız ve film ile alakalı eleştirilerde bulunmanız . Sizden sonraki izleyicilerimize ışık tutacaktır. Fullhdfilmizle7.com keyifli seyirler diler.
 • 2014
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.3
 • 258
 • 0
Sihirbazın Balonları: Here Comes the Grump
Tüm Bilgiler
Sihirbazın Balonları: Here Comes the Grump Aile Filmleri, Animasyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
Sihirbazın Balonları: Here Comes the Grump konusu Terry isimli genç bir çocuğun masal dünyasına yaptığı yolculuğu anlatıyor. Terry, büyükannesinden dinlediği masalları hala hatırlıyordur. Bir gün garip bir olaydan sonra Terry kendini masal dünyasının içinde bulur. Kısa zamanda fark eder ki masal dünyası ne duyduğu ne de hatırladığı kadar güzel ve mutlu bir yerdir. Grump adındaki huysuz bir büyücü, yaptığı bir büyü ile tüm dünyadaki iyilikleri, güzellikleri ve mutluluğu yok etmiştir. Ancak Terry bu duruma göz yummayacak ve mutluluğu masal dünyasına geri getirmek için elinden geleni yapacaktır. Mutluluğu tekrar geri getirmek için çıktığı yolculukta Terry’nin önüne çıkan engellerle baş etmesi ve Prenses Dawn’a yardım etmesi gerekir. Terry’nin heyecanlı yolculuğuna eşlik etmek isterseniz Sihirbazın Balonları: Here Comes the Grump orijinal izle seçeneği ile filmi sitemizden izleyebilirsiniz.Tüm Animasyonlar HD Kalitede Sizlerle  2018 İngiliz yapımı fantastik macera türü filmi sitemizden Here Comes the Grump full izle seçeneğiyle izleyebilirsiniz. Filmin yönetmenliğini Andres Couturier yapıyor. 1 saat 37 dakika uzunluğundaki film izleyenler tarafından Sinemalar.com’da 6,5, IMDb’de 4,8 ve Beyazperde’de 2,8 puan ile değerlendirilmiş. Sihirbazın Balonları HD izle ile yüksek görüntü kalitesiyle izleyebileceğiniz filmin yapım şirketi Anima Estudios. Filmin müzikleri James Seymour Brett tarafından düzenlenmiş. 1 Mart 2018 tarihinde İtalya’da vizyona giren filmi sitemizden Here Comes the Grump Türkçe dublaj izle seçeneği ile Türkçe dublajlı bir şekilde izleyebilirsiniz.Heyecan Dolu Hikâyeleri Full HD Reklamsız Film izleten Sitemizden Takip Edin Film Türkiye’de 7 Aralık 2018’de sinema salonlarında izleyenlerle buluşmuş. Filmin ana karakteri Terry Dexter’a sesiyle Toby Kebbell, Prenses Dawn’a Lilly Collins hayat veriyor. Filmi Sihirbazın Balonları tek part izle ile sitemizden kesintisiz bir şekilde izleyerek Terry’nin mutluluğu arama hikâyesine eşlik edebilirsiniz. Türkçe çevirisi ile Sihirbazın Balonları olarak çevrilen film açılış haftasında 1,626 USD bilet gişesi yaptığı açıklanmıştır. Orijinal yapım dili İngilizce olan filmi Here Comes the Grump alt yazılı izle seçeneği ile Türkçe alt yazılı şekilde sitemizden izleyebilirsiniz. Film DePatie-Freleng animasyon serisine dayanıyor. Filmi ayrıca Sihirbazın Balonları 720p-1080 izle seçeneği ile de sitemizden izleyebilirsiniz.Sihirbazın Balonları: Here Comes the Grump Full HD Türkçe Dublaj 1080p ve 720p Reklamsız Türkçe altyazılı Tek Part İzle. 2018 yılının en iyi Animasyon ve Macera filmleri arasında yer alan Sihirbazın Balonları: Here Comes the Grump filmini Full izle.İzlediğiniz film hakkında yorum yapmanız ve film ile alakalı eleştirilerde bulunmanız . Sizden sonraki izleyicilerimize ışık tutacaktır. Fullhdfilmizle7.com keyifli seyirler diler.
 • 2018
 • İngiltere
 • 1080P
 • IMDb 6.5
 • 355
 • 1
Oyunbozan Ralph 2 İnternet: Wreck It Ralph 2
Tüm Bilgiler
Oyunbozan Ralph 2 İnternet: Wreck It Ralph 2 Aile Filmleri, Animasyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
Oyunbozan Ralph 2 İnternet: Wreck It Ralph 2 konusu, Ralph ve arkadaşı Vanellope von Schweetz’in Sugar Rush adlı oyununu kurtarma macerasını anlatıyor. Sugar Rush oyunu bozulmuştur ve tekrar çalışması, kurtarılması için bir Ralph ve Vanellope’nin biraz çaba göstermesi gerekecektir. Oyunu kurtarmak için Ralph ve Vanellope internet dünyasında bir yolculuğa çıkarlar. İki arkadaşın internette kaybolmadan ilerleyebilmek için internet sakinlerine güvenmeleri gerekmektedir ve bu sakinler arasında ünlü BuzzTube sitesinin kurucusu Shank da vardır. Vanellope’un Shark’a duyduğu hayranlık Ralph’in arkadaşını kaybetmekten korkmasına yol açar. Bakalım ikili oyunu kurtarmak için gerekli olanları yapabilecek midir? İki yakın arkadaşın eğlenceli hikâyesine eşlik etmek için filmi sitemizden Wreck It Ralph 2 orijinal izle seçeneği ile izleyebilirsiniz.En Son Çıkan Animasyonları İlk Olarak Burada Bulacaksınız Film Walt Disney Animation Studios tarafından üretilmiş ve Walt Disney Pictures tarafından dağıtılmıştır. 2018 Amerikan yapımı animasyon, fantastik, macera filmini Oyunbozan Ralph 2 İnternet full izle seçeneğinden yararlanarak sitemizden izleyebilirsiniz. Film 2012’de yayınlanmış Wreck It Ralph filminin ikinci devam filmidir. Filmin yönetmen koltuğunda Rich Moore ve Phil Johnston oturuyor. Orijinal yapım dili İngilizce olan filmi sitemizden Wreck It Ralph 2 Türkçe dublaj izle ile Türkçe dublajlı şekilde izleyebilirsiniz. Bilet gişesi 528,3 milyon USD olarak açıklanan filmin müzikleri Henry Jackman tarfından hazırlanmış. Film Los Angeles’ta 5 Kasım 2018 tarihinde vizyona girmiş. Filmi yüksek görüntü kalitesinde izlemek isterseniz Oyunbozan Ralph 2 İnternet HD izle seçeneğini kullanabilirsiniz. Türkçe Dublajlı Animasyon Filmleri İzleme Keyfine Varın Wreck It Ralph 2 720p-1080 izle ile sitemizden izleyebileceğiniz film kullanıcılar tarafından Sinemalar.com’da 8,2, Beyazperde’de 3,5 ve IMDb’de ise 7,1 puan almış. Filmde Ralph John C. Reilly, Vanellope Sarah Silverman tarafından Shank ise Gal Gadot tarafından seslendiriliyor. Animasyon, komedi, macera, fantastik türlerindeki film Türkiye’de 11 Ocak 2019 tarihinde vizyona girmiş. Filmi Oyunbozan Ralph 2 İnternet tek part izle seçeneğinden yararlanarak kesintisiz bir şekilde izleme şansını sitemizde yakalayabilirsiniz. Filmin çekimleri için toplamda 175,000,000 dolar harcanan filmi sitemizden Wreck It Ralph 2 alt yazılı izle seçeneği ile alt yazılı olarak izleyebilirsiniz.Ralph ve Vanellope tahmin bile edemeyecekleri kadar büyük bir maceraya atılırlar. Oyunbozan Ralph 2 İnternet: Wreck It Ralph 2 Full HD Türkçe Dublaj 1080p ve 720p Reklamsız Türkçe altyazılı Tek Part İzle. İzlediğiniz film hakkında yorum yapmanız ve film ile alakalı eleştirilerde bulunmanız . Sizden sonraki izleyicilerimize ışık tutacaktır. Fullhdfilmizle7.com keyifli seyirler diler.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.2
 • 479
 • 4
Ayı Paddington2: Paddington 2
Tüm Bilgiler
Ayı Paddington2: Paddington 2 Aile Filmleri, Animasyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
Ayı Paddington 2: Paddington2 konusu, Ayı Paddington’un Brown ailesinin yanında yaşamaya başlamasının ardından başına gelenleri anlatıyor. Ayı Paddington Brown ailesinin yanındaki yaşamına kolay alışmıştır. Brown ailesinin de çok kolay alıştığı ayı, mahalleli tarafından da oldukça sevilmiş ve popülerleşmiştir. Ayı Paddington teyzesi Lucy’nin 100. Doğum günü için ona bir hediye almak ister. Ona mükemmel bir hediye alabilmek için bazı işlerde çalışır. Sonunda hediyeyi alacak parayı toplar ve hediyeyi alır ancak hediye çalınır. Ayı Paddington bu filmde ise hediyeyi çalan kişiyi bulmak için türlü maceralara atılacaktır. Ayı Paddington’un macera dolu hikâyesini izlemek için Ayı Paddington 2 orijinal izle seçeneğinden yararlanabilirsiniz.HD Görüntü Kalitesiyle Heyecan Dolu Bir Macera Sizleri Bekliyor2017 yapımı fantastik, macera türündeki filmi sitemizden Ayı Paddington 2 full izle seçeneği ile kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. 1 saat 44 dakika uzunluğundaki film, izleyenler tarafından Beyazperde’de 3,1, IMDb’de ise 7,9 puan ile değerlendirilmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Paul King oturuyor. Filmin senaristliğini ise Simon Farnaby yapmıştır. İlk filminin devamı niteliğindeki filmi Ayı Paddington 2 HD izle seçeneği ile yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz. Film Londra’da 5 Kasım 2017’de vizyona girmiştir. Filmin çekimleri için harcanan bütçe 40 milyon USD olarak açıklanırken, film 226,9 milyon USD bilet gişesi yapmıştır. Filmi ayrıca sitemizden Türkçe dublajlı izlemek için Ayı Paddington 2 Türkçe dublaj izle seçeneğini kullanabilirsiniz.Tek Part Seçeneğiyle Harika Bir Serüvene Hazır MısınAyı Paddington 2 720p-1080 izle seçeneği ile sitemizden izleyebileceğiniz film Heyday Films ve StudioCanal UK tarafından üretilmiştir. Filmin En İyi İngiliz Filmi Ödülü başta olmak üzere film farklı dallarda beş ödüle aday gösterilmiştir. Ancak film herhangi bir ödül alamamıştır.  Filmi sitemizden kesintisiz izlemek için Ayı Paddington 2 tek part izle seçeneğini kullanabilirsiniz. Filmde Phoenix Buchanan karakterine Hugh Grant, Paddington Ayısı rolüne Ben Whishaw ve Mrs. Mary Brown rolüne ise Sally Hawkins hayat veriyor. Türkiye’de vizyona giriş tarihi 24 Kasım 2017 olan filmi Türkçe alt yazılı izlemek için Ayı Paddington 2 alt yazılı izle seçeneği sitemizde sizleri bekliyor.
 • 2017
 • İngiltere
 • 1080P
 • IMDb 7.2
 • 157
 • 0
Kayıp Prenses: The Stolen Princess
Tüm Bilgiler
Kayıp Prenses: The Stolen Princess Animasyon Filmleri, Çocuklara Özel 
Türkçe Dublaj
Kayıp Prenses filminin konusu; iki aşığın karşılarına çıkan engeli aşıp, kavuşmaya çalışma hikayesidir. Filmin isminde bahsedilen prenses, Mila’dır. İstediği her şeye sahip olan biri olmasına rağmen isteyebileceği her şeye sahip değildir. Prenses Mila, özgürlük arzusuyla yanıp tutuşan biridir. Fakat kral babası özgürlüğünün önündeki en büyük engeldir. Prenses Mila’nın şatonun dışına çıkmasını yasaklamıştır. Bir gün Mila şatodan dışarıya çıkabilmeyi başardığında, Ruslan ile tanışır. Ruslan tembel fakat iyi niyetli biridir, ayrıca ressamdır. Ruslan ve Prenses Mila beraber vakit geçirirler. Birbirlerine aşık olurlar. Ruslan, Mila’nın kralın kızı olduğunu bilmez. Bu sırada, 100 yılda 1 kere prenses kaçıran Kornomor, Mila’yı kaçırır. Kornomor bir büyücüdür. Ruslan, Mila’yı kurtarabilmek amacıyla Kornomor’u aramaya başlar. Bu yolculuğunda Ruslan’ın başına türlü olaylar gelir. Bu olaylara tanık olmak için, The Stolen Princess’i tek part izleyebilirsiniz.Her Yaştan Kişinin İzleyebileceği Harika Bir Animasyon!22 Mart 2018 tarihinde vizyona giren Kayıp Prenses, bir Ukrayna yapımıdır. Animasyon türünde bir filmdir. Bu yüzden çocuklar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Fakat hikayesinden dolayı yetişkinlerin de dikkatini çeken bir animasyondur. Fantastik karakterlerin bulunduğu filmleri tercih eden herkesin sevebileceği bir olay örgüsü vardır. Kayıp Prenses’i orijinal izlemek mümkündür, Rusça seslendirme yapılmıştır. Efektlerden maksimum verim alabilmek için The Stolen Princess’i Türkçe alt yazı ile izlemek daha çok tercih edilir. Alt yazı takip etmek istemeyenler için, Kayıp Prenses’i Türkçe dublaj izleme opsiyonu da vardır.Aksiyon ve Komedi Bir Arada!Nadiya Dorofeeva, Prenses Mila karakterini seslendirmektedir. Oleksiy Zavhorodniy, Ruslan karakterini seslendirmektedir. Yevhen Malukha ise Kornomor karakterini seslendirmektedir. The Stolen Princess HD izleme seçeneği mevcuttur. Dileyen Kayıp Prenses’i 720p-1080p görüntü kalitesiyle de izleyebilir. Film 1 saat 25 dakika sürer.Ruslan’ın yolculuğu sırasında başından geçen aksiyon dolu olayları anlatmasının yanı sıra içerisinde fantastik karakterler barındırır. Ayrıca olayları mizahi dille de ele alan bir animasyon olduğundan komedi unsuru da ağır basmaktadır. The Stolen Princess’i full izlemek için vakit kaybetmeyin.Kayıp Prenses: The Stolen Princess Full hd izle, Kayıp Prenses: The Stolen Princess tek part izle, Kayıp Prenses: The Stolen Princess 1080p izle, Kayıp Prenses: The Stolen Princess Türkçe dublaj izle. Kayıp Prenses: The Stolen Princess full izle, Kayıp Prenses: The Stolen Princess filmi Türkçe dublajlı full hd 1080p reklamsız part izle.
 • 2018
 • Ukraine
 • 1080P
 • IMDb 6.1
 • 414
 • 0
Adalet Birliği Ölümcül Besliye Karşı: Justice League Vs. The Fatal Five
Tüm Bilgiler
Adalet Birliği Ölümcül Besliye Karşı: Justice League Vs. The Fatal Five Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
Adalet Birliği Ölümcül Beşliye Karşı filminin konusu; Adalet Birliği’nin Ölümcül Beşli ile olan savaşını anlatmaktadır. Adalet Birliği grubunun başrollerinde; Superman rolünde George Newbern, Batman rolünde Kevin Conroy, Wonder Woman rolünde Susan Eisenberg oynamaktadır. Ölümcül Beşli grubunun başrollerinde; Tharok rolünde Peter Jessop, The Persuader rolünde Matthew Yang King, Mana rolünde Philip Anthony-Rodriguez ve Emerald Empress rolünde Sumalee Montano oynamaktadır. Adalet Birliği; şehri koruyan kişilerden oluşur. Superman, Batman, Wonder Woman gibi şehrin ve insanların iyiliğini isteyen kişilerin oluşturduğu bir gruptur. Ölümcül Beşli; şehri ele geçirmek isteyenlerden, kötülerden oluşur. Tharok, Emerald Empress, The Persuader, Mana, Validus gibi isimler bir ara gelmiş ve şehri ele geçirme planları yapmaktadırlar. Ölümcül Beşli gün geçtikçe daha da güçlenmektedir. Bu durum şehrin durumunu tehlikeye sokar. Adalet Birliği de bu durumdan endişe duyar ve Ölümcül Beşli ile savaşmaya karar verir. İyiler ve kötüler yani Adalet Birliği ve Ölümcül Beşli birbirine savaş açar. Bu savaşın galibini görmek isteyenler, Justice League Vs. The Fatal Five’ı tek part izleyebilirler.Yüksek Görüntü Kalitesiyle Doğa Üstü Güçleri Olanların Dünyasını İzleyin!Adalet Birliği Ölümcül Beşliye Karşı HD izleme seçeneğiyle 30 Mart 2019 tarihinde vizyona girmiştir. Amerikan yapımı bir filmdir. Yönetmeni, Sam Liu’dur. Justice League Vs. The Fatal Five’ı 720p-1080p görüntü kalitesiyle izlemek için 1 saat 17 dakika ayırmanız yeterli.Fantastik Bir Dünyaya Hazır Olun!Adalet Birliği Ölümcül Beşliye Karşı orijinal izleyenlerin de görebileceği üzere animasyon filmidir. İçerisinde süper kahramanların bulunduğu fantastik bir dünyayı anlatır. İki grubun birbirleriyle savaşırken kullandıkları süper güçleri ve senaryosu bakımında bilim kurgu filmidir. Görsel ve ses efektlerinin oldukça yoğun kullanıldığı, her yaştan insana hitab eden bir filmdir. Justice League Vs. The Fatal Five’ı Türkçe alt yazılı izleyebilirsiniz. Ayrıca alt yazı takip etmek istemeyenler, Adalet Birliği Ölümcül Beşliye Karşı’yı Türkçe dublajlı da izleyebilir. Süper kahramanların büyülü dünyasını anlatan Justice League Vs. The Fatal Five’ı full izlemek için vakit kaybetmeyin.Adalet Birliği Ölümcül Beşliye Karşı - Justice League Vs. The Fatal FiveJustice League Vs. The Fatal Five, gittikçe artan düşmanlarıyla savaşarak, dünyayı korumak zorunda olan Adalet birliğinin maceralarını konu almakta olan, bir animasyon çizgi roman filmidir. Adalet Birliği Ölümcül Beşliye Karşı Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, gün geçtikçe daha da güçlenen Adalet Birliğinin önderliğini yapan Supermen, Batman ve wonder Woman’ın, şehre saldıran kötü karakterlerle olan mücadelelerine, daha yakından şahitlik edebilirsiniz. Justice League Vs. The Fatal Five full izleme seçeneğiyle, şehri ve dünyayı kötü kişilerden korumak pahasına girdikleri bu savaşta, Adalet Birliği üyelerinin çektiği zorluklara ve yaptıkları kahramanlıklara, kesintisiz şahitlik etme fırsatına sahip olacaksınız.Justice League Vs. The Fatal Five İle...
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.4
 • 291
 • 0
Hürriyet Savaşcıları: Freedom Fighters The Ray
Tüm Bilgiler
Hürriyet Savaşcıları: Freedom Fighters The Ray Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
Freedom Fighters The Ray, kendisiyle birebir aynı olan, başka dünyadan gelmiş bir kopyasıyla karşılaşan Raymond Terril, Ray lakabıyla anılan bir avukattır. Hürriyet Savaşçıları Türkçe dublaj izleme imkanıyla, başka dünyadan gelen benzeri tarafından kendisine bırakılan güçlerle, ülkeyi kötülerden temizleyecek olan Raymond Terril’in hikayesine daha yakından bakın! Freedom Fighters The Ray full izleyerek, kendisine bırakılan güçleri kullanarak, dünyanın iyiliğine çalışacak olan Raymond Terril’in nefes kesen macerası izleyenleriyle buluşıyor!Freedom Fighters The Ray İle Heyecan ve Aksiyon Dolu Anlar Sizleri Bekliyor!Hürriyet Savaşçılar konusu, başka bir dünyadan olan tıpa tıp kopyasıyla karşılaşan, Avukat Raymon Terril, benzerinin bir anda ortadan kaybolmasıyla ışın bazlı güçlere kavuşur. Başka dünyadan gelen benzeri tarafından, kendisine bırakılan bu güçleri kullanmayı başaran Raymond, Hürriyet Savaşçıları tarafından kendi aralarına dahil olmak üzere çağırılır. Freedom Fighters The Ray 720p – 1080p izleme seçeneğine sahiptir. Kısa bölümlerin derlenmesiyle oluşan animasyon filmi olan, Hürriyet Savaşçıları alt yazılı izleme imkanıyla izleyenlerine macera dolu anlar sunmaktadır.Freedom Fighters The Ray orijinal izleme oılanağı sunan film, Arrow, The Flash, Vixen ve Legends of Tomorrow dizilerindeki gibi, Earth-X’in ütopyasında geçmektedir. Hürriyet Savaşçılarına katılan Raymond, bu grubun diğer savaşçılarıyla birlikte, evrene saldırmış ve her yeri ateş altında bırakmış olan kötü karakterlerle savaşmaya başlar. Evreni kurtarmak için onlardan başka savaşçı bulunmamaktadır. Parça parça kesitlerden oluşan animasyon filmi, aksiyon ve macerayı bir arada barındıran, kaliteli bir görüntüye sahiptir. Beklenen animasyon filmlerinin aksine, Hürriyet Savaşçıları oldukça profesyonel hazırlanmış bir projedir.Hürriyet Savaşçıları Animasyon Filmi Hakkında Merak Edilenler28 Ağustos 2018’de vizyona girerek, izleyenleriyle buluşan filmin yönetmen koltuğunda, Ethan Spaulding oturmaktadır. ABD yapımı olan animasyon filmi Hürriyet Savaşçıları, aksiyon, animasyon ve fantastik kategorilerinde yer almaktadır. İMDB’den 6.6 puan alarak, izleyenlerinin beğenisini kazanmış olan Freedom Fighters The Ray tek parça izleme seçeneğiyle, izleyenlerine 1 saat 12 dakikalık macera ve heyecan yaşatmaktadır. Russel Tovey’in oyunculuğunu yaptığı Hürriyet Savaşçıları HD izleme kalitesiyle izleyenlerin karşısına çıkıyor.Hürriyet Savaşcıları: Freedom Fighters The Ray Filmi Türkçe dublaj yayınlanan 2018 yılının en iyi animasyon filmleri arasında yer almaktadır. Keyifli seyirler.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 4.9
 • 218
 • 0

En iyi animasyon filmlerini Full HD 1080p olarak izle. En iyi animasyon filmi önerilerimizi anasayfamızdaki, haberler kategorisinden takip edebilirsiniz. 2019 yılının en iyi animasyon filmlerini Full HD, 4K ve Bluray kalite izleyebilirsiniz. İngilizce ve Türkçe Animasyon filmlerini 720p ve 480p olarak kota dostu, reklamsız part seçeneklerimiz ile izleyebilirsiniz.

Full HD Film izle - Film izle - 2019 Filmleri - Türkçe Dublaj Film izle - Türkçe Altyazılı Film izle