Bilim Kurgu Filmleri ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Bilim Kurgu Filmleri
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit
Tüm Bilgiler
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit- Independence Day: Resurgence konusu, ilk filminde olduğu gibi dünyayının istila edilmesi etrafında dönüyor. Uzaylıların dünyayı işgal etmeye geldiği ilk filmin devam filmi olarak karşımıza çıkan Kurtuluş Günü 2 yine dünyayı istila etmeye karar veren uzaylıların gelişini anlatıyor. Dünya bir kez daha yok olma tehlikesi ile karşı karşıya iken yeni kahramanlar dünyayı tekrar kurtarmak için ellerinden geleni yapıyor. Aradan geçen yirmi yılın da etkisiyle tüm dünya da devletler çok daha gelişmiş savunma sistemleri kullanmaya başlamışlardır. Ancak bu sefer uzaylılarda çok güçlü bir şekilde tekrardan geliyorlardır. Dünyanın kaderi bir grup insanın savaşına bağlıdır. Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit orijinal izle seçeneği ile filmi sitemizden izleme keyfini yaşayın.Fantastik Filmleri HD Kalitede İzleme Fırsatı Sitemizde Sizleri Bekliyor2016 ABD yapımı fantastik, bilim kurgu filmi 2 saat 9 dakika uzunluğunda. Filmi sitemizden Independence Day: Resurgence HD izle seçeneğinden yararlanarak yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz. Film 1996 Oscar Ödüllü Kurtuluş Günü filminin devamıdır. İlk filmde olduğu gibi bu filmde de yönetmen koltuğunda Roland Emmerich oturuyor. Sinemalar.com’da 6,9, Beyazperde’de 3 ve IMDb’de 5,2 puan alan film Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit Türkçe dublaj izle ile sitemizden Türkçe dublajlı şekilde izlenebilir durumdadır. ABD’de 20 Haziran 2016 tarihinde vizyona giren film için harcanan bütçe 165 milyon USD olarak açıklanırken filmin bilet gişesi 389,7 milyon USD’dir. Filmi kesintisiz bir şekilde izlemek isterseniz Independence Day: Resurgence tek part izle seçeneği ile keyifli bir şekilde filmi sitemizden izleyebilirsiniz.Son Çıkan Filmler İlk Olarak Burada İzlemeye Hazır OlunIndependence Day: Resurgence full izle seçeneği ile sitemizden izleyebileceğiniz filmin oyuncu kadrosunda Liam Hemsworth, Jeff Goldblum, Jessie T. Usher gibi isimler yer alıyor. Filmi ayrıca sitemizden Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit alt yazılı izle ile Türkçe alt yazılı olarak da izleyebilirsiniz. Film çekimleri Albuquerque ve New Mexico’da gerçekleşen film iki ödüle aday gösterilmiş ancak herhangi bir ödül alamamıştır. Filmi sitemizden Independence Day: Resurgence 720p-1080 izle seçeneğinden yararlanarak da izlemeniz mümkün.
 • 2016
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.1
 • 21
 • 0
Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit
Tüm Bilgiler
Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Multi Dil
Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit Film izle, Siyah Giyen Adamlar serisinin dördüncü filmi olan ve Haziran ayı içerisinde beyaz perdede yerini almayı bekleyen Siyah Giyen Adamlar 4 filmini internet üzerinden izlemek isteyenler için film sitesi sinema gösteriminden sonra bünyesine filmi dahil etmektedir. Siyah Giyen Adamlar 4 izle seçeneği üzerinden filmi kaliteli bir şekilde izleyebilmek mümkün olur. Film, Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit izle olarak da site içerisindeki yerini alacaktır. Men in Black: International - Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit Türkçe dublaj izle seçeneği üzerinden filmi dublajlı olarak izleyebilmeniz mümkün olur.Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit KonusuDünyayı kötülüklerden kurtarmak için kurulmuş olan ekip, bu kez aralarındaki en büyük tehdit olan köstebeği ortaya çıkarmak için bir araya gelirler. Dünyanın büyük bir ilgi ile izlediği Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit film izle seçeneği, sinema gösteriminden kısa bir süre sonra film sitesine eklenerek ziyaretçilerin hizmetine sunulacaktır. Filmi site içerisinde dublaj seçeneği ile izleyebilmenin yanı sıra, Men in Black: International - Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit Türkçe altyazı izle alternatifi üzerinden de izleyebilmek mümkün olur. Siyah Giyen Adamlar 4 full izle butonu ile tek part olarak izlenebilir.Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit HD İzleSinemada yayınlandıktan sonra filmleri en kısa sürede kendi bünyesine dahil eden film sitesi, Siyah Giyen Adamlar Global izle butonu üzerinden de ziyaretçilerine film izlemenin keyfini yaşatacaktır. 14 Haziran tarihinde vizyona girecek olan Siyah Giyen Adamlar 4 1080p film izle seçeneği ile sitede yerini almaya hazırlanıyor. Filmi indirmek isteyenler için Men in Black: International - Siyah Giyen Adamlar 4 indir butonu üzerinden de ziyaretçilerin yararlanabilmeleri mümkün olur. Siyah Giyen Adamlar seri indir seçeneği ile serinin tüm filmleri indirilebilir.Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit Full İzleSerinin dördüncü filmi olan Siyah Giyen Adamlar 4 Türkçe dublaj izle seçeneği ile film sitesinde yerini alırken filmi istenilen kalitede izleyebilmek mümkün olur. Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit filmi indir butonu sitede yer alan bir başka seçenek olarak bilgisayara ya da cep telefonuna indirilebilir. Filmi parçalı ya da tek part olarak izleyebilmek için Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit full hd film izle seçeneği tercih edilebilir. Türkçe altyazı ya da Türkçe dublaj seçenekleri site içerisinde yer alırken Siyah Giyen Adamlar 4 Türkçe izle butonu üzerinden istenilen alternatif ile film izlenebilir. Siyah Giyen Adamlar 4 film indir işlemi ise İnternet hızınıza göre kısa sürede tamamlanır.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 9.4
 • 160
 • 1
Illang – The Walf Brigade
Tüm Bilgiler
Illang – The Walf Brigade 2018 Filmleri, Aksiyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
The Walf Brigade 2018, Kuzey Kore ile Güney Kore arasında barış oluşup, ülkelerin birleşme kararı almasının ardından, ülkelerde yer alan bazı gruplar tarafından çıkarılan anlaşmazlıkları konu edinmiş olan fantastik bir filmdir. Illang Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, 2029 yılını konu edinip, Kuzey Kore ve Güney Kore arasındaki birleşme kararının ardından gelişmekte olan olumlu- olumsuz tüm konuların gündeme getirilmesini, filmin tüm detaylarıyla takip etme fırsatına sahipsiniz. The Walf Brigade 2018 full izleme imkânıyla, uzun yıllar birbirlerine azılı düşman gözüyle bakan iki devletin hükümetlerinin, birleşip ortak bir devlet kurmayı kabul etmesinin ardından ortaya çıkan esrarengiz kalkışmaları, kesintisiz şekilde takip etmeye hazır mısınız?Illaang Filmi İle Ezeli Düşmanların Barışına Şahitlik Etmeye Hazırlıklı Olun!The Walf Brigade konusu, 2029 yılında Kuzey ve Güney Kore devletlerinin aralarında bulunan savaşı fes edip, barış ilan etmeleri ve ortak bir devlet kurmayı kabul etmelerinin ardından, iki ülke içerisinde de bazı kalkışmaların yaşanmasını ele almaktadır. Illaang 720p – 1080p izleme kalitesiyle, son beş yıldır barış için hazırlık içerisinde olan bu iki devletin tekrar eski günlerine dönüp, tek bir bayrak altında toplanma kararı almalarının ardından ortaya çıkan problemleri ve çeşitli etkenleri, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesiyle takip etme fırsatına sahipsiniz.Birleşmeyi destekleyenlerin yanında, bu birleşmeye karşı çıkan birçok kişinin de var olmasıyla, iki ülkenin halkında da bölünmelerin meydana gelmesini ele alan The Walf Brige alt yazılı izleme seçeneğiyle, film bütünlüğü içerisinde takip etme fırsatını seyircilerine armağan etmektedir. Sect adında bir terör örgütünün ortaya çıkması, ülkenin değerli sırlarına sahip olan istihbarat ajansının da bu işe sıcak bakmamasının üzerine, hükümet tarafından özel bir polis ekibinin oluşturulmasını, Illang orijinal izleme imkanıyla takip edebilirsiniz.The Walf Bride Filminin Detayları25 Temmuz 2018 tarihinde yayınlanan filmin yönetmeliğini, Kim Jee-woon yapmıştır. Bilim kurgu ve aksiyon kategorilerinde yerini alan Illang tek part izleme seçeneğiyle, seyircilerine 2 saat 19 dakikalık kesintisiz maceranın kapılarını açmaktadır. Illang the wolf brigade ımdb sıralamasında, 6 puan alarak, izleyenlerinin beğenisini toplamayı başarmıştır. 6,2 milyon USD bilet gişesine sahip olan The Walf Bride HD izleme kalitesiyle seyircileriyle buluşuyor!
 • 2018
 • Güney
 • 1080P
 • IMDb 6,2
 • 30
 • 0
Mucize Oyuncaklar – Time Toys
Tüm Bilgiler
Mucize Oyuncaklar – Time Toys 1080p Film izle, 2017 Filmleri 
Türkçe Dublaj
Mucize Oyuncaklar - Time Toys; Bir grup ortaokul öğrencisi çocuk, gelecekten gelen içi sıradışı oyuncaklarla dolu bir sandık bulurlar. Bu sıradışı oyuncakları kullanarak önce yaşadıkları yeri sonra da tüm dünyayı kötülerden koruyacaklardır. Mucize Oyuncaklar - Time Toys film izle, Mucize Oyuncaklar - Time Toys türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p donmadan, yüksek kalite reklamsız full izle.
 • 2017
 • 1080P
 • IMDb 6
 • 42
 • 0
Pokémon Dedektif Pikachu
Tüm Bilgiler
Pokémon Dedektif Pikachu 1080p Film izle, 2019 Filmleri 
Türkçe Dublaj
Pokémon Dedektif Pikachu 2019 film izle, Hikâye, modern bir metropol kenti olan Ryme City’de, dedektif Harry Goodman’ın gizemli bir şekilde ortadan kaybolması ile başlar. Goodman’ın 21 yaşındaki oğlu Tim, babasının bu gizemli yok oluşunu araştırmaya karar verir. Araştırmaları onu Harry’nin eski Pokémon partneri, komik, bir o kadar da çatlak Pikachu’ya götürür. Birbirleriyle kimseyle olmadığı kadar mükemmel bir iletişim kurabilen Tim ve Pikachu, bu karmaşık gizemi çözebilmek için heyecan verici bir maceraya atılırlar. Pokémon Dedektif Pikachu film izle, Pokémon Dedektif Pikachu türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle donmadan yüksek kalite full hd film izle.
 • 2019
 • ABD,Japan
 • 1080P
 • IMDb 7
 • 85
 • 1
I Am Mother
Tüm Bilgiler
I Am Mother Bilim Kurgu Filmleri, En Çok Beğenilenler 
Multi Dil
I Am Mother film izle, Bilim kurgu türündeki bu film, Sundance Film Festivali'nde ilk kez izleyicileriyle buluşmuştu. I Am Mother filminin fragmanında, robotlar tarafından tutsak edilen insanların mücadelelerine tanıklık edeceğiz. 2019 yılının en iyi netfilix filmlerinden olan I Am Mother 2019 filmini full hd izle. I Am Mother filmini izlerken aynı zamanda filmi indir seçeneğinden filmi full hd kalite kota dostu olarak indirebilirsiniz. I Am Mother film izle, I Am Mother türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle full hd film izle. I Am Mother donmadan yüksek kalite full hd izle.
 • 2019
 • Avustralya
 • 1080P
 • IMDb 6.5
 • 138
 • 1
Deniz Yıldızı – Starfish
Tüm Bilgiler
Deniz Yıldızı – Starfish Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri 
Türkçe Altyazı
Deniz Yıldızı - Starfish filminde, En iyi arkadaşının kaybına üzülen bir kızın benzersiz, samimi ve dürüst bir tasviri konu alıyor. Starfish - Deniz Yıldızı 2018 ABD yapımı korku, gerilim ve bilim kurgu türünde bir filmdir. Deniz Yıldızı - Starfish film izle.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.6
 • 53
 • 0
İstila Altında – Captive State
Tüm Bilgiler
İstila Altında – Captive State Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri 
Türkçe Altyazı
İstila Altında - Captive State, Bir Şikago mahallesinde geçen film bölgenin dünya dışı bir güç tarafından işgal edilişini temel alıyor. Film işbirlikçilerin ve muhaliflerin bakış açılarından durumu ele alıyor. Sıradan bir uzaylı istilasını değil, istilanın ardından yaşanan süreci temeline oturtan film, 10 yılın ardından gezegenlerini geri almak için mücadele veren cesur insanları olduğu kadar sırtını uzaylılara yaslayarak bu istiladan memnun olan kesimi de işliyor. 10 yıl önce gerçekleşen istila sonucunda fakirlik ve suç tarihe karışmıştır. Ancak karşılığında ödenen bedeller nelerdir? İstila Altında - Captive State 2019 film izle, İstila Altında - Captive State türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle full hd kalite film izle.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5
 • 58
 • 0
X-Men 3 Son Direniş – X Men The Last Stand
Tüm Bilgiler
X-Men 3 Son Direniş – X Men The Last Stand Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri 
Türkçe Dublaj
X-men 3 : (2006) Son Direniş, X-Men film serisinin 3. ve son filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. Uzun zaman süren beraberlikten sonra, son filmde, X-Man ekibi içerisinde bir dreniş oluşacaktır. Mutantların da sıradan insanlar gibi yaşamalarını sağlayacak bir çalışmanın oluşumu, mutantlar arasında bir kaos ortamı oluşmasına sebep olmuştur. X-Men 3 son Direniş Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, Amerikan hükümeti tarafından oluşturulan tedavinin mutantlara zorla uygulanacağını sezen X-men ekibinin, fazlasıyla öfkelenmesini ve ortaya çıkan büyük sorunları, her detayıyla takip etme şansına sahipsiniz. X-Men 3 Son direniş full izleme seçeneğiyle, mutantların dinmeyen öfkesi ve kendi aralarında giderek büyüyen kızgınlıklarının, insanlığı tedirgin etmesine şahitlik edeceksiniz.X-Men 3 Son Direniş Filmiyle Nefes Kesen Heyecanlara Hazırlıklı Olun!X-Men 3 Son direniş konusu, Amerikan hükümetinin emriyle geliştirilen ve mutantların güçlerini yok ederek, normal insanlara dönüşmelerini sağlayacak olan bir ilacın keşfedilmesinin ardından, bu ilacın zorla mutantlara uygulanacağı haberi alan X-Men ekibinin içerisinde oluşan öfkeleri ve giderek büyüyen bir tehlikeyi ele almaktadır. The Last Stand 720p – 1080p izleme kalitesiyle, tedavinin de ilerisine geçerek, bir silah haline getirilen bu yönteme karşı olan mutantlar ile, ılımlı bakan insanlar arasında çıkacak alevlenmelere şahitlik etmeye hazır olun! Mutantların bu ilaca karşı olmalar daha da ilerleyerek, bir direniş halini almıştır.The Last Stand alt yazılı izleme seçeneğiyle, giderek alevlenen bu direnişin başında olan Magento ile daha da güçlenen mutantların kızgınlığının, insanlığı tedirgin etmeye başlamasını, filmin kendi sesi ve duygularıyla takip edebilirsiniz. Mutantların bu öfkesi, bütün dünyayı tehdit etmektedir. Eğer durdurulamazsa, bir direnişten de öteye geçerek, insanlık ve mutantlar arasında büyük bir savaşa dönüşecektir. Ancak bir mutantın sinirlenmesiyle, bir insanın sinirlenmesi aynı etkide felaket getirmez. X-Men 3 Son Direniş orijinal izleme seçeneğiyle, mutanları durduracak tek kişinin yani Profesör Charles Xavier’in çabalarına şahitlik edeceksiniz.The Last Stand Filmini Daha Yakından Tanıyın!26 Mayıs 2006 yılında yayınlanan filmin yönetmenliğini, Brett Ratner yapmıştır. Birçok alanda ödül alarak, 168 milyon USD bilet gişesi oluşturmuş olan The Last Stand tek parça izleme seçeneğiyle, 1 saat 44 dakikalık, kesintisiz maceranın kapılarını açmaktadır. İMDB sıralamasında 6,7 puan alan X-Man 3 Son Direniş orijinal izleme seçeneğiyle, seyircilerinin karşısına çıkıyor.  
 • 2006
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8,2
 • 62
 • 0
Gintama 2
Tüm Bilgiler
Gintama 2 Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Altyazı
Gintama 2: Okite wa yaburu tame ni koso aru filmi, 2018 Japan yapımı, Hideaki Sorachi'nin dizisine dayanan serinin ikinci aksiyon, fantastik ve komedi türünde çekilmiş Gintama 2 filmidir. Kısaca konusu; Yorozuya çetesi ve Shinsengumi polis kuvveti olağanüstü bir krize girer, ülkenin sarsıntısını korumak için büyük çabaların gösterilmesini konu alan bir filmdir. Gintama 2 film izle, Gintama 2: Okite wa yaburu tame ni koso aru türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle full hd film izle. Gintama 2 full izle.
 • 2018
 • Japan
 • 1080P
 • IMDb 5
 • 62
 • 0
Godzilla 2 Canavarlar Kralı
Tüm Bilgiler
Godzilla 2 Canavarlar Kralı Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Multi Dil
Godzilla 2 Canavarlar Kralı 2019 yapımı, Michael Dougherty'nin yönettiği ve ortak yazdığı Amerikan canavarı filmidir. Filmin orjinal adı, Godzilla: King of Monsters'dir. Godzilla 2 film izleyicisi filmin serisinin sonuncusu olduğunu bilir. 2014 senesinde ilk filmi çıkan ve büyük yankı uyandıran Godzilla filminin devam niteliğinde çekilen Godzilla 2 Canavarlar Kralı izle seçeneği üzerinden filmi web sitesinden izleyebilmek mümkün olur. 31 Mayıs 2019 tarihinde vizyona girecek olan film Godzilla: King of Monsters - Godzilla 2 izle linki ile web sitesinde en kısa sürede paylaşıma açılır. İlk filminden sonra Canavarlar Kralı olarak devam filminin vizyona girmesi beklenen film, en kısa sürede Godzilla 2 full izle seçeneği ile tek part üzerinden siteye eklenecektir.Godzilla 2 Canavarlar Kralı KonusuMothra, Godzilla ve Rodan ezeli düşmanları olan üç başlı King Ghidorah ile çatışmaya girmek zorunda kalırlar. Bu çatışma esnasında insanlığın varlığına ilişkin oluşan tehdit ve doğanın dengesinin bozulması sonucu bu üçlünün savaşı kazanmak için farklı bir yöntemi denemeleri gerekir. Senaryosu Max Borenstein ve Zach Shields ikilisi tarafından kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosu ise; Millie Bobby Brown, Vera Farmiga, Sally Hawkins, Bradley Whitford ve Anthony Ramos gibi isimlerden oluşur. Godzilla 2 full hd izle seçeneği sinemadan sonra web sitesine kısa bir süre sonra eklenerek ziyaretçilere sunulur.Godzilla 2 Canavarlar Kralı İzleGodzilla 2 filmini internet üzerinden izlemek isteyenler için Godzilla 2 Türkçe dublaj izle seçeneği ile film sinemada gösterime girdikten sonra web sitesi sayesinde kullanıma açık hale gelir. Türkçe dublaj seçeneğinin yanı sıra, Godzilla: King of the Monsters - Godzilla 2 Türkçe altyazı izle seçeneği ile de filmi izleyebilmek mümkün olur. Filmin görüntü kalitesi player seçeneklerine göre kullanıcı tarafından istenilen şekilde ayarlanabilir. Godzilla 2 Canavarlar Kralı hd film izle butonu 1080p kalitesine kadar çıkmaktadır. Filmi web sitesi üzerinden bilgisayara indirmek isteyenler için ise Godzilla 2 film indir butonu da web sitesinde yer alır.Godzilla 2 Canavarlar Kralı HD İzleGeniş bir film ağı ile ziyaretçilerine diledikleri filmi istedikleri kalite üzerinden izleme imkanı sağlayan film sitesi, Godzilla 2 Canavarlar Kralı Türkçe dublaj izle 1080p hd yüksek kalite olarak izlemek istemeyenler için de hd kalitede bünyesine dahil eder. Godzilla: King of Monsters filmi türkçe altyazı ve türkçe dublaj seçeneği ile izlemek isteyenler için de Godzilla 2 Canavarlar Kralı Türkçe altyazı izle seçeneği player içerisine dahil edilir. Bir çok film türünü bünyesinde bulunduran ve vizyona yeni giren filmleri en kısa sürede yükleyen film sitesi, Godzilla 2 hd film izle seçeneği ile gösterim tarihinin hemen ardından bünyesine dahil edecektir.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.6
 • 767
 • 15
X-Men: Dark Phoenix
Tüm Bilgiler
X-Men: Dark Phoenix Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Multi Dil
X-Men: Dark Phoenix, Marvel Sinematik Evreni'nin başka bir versiyonu olarak uzun yıllardır seyircisi ile buluşan X-Men serisi, son filmi X-Men: Dark Phoenix full izle seçeneği ile beyaz perdeye çıkmaya hazırlanmaktadır. X-Men: Dark Phoenix donmadan izle seçeneği için tercih edilebilecek olan film siteleri bulunur. Bu siteler arasında ön plana çıkan ve X-Men: Dark Phoenix izle imkanı üzerinden ziyaretçilerini hd kalite ile buluşturan film sitesi, bir çok yerli ve yabancı filmi bünyesinde bulundurur. X-Men: Dark Phoenix Türkçe dublaj izle seçeneği ile sinemada vizyona girdiği ilk gün web sitemizden izlenebilir.X-Men: Dark Phoenix KonusuX-Men ekibinin karşısına bu zamana kadarki en zorlu ve en tehlikeli olan düşmanları kendi içlerinden olan Jean Grey'dir. Uzaydaki bir kurtarma görevinde kozmik bir güç tarafından darbe alan Jean Grey, eve döndüğü zaman bu gücün onu daha güçü kıldığını fark eder. Kontrolden çıkmaya başlayan Jean Grey'i X-Men ekibi durdurabilecek midir? Sinemadaki gösteriminden kısa bir süre sonra web sitesinde X-Men: Dark Phoenix Türkçe altyazı izle seçeneği ile filmi bulabilirsiniz. Filmin hd kalite desteği ile siteye yüklenmesi için sinemada gösterim yapması gerekir.X-Men: Dark Phoenix İzleFilm izleme sitesi olarak ziyaretçilerine en yeni filmleri en kısa sürede sunan web sitesi, hd kalite film izleme imkanını da sunar. Marvel Sinematik Evreni'nin merakla beklenen yeni filmi X-Men'i izlemek için de web sitesini ziyaret edebilirsiniz. X-Men: Dark Phoenix hd film izle seçeneği web sitesinde player seçeneklerine göre değişkenlik gösterir. X-Men: Dark Phoenix 1080p izle seçeneği bütün player seçeneklerinde yer almakla beraber, seyircilerin kendi internet hızlarına göre film kalitesini değiştirebilmeleri de mümkün olur. Filmi indirmek isteyenler için X-Men: Dark Phoenix film indir butonu da site içerisinde yer alır.X-Men: Dark Phoenix HD İzleHD film kalitesi garantisini sunan web sitesi, bütün filmlerinde 1080p kalitesini desteklemektedir. Eski filmler de dahil olmak üzere pek çok filme web sitesinden ulaşım sağlayabilmek mümkün olur. Siteyi ziyaret ederek X-Men filmi için arama butonunu kullanabilir, Dark Phoenix filmini izleyebilirsiniz. X-Men: Dark Phoenix full hd film izle seçeneği web sitesinde kullanıcıların donmadan film izlemelerini de sağlar. Marvel'ın yeni filmini sinemadan sonra en kısa sürede yükleyen film sitesi olarak bu web sitesinde bulabilirsiniz. İstenilen kalitede izlenebilecek olan film, X-Men: Dark Phoenix 1080p yüksek kalite donmadan film izle garantisi ile tek part şeklinde ya da parçalı olarak sitede yer alır.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.6
 • 525
 • 16
Kaptan Marvel: Captain Marvel
Tüm Bilgiler
Kaptan Marvel: Captain Marvel Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Multi Dil
Kaptan Marvel izle - Captain Marvel (2019) 1080p Full HD Film izle, Marvel Sinematiik Evreni'nin yeni kahramanlarından bir tanesi olan Kaptan Marvel en iyi çıkış yakalayan filmler arasında da yer alır. Kaptan Marvel izle seçeneği için HD kalite ile hizmet veren web sitesini tercih edebilirsiniz. Kaptan Marvel full izle seçeneği ile web sitesi üzerinden tek part olarak filmi izleyebilmeniz mümkün olur. Kaptan Marvel 2019 film izle olanağı sayesinde yeni çıkmış tüm filmleri web sitesinde bulabilirsiniz.Kaptan Marvel KonusuSüper güçleri olan ve oldukça güzel bir kadın olan Carol Danvers dünyaya düşünün ardından kimi olayları hatırlamaya başlar. Dünyada bir hayatı olduğu hatırlayan kadının güvenebileceği tek kişi ise Nick Fury'dir. Şekil değiştirme yeteneğine sahip olan düşmanları Skrull halkı ile Kree halkı arasındaki savaşta Kaptan Marvell önemli bir rol oynayacaktır. Kaptan Marvel 1080p izle seçeneği ile filmi web sitesinde bulabilirsiniz.Kaptan Marvel İzleEn yeni filmleri bünyesinde barındıran web sitesinde Kaptan Marvel Türkçe dublaj izle seçeneğini bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Kaptan Marvel Türkçe altyazı izle seçeneği de film için geçerlidir. Filmi indirmek isteyenler için web sitesinde Kaptan Marvel indir seçeneği de bulunmaktadır. Filmi web sitesi üzerinden Captain Marvel yüksek kalite full izle imkanı ile izleyebilmeniz mümkün olur. Yüksek kalite ile filmi indirmek isteyenler ise Captain Marvel full hd indir butonu izleyiciler için hazır bulunur.Kaptan Marvel HD İzleFilm izleme ve indirme sitesi olarak ziyaretçilerine hizmet veren web sitesi, Captain Marvel Türkçe dublaj izle seçeneği ile meraklılarına kaliteli bir hizmet sunar. Türkçe dublaj seçeneğinin yanı sıra, Captain Marvel Türkçe altyazı izle imkanı üzerinden altyazılı olarak da orjinal dil ile izleyebilmek mümkün olur. Captain Marvel hd film izle seçenekleri arasında bulunan filmlerden bir tanesidir. Filmleri HD kalitesinde sunan web sitesi, Captain Marvel izle işleminde de aynı kaliteyi sunar. Marvel dünyasının 2019 yılında çıkarmış olduğu filmlerden biri olan Captain Marvel film izle seçeneğine web sitesi üzerinden erişim sağlanabilir.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.0
 • 283
 • 3
X Men 2
Tüm Bilgiler
X Men 2 Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
X-Men 2, sevilen X-Men serisinin ikinci filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. Zamanın ilerlemesiyle beraber, gelen belalar da artmaktadır. X-Men ekibindeki mutantların düşmanı olan Styker isimli kötü niyetli bir varlığın, bütün şehri ele geçirmek ve insanlığın düzenini bozmak için çabalamasıyla başlayan, aksiyon dolu bir hikayeyi ele almaktadır. X-Men 2 Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, Marvel çizgi romanları arasında en fazla rağbet gören X-Men hikayesini, en ince detayına kadar takip etme fırsatına sahip olacaksınız. X-men 2 full izleyerek, ortaya çıkan kötü varlıklara karşı savaşacak olan X-Men ekibinin yaşayacağı, aksiyon dolu anlara şahitlik etmeye hazır mısınız?X-Men 2 İle Aksiyon ve heyecanı Bir Arada Yaşayacaksınız!X-Men 2 konusu, şehrin düzenini yerle bir edip, insanlığın huzurunu kaçırmak için çabalayan ve gittikçe güç toplayan, Styker isimli kötü bir varlığa karşı savaşacak olan X-Men ekibinin yaşayacağı, aksiyon dolu hikayeyi ele almaktadır. X-Men 2 720p – 1080p izleme kalitesiyle, beraberinde getireceği kargaşa için müthiş bir çaba sarf eden William Styker’in yapacaklarına daha yakından tanıklık etmeye hazır olun! İnsanların alıştığının dışında bir güce sahip olan ve çevresine büyük dehşetler saçan William Styker’i durduracak tek grup, Profesör Charles Xavier’in, X-Men ekibidir. X-Men 2 alt yazılı izleme seçeneğiyle, üstün mutantlardan meydana gelen, X-Men ekibinin gücüne ve maceralarına, karakterlerin kendi duygu ve sesleriyle tanıklık etme şansına sahipsiniz. X-Men orijinal izleyerek, kendilerine yardım edecek olan Magneto’nun desteğini ve ekibin içerisinde yer alan Wolverine’nin geçmişini öğrenmek üzere çıkacağı yolculuğu seyretmeye hazır olun!X-Men 2 Filmini Daha Yakından Tanıyın!30 Nisan2003 tarihinde vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda, Bryan Singer yer almaktadır. Patrick Stewart, Hugh Jackman gibi oyuncuların yer aldığıX-Men filmi, kanada ve ABD ortak yapımıdır. Marvel Studios tarafından hazırlanmış filmin bilet gişesi, 407,7 milyon dolardır. Bilim kurgu ve gerilim kategorilerinde yerini alan X-Men 2 tek parça izleme seçeneğiyle, seyircilerine 2 saat 14 dakikalık kesintisiz film seyri sunmaktadır. İMDB sıralamasında 7,5 puan alan X-Men 2 HD izleme kalitesiyle, seyircilerinin karşısına çıkıyor.
 • 2003
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8,4
 • 109
 • 0
X-Men 7: Geçmiş Günler Gelecek – X Men Days of Future Past
Tüm Bilgiler
X-Men 7: Geçmiş Günler Gelecek – X Men Days of Future Past Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
X-Men: Geçmiş Günler Gelecek filminin konusu; mutantların soylarının tükenmesini önlemek için zamanda yolculuk yapan Wolverine'in hikayesidir. Başrollerinde; Logan/Wolverine rolü ile Hugh Jackman, Charles Xavier rolü ile James McAvoy, Erik Lehnsherr/Magneto rolü ile Michael Fassbender, Raven/Mystique rolü ile Jennifer Lawrence, Charles Xavier/Professor X rolü ile Patrick Stewart ve Erik Lehnsherr/Magneto rolü ile Ian McKellen rol almaktadır. Mutantlar soylarının tükenmesini önlemek için çalışmalar yapmaya başlar. Bunun için zamanda yolculuk yapmak zorunda kalırlar. Sentineller tarafından öldürülen mutantların deyim yerindeyse soyları tükenme eşiğine yaklaşmıştır. Mutantlar gelecekte kamplara hapsedilmiş durumda oldukları için Magneto ve Charles Xavier'in dahiyane fikirlerine ihtiyaç duyulur. Normal şartlar altında Magneto ve Charles Xavier düşman oldukları halde, mutantların soylarını kurtarmak amacıyla kısa süreli bir barış yaparlar ve güçlerini birleştirirler. Bu amacı gerçekleştirebilmek için Sentinellerin yarattığı vahşeti durdurmaları gerekmektedir. Zamanda yolculuk yapması ve geçmişe gitmesi için Wolverine'i seçerler. Çünkü Wolverine'in kendi kendini iyileştirebilme özelliği vardır ve zamanda yolculuk yapmak kişide birtakım yan etkilere yol açabilir. Kitty Pryde'ın yardımıyla ve ortak fikirle Wolverine geçmişe gönderilir. Wolverine'in gittiği zaman dilimi, Sentinellerin yapım aşaması zamanıdır. Wolverine'in Trask Industries'in Sentinelleri yapmasına engel olmaya çalışırken başına gelenlerin hikayesi, X-Men: Days of Future Past'ı tek part izleyebilirsiniz.Yüksek Görüntü Kalitesiyle Harika Bir Film Sizi Bekliyor!X-Men: Geçmiş Günler Gelecek HD izleme seçeneği ile 23 Mayıs 2014 tarihinde vizyona girmiştir. ABD, Kanada ve İngiltere ortak yapımı bir filmdir. Yönetmen koltuğunda, Bryan Singer yer almaktadır. X-Men: Days of Future Past'ı 720p-1080p görüntü kalitesiyle izleyebilmek için 2 saat 12 dakikanızı ayırmanız yeterli.Zamanda Yolculuğa Hazır Olun!X-Men: Geçmiş Günler Gelecek'i orijinal izleyenlerin de fark edeceği üzere aksiyon ve bilim kurgu filmidir. Filmde zamanda yolculuk olduğu için bazı karakterlerin hem geçmişteki hem de şimdiki zamandaki halleri vardır. X-Men: Days of Future Past'i Türkçe alt yazılı izleyebilirsiniz. Ayrıca alt yazı takip etmek istemeyenler, X-Men: Geçmiş Günler Gelecek'i Türkçe dublajlı izleyebilirler. X-Men: Days of Future Past'i full izlemek için vakit kaybetmeyin.
 • 2014
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8,6
 • 138
 • 0
X-Men 5: Birinci Sınıf
Tüm Bilgiler
X-Men 5: Birinci Sınıf Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
X-Men 5: Birinci Sınıf filminin konusu; Profesör X ve Magneto birbirlerine düşman olduktan sonra yaşanan olayların hikayesidir. Başrollerinde; Charles Xavier/Professor X rolü ile James McAvoy, Erik Lehnsherr/Magneto rolü ile Michael Fassbender, Sebastian Shaw rolü ile Kevin Bacon ve Raven Darkholme/Mystique rolü ile Jennifer Lawrence yer almaktadır. Profesör X ve Magneto; kendilerini yani doğa üstü güçlerini keşfetmeye başlayan iki genç adamdır. Bu henüz insanların, mutantları ve mutantların doğa üstü güçlerini keşfetmedikleri döneme denk gelir. Profesör X ve Magneto, mutantlarla iş birliği yaparak dünyayı olası tehlikelerden kurtarmaya karar verirler. Fakat bu dönemde de bu iki yakın arkadaşın arası açılır. Fikir ayrılıkları yaşarlar ve birbirlerine düşman kesilirler. İkili bir rekabete girer. Profesör X ve Magneto arasındaki rekabetin hikayesini, X-Men 5: First Class’ı tek part izleyebilirsiniz.Deneyimli İsimlerden Çıkan Harika Bir Filme Hazır Olun!X-Men 5: Birinci Sınıf HD izleme seçeneği ile 3 Haziran 2011 tarihinde vizyona girmiştir. ABD ve İngiltere ortak yapımı bir filmdir. Yönetmen koltuğunda, Matthew Vaughn yer almaktadır. Matthew Vaughn, yapımcı kimliğiyle daha ön planda olan deneyimli bir isimdir. X-Men 5: First Class’ı 720p-1080p görüntü kalitesiyle izleyebilmek için 2 saat 11 dakikanızı ayırmanız yeterlidir.Müthiş Bir Aksiyon Filmi Sizleri Bekliyor!X-Men 5: Birinci Sınıf’ı orijinal izleyenlerin de fark edebileceği üzere bilim kurgu olduğu kadar aksiyon filmidir de. İzleyici bir anda kendisini X-Men macerasının en başında bulurken, oldukça ters köşe olabileceği birtakım olayları da izler. Özellikle aksiyon dolu sahneler ağırlıktadır. Bu filmde Wolverine yani Logan rolü ile gördüğümüz Hugh Jackman’ın çok rolü yoktur. Sadece kısa bir sahnede yer alır. X-Men 5: First Class’ı Türkçe alt yazılı izleyebilirsiniz. Ayrıca alt yazı takip etmek istemeyenler, X-Men 5: Birinci Sınıf’ı Türkçe dublajlı da izleyebilirler. Profesör X ve Magneto’nun bir grup mutanta liderlik yaparken yaşadıkları olayların ve rekabetlerinin hikayesini, X-Men 5: First Class’ı full izlemek için vakit kaybetmeyin.
 • 2011
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.6
 • 129
 • 0
Rim of the World
Tüm Bilgiler
Rim of the World Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Rim of the World Filmi, eğlenmek için gittikleri yaz kampında dünyayı kurtarmak için zorlu bir mücadeleye girişmek zorunda kalan dört gencin hikayesini konu ediyor. Birbirlerinden farklı karakterlere sahip olan Alex, ZhenZhen, Dariush ve Gabriel, yaz tatillerini keyifle geçirecekleri bir yaz kampı planlar. Başlarda her şey sıradan bir kampta olması gereken gibidir. Ancak bir süre sonra gençler, dünyanın uzaylılar tarafından istila edildiğini öğrenir. Gençler, sadece istila altında olduklarını öğrenmekle kalmaz, dünyayı kurtarma görevini de üstlenmek zorunda kalırlar. Kendilerine, dünyayı istiladan kurtarmayı sağlayacak bir anahtar emanet edilmiştir. Yol gösterecek herhangi bir yetişkin veya elektronik bir cihaz olmadan, ellerindeki anahtarla ne yapacaklarını bilmeyen dört genç, dünyayı kurtarmak için korkularının üstesinden gelip birlikte hareket etmek zorunda kalır. Rim of the World Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle full hd film izle. Rim of the World donmadan, yüksek kalite ve reklamsız tek part izle.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.8
 • 110
 • 0
Dünü Kurtarmak: See You Yesterday
Tüm Bilgiler
Dünü Kurtarmak: See You Yesterday Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri 
Türkçe Altyazı
Dünü Kurtarmak: See You Yesterday full hd film izle kalitesiyle yüksek kalite izleyin. See You Dün, Stefon Bristol tarafından yönetilen ve Bristol ve Fredrica Bailey tarafından yazılmış 2019 Amerikan bilim kurgu filmi. Eden Duncan-Smith, Dante Crichlow ve Astro'yu canlandırıyor. Netflix tarafından 17 Mayıs 2019'da serbest bırakıldı. Dünü Kurtarmak: See You Yesterday filmi; Polis kurşununun yol açtığı trajik bir vurulma olayı, zaman yolculuğu sanatında ustalaşmaya çalışan iki genç dâhiyi geçmişe bir dizi riskli yolculuk yapmaya sevk eder. Dünü Kurtarmak: See You Yesterday türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle full hd film izle. Dünü Kurtarmak: See You Yesterday yüksek kalite full izle.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.6
 • 151
 • 0
Transformers 4 Kayıp Çağ
Tüm Bilgiler
Transformers 4 Kayıp Çağ Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Transformers 4 herkes tarafından çok beğenilen ve gişe rekorları kıran Transformers serisinin 4. ve son filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. Transformers 4 Kayıp Çağ Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, Outobotlar ve Desepticonlar arasında geçen dehşet savaşın üzerinden 4 yıl geçmesine rağmen, yaşanılan felaketin sonuçlarının halen devam ettiği Chicago şehrinde, bütün robotlara karşı bir seferberlik ilan edilmesine şahitlik etmeye hazır olun! Transformers 4 full izleyerek, dünyaya gelmekte olan büyük tehlikenin engellenmesi için arkadaşlarıyla bir araya gelmeye çalışan Optimus prime ve ona yardım edecek olan Cade Yeager’in maceralarına, kesintisiz şahitlik edeceksiniz.Transformers 4 Kayıp Çağ ile Robotların Son Macerası Sizleri Bekliyor!Transformers 4 Kayıp Çağ film konusu, Desepticon ve Outobotlar arasında geçen büyük savaşın sonucunda, Chicago şehri büyük tahribat görmüş ve birçok insan hayatını kaybetmiştir. Bu kadar ağır bir bedel ödenmiş olunsa da, dünya çok büyük bir beladan kurtulmuştur. Bu büyük savaşın üzerinden tam 4 yıl geçmiştir. Transformers 4 720p – 1080p full hd film izleme kalitesiyle, büyük savaşın sonucunda, Chicago halkı yaralarını sarmaya çalışırken, ABD hükümetinin, Outobot’lara karşı cephe alması ve bütün Outobotların yok edilmesi için, CİA ajanlarına görevler vermesini, yüksek çözünürlükte takip etme fırsatına sahipsiniz.Transformers 4 Kayıp Çağ türkçe altyazı hd film izleme seçeneğiyle, Texas’ta kendi halinde bir tamirci olan Cade Yeager’in eline geçen bir kamyoneti satma hayalleri varken, bu kamyonetin Optimus Prime olduğunu anlaması üzerine değişen hayatını, daha yakından inceleyebilirsiniz. Optimus Prime’nin peşinde olan CİA ajanları, Optimus Prime’ya yardım edecek olan Cade Yeager’in başını ağrıtacaktır. Transformers 4 orijinal dil ve türkçe altyazı film izleyerek, dünyaya yaklaşmakta olan belanın önüne geçmesi için, Optimus Prime’ya yardım edecek olan Cade’nin ve diğer outobotların maceralarına şahitlik edeceksiniz.Transformers 4 Kayıp Çağ Filmini Daha Yakından Tanıyın27 Haziran 2014 tarihinde vizyona giren filmin yönetmenliğini her zamanki gibi Michael Bay yapmaktadır. ABD ve Çin ortak yapımı olan film, aksiyon ve bilimkurgu kategorilerinde yer almaktadır. Transformers 4 Age of Extinction türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p full hd film izleme seçeneğiyle, 2 saat 46 dakikalık maceraya, kesintisiz tanıklık edebileceksiniz. İMDB sıralamasından 7,6 puan alan filmin bilet gişesi, 1,104 milyar USD olmuştur. Her seferinde kendi rekorunu kıran Transformers 4: Age of Extinction full hd izleme kalitesiyle, seyircileriyle buluşmaktadır.
 • 2014
 • Almanya
 • 1080P
 • IMDb 7.6
 • 141
 • 0
Transformers 3: Ay’ın Karanlık Yüzü
Tüm Bilgiler
Transformers 3: Ay’ın Karanlık Yüzü Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Transformers 3 izle: Ay'ın Karanlık Yüzü, her seferinde gişe rekorları kıran Transformers serisinin 3. bölümü olarak karşımıza çıkmakta olan bir Transformers filmidir. Megan Fox dışında, başlangıçtaki kadrosunu aynen koruyan Transformers 3 Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, seyircilerinin karşısına geçmektedir. İnsanlığın uzaya gemi göndermeye başlamasından 8 yıl öncesini, yani 1961 senesini baz alacak bir konu ele alınmaktadır. Transformers 3 Türkçe altyazı izleyerek, ayın karanlık yüzüne iniş yapan ve Cybertronlar için hayati bir önem taşıyan, Sentine Prime’nin kullandığı uzay gemisinin keşfedilmesi ve Desepticonşardan önce bulmak için harekete geçen Autobotlar’ın maceralarını takip etmeye hazır mısınız?Transformers 3: Ay'ın Karanlık Yüzü Filmi İle Yepyeni Maceralara Hazır Olun!Transformers 3 konusu, 1961 yılında büyük savaştan kaçarak, Ayın karanlık yüzüne iniş yapan, Sentinel Prime’nin kullandığı uzay gemisinin doğuracağı sonuçları ele almaktadır. Cybertronlar için hayati önem niteliğindeki bir teknolojiyi içerisinde barındıran uzay gemisinin, NASA tarafından keşfedilmesinin ardından, insanlığın uzay serüvenleri başlamıştır. Transformers 3 720p – 1080p izleme kalitesiyle, ilk uzay aracı Apollo 11’in macerasının başlangıç yıllarına, yüksek çözünürlükteki görüntü kalitesiyle şahitlik edeceksiniz. Transformers 3: Ay'ın Karanlık Yüzü full hd film izleme seçeneğiyle, günümüze gelindiğinde, bir görevi esnasında kayıp Cybertron gemisini keşfeden ve insanlığın bu konuda kendilerini kandırdıklarını,  yıllar boyu kendilerine yalan söylediklerini anlayarak çok üzülen Optimus primenin başlatacağı yeni maceralara tanıklık edebilirsiniz. Artık Outobotların yapmaları gereken bir görev bulunmaktadır. İblis ruhlu desepticonlar, bu aracı ve içerisindeki mühim teknolojiyi keşfetmeden önce, Outobotların bu araca ulaşmaları gerekir.  Transformers: Dark of the Moon orijinal dil izleme seçeneğiyle, müthiş bir çatışmanın, en yakın şahidi olacaksınız!Transformers: Dark of the Moon Filmini Daha Yakından Tanıyın!29 Haziran 2011 tarihinde vizyona girerek, beyaz perde karşısında izleyenleriyle buluşan Transformers: Dark of the Moon filminin yönetmen koltuğunda, Michael Bay yer almaktadır. Her zamanki gibi gişe rekorları kıran Transformers: Dark of the Moon tek parka izleme seçeneğiyle, seyircilerine 2 saat 37 dakikalık kesintisiz macera armağan etmektedir. 1,123 milyar USD bilet gişesi elde eden film, İMDB sıralamasında 6,3 puan almıştır. Transformers: Dark of the Moon HD izleme kalitesiyle, seyircileriyle buluşmaktadır.
 • 2011
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.8
 • 126
 • 0
Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı
Tüm Bilgiler
Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Transformers 2 izle, Transformers’in gişe rekorları kıran ilk filminin ardından çıkan, 4 filmden meydana gelen Transformers serisinin ikinci ürünüdür. Kendi gezegenlerindeki yakıt kaynaklarının sona ermesi sonucu, dünayı ele geçirmek için gelen iblis ruhlu Desepticonlarla, onları engellemek için gelen Autobotları’ın savaşında, bir kahraman görevi gören Sam Witwicky’nin yaşayacağı yeni maceraları ele almaktadır. Transformers 2 Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, dünyanın akıbeti açısından büyük bir kahramanlık gerçekleştiren Sam Witwicky’nin içine düşeceği problemleri, en ince detayına kadar takip etmeye hazır mısınız?Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı İle Muhteşem Robotlar Geri Dönüyor!Transformers: Revenge of the Fallen konusu, dünyanın iblis ruhlu Desepticonların elinden kurtulması sırasında büyük bir kahramanlık göstermesinin üzerinden 2 yıl geçen ve normal hayatına geri dönmeyi planlayan Sam Witwicky’nin yaşayacakları olayları ele almaktadır. Transformers 2 720p – 1080p hd film izleme kalitesiyle, transformers tarihçesini ve kökenlerini araştırmakta olan Sam Witwicky’nin, üniversite planları kurduğu esnalarda peşine düşen iblis ruhlu Desepticonların sebep olacağı felaketlere, yüksek çözünürlükte şahitlik etme fırsatına sahip olacaksınız. Transformers 2 türkçe altyazı izleyerek, peşine düşen Desepticonlara karşı kendisini koruyan Outobotlar’ın Mısırda geçen devasa savaşını yakından takip etmeye hazır olun! Desepticonlar ve Outobotların devasa mekanik savaşları arasında sıkışan insanoğlunun macera dolu hikâyesine, Transformers 2 Revenge of the Fallen orijinal dil ve türkçe altyazı film izleme fırsatıyla şahitlik edeceksiniz.Transformers 2 Filmi Hakkında Merak Ettikleriniz!24 Haziran 2009 yılında vizyona girerek, beyaz perdede izleyenleriyle buluşan Transformers: Revenge of the Fallen Filminin yönetmen koltuğunda, Micheal Bay yer almaktadır. 2007 yılında ABD’de yayınlanarak, seyirci tarafından büyük beğeni kazanan Transformers serisinin 2. Filmi Transformers: Revenge of the Fallen tek parça izleme seçeneğiyle, seyircilerine 2 saat 31 dakikalık aksiyonun kapılarını açmaktadır. Başrollerinde Megan fox ve shia LaBeouf’un yer aldığı filmin oyuncuları; Teen Choice En İyi Yaz Filmi Kadın Oyuncusu Ödülü ve Teen Choice En İyi Drama/ Aksiyon Filmi Erkek Oyuncusu ödüllerine sahip olmuştur. Transformers 2 full hd 1080p izleme kalitesiyle, seyircilerine macera ve aksiyon dolu sahneleri armağan etmektedir.
 • 2009
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.6
 • 112
 • 0
Transformers 1
Tüm Bilgiler
Transformers 1 Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
 Transformers 1 izle, çok uzaklarda yer alan Cyberton gezegeninde, büyük bir savaş başlamak üzeredir. Robotlardan meydana gelen Cyberton gezegeninde bulunan iyi ve kötü robotların savaşının, dünyaya kadar uzanmasını ele alan, fantastik bir film serisinin ilk filmidir.  Transformers 1 Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, aksiyon ve heyecan dolu sahneleri, seyircilerinin gözleri önüne getirmektedir. Kendi, gezegenlerinde tükenmeye başlayan yakıt arayışının içerisine giren robotlar, bütün gezegenleri taradıktan sonra, ihtiyaçları olan yakıtın dünyada olduğunu anlarlar ve dünyaya doğru yönelmeye başlarlar. Transformers 1 full izleme imkanıyla, fantastik bir serüveni ele alan filmi, kesintisiz şekilde takip etme fırsatına sahip olacaksınız.Transformers 1 2007 Filmiyle Nefes Kesen Dakikalar Sizleri Bekliyor!Transformers 1 film konusu, çok uzaklarda bulunan ve iyi – kötü robotlardan meydan gelen Cybertron gezegeninde, yüzlerce yıl öncesinden çıkmaya başlayan savaşın, dünyaya kadar uzanmasını ele almaktadır. Transformers 1 720p – 1080p full hd film izleme seçeneğiyle, ülkelerinin gereksinim duyduğu yakıt ihtiyacını dünyadan karşılayabileceklerini fark eden kötü robotların dünyaya gelerek ele geçirme çabaları üzerine, onların karşısında durmak ve dünyayı korumak amacıyla gelen iyi robotların çetin savaşını, yüksek çözünürlükte takip etmeye hazır mısınız? Transformers 1 türkçe altyazı izleme imkanıyla, istedikleri anda uçak, araba ve gemiye dönüşebilen kusursuz robotların savaşını, gerçek duygular ve efektlerle takip edebileceksiniz. Transformers 1 orijinal dil türkçe çevirili altyazı hd film izleme seçeneğiyle, devasa robotların savaşı sırasında gerçekleştirdikleri kusursuz dönüşümleri ve çeşitli aksiyon sahnelerini, en iyi şekilde takip etme fırsatına sahip olacaksınız.Transformers 1 Filmi Hakkında Merak Ettiğiniz Tüm Detaylar6 Temmuz 2007’de vizyona girerek, beyaz perdede seyircileriyle buluşan Transformers 1 filminin yönetmen koltuğunda, Micheal Bay yer almaktadır. Megan Fox ve Shia LaBeouf’un başrollerini üstlendiği, Transformers 1 tek part reklamsız film izleme seçeneğiyle, seyircilerine 2 saat 24 dakikalık kesintisiz macera sunmaktadır. Bilimkurgu, gerilim ve aksiyon kategorilerinde yerini alan ABD yapımı film, izleyenlerinin büyük ilgisine maruz kalmıştır. İMDB sıralamasında 7,1 puan alarak, izleyenlerinin beğenisini kazanan ve büyük bir başarıya imza atan Transformers 1 HD izleme kalitesiyle, yüksek çözünürlükteki dövüş sahnelerini, seyircilerine armağan etmektedir.
 • 2007
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.0
 • 114
 • 0
Yeşil Fener- Green Lantern
Tüm Bilgiler
Yeşil Fener- Green Lantern Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Yeşil Fener, yeni nesil süper kahraman filmleri arasında yerini alıyor. 2011 yapımı film Green Lantern konusu ise şöyle: Eğer bir gezegende insanlar toplu bir şekilde yaşıyorsa mutlaka suç işlenmektedir. Bu suçları engellemek ve suçluları cezalandırmak için adalet koruyucularına ihtiyaç duyulacaktır. Gizemli ve engin evrende, yüzyıllardır adalet koruyucu olarak küçük bir grup görev yapmaktadır. Bu küçük ama güçlü grubun adı; Yeşil Fener Kolordusu’dur. Bu barışçılar adalet sağlayıcılar, Gökadalar’da düzeni sağlayacaklarına yemin etmişlerdir. Bu kolordunun her üyesi, güçlerini sağlayan ve dengeleyen bir yüzüğe sahiptir. Ortaya çıkan yeni düşman Parallax, dünyanın güç dengesini alt üst ederek dengeyi bozmak istemektedir. Kolordu her ne kadar güçlü olsa da, tüm ordunun ve dünyanın kaderi, seçilen yeni asker Hal Jordan’ın ellerine kalacaktır. Hal, yetenekli ve başarılı olmasının yanında ukala ve kibirlidir de. Diğer yandan Yeşil Fener Kolordusu, sahip oldukları yüzüklere saygı duymayan insanlara yardım etmemektedirler. Ancak Hal’ın, diğer kolordu üyelerinin aksine insan olması dengeleri sarsacaktır. Pilot arkadaşı ve çocukluk aşkı Carol’un yardımıyla yeni sahip olduğu yüzüğün gücünü kullanmayı acilen öğrenmelidir. Yeşil Fener 1080p izleme seçeneği ile sizlerle!Ödüllü Süper Kahraman Şimdi Sizlerle!People’s Choice Favori Süper Kahraman Ödülü’ne sahip olan filmin imdb puanı 5,5. Vizyonda kaldığı 8 hafta boyunca Türkiye’de 71.544 izleyiciye ulaşan yapımın gişe hasılatı 816.932.000 Türk Lirası olarak açıklandı. Filmin Abd vizyonunda hasılatı ise 116.601.172 dolar. Bu muhteşem filmi istediğiniz dilde izlemek için sizleri sitemize bekliyoruz! Green Lantern Türkçe dublaj izleme seçeneği ile, görsel efektleri ile öne çıkan bu filmi izleyebilirsiniz. Bunun yanında Yeşil Fener Türkçe dublaj izleme seçeneği ile de filmin orijinal sesleri ile kendinizi filmin içinde hissedebilirsiniz.Ryan Reynolds İle Aksiyona Hazır Olun!200 milyon dolar bütçe ile çekilen film Yeşil Fener 1080p izleme seçeneği ile kaliteyi görün! 114 dakikalık film Green Lantern tek part izleme seçeneği ile filmi partlara bölerek filmden kopmanız gerekmez. Bu sayede sitemizden filme kendinizi kaptırarak mükemmel vakit geçirebilirsiniz.
 • 2011
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.6
 • 106
 • 0
Viral (2016)
Tüm Bilgiler
Viral (2016) Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
Viral izle; Emma ve Stacey kız kardeşler sakin bir kasabada güzel ve düzgün bir hayat sürmektelerken birden kasabada ölümcül bir virüs yayılır. Sonrasında kasaba karantina bölgesi olarak kapatılır sevdikleri ailesi kız kardeşlerinin dışında kalır. Viral (2016) Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı 1080p ve 720p reklamsız tek part izle.
 • 2016
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.5
 • 188
 • 0
Kara Kule: The Dark Tower
Tüm Bilgiler
Kara Kule: The Dark Tower Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
The Dark Tower, henüz 11 yaşında olan Jake Chambers’in, sürekli rüyalarında gördüğü ve var olduğuna inandığı Orta Dünya ile ilgili ipuçlarını takip ederek, Orta Dünya’ya ulaşmasını ve burada karşılaşacağı problemleri ele alan bir macera filmidir. Kara kule Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, kimseye inandıramadığı ve sürekli rüyalarına giren Orta Dünya’ya ulaşmayı başaran Jake’nin, burada tanışacağı koruyucu Ronald Deschain ile beraber, Orta dünyanın geleceği için vereceği mücadeleleri, her detayıyla takip edeceksiniz. The Dark Tower full izleyerek, karalar giyinmiş bir silahlının saldırısına karşı el ele verecek iki kahramanın hikayesini, kesintisiz şekilde seyretmeye hazır olun!The Dark Tower İle Macera ve Heyecan Dolu Bir Hikaye Sizleri Bekliyor!Kara Kule konusu, her daim gerçekliğine inandığı ve sürekli rüyalarında tasvirlerini gördüğü Orta Dünya’ya ulaşmayı başaran, 11 yaşındaki Jake Chambers ile bu dünyanın ezeli koruyucusu olan, silahşor Ronald Deschain’in el ele vererek, Orta dünyaya saldırmakta olan bir düşmanı bertaraf etme çabalarını ele almaktadır. The Dark Tower 720p – 1080p izleme kalitesiyle, bütün evreni bir arada tutan Kara Kule’nin yok olmasını isteyen düşmana karşı büyük bir savaş içerisine girecek olan Jake ve silahşor Ronald Deschain’in, bu savaşın ortasında mahsur kalmalarını ve kazanmak için verecekleri mücadeleleri, yüksek çözünürlükte takip etmek mümkündür. Kara Kule alt yazılı izleme seçeneğiyle, Orta Dünya’ya saldırarak, burayı ele geçirmek isteyen, Siyah giyen adam olarak bilinen Walter O’dime’ye karşı gerçekleştirdiği sonsuz ve zorlu savaştan kurtulmanın ve Orta Dünya’yı kurtarmanın yollarını arayan bu ikilinin maceralarını, karakterlerin kendi duyguları ve konuşmalarıyla, takip etme fırsatına sahipsiniz. The Dark Tower orijinal izleyerek, dünyanın kaderinin tehlikeye gitmesini önleyecek tek kişi olan Ronald’ın eşsiz savaşına şahitlik edebilirsiniz.Kara Kule Filmi Hakkında Merak Ettikleriniz!Türkiye’de yayınlanma tarihi 4 Ağustos 2017 olan filmin yönetmenliğini, Nikolaj Arcel yapmıştır. Fantastik ve bilim kurgu kategorilerinde yerini alan The Dark Tower tek parça izleme seçeneğiyle, seyircilerine 1 saat 35 dakikalık kesintisiz macera armağan etmektedir. Bilet gişesi 113,2 milyon USD olan Kara Kule HD izleme kalitesiyle, seyircileriyle buluşmaktadır.
 • 2017
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.0
 • 202
 • 1
Bilim kurgu film önerilerimizi film haberleri kategorimiz'den takip edebilir ve 2018 yılının en iyi Bilim kurgu filmlerini Full HD 1080p kalite izleyebilirsiniz. 2016 yılında çıkan en iyi bilim kurgu filmleri burada. 2017 yılında vizyona giren IMDB en yüksek olan bilim kurgu filmlerini Full HD reklamsız part olarak izleyebilirsiniz. En yeni 2019 yılında vizyona giren ve vizyona girecek olan Bilim kurgu filmlerini sitemizden Türkçe dublaj 1080p Full HD izleyebilirsiniz.
Full HD Film izle - Film izle - 2019 Filmleri - Türkçe Dublaj Film izle - Türkçe Altyazılı Film izle