Fantastik Filmler ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Fantastik Filmler
Merkezi İstihbarat – Central Intelligence
Tüm Bilgiler
Merkezi İstihbarat – Central Intelligence Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Merkezi İstihbarat- Central Intelligence konusu, eski bir arkadaşıyla uzun yıllar sonra Facebook vasıtasıyla tekrardan görüşen bir muhasebecinin kendisini uluslararası bir casusluk hikayesinin içinde bulmasını anlatıyor. İki arkadaş eski meseleleri bir kenara atıyor ve heyecanlı bir maceranın içine giriyor. Lise zamanlarında fazla kilolarıyla herkese alay konusu olan Bob’a yalnıza okulun en popüler öğrencisi Calvin yardımcı olur. Aradan yıllar geçtiğinde ikili tekrar karşılaşır. Bob’un eski halinden eser yoktur, fazla kilolarını vermiş ve bir ajan olmuştur. Calvin ise muhasebeci olmuştur. ABD Casus Uydu Programı’nın şifresi bir suçlu tarafından ele geçirilmiştir ve Bob muhasebeci arkadaşı Calvin’den yardım ister. Tüm hikâye böyle başlamıştır. Komedi ve aksiyonun bir arada olduğu bu heyecanlı hikâyeye tanık olmak isterseniz filmi sitemizden Central Intelligence orijinal izle seçeneği ile izleyebilirsiniz.Son Çıkan Tüm Filmler HD Kalitede Sitemizde Sizleri Bekliyor2016 Amerikan yapımı suç, aksiyon filmini sitemizden Merkezi İstihbarat HD izle seçeneği ile yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz. 1 saat 56 dakika uzunluğundaki film Amerika Birleşik Devletleri’nde 17 Haziran 2016’da sinema salonlarında seyircisiyle buluşmuş. Filmin yönetmenliğinde Rawson Marshall Thurber’ın adı karşımıza çıkıyor. Central Intelligence Türkçe dublaj izle seçeneği ile filmi sitemizden Türkçe dublajlı şekilde izlemeniz de mümkündür. Farklı dallarda ödül adaylıkları olan film Teen Choice En İyi Yaz Filmi Erkek Oyuncusu Ödülüne layık görüldü. Filmi Merkezi İstihbarat- Central Intelligence full izle ile sitemizden izleyebilirsiniz.Heyecan Dolu Serüvenleri Türkçe Dublaj İzleme Keyfini YaşayınSitemizden Merkezi İstihbarat- Central Intelligence 720p-1080 izle ile ulaşabileceğiniz filmde Bob Stone rolüne Dwayne Johnson, Calvin Joyner karakterine Kevin Hart, Agent Pamela Harris karakterine ise Amy Ryan hayat veriyor. Orijinal yapım dili İngilizce olan filmi sitemizde Merkezi İstihbarat- Central Intelligence alt yazılı izle seçeneği ile Türkçe alt yazılı olarak da izleyebilirsiniz. Filmin çekimleri Burlington, Massachusetts, Atlanta ve Boston’da gerçekleştirildi. Film çekimleri için harcanan toplam bütçe 50 milyon USD olarak açıklandı. Filmi Merkezi İstihbarat- Central Intelligence tek part izle seçeneğinden kesintisiz takılma ve donma yaşamadan keyifle izleyebilirsiniz.
 • 2016
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7,2
 • 15
 • 0
Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi – Ghost Rider Spirit of Vengeance
Tüm Bilgiler
Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi – Ghost Rider Spirit of Vengeance Aksiyon Filmleri, En Çok Beğenilenler 
Türkçe Dublaj
Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi, Hayalet Sürücü filminin devamı niteliğinde çekilmiş olan filmdir. Johnny, oldukça ünlü bir motosiklet şovmenidir. Geçmiş yıllarda başına gelen bir olay yüzünden, bütün hayatı kararmıştır. Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, babası ve çocukluk aşkının hayatını korumak adına ruhunu şeytana satan Johnny’nin, mahvolan hayatını düzeltmeye çalışması ve kendisini bu lanete sürükleyen şeytandan intikam almasını, en küçük detayına kadar takip etme fırsatına sahip olacaksınız. Ghost Rider 2 full izleyerek, kendisini düşürdüğü durum sebebiyle şeytandan intikam almaya başlayacak olan Johnny’nin efsanevi yaşamına kesintisiz şekilde ortak olmaya hazır mısınız?Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi İle Ateşli Bir Maceraya Hazır Olun!Ghost Rider 2 konusu, babası ve çocukluk aşkının hayatını korumak adına, ruhunu şeytana satmış olan Johnny’nin uğradığı lanet sebebiyle, şeytandan intikam almasıdır. İlk filmin devamı niteliğinde olan Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi 720p – 1080p izleme kalitesiyle, seyircileriyle buluşmaktadır. Uğramış olduğu lanet sebebiyle, geceleri cehennem ateşine dönüşerek, şeytanın emirlerini yerine getiren Johnny, ancak gündüzleri normal hayatını sürdürmekte ve motosiklet gösterilenini yapabilmektedir. Ghost Rider 2 alt yazılı izleme seçeneğiyle, maruz kaldığı bu durumdan çok sıkılan ve gücünü insanlığın iyiliği için kullanmak isteyen Johnny’nin vermek zorunda olduğu büyük mücadeleye tanıklık etmeye hazır mısınız? Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi orijinal izleyerek, şeytanın emrinde kötülükler yapmak zorunda olan ve çevresine cehennem ateşleri saçan Johnny’nin ateşi, artık şeytandan intikam almak için yanmaktadır.Ghost Rider 2 Hakkında Merak Ettikleriniz17 Şubat 2012’de Türkiye’de gösterime giren filmin yönetmen koltuğunda, Mark Neveldine yer almaktadır. Amerikan yapımı olaan ve Fantezi, Gerilim kategorilerinde yerini alan, Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi tek parça izleme seçeneğiyle, izleyenlerine 1 saat 36 dakikalık kesintisiz maceranın kapılarını açmaktadır. İMDB sıralamasında 4,3 puan alarak, izleyenleriyle buluşan Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi filminin toplam bütçesi 75 milyon dolardır. Ghost Rider 2 HD izleme kalitesiyle, seyircileriyle buluşmaktadır.
 • 2011
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6,5
 • 31
 • 1
Hayalet Sürücü – Ghost Rider
Tüm Bilgiler
Hayalet Sürücü – Ghost Rider Aksiyon Filmleri, En Çok Beğenilenler 
Türkçe Dublaj
Hayalet Sürücü 2007, babasıyla beraber tehlikeli motosiklet gösterilerinde oyunculuk yapan Johnny, bu mesleğini babasıyla beraber sürdürmektedir. Kendisi gibi motosiklet şovları yapan babasının kanser olması sonucunda, onun ölmemesi için şeytanla anlaşma yapan johnny’nin başına gelecek felaketi konu edinen bir filmdir. Ghost Rider 2007 Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, şeytanla anlaşma imzalamanın bedelini yıllar sonra ödeyecek olan Johnny’nin gerilim dolu yaşantısına tanıklık etmeye hazır olun! Hayalet Sürücü 2007 full izleyerek, şeytanın kendisine yaşattığı cehennem azabının intikamını insanlardan alacak olan johnny’in maceralarını kesintisiz takip edeceksiniz.Hayalet Sürücü 2007 İle Gerilim ve Bilim Kurgunun Tadını Çıkarın!Ghost Rider 2007 konusu, kanser hastası olan babasının iyileşmesi için çareler arayan Johnny’nin karşısına çıkan esrarengiz kişiyle anlaşma yapması sonucu babası iyileşen Johnny, bu kişinin şeytan olduğunu fark ettikten sonra geceleri cehennem ateşine dönüşen bir kişi haline gelmiştir. Marvel çizgi romanlarından esinlenerek hazırlanan Hayalet Sürücü 2007 720p – 1080p izleme kalitesiyle, seyircilerine bilim kurgunun en iyi sahnelerini, yüksek çözünürlükte sunmaktadır. Ghost Rider 2007 alt yazılı izleme imkanıyla, babasının yaşaması için şeytana ruhunu satan johnny’nin, şeytan tarafından oyuna getirilerek geceleri cehennem ateşine dönüşmesine tanıklık edeceksiniz. Aradan geçen yıllar sonunda, ünlü bir motosiklet şovmeni olan Johnny, şeytan ile yaptığı anlaşmayı tamamen unutmuştur. Johnny’den ruhunu alarak, karşılığında sözleşme imzalatan şeytanın oğlu, artık dünyaya inmiştir. Şeytanın oyununa gelen Johhny artık lanetlenmiş ve cehennem ateşine dönüşmüştür. Hayalet Sürücü 2007 orijinal izleme seçeneğiyle, seyircileriyle buluşmaktadır.Ghost Rider Filmi Hakkında Merak Ettikleriniz16 Şubat 2007 tarihinde ABD’de vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda, Mark Steven Johnson yer almaktadır. Marvel çizgi filminden esinlenerek hazırlanan, dram ve fantastik kategorilerinde yerini alan, Ghost Rider 2007 tek parça izleme seçeneğiyle, seyircilerine 1 saat 50 dakikalık kesintisiz macera sunmaktadır. Aksiyon dolu filmin başrolünde, ünlü aktör Nicolas Cage yer almaktadır. Yüksek kalitede hazırlanmış filmin bilet gişesi, 228,7 milyon USD’dir.İMDB sıralamasında 5,2 puan alarak, izleyenlerinin beğenisini toplayan Hayalet Sürücü 2007 HD izleme kalitesiyle, seyircileriyle buluşmaktadır.
 • 2007
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7,6
 • 23
 • 0
Malefiz 2 Kötülüğün Gücü
Tüm Bilgiler
Malefiz 2 Kötülüğün Gücü 1080p Film izle, 2019 Filmleri 
Türkçe Dublaj
Malefiz 2 Kötülüğün Gücü, Disney'in en sevdiğimiz kötü karakteri geri döndü. Biz de boynuzlu bu periyi bekleyen sinsi maceraları görmeye can atıyoruz. Malefiz 2 Kötülüğün Gücü filmini izleyin, 18 Ekim'de sinemalarda. Malefiz 2: Kötülüğün Gücü 1080p izle; Malefiz 2 Kötülüğün Gücü filminin konusu; Angelina Jolie'yi yine Malefiz rolünde görüyoruz, Elle Fanning ise filmde Prenses Aurora’yı canlandırıyor. Malefiz 2 Kötülüğün gücü izle, filminde bu karakterler, stüdyonun klasik animasyonu “Uyuyan Güzel”den iki karakter. İkiliye, Michelle Pfeiffer, Chiwetel Ejiofor, Sam Riley, Harris Dickinson, Ed Skrein, Imelda Staunton, Juno Temple ve Lesley Manville eşlik ediyor. Malefiz: Kötülüğün Gücü full hd izle.Malefiz 2 Kötülüğün Gücü Destansı Macera BaşlıyorBu destansı macera, Disney’in, kötülüğüyle ün salmış karakterinin yüreğini katılaştıran ve bebek Prenses Aurora’yı neden lanetlediğini öğrendiğimiz “Malefiz”de yaşananlardan birkaç yıl sonra başlıyor. Malefiz 2 full izle. Bu kez Malefiz ve Aurora arasındaki ilişkiye, Aurora'nın Moors ve orada yaşayan sihirli yaratıkları koruma mücadelesi verirken yeni ittifaklar kuruşuna ve güçlü düşmanlarla karşılaşmasına şahit olacağız.. Malefiz 2 Kötülüğün Gücü film indir. Filmin yönetmeni Joachim Rønning, yapımcıları Joe Roth, Angelina Jolie ve Duncan Henderson. Matt Smith, Jeff Kirschenbaum ve Michael Vieira ise baş yapımcılığı üstlendi. Malefiz 2 Kötülüğün Gücü film izle, Malefiz 2 izle filminde, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle donmadan ve yüksek kalite reklamsız full izleme imkanı sağlıyoruz.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.1
 • 71
 • 0
Sindirella – Cinderella
Tüm Bilgiler
Sindirella – Cinderella 1080p Film izle, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Sindirella - Cinderella; Ya camdan pabuç uymasaydı? tüm zamanların en sevilen masalı, disneyin yeni filmi cinderella: zamanda büyülü yolculuk ile devam ediyor, ancak bu sefer olayların akışında küçük bir değişiklikle... cinderellanın üvey annesi, peri annenin sihirli değneğini ele geçirip, zamanı geri döndürmek için kullanır. cinderella şimdi prensini bulup büyüyü bozmak zorundadır. Sindirella - Cinderella film izle, Sindirella - Cinderella Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı 1080p donmadan, yüksek kalite reklamsız full izle.
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7,6
 • 25
 • 0
Mucize Oyuncaklar – Time Toys
Tüm Bilgiler
Mucize Oyuncaklar – Time Toys 1080p Film izle, 2017 Filmleri 
Türkçe Dublaj
Mucize Oyuncaklar - Time Toys; Bir grup ortaokul öğrencisi çocuk, gelecekten gelen içi sıradışı oyuncaklarla dolu bir sandık bulurlar. Bu sıradışı oyuncakları kullanarak önce yaşadıkları yeri sonra da tüm dünyayı kötülerden koruyacaklardır. Mucize Oyuncaklar - Time Toys film izle, Mucize Oyuncaklar - Time Toys türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p donmadan, yüksek kalite reklamsız full izle.
 • 2017
 • 1080P
 • IMDb 6
 • 42
 • 0
İntikam Meleği – Peppermint
Tüm Bilgiler
İntikam Meleği – Peppermint 1080p Film izle, 2019 Filmleri 
Türkçe Dublaj
İntikam Meleği - Peppermint, sevdiklerinin öcünü almaya çalışan bir kadının yaşadıklarını konu ediyor. Genç anne Riley, kocası ve kızının vahşice öldürülmesiyle sonuçlanan bir saldırıda yaralanmış ve komaya girmiştir. Kendisine geldikten sonra adaletin sağlanması için çabalayan Riley, sistemin ailesinin katillerini koruduğunu fark eder. Sistemdeki bu yozlaşma Riley’in örnek bir vatandaştan bir şehir gerillasına dönüşmesine neden olur. Bunca zaman çektiği acıdan güç alan ve hayal kırıklığını kişisel motivasyon kaynağına çeviren Riley, durdurulamaz bir güç haline gelmek için yıllarını zihnini, bedenini ve ruhunu eğiterek geçirir. Riley şimdi kendi adaletini sağlamak için yeraltı dünyasından, polisten ve FBI'dan bir adım önde olmalıdır. İntikam Meleği film izle. İntikam Meleği - Peppermin türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle full hd film izle. İntikam Meleği donmadan full izle.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7,5
 • 66
 • 1
X-Men: Kıyamet – X-Men: Apocalypse
Tüm Bilgiler
X-Men: Kıyamet – X-Men: Apocalypse Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
X-Men: Kıyamet filminin konusu; insanlığı yok etmeye çalışan Apocalypse'e karşı bunu önlemeye çalışan X-Men takımının hikayesidir. Başrollerinde; Charles Xavier/Professor X rolü ile James McAvoy, Erik Lehnsherr/Magneto rolü ile Michael Fassbender, Raven/Mystique rolü ile Jennifer Lawrence, Hank McCoy/Beast rolü ile Nicholas Hoult ve En Sabah Nur/Apocalypse rolü ile Oscar Isaac yer almaktadır. Apocalypse, Marvel evreninin ilk ve en güçlü mutantıdır. Bu yüzden kendisine tanrı gözüyle bakılır. Apocalypse ölümsüz ve yenilmezdir. Bu özelliğini birçok mutantın özelliklerini bünyesinde toplaması sayesinde almıştır. Binlerce yıl uyumuştur ve uyandığında gördüğü dünyanın halinden memnun kalmamıştır. Bu yüzden gezegendeki insanları yok etmek ve kendi krallığını kurabilmek amacıyla Apocalypse bir takım kurar. Güçlü mutantlardan oluşan bir takımdır bu. Magneto da bu takımın bir üyesidir. Apocalypse ve takımına karşı dengeyi koruyabilmek adına harekete geçilmesi gerekir. Professor X ve Raven, bir X-Men takımı kurarak karşı atağa geçer. Amaçları Apocalypse'in insanları yok etmesini önlemektir. Apocalypse'in saltanat kurmasını engellemeye çalışan X-Men grubunun hikayesini, X-Men: Apocalypse'i tek part izleyebilirsiniz.Yüksek Görüntü Kaliteli, Harika Bir Marvel Karakterli Film Sizleri Bekliyor!X-Men: Kıyamet HD izleme seçeneği ile 20 Mayıs 2016 tarihinde vizyona girmiştir. ABD yapımı bir filmdir. Yönetmen koltuğunda, Bryan Singer yer almaktadır. Marvel çizgi romanlarındaki karakterlerden alıntı ve uyarlama bir filmdir. Ayrıca devam filmi olma niteliği taşır. X-Men: Apocalypse'i 720p-1080p görüntü kalitesiyle izleyebilmek için 2 saat 24 dakikanızı ayırmanız yeterli.Aksiyon Dolu Bir Filme Hazır Olun!X-Men: Kıyamet'i orijinal izleyenlerin de fark edeceği üzere bilim kurgu ve aksiyon filmidir. Görsel efektler oldukça yoğun olarak kullanılmıştır. Aksiyon sahneleri bir hayli fazladır. Ayrıca filmde baskın olmasa da filmin geneline yayılan müzikler izleyici tarafından bir hayli beğenilmiştir. Apocalypse'in takımına karşı X-Men takımının mücadelesi, X-Men: Apocalypse'i Türkçe alt yazılı izleyebilirsiniz. Ayrıca alt yazı takip etmek istemeyenler, X-Men: Kıyamet'i Türkçe dublajlı izleyebilirler. İyilerle kötülerin dünyanın kaderini belirlemek için olan savaşının hikayesi, X-Men: Apocalypse'i full izlemek için vakit kaybetmeyin.
 • 2016
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8,3
 • 82
 • 0
Gintama 2
Tüm Bilgiler
Gintama 2 Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Altyazı
Gintama 2: Okite wa yaburu tame ni koso aru filmi, 2018 Japan yapımı, Hideaki Sorachi'nin dizisine dayanan serinin ikinci aksiyon, fantastik ve komedi türünde çekilmiş Gintama 2 filmidir. Kısaca konusu; Yorozuya çetesi ve Shinsengumi polis kuvveti olağanüstü bir krize girer, ülkenin sarsıntısını korumak için büyük çabaların gösterilmesini konu alan bir filmdir. Gintama 2 film izle, Gintama 2: Okite wa yaburu tame ni koso aru türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle full hd film izle. Gintama 2 full izle.
 • 2018
 • Japan
 • 1080P
 • IMDb 5
 • 62
 • 0
Alacakaranlık 5 Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2
Tüm Bilgiler
Alacakaranlık 5 Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2 Dram Filmleri, En Çok Beğenilenler 
Türkçe Dublaj
Alacakaranlık 5 izle; Alacakaranlık 5 Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2 (2012) yapımı seri olarak çekilmiş, Alacakaranlık filmlerinin en sonuncusu niteliğinde olan bir filmdir. Bu film izlenme rekorları kırmış ve üzerinde geçen onca zamana rağmen hala akıllarda yer eden önemli filmlerden bir tanesidir. Bizler Alacakaranlık 5 Türkçe dublaj izlemeden önce mutlaka filmin diğer seri filmlerinin izlenmesi gerektiğini düşünüyoruz. Böylece film izlenirken daha anlamlı olacaktır.Fantastik ve macera filmi olarak adlandırılan bu film izlemeden önce serinin bir önceki filmini kesinlikle izleyin Şafak Vakti bölüm 1 buradan izlemenizi tavsiye ediyoruz izleyin ki bölümleri daha iyi anlayacaksınız aynı zamanda aşk hikayesi de anlatan bir romantik film ve içeriğinde dram unsurları da yer alıyor. Alacakaranlık 5 Filmin bütün sahneleri  Amerika’da çekilmiş.Alacakaranlık 5 Efsanesi Filminin Konusu Nedir?Alacakaranlık 5 Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı film izleyenlerin yakından bildiği üzere bu film Bella ve Edward’ın kızının doğumundan sonra yaşanan maceraları ele alıyor. Renesmee yani bu ikilinin kızlarını yalan ithamlardan ve de diğer düşmanlardan korumak gerekecektir. Fakat bu durum sandıklarından çok daha zor olacaktır. Bakalım Edward ve Bella kızlarını korumak için ne yapacaklar? Başarılı olacaklar mı? Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2 2012 konusunu beğenenlere filmi izlemelerini mutlaka tavsiye ediyoruz.Alacakaranlık 5 ile Efsane Sona EriyorAlacakaranlık 5 1080p izleyenler serinin son filmini izlemiş olacaklar. Çünkü bu seri artık bu film ile birlikte sona geldi. Filmin ilk serisi 2008 yılında başlamıştı. Ve Stephenie Meyer adlı yazarın çok satan romanından beyaz perdeye uyarlanmıştı. Film Melissa Rosenberg tarafında senaryolaştırılmıştı. Bu isimlere aşına olanların  Alacakaranlık 5 full izle, Efsane filmin Şafak Vakti Bölüm 2 2012 720p-1080p Seçeneklerinden birini seçerek full hd yüksek kalite olarak izlemelerini tavsiye ederiz.Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Yönetmen Koltuğunda Kim Oturuyor?Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2 2012 alt yazılı izleyenlerin bildiği üzere filmin yönetmen koltuğunda yine ilk bölümde de yönetmen koltuğunda oturan ünlü yönetmen Bill Condon yer alıyor. Bill Condon un 21 yıllık kariyeri var ve kariyerine 14 tane film ve diziyi sığdırmayı başarmış. Muhteşem Showman, The Good Liar, Bride Of Frankenstein, Mr. Holmes, Wikileaks gibi filmler usta yönetmenin altında imzası bulunan diğer filmler arasında yer alıyor. Bu filmleri beğenerek izlemiş olan kişilere mutlaka Alacakaranlık 5 Türkçe dublaj izle 1080p melerini öneriyoruz.Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Filminde Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?Alacakaranlık Şafak Vakti Bölüm 1 filmini izlemiş olan kişiler, filmin kadrosuna zaten aşina olacaklardır. Filmin son filminde de karşımıza olmazsa olmaz 3 lü çıkıyor. Filmde Kristen Stewart yine Bella Swan rolünü canlandırmış. Robert Pattinson ise Edward Cullen rolü ile...
 • 2012
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.2
 • 1.766
 • 32
Görevimiz Tehlike 1 – Mission Impossible 1
Tüm Bilgiler
Görevimiz Tehlike 1 – Mission Impossible 1 Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Görevimiz Tehlike 1 izle; Aldıkları görevleri kendi konularında uzman bir ekibi olarak başaran bir grup gizli servis elemanının maceraları anlatılıyor. Görevimiz Tehlike serisi full hd 1080p izle.
 • 1966
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8,7
 • 63
 • 0
Destroyer – Şimdi İntikam Zamanı
Tüm Bilgiler
Destroyer – Şimdi İntikam Zamanı Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Destroyer konusu, bir dedektifin büyük bir soyguncuyu arayışının hikayesini anlatıyor. Çok zor dönemlerden geçen genç dedektif Erin Bell Los Angeles Polis Merkezinde çalışıyordur. Erin artık işinde eskisi kadar başarılı değildir be kızı Shelby ile de sorunları vardır. Erin bir gün dolabında bulduğu bir ipucu sayesinde eskiden yarım bıraktığı bir olayla ilgili bilgiler öğrenir. Eskiden yakalamayı başaramadığı büyük bir soyguncu olan Silas hala yaşıyordur. Bunun üzerine tekrar Silas’ı yakalamak onun tek amacı haline gelir. Erin Silas’ı ararken ken geçmişi, eski düşmanları acı bir şekilde karşısına çıkacaktır. Genç kadın birtakım yüzleşmeler yapmak zorunda kalır. Genç dedektif Erin yolunda gitmeyen hayatına rağmen peşine düştüğü Silas’ı yakalayabilecek mi görmek için filmi Destroyer orijinal izle seçeneğini kullanarak sitemizden izleyebilirsiniz.Son Çıkan Tüm Filmleri Sitemizden Tek Part İzleyinDestroyer full izle seçeneği ile sitemizden izleyebileceğiniz film 2018 yapımı dram, gerilim türünde bir film olarak karşımıza çıkıyor. Filmin yönetmenliğini Karyn Kusama yapıyor. 2 saat 3 dakika uzunluğundaki film 2018 Amerikan yapımı bir suç filmi. İzleyenlerden Beyazperde’de 2,8, Rotten Tomatoes’ta %74 ve IMDb’de 6,3 puan alan filmi sitemizden Destroyer HD izle seçeneği ile yüksek görüntü kalitesi eşliğinde izleyebilirsiniz. Film Amerika’da 25 Aralık 2018 tarihinde vizyona girmiştir. Çekimleri için toplamda 9milyon USD harcanan filmin bilet gişesi 5,5 milyon USD olarak açıklanmıştır. Orijinal yapım dili İngilizce olan filmi sitemizden Destroyer Türkçe dublaj izle seçeneği ile Türkçe dublajlı bir şekilde izleyebilirsiniz.Aksiyon Dolu Filmleri 1080p Sitemizden İzleme Keyfini YaşayınToplamda on bir ödüle aday gösterilen film iki ödül ile evine dönmüştür. Aksiyon, dram, suç türündeki filmi Destroyer tek part izle seçeneği ile sitemizden kesintisiz bir şekilde izlemenin keyfine varabilirsiniz. Filmin senaristliğini Phil Hay ve Matt Manfredi yapmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda ünlü oyuncu Nicole Kidman’ı Erin Bell rolünde ve Toby Kebbel’ı Silas rolünde izliyoruz. Filmi sitemizden Destroyer 720p-1080 izle seçeneği ile izleyebilirsiniz. Çekimleri Los Angeles ve California’da tamamlanan filmi sitemizden Türkçe alt yazı ile birlikte izlemek için Destroyer alt yazılı izle seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Destroyer - Şimdi İntikam Zamanı Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle donmadan yüksek kalite full hd film izle.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5,8
 • 100
 • 0
Hindistan Eşkıyaları – Thugs Of Hindostan
Tüm Bilgiler
Hindistan Eşkıyaları – Thugs Of Hindostan Aksiyon Filmleri, En Çok İzlenenler 
Türkçe Dublaj
Hindistan Eşkıyaları - Thugs Of Hindostan filminde 1795 yılında, Hint yarımadasının hala Hindutan ya da Hindostan olarak bilindiği yıllarda, İngiliz Doğu Hindistan ortaklığı devrededir. Gittikçe genişleyen ve Hindistanın büyük bölümüne egemen olan İngiliz Doğu Hindistan ortaklığı engel tanımaz gibi görünmektedir. Ancak bu durumdan rahatsız olanlar vardır. Hindistanın ünlü haydut grubu mücadeleye hazırdır. Khudabaksh Azaad isimli bir haydutun liderliğindeki grup, Hindistanı İngilizlerden kurtarmak ve özgürlüğünü garantilemek adına zorlu bir mücadeleye atılırlar. Britanyalı bir komutan olan John Clive ise bu haberi aldığında harekete geçmeye karar verir ve sinsi bir planı devreye sokar. Bu plan kapsamında komutan, Awadhın küçük çaplı bir haydutu olan Firangi Mallahı kullanmaya karar verir. Komutan Clive, Mallahı grubun içine sızması ve tehditi engellemesi için haydutların peşine salar. Ancak Firangi, bu süreçte kendini keşfettiği gibi ne yapmak istediğini de fark etmeye başlayacak ve tarafını seçmek zorunda kalacaktır... Hindistan Eşkıyaları - Thugs Of Hindostan Hint film izle, Hindistan Eşkıyaları türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle donmadan reklamsız tek part full hd film izle.
 • 2018
 • India
 • 1080P
 • IMDb 6
 • 119
 • 0
Gilbert İntikam Peşinde – Gilbert’s Grim Revenge
Tüm Bilgiler
Gilbert İntikam Peşinde – Gilbert’s Grim Revenge Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Gilbert İntikam Peşinde izle; Rebecca Ashton kızını trajik bir şekilde kaybeder bu durumu kabullenmez ve acısı hiç dinmez. Yanına işçi Radka Dimitrova'yı alan kadın onu kızının yerine koymaya çalışır ilk başka başlarda masum görünen bu arkadaşlık zaman ilerledikçe tehlikeli bir hal almaya başlar. Gilbert İntikam Peşinde 1080p full hd izle.
 • 2016
 • Norveç
 • 1080P
 • IMDb 5.6
 • 101
 • 0
X-Men 4: Başlangıç Wolverine
Tüm Bilgiler
X-Men 4: Başlangıç Wolverine Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
X-Men 4: Başlangıç: Wolverine filminin konusu; vücuduna bir madde enjekte edilmesiyle yenilmez birine dönüşen Logan’ın  hikayesidir. Başrollerinde; Wolverine/Logan rolü ile Hugh Jackman, William Stryker rolü ile Danny Huston, Sabretooth/Victor Creed rolü ile Liev Schreiber ve Silver Fox rolü ile Lynn Collins yer almaktadır. James Logan, babasını öldürür. Yakalanmamak için arkadaşı Victor Creed ile birlikte bulundukları şehirden kaçarlar. Kaçış süreçlerinde William Stryker’a enselenirler. William Stryker ise bu ikiliye bir teklifle gider. Mutantlardan oluşan bir ekibe dahil olma seçeneği sunar onlara. James Logan ve Victor Creed, bu teklifi kabul eder. İkili bu ekibe dahil olduktan belirli bir süre sonra Logan ekipten ayrılmak ister. Kanada taraflarına gider. Eski ekibiyle bağlarını tamamen kopartmış olmasına rağmen, yıllar sonra Logan’ın karşısına Stryker tekrar çıkar. Bu kez dahil olmasını istediği projesinin adı, Weapon X’tir. Logan ilk başta bu teklife sıcak bakmaz fakat sonradan kabul eder. Amacı intikam almaktır. Logan’ın vücuduna bir madde enjekte edilir. Bu Adamantium metalidir. Bu metal sayesinde yenilmez olur ve artık ismi Wolverine’dir. Yapılacaklar listesinde sırada, Sabretooth’tan intikam almak vardır. Logan’ın Wolverine’e dönüşme hikayesini, X-Men 4: Başlangıç: Wolverine’i tek part izleyebilirsiniz.Uyarlama Bir Karakterin Hikayesi Sizleri Bekliyor!X-Men 4: Başlangıç: Wolverine HD izleme seçeneği ile 1 Mayıs 2009 tarihinde vizyona girmiştir. ABD yapımı bir filmdir. Yönetmen koltuğunda, Gavin Hood yer almaktadır. X-Men üçlemesi için ön hikaye niteliğinde bir filmdir. Marvel Comics’in Wolverine isimli karakterinden uyarlanmıştır. X-Men 4:Başlangıç: Wolverine’i 720p-1080p görüntü kalitesiyle izlemek için 1 saat 59 dakikanızı ayırmanız yeterli.Görsel Şölene Hazır Olun!X-Men 4: Başlangıç: Wolverine’i orijinal izleyenlerin de fark edebileceği üzere bilim kurgu ve gerilim filmidir. Filmde özel efektler yoğun olarak kullanılmıştır. CGI animasyonlarına yer verilmiştir. Bu bakımdan aynı zamanda fantastik bir filmdir de. X-Men 4:Başlangıç: Wolverine’i Türkçe alt yazılı izleyebilirsiniz. Ayrıca alt yazı takip etmek istemeyenler, X-Men 4: Başlangıç: Wolverine’i Türkçe dublajlı da izleyebilirler. X-Men 4: Başlangıç: Wolverine’i full izlemek için vakit kaybetmeyin.
 • 2009
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7,9
 • 133
 • 1
Sisler Ardında – A Patch Of Fog
Tüm Bilgiler
Sisler Ardında – A Patch Of Fog Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Sisler Ardında - A Patch Of Fog izle; Hayattan pek zevk almayan bir güvenlik görevlisi nedenini anlamadığı bir şekilde ünlü yazar ve televizyon sunucusunu hırsızlık yaparken suç üstü yakalayacaktır. Sonrasında ise onu polise teslim etmemesi karşılığında onunda dostluk etmesini isteyecektir. Sisler Ardında - A Patch Of Fog 1080p izle.
 • 2015
 • İngiltere
 • 1080P
 • IMDb 5,4
 • 98
 • 0
X-Men 7: Geçmiş Günler Gelecek – X Men Days of Future Past
Tüm Bilgiler
X-Men 7: Geçmiş Günler Gelecek – X Men Days of Future Past Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
X-Men: Geçmiş Günler Gelecek filminin konusu; mutantların soylarının tükenmesini önlemek için zamanda yolculuk yapan Wolverine'in hikayesidir. Başrollerinde; Logan/Wolverine rolü ile Hugh Jackman, Charles Xavier rolü ile James McAvoy, Erik Lehnsherr/Magneto rolü ile Michael Fassbender, Raven/Mystique rolü ile Jennifer Lawrence, Charles Xavier/Professor X rolü ile Patrick Stewart ve Erik Lehnsherr/Magneto rolü ile Ian McKellen rol almaktadır. Mutantlar soylarının tükenmesini önlemek için çalışmalar yapmaya başlar. Bunun için zamanda yolculuk yapmak zorunda kalırlar. Sentineller tarafından öldürülen mutantların deyim yerindeyse soyları tükenme eşiğine yaklaşmıştır. Mutantlar gelecekte kamplara hapsedilmiş durumda oldukları için Magneto ve Charles Xavier'in dahiyane fikirlerine ihtiyaç duyulur. Normal şartlar altında Magneto ve Charles Xavier düşman oldukları halde, mutantların soylarını kurtarmak amacıyla kısa süreli bir barış yaparlar ve güçlerini birleştirirler. Bu amacı gerçekleştirebilmek için Sentinellerin yarattığı vahşeti durdurmaları gerekmektedir. Zamanda yolculuk yapması ve geçmişe gitmesi için Wolverine'i seçerler. Çünkü Wolverine'in kendi kendini iyileştirebilme özelliği vardır ve zamanda yolculuk yapmak kişide birtakım yan etkilere yol açabilir. Kitty Pryde'ın yardımıyla ve ortak fikirle Wolverine geçmişe gönderilir. Wolverine'in gittiği zaman dilimi, Sentinellerin yapım aşaması zamanıdır. Wolverine'in Trask Industries'in Sentinelleri yapmasına engel olmaya çalışırken başına gelenlerin hikayesi, X-Men: Days of Future Past'ı tek part izleyebilirsiniz.Yüksek Görüntü Kalitesiyle Harika Bir Film Sizi Bekliyor!X-Men: Geçmiş Günler Gelecek HD izleme seçeneği ile 23 Mayıs 2014 tarihinde vizyona girmiştir. ABD, Kanada ve İngiltere ortak yapımı bir filmdir. Yönetmen koltuğunda, Bryan Singer yer almaktadır. X-Men: Days of Future Past'ı 720p-1080p görüntü kalitesiyle izleyebilmek için 2 saat 12 dakikanızı ayırmanız yeterli.Zamanda Yolculuğa Hazır Olun!X-Men: Geçmiş Günler Gelecek'i orijinal izleyenlerin de fark edeceği üzere aksiyon ve bilim kurgu filmidir. Filmde zamanda yolculuk olduğu için bazı karakterlerin hem geçmişteki hem de şimdiki zamandaki halleri vardır. X-Men: Days of Future Past'i Türkçe alt yazılı izleyebilirsiniz. Ayrıca alt yazı takip etmek istemeyenler, X-Men: Geçmiş Günler Gelecek'i Türkçe dublajlı izleyebilirler. X-Men: Days of Future Past'i full izlemek için vakit kaybetmeyin.
 • 2014
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8,6
 • 138
 • 0
Adventures of Aladdin: Aladdin’in Maceraları
Tüm Bilgiler
Adventures of Aladdin: Aladdin’in Maceraları Fantastik Filmler 
Türkçe Altyazı
Adventures of Aladdin - Aladdin'in Maceraları Filminde Büyülü bir lamba yardımıyla, fakir bir genç adam, güzel bir prensesin kalbini kazanmak için kendini bir prens haline dönüştürür. Aynı addaki 1992 Yılında çekilmiş olan, Adventures of Aladdin - Aladdin'in Maceraları Disney filminin 2019 yılı macera filmi türünde benzer filmidir. Aladdin izle, Aladdin'in Maceraları türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle full hd film izle. Adventures of Aladdin donmadan, reklamsız tek part özelliği ile hd film izle.
 • 2019
 • 1080P
 • IMDb 2
 • 168
 • 0
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması
Tüm Bilgiler
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması konusu, farklı ırkların birbiriyle savaştığı fantastik bir öyküyü sizlerle buluşturuyor. Film World of Warcraft oyununun film hali. Ork savaşçılarının yaşadıkları ülke yok olmuştur. Bunun üzerine yaşayacak yeni bir yer oluşturmak için Azeroth krallığının eteklerine ulaşırlar. Azeroth krallığının barışçıl ortamına karşın bir savaşın çıkması engellenememiştir. Azeroth gezegenindeki insanlar tehdit altında olduklarını fark ederler. İnsanların önderi Anduin Lothar ve Orkların önderi Durotan kendi halkalarının geleceği için kararlar vermek zorunda kalacaklardır. Karşı karşıya gelen iki lider ve halk nasıl maceralar yaşayacaktır. Fantastik savaş filmini izlemek için Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması orijinal izle seçeneği ile filmi sitemizden izleyebilirsiniz.Fantatik Aksiyon Filmlerini Yüksek Kalitede İzleyebilirsiniz2 saat 3 dakika uzunluğundaki 2016 yapımı fantastik aksiyon türündeki filmi Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması full izle seçeneği ile sitemizden izleyebilirsiniz. 3 Haziran 2016’da vizyona girmiş 2016 Amerikan yapımı filmin yönetmenliğini Duncan Jones yapmıştır. Çekimleri için 160 milyon USD harcanan film vizyona girişinin ardından 433,7 milyon USD bilet gişesi yapmıştır. Filmin dağıtımı Universal Stüdyoları tarafından yapılmıştır. Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Türkçe dublaj izle seçeneği ile Türkçe dublajlı şekilde sitemizden izlenebilir. Heyecan dolu fantastik aksiyon filmi Beyazperde’de 4, Sinemalar.com’da 8,3 ve IMDb’de 6,9 puan ile değerlendirilmiştir. Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması HD izle ile film sitemizde izlenebilir durumdadır.Türkçe Dublaj Seçeneği İle Her Filmi Türkçe Dublajlı İzleyebilirsinizFilmin senaristliğini Charles Leavitt ve Duncan Jone birlikte yapmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda Anduin Lothar karakterine Travis Fimmel Durotan karakterine Toby Kebbell hayat vermiştir. Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması tek part izle seçeneği ile filmi sitemizden kesintisiz bir şekilde izlemenin keyfini çıkarın. Film farklı dallarda aday olduğu ödüllerden ikisini almıştır. Filmi yüksek görüntü kalitesiyle izlemek için Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması 720p-1080 izle seçeneğiyle sitemizden izleyebilirsiniz. Çekimleri Vancouver, British Columbia ve Kanada’da tamamlanan filmi Türkçe alt yazılı bir şekilde izlemek için Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması alt yazılı izle seçeneği sitemizde sizleri bekliyor.
 • 2016
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.3
 • 176
 • 1
Karanlıklar Ülkesi 5: Kan Savaşları
Tüm Bilgiler
Karanlıklar Ülkesi 5: Kan Savaşları Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Karanlıklar Ülkesi 5 izle; Kan Savaşları filminin konusu; Selene’in düşmanlarından kurtulmaya çalışma hikayesidir. Başrollerinde; Selene rolü ile Kate Beckinsale, David rolü ile Theo James, Marius rolü ile Tobias Menzies ve Semira rolü ile Lara Pulver yer almaktadır. Selene tehlike altındadır. Kendisine karşı 2 yerden saldırı planları yapılmaktadır. Lycanlar Selene’e ihanet etmişlerdir ve aynı zamanda Selene’e zarar vermek amacıyla onun peşine düşmüşlerdir. Lycanlar bir nevi kurt adam türleridir. Amaçları Selene’in kızının kanına ulaşmaktır. Çünkü bu kan sıradan bir kan değildir. Lycanlara vampirleri dünyadan silebilecek gücü kazandırabilecek olan bir kandır. Öteki taraftan vampirler de Selene’e zarar verebilmek amacıyla onu aramaktadırlar. David ve babası ise Selene’in bu zorlu mücadelesinde Selene’e destek vermektedir. Fakat David ve babası için bu destek verme durumu çok kolay değildir çünkü bunun için vampir arkadaşlarını karşılarına almaları gerekmektedir. Vampirler ve kurt adamlar arasındaki savaşı sonlandırmaya çalışan Selene’in hikayesini, Underworld 5: Blood Wars’ı tek part izleyebilirsiniz.Karanlıklar Ülkesi 5 Serinin Devam Filmi Sizleri Bekliyor!Karanlıklar Ülkesi 5 full hd film izle seçeneği ile 2 Aralık 2016 tarihinde vizyona girmiştir. ABD yapımı bir filmdir. Yönetmen koltuğunda, Anna Foerster yer almaktadır. Senaryosu ise, Cory Goodman ve Jayson Rothwell’in kaleminden çıkmıştır. Serinin devam filmidir ve aynı zamanda serinin 5. filmi olma özelliğini taşır. Underworld 5 Blood Wars’ı 720p-1080p görüntü kalitesi ile izlemek için 1 saat 32 dakikanızı ayırmanız yeterli.Harika Görsel Şölen Vaat Eden Fantastik Bir Filme Hazır Olun!Karanlıklar Ülkesi 5 Kan Savaşları orijinal dil ve türkçe altyazı izleyenlerin de fark edebileceği üzere fantastik bir aksiyon filmidir. Görsel efektlerin oldukça yoğun olarak kullanıldığı bir filmdir. Underworld 5: Blood Wars’ı Türkçe altyazı film izleyebilirsiniz. Ayrıca alt yazı takip etmek istemeyenler, Karanlıklar Ülkesi 5: Kan Savaşları’nı Türkçe dublaj izleyebilirler. Selene’in hem yüzyıllardır süregelen vampir ve kurt adam savaşını sonlandırmaya çalışma hem de kızının ve kendinin hayatını kurtarmaya çalışma hikayesini, Karanlıklar Ülkesi 5 full izlemek için vakit kaybetmeyin.
 • 2016
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.6
 • 134
 • 0
Kral Olacak Çocuk: The Kid Who Would Be King
Tüm Bilgiler
Kral Olacak Çocuk: The Kid Who Would Be King Aile Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Kral Olacak Çocuk izle; The Kid Who Would Be King 2019 hd film izlenin konusu, 12 yaşındaki Alex’in Excalibur kılıcını bulmasıyla başından geçen maceraları anlatıyor. Alex 12 yaşında İngiltere’de yaşayan bir çocuktur. Her çocuğun yaşadığı gibi onunda bazı sorunları vardır. Okulda arkadaşları olsa da popüler bir çocuk değildir ve okuldaki kabadayılar Alex’in canını sıkmaktadır. Alex bir gün tesadüfen tarihin en güçlü savaş aleti olan Excalibur’u bulduğunda sıkıcı hayatı ve sıradan sorunları değişecektir. Masum çocuk Alex bir anda güçlü bir kahramana dönüşecektir. Alex’in kılıcı bulmasının ardından kötü niyetli Orta çağ büyücüsü Morgana ile savaşması gerekecektir. Morgana’nın kötü planlarına engel olmak için Alex, güçlü büyücü Merlin ve arkadaşları Morgana ile savaşacaktır. Dört küçük çocuk dünyanın gidişatını değiştirebilecek midir? Alex’in heyecan dolu macerasına eşlik etmek için filmi The Kid Who Would Be King Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı film izle seçeneğiyle sitemizden izleyebilirsiniz.Macera Dolu Filmler Tek Part İzleme Seçeneğiyle Sitemizde Kral Olacak Çocuk full izle ile sitemizden izleyebileceğiniz film 2019 İngiliz- Amerikan ortak yapımı bir filmdir. Filmin yönetmenliği ve senaristliği Joe Cornish’e aittir. 2 saat uzunluğundaki film fantastik, aksiyon türlerinde karşımıza çıkıyor. Yüksek görüntü kalitesi eşliğinde sitemizden The Kid Who Would Be King HD izle ile izleyebileceğimiz filmin yapımcılığını Nira Park, Tim Bevan ve Eric Fellner yapmıştır. 2019 fantastik macera filmi kullanıcılar tarafından Sinemalar.com’da 5, IMDb’de 6 puan almıştır. 59 milyon USD bütçe ile çekilmiş filmi sitemizden Kral Olacak Çocuk Türkçe dublaj izle seçeneği ile Türkçe dublajlı bir şekilde izleyebilirsiniz.Yüksek Görüntü Kalitesi İle Film İzlemenin Keyfine VarınKral olacak Çocuk The Kid Who Would Be King 720p-1080 izle ile izleyebileceğiniz filmde küçük Alex Louis Ashbourne Serkis tarafından, kötü büyücü Morgana Rebecca Ferguson tarafından ve genç Merlin karakteri Angus Imrie tarafından canlandırılıyor. Filmi kesintisiz bir şekilde izleme keyfi için Kral Olacak Çocuk tek part izle seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Film Amerika’da 25 Ocak 2019 tarihinde vizyona girmiştir. Filmin çekimleri Steven Point ve Wisconsin’de tamamlanmıştır. Filmi Türkçe alt yazılı izlemek için The Kid Who Would Be King alt yazılı izle.Kral Olacak Çocuk izle: The Kid Who Would Be King Full HD Türkçe Dublaj 1080p ve 720p Reklamsız partlı olarak, Türkçe altyazılı Tek Part İzle. İzlediğiniz film hakkında yorum yapmanız ve film ile alakalı eleştirilerde bulunmanız . Sizden sonraki izleyicilerimize ışık tutacaktır. Fullhdfilmizle7 keyifli seyirler diler. 2019 yılının fantastik ve macera dolu Kral Olacak Çocuk: The Kid Who Would Be King Filmi izle.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.0
 • 387
 • 3
Hobbit: Beş Ordunun Savaşı
Tüm Bilgiler
Hobbit: Beş Ordunun Savaşı Aile Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Hobbit: Beş Ordunun Savaşı, Hobbit romanından uyarlanan, serinin son filmidir. Yüzüklerin efendisi serisinin devamı olan Hobbit üçlemesinin son filminde işler biraz karışacaktır. Ejderha Smaug’un elinden geri alınan kayıp Cüce Erebor Kralığını alıp, ejderhayı öldürmüşlerdir. Ancak onları bekleyen başka problemler bulunmaktadır. Hobbit: Beş Ordunun Savaşı Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, yurtlarına kavuşma sevinciyle hayaller kuran Erbor Cücelerinin yaşayacakları hayal kırıklıklarını, tüm detaylarıyla gözlemlemeniz mümkündür. Hobbit: Beş Ordunun Savaşı full izleme seçeneğiyle, Hobbit ve arkadaşlarını bekleyen yeni tehlikeleri, kesintisiz şekilde takip etmeye hazır mısınız?Hobbit: Beş Ordunun Savaşı İle Macera Dolu Dakikalara Hazır Olun!Hobbit: Beş Ordunun Savaşı konusu, ejderha simurgu yok ederek, köylerine kavuşan erbor cücelerini bekleyen hayal kırıklığı ve karşılarına çıkacak büyük savaşı konu almaktadır. Her şey yoluna girmiş ve cüceler krallıklarına yerleşmenin heyecanı içerisindeyken, acı bir gerçekle karşı karşıya kalırlar. Ejderha Simurg tarafından, krallıkta yaşayan çoğu insan öldürülmüş, evlerin çoğu harabeye döndürülmüştür. Hobbit: Beş Ordunun Savaşı 720p – 1080p izleme seçeneğiyle, köylerin harap olmasının yanında, sürekli tekrarlanan elf saldırılarıyla da mücadele edilmesi gereken, zorlu maceraya tanıklık edeceksiniz.Bu kadar sıkıntının yanında, Thorin meşekalkanı tuhaf davranışlar sergilemektedir. Arkentaşı ve altınlarla kafayı bozan Thorin meşekalkanı, arkadaşlarına ve akrabalarına sırt çevirmiştir. Hobbit: Beş Ordunun Savaşı alt yazılı izleme seçeneğiyle, elf ırkının kendilerine hazırladığı saldırılara karşı önlem alması gereken karakterlerin, kendi içlerindeki zorlukları aşma süreçlerine şahitlik edebilirsiniz. Hobbit: Beş Ordunun Savaşı orijinal izleme seçeneğiyle, kendilerine karşı harekete geçen büyük ordulara karşı birleşme ya da ölme kararı alacak olan karakterlerin zorlu anları, seyircilerin beğenisine sunulmaktadır.Hobbit: Beş Ordunun Savaşı Filmini Daha Yakından Tanıyın!Türkiye’de, 17 Aralık 2014 tarihinde yayınlanan filmin yönetmenliğini, Peter Jackson yapmıştır. İMDB’den 7,4 puan alan Hobbit: Beş Ordunun Savaşı tek parça izleme seçeneğiyle, izleyenlerine 2 saat 44 dakikalık kesintisiz macera sunmaktadır. Fantastik ve macera kategorilerinde yerini alan Hobbit: Beş Ordunun Savaşı HD izleme kalitesiyle, seyircileriyle buluşmaktadır.
 • 2014
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.3
 • 160
 • 0
Alacakaranlık 2 Efsanesi Yeni Ay
Tüm Bilgiler
Alacakaranlık 2 Efsanesi Yeni Ay Dram Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Alacakaranlık 2 izle; Alacakaranlık Efsanesi'nin 2. filmi Yeni Ay ile serinin heyecanı artıyor! Ünlü vampir serisinin bu filmi Alacakaranlık 2, Yeni Ay 1080p izleme kalitesi ile sizlerle! Twillight Saga New Moon orijinal ismini taşıyan film, 4,5 imdb puanına sahip. Alacakaranlık 2: Yeni Ay filminin konusu ise şöyle: Bella yaşadığı vampir saldırısını ucuz atlatmıştır. Edward, yaşananları unutmak ve Bella’yı ailesi ile tanıştırmak için Bella’nın doğum gününü seçer. Doğum gününü Edward ve ailesi ile kutlama fikri biraz gergin bir deneyim olsa da Bella bunu mutlulukla karşılar. Doğum günü kutlamasında Edward’ın evine giden Bella, genç vampirin bütün ailesi ile tanışır. Ailenin içinde Bella’yı çok seven de vardır, fazla yakınlaşmak istemeyen de… Her şeye rağmen kutlama çok iyi geçmektedir ancak Bella bir anlık dikkatsizlikle elini keser ve bu mutlu hava Cullen ailesinin içinde çıkan karmaşa ile yerini tedirginliğe bırakır. Bir damla kandan bu kadar etkilenmeleri, ailenin tüm üyelerinin Bella ile Edward’ın ilişkisi üzerine düşünmesine neden olur. Her ikisi için de en doğrusu olduğunu düşünerek Cullen ailesi, kasabayı terk eder. Edward’ın yokluğunda Bella, kurt adam Jacop ile arkadaşlık edecektir. Alacakaranlık 2 Yeni Ay HD izleme seçeneği ile sitemizden izleyebilirsiniz.Alacakaranlık 2 Efsanesi Yeni Ay ile Soluksuz Heyecana Tanık Olun!Gerilim, fantastik türlerinde adı geçen film, 2009 yılı yapımıdır. 130 dakikalık süresi olan filmi sorunsuz izlemek için Twillıght Saga- New Moon tek part izle seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu seçenek sayesinde 130 dakikanın nasıl geçtiğini anlamayacak, partlar arasında boğulmadan dikkatinizi tamamen filme verebileceksiniz. Chris Weitz yönetmenliğinde çekilen filmin imdb’den 4,7 puana sahip olduğunu da ekleyelim!Alacakaranlık 2 Filmi 1 Milyonu Aşkın Kişiye Ulaşan Vampir FilmidirKristian Stewart ile Robert Pattinson’ın başrollerini paylaştığı film, Türkiye’de vizyonda kaldığı 31 haftada 1.243.754 seyirciye ulaşarak, 10.817.434 Türk Lirası hasılata imza atmıştır. 50 milyon dolar bütçe ile çekilen filmin ABD’deki toplam hasılatı ise 296.623.634 USD. Bu muhteşem filmi siz de evinizden, dilerseniz Twillight Saga- New Moon altyazılı olarak, dilerseniz Alacakaranlık 2 Yeni Ay Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı hd film izleme seçeneği ile istediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Dilerseniz Alacakaranlık 1 filmini izleyerek serinin ilk filminden başlayabilirsiniz.
 • 2009
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.6
 • 577
 • 13
Hobbit: Smaug’un Viranesi
Tüm Bilgiler
Hobbit: Smaug’un Viranesi Aile Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Hobbit: Smaug'un Viranesi, Hobbit serisinin ikinci filmi olarak, Hobbit: Beklenmedik Yolculuk filminin devamı niteliğindedir. Shire’li Hobbit Biblo Baggins’in, Thorin Meşekalkanı ve onun emrindeki 13 cüceyle, Cüce Erbor krallığını ejderhanın elinden geri almak için çıktıkları zorlu yolculuğu uzatmaktadırlar. Ejderha Smaug tarafından ele geçirilen Cüce Erbor krallığından sonra, yönler Smaug’un inine yani Kuytu ormanına doğru çevrilmiştir. Hobbit: Smaug’un Viranesi Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, macera dolu yeni yolculuklara şahitlik etmeye hazır mısınız? Hobbit: Smaug'un Viranesi full izleyerek, çıktıkları zorlu yolculukta karşılaşacakları belalarla mücadele etmek zorunda olan Baggins, gandalf, 13 cüce ve Thorin Meşekalkanı’nın maceralarına kesintisiz şahitlik edeceksiniz.Hobbit: Smaug'un Viranesi İle Macera Dolu Dakikalar Geçirmeye Hazır Olun!Hobbit: Smaug'un Viranesi konusu, Cüce Erbor krallığını ele geçiren Ejderha Smaug’un yıllardır hakimiyet kurduğu Yalnız Dağ ve Kayıp Erbor Cüce kralığına ulaşmak için, zorlu yolculuklardan geçmek zorunda kalan Baggins, gandalf, 13 cüce ve Thorin Meşekalkanı’nın yaşayacağı maceraları ele almaktadır. Hobbit: Smaug'un Viranesi 720p – 1080p izleme kalitesiyle, müthiş aksiyon sahnelerini yüksek çözünürlükte izleme imkanı, seyirciye sunulmaktadır. Ormanın girişinde tek güvenceleri olan, Büyücü Gandalf’tan ayrılmak durumunda kalan ekibin başına birçok zorlu olay gelecektir. Dev örümcek ağlarında mahsur kalmalarının ardından, savaşçı orman elflerine esir olmalarını ele alan Hobbit: Smaug'un Viranesi alt yazılı izleme olanağıyla, seyircilerinin karşısına çıkmaktadır. Bir yandan hayatta kalmak için güçlü bir çaba sarf eden karakterler, bir yandan da hedeflerine ulaşmak için uğraşmaktadır. Altınlarının üstünde uyuyan ejderha Smaug, gelenleri fark etmekte ve onların karşısına çıkmaktadır. Biblo ve arkadaşlarını bekleyen zorlu mücadeleyi, Hobbit: Smaug'un Viranesi orijibal izleme kalitesiyle takip etmeniz mümkündür.Hobbit: Smaug'un Viranesi Hakkında Merak EttiklerinizTürkiye’de 13 Aralık 2013 tarihinde yayınlanmış olan filmin yönetmenliğini, Peter Jackson yapmıştır. En iyi dövüş sahnesi dalında MTV Film ödülü alan, Hobbit: Smaug'un Viranesi tek parça izleme seçeneğiyle, seyircisine 3 saat 7 dakikalık bir film keyfi yaşatmaktadır. Dram ve fantastik kategorisinde yer alan filmin bilet gişesi, 958,4 milyon USD’dir. Fantastik dünyanın kapılarını açan, Hobbit: Smaug'un Viranesi HD izleme kalitesiyle, seyircileriyle buluşmaktadır.
 • 2013
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.0
 • 159
 • 0
Kara Kule: The Dark Tower
Tüm Bilgiler
Kara Kule: The Dark Tower Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
The Dark Tower, henüz 11 yaşında olan Jake Chambers’in, sürekli rüyalarında gördüğü ve var olduğuna inandığı Orta Dünya ile ilgili ipuçlarını takip ederek, Orta Dünya’ya ulaşmasını ve burada karşılaşacağı problemleri ele alan bir macera filmidir. Kara kule Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, kimseye inandıramadığı ve sürekli rüyalarına giren Orta Dünya’ya ulaşmayı başaran Jake’nin, burada tanışacağı koruyucu Ronald Deschain ile beraber, Orta dünyanın geleceği için vereceği mücadeleleri, her detayıyla takip edeceksiniz. The Dark Tower full izleyerek, karalar giyinmiş bir silahlının saldırısına karşı el ele verecek iki kahramanın hikayesini, kesintisiz şekilde seyretmeye hazır olun!The Dark Tower İle Macera ve Heyecan Dolu Bir Hikaye Sizleri Bekliyor!Kara Kule konusu, her daim gerçekliğine inandığı ve sürekli rüyalarında tasvirlerini gördüğü Orta Dünya’ya ulaşmayı başaran, 11 yaşındaki Jake Chambers ile bu dünyanın ezeli koruyucusu olan, silahşor Ronald Deschain’in el ele vererek, Orta dünyaya saldırmakta olan bir düşmanı bertaraf etme çabalarını ele almaktadır. The Dark Tower 720p – 1080p izleme kalitesiyle, bütün evreni bir arada tutan Kara Kule’nin yok olmasını isteyen düşmana karşı büyük bir savaş içerisine girecek olan Jake ve silahşor Ronald Deschain’in, bu savaşın ortasında mahsur kalmalarını ve kazanmak için verecekleri mücadeleleri, yüksek çözünürlükte takip etmek mümkündür. Kara Kule alt yazılı izleme seçeneğiyle, Orta Dünya’ya saldırarak, burayı ele geçirmek isteyen, Siyah giyen adam olarak bilinen Walter O’dime’ye karşı gerçekleştirdiği sonsuz ve zorlu savaştan kurtulmanın ve Orta Dünya’yı kurtarmanın yollarını arayan bu ikilinin maceralarını, karakterlerin kendi duyguları ve konuşmalarıyla, takip etme fırsatına sahipsiniz. The Dark Tower orijinal izleyerek, dünyanın kaderinin tehlikeye gitmesini önleyecek tek kişi olan Ronald’ın eşsiz savaşına şahitlik edebilirsiniz.Kara Kule Filmi Hakkında Merak Ettikleriniz!Türkiye’de yayınlanma tarihi 4 Ağustos 2017 olan filmin yönetmenliğini, Nikolaj Arcel yapmıştır. Fantastik ve bilim kurgu kategorilerinde yerini alan The Dark Tower tek parça izleme seçeneğiyle, seyircilerine 1 saat 35 dakikalık kesintisiz macera armağan etmektedir. Bilet gişesi 113,2 milyon USD olan Kara Kule HD izleme kalitesiyle, seyircileriyle buluşmaktadır.
 • 2017
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.0
 • 202
 • 1

Fantastik bilim kurgu filmleri 1080p kalite izle. Fantastik ve macera dolu en iyi film listelerini Film haberlerimizden takip edebilirsiniz. Fantastik kore filmlerini Full HD 1080p ve reklamsız part ile keyifle izleyebilirsiniz. 2018 yılında çıkan Fantastik ve komedi filmlerini Full HD 720p ve 480p kalite izle. Fantastik Çin filmleri 4K ve Bluray izle.

Full HD Film izle - Film izle - 2019 Filmleri - Türkçe Dublaj Film izle - Türkçe Altyazılı Film izle