Fantastik Filmler ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Fantastik Filmler
Kral Olacak Çocuk: The Kid Who Would Be King
Tüm Bilgiler
Kral Olacak Çocuk: The Kid Who Would Be King Fantastik Filmler, Macera Filmleri 
Türkçe Dublaj
Kral Olacak Çocuk: The Kid Who Would Be King Filminin konusu: Eski usül büyü, modern dünya ile esfanevi bir macerada buluşacak. Alex kendisinin hiç kimse olduğunu düşünmektetir, ta ki bir kayaya saplanmış olan mitolojik bir kılıcı Excalibur’u bulana kadar. Kral Olacak Çocuk: The Kid Who Would Be King Full HD Türkçe Dublaj 1080p ve 720p Reklamsız Türkçe altyazılı Tek Part İzle. İzlediğiniz film hakkında yorum yapmanız ve film ile alakalı eleştirilerde bulunmanız . Sizden sonraki izleyicilerimize ışık tutacaktır. Fullhdfilmizle7.com keyifli seyirler diler. 2019 yılının fantastik ve macera dolu Kral Olacak Çocuk: The Kid Who Would Be King Filmi izle.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.0
 • 5
 • 0
Unicorn Store
Tüm Bilgiler
Unicorn Store Dram Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Unicorn Store 2017 Filminin konusu: Çocukluğundan itibaren sanatla ilgilenen Kit henüz 20'li yaşlarda olmasına karşın ailesinden çok uzak kalmış bu süreç bittiğinde ailesi ile beraber olacak bir kızdır. Yıllardır onlardan ayrı yaşamaya alışan Kit dışarıdaki aile yaşamına biraz zor adapte olacaktır. Unicorn Store 2017 Full hd izle, Unicorn Store 2017 tek part izle, Unicorn Store 2017 1080p izle, Unicorn Store 2017 Türkçe dublaj izle. Unicorn Store 2017 filmi Türkçe dublaj full hd 1080p ve 720p izle.
 • 2017
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.6
 • 11
 • 0
Süper Öcüler Sonsuz Dostluk: Super Monsters Furever Friends
Tüm Bilgiler
Süper Öcüler Sonsuz Dostluk: Super Monsters Furever Friends Çocuklara Özel, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Süper Öcüler Sonsuz Dostluk: Super Monsters Furever Friends Filminin konusu: İlkbaharın ilk gecesinde Süper Öcüler birlikte yemek yemek, eğlenmek, oynamak ve sevimli yeni hayvanlarıyla buluşmak üzere parkta bir araya gelir.Süper Öcüler Sonsuz Dostluk: Super Monsters Furever Friends Filmini Full HD Türkçe Dublaj 1080p ve 720p Reklamsız Tek Part İzle.
 • 2019
 • 1080P
 • IMDb 10
 • 17
 • 0
Alacakaranlık 5 Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1
Tüm Bilgiler
Alacakaranlık 5 Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1 Dram Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Alacakaranlık Efsanesi  Şafak Vakti Bölüm 1, bir vampir ile bir insanın imkansız aşkını konu alan vampir filmi serisinin beşinci filmidir. Alacakaranlık Efsanesi Şafak Vakti filmini HD izleme seçeneği ile sitemizden bulabilirsiniz. Alacakaranlık Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 1’in konusu şöyle: Seri boyunca yaşadıkları onca talihsizlikten sonra Bella ve Edward sonunda evlenmiştir. Her şey ilginç bir şekilde mükemmel gitmektedir. Tam hayal ettikleri gibi bir balayı yaşarlar. Bu mükemmel balayından sonra Bella hamile olduğunu öğrenir. Karnında bir vampirin çocuğunu taşıyan normal bir insan olarak, Bella kötü bir hamilelik geçirmektedir. Bebek, Bella’nın kanını içten içe emmekte ve sağlık durumunu bozmaktadır. Bella’nın gün geçtikçe daha kötüye giden sağlık durumu nedeniyle Edward kendini suçlamaktadır. Bu sorunlar yetmezmiş gibi bir de, bu melez bebeğin uğursuzluk işareti olduğu ve doğmaması gerektiğini düşünen bir kurt adam sürüsü de ailenin peşine düşer. Şimdi Cullen ailesi ve diğer vampirler, Bella ve karnındaki bebeği korumak için bir araya gelecektir. Bu muhteşem heyecana Alacakaranlık Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 1 full izleme seçeneği ile ortak olun!Büyük Savaş 1080p Kalitesinde!Alacakaranlık Efsanesi Şafak Vakti 1080p izleme seçeneği ile film keyfinde sınır yok! Muhteşem görüntü kalitesi, çekim sahnelerinin güzelliği ile bir araya geldiğinde, izleyiciye kusursuz bir seyir keyfi yaşatıyor. Ayrıca filmini istediğiniz dilde de izlemeniz mümkün. Alacakaranlık Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 1 altyazılı izleme seçeneğini kullanarak savaş sahnelerinin görsel güzelliğine kendinizi kaptırabilirsiniz. Bunun yanında Twillight Saga: Breaking Down Türkçe dublaj izleyerek orijinal ses ve duyguların tadını çıkarabilirsiniz. Filmin Mtv En İyi Film Ödülü de dahil 6 dalda ödül aldığını da ekleyelim!Gişeyi Ele Geçiren Film!Bill Condon yönetmenliğinde çekilen bu filmin gişeyi ele geçirdiğini söylesek yanlış olmaz! Türkiye’de yayında kaldığı ilk üç günde 428.212 seyirciye, vizyonda kaldığı süre boyunca 1.379.487 seyirciye ulaşan filmin imdb puanı 4.9. İlk üç günkü hasılatı 4.142.007 Türk Lirası olan film, toplamda 12.209.108 Türk Lirası hasılatıyla biliniyor. 117 dakikalık uzunluğa sahip Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1 tek part izleme seçeneği ile sitemizde!Alacakaranlık Full serisini 1080p ve 720p olarak sitemizden reklamsız part ViP ve Fast olarak HD kalite izleyebilirsiniz.
 • 2011
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.8
 • 57
 • 1
Alacakaranlık Efsanesi 2 Yeni Ay: The Twilight Saga: New Moon
Tüm Bilgiler
Alacakaranlık Efsanesi 2 Yeni Ay: The Twilight Saga: New Moon Dram Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Alacakaranlık Efsanesi Yeni Ay filmi ile serinin heyecanı artıyor! Ünlü vampir serisinin bu filmi Alacakaranlık Efsanesi Yeni Ay 1080p izleme kalitesi ile sizlerle! Twillight Saga New Moon orijinal ismini taşıyan film, 4,5 imdb puanına sahip. Alacakaranlık Efsanesi Yeni Ay filminin konusu ise şöyle: Bella yaşadığı vampir saldırısını ucuz atlatmıştır. Edward, yaşananları unutmak ve Bella’yı ailesi ile tanıştırmak için Bella’nın doğum gününü seçer. Doğum gününü Edward ve ailesi ile kutlama fikri biraz gergin bir deneyim olsa da Bella bunu mutlulukla karşılar. Doğum günü kutlamasında Edward’ın evine giden Bella, genç vampirin bütün ailesi ile tanışır. Ailenin içinde Bella’yı çok seven de vardır, fazla yakınlaşmak istemeyen de… Her şeye rağmen kutlama çok iyi geçmektedir ancak Bella bir anlık dikkatsizlikle elini keser ve bu mutlu hava Cullen ailesinin içinde çıkan karmaşa ile yerini tedirginliğe bırakır. Bir damla kandan bu kadar etkilenmeleri, ailenin tüm üyelerinin Bella ile Edward’ın ilişkisi üzerine düşünmesine neden olur. Her ikisi için de en doğrusu olduğunu düşünerek Cullen ailesi, kasabayı terk eder. Edward’ın yokluğunda Bella, kurt adam Jacop ile arkadaşlık edecektir. Alacakaranlık Efsanesi Yeni Ay filmi HD izleme seçeneği ile sitemizden izleyebilirsiniz.Soluksuz Heyecana Tanık Olun!Gerilim, fantastik türlerinde adı geçen film, 2009 yılı yapımıdır. 130 dakikalık süresi olan filmi sorunsuz izlemek için Twillıght Saga- New Moon tek part izle seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu seçenek sayesinde 130 dakikanın nasıl geçtiğini anlamayacak, partlar arasında boğulmadan dikkatinizi tamamen filme verebileceksiniz. Chris Weitz yönetmenliğinde çekilen filmin imdb’den 4,7 puana sahip olduğunu da ekleyelim!1 Milyonu Aşkın Kişiye Ulaşan Heyecan!Kristian Stewart ile Robert Pattinson’ın başrollerini paylaştığı film, Türkiye’de vizyonda kaldığı 31 haftada 1.243.754 seyirciye ulaşarak, 10.817.434 Türk Lirası hasılata imza atmıştır. 50 milyon dolar bütçe ile çekilen filmin ABD’deki toplam hasılatı ise 296.623.634 USD. Bu muhteşem filmi siz de evinizden, dilerseniz Twillight Saga- New Moon altyazılı olarak, dilerseniz Alacakaranlık Efsanesi –Yeni Ay Türkçe dublaj izleme seçeneği ile istediğiniz gibi izleyebilirsiniz.Alacakaranlık Efsanesi 2 Yeni Ay: The Twilight Saga: New Moon Full hd izle, Alacakaranlık Efsanesi 2 Yeni Ay: The Twilight Saga: New Moon tek part izle, Alacakaranlık Efsanesi 2 Yeni Ay: The Twilight Saga: New Moon 1080p izle, Alacakaranlık Efsanesi 2 Yeni Ay Türkçe dublaj izle. Alacakaranlık Efsanesi 2 Yeni Ay full izle, Alacakaranlık Efsanesi 2 Yeni Ay full hd izle, Alacakaranlık Efsanesi 2 Yeni Ay izle, Alacakaranlık Efsanesi 2 Yeni Ay filmini full hd izle, Alacakaranlık Efsanesi 2 Yeni Ay 1080p bedava izle, Alacakaranlık Efsanesi 2 Yeni Ay donmadan izle, Alacakaranlık Efsanesi 2 Yeni Ay online izle, Alacakaranlık Efsanesi...
 • 2009
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.6
 • 74
 • 9
Alacakaranlık 3 Efsanesi Tutulma
Tüm Bilgiler
Alacakaranlık 3 Efsanesi Tutulma Dram Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Alacakaranlık Efsanesi :Tutulma, arada kalmış bir insan ile vampir aşkını anlatmaya devam ediyor. Serinin devam filmini Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma HD izle seçeneği ile mükemmel kalitede izleyebilirsiniz. Alacakaranlık Efsanesi : Tutulma filminin konusu ise şöyle: Seattle, art arda gelen gizemli cinayetler ve kayıplarla çalkalanmaktadır. Seyirci olarak bizim sonradan öğrendiğimize göre, Seattle’i kasıp kavuran, kızıl saçlı vampir Victoria’dır. Victoria, yeni doğanlardan kurduğu ordu ile sevgilisini öldüren Cullen ailesinden intikamını alacaktır. Edward Cullen için Victoria’nın intikam planı ise daha özeldir. Victoria, Edward’ın zayıf noktasının farkındadır: Bella. Ancak Victoria, Bella’ya gelene kadar bütün Seattle’i öldürmeyi planlamaktadır. Bunun üzerine vampirler ve aslında düşmanları olan kurt adamlar birleşme kararı alır. Seattle’i ve Bella’yı korumak için Victoria ve yeni doğan ordusuna karşı güç birliği yapacaklardır. Bu sıkı maceraya Alacakaranlık Efsane Tutulma full izleme seçeneği ile şahit olun! Alacakaranlık serisini sırasına göre Full HD 1080p Reklamsız Tek part izle.Alacakaranlık’ta Victoria Fırtınası 1080p Görüntü Kalitesi İle!Alacakaranlık Efsanesi Tutulma filmi 1080p izlemek için sitemizi kullanmanız yeter! Film çekimlerindeki en küçük detayı bile planlayan yönetmen David Slade sayesinde anlam kazanan film, 1080p kalitede hiçbir anlamını yitirmeden sizlerle! 68 milyon dolar bütçe ile çekimine başlanan filmi şimdi Alacakaranlık Efsanesi :Tutulma Türkçe dublaj izleme seçeneği ile sitemizden izleyebilirsiniz. Orijinal severler için, Alacakaranlık Efsanesi altyazılı izleme seçeneği de sitede mevcuttur.Gişeleri Kasıp Kavuran Bir Savaş!Cullen ailesi ve diğer vampirlerin Victoria ile savaşını konu alan film, gişede de savaşını sürdürmüş. Gerilim, fantastik türündeki Abd yapımı film, gişede kaldığı ilk üç günde 194.136 seyirciye ulaşarak, 1.827.910 Türk Lirası hasılata imza attı. Vizyonda kaldığı süre boyunca 1.041.920 izleyiciye ulaşan filmin toplam hasılatı ise 8.649.021 Türk Lirası olarak belirlendi. 2010 yılında vizyona giren film, imdb’den 5 puana sahip. Bunun yanında Alacakaranlık Efsanesi Tutulma filmi, MTV En İyi Film Ödülü ve Teen Choice En İyi Romantik Film Ödülü de dahil toplam 6 dalda ödül sahibi. Siz de sitemizi kullanarak bu eşsiz maceraya ortak olun!Alacakaranlık 3 Efsanesi Tutulma Full hd izle, Alacakaranlık 3 Efsanesi Tutulma tek part izle, Alacakaranlık 3 Efsanesi Tutulma 1080p izle, Alacakaranlık 3 Efsanesi Tutulma Türkçe dublaj izle. Alacakaranlık 3 Efsanesi Tutulma full izle, Alacakaranlık 3 Efsanesi Tutulma full hd izle, Alacakaranlık 3 Efsanesi Tutulma izle, Alacakaranlık 3 Efsanesi Tutulma filmini full hd izle, Alacakaranlık 3 Efsanesi Tutulma 1080p bedava izle, Alacakaranlık 3 Efsanesi Tutulma donmadan izle, Alacakaranlık 3 Efsanesi Tutulma online izle, Alacakaranlık 3 Efsanesi Tutulma kasmadan izle, Alacakaranlık 3 Efsanesi Tutulma filmi Türkçe dublaj full hd 1080p ve 720p izle.
 • 2010
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6
 • 59
 • 11
Alacakaranlık 5 Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2
Tüm Bilgiler
Alacakaranlık 5 Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2 Dram Filmleri, En Çok Beğenilenler 
Türkçe Dublaj
Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2 2012 filmi seri filmin devamı niteliğinde olan bir filmdir. Bu film izlenme rekorları kırmış ve üzerinde geçen onca zamana rağmen hala akıllarda yer eden önemli filmlerden bir tanesidir. Bizler Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2 2012 Türkçe dublajlı izlemeden önce mutlaka filmin diğer seri filmlerinin izlenmesi gerektiğini düşünüyoruz. Böylece film izlenirken daha anlamlı olacaktır.Fantastik ve macera filmi olarak adlandırılan bu film aynı zamanda aşk hikayesi de anlatan bir romantik film ve içeriğinde dram unsurları da yer alıyor. Filmin bütün sahneleri  Amerika’da çekilmiş.Alacakaranlık 5 Efsanesi Filminin Konusu Nedir?Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2 2012 Türkçe dublaj full izleyenlerin yakından bildiği üzere bu film Bella ve Edward’ın kızının doğumundan sonra yaşanan maceraları ele alıyor. Renesmee yani bu ikilinin kızlarını yalan ithamlardan ve de diğer düşmanlardan korumak gerekecektir. Fakat bu durum sandıklarından çok daha zor olacaktır. Bakalım Edward ve Bella kızlarını korumak için ne yapacaklar? Başarılı olacaklar mı? Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2 2012 konusunu beğenenlere filmi izlemelerini mutlaka tavsiye ediyoruz.Alacakaranlık Efsanesi Sona EriyorAlacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2 2012 1080p izleyenler serinin son filmini izlemiş olacaklar. Çünkü bu seri artık bu film ile birlikte sona geldi. Filmin ilk serisi 2008 yılında başlamıştı. Ve Stephenie Meyer adlı yazarın çok satan romanından beyaz perdeye uyarlanmıştı. Film Melissa Rosenberg tarafında senaryolaştırılmıştı. Bu isimlere aşına olanların  Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2 2012 720p izlemelerini tavsiye ederiz.Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Yönetmen Koltuğunda Kim Oturuyor?Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2 2012 alt yazılı izleyenlerin bildiği üzere filmin yönetmen koltuğunda yine ilk bölümde de yönetmen koltuğunda oturan ünlü yönetmen Bill Condon yer alıyor. Bill Condon un 21 yıllık kariyeri var ve kariyerine 14 tane film ve diziyi sığdırmayı başarmış. Muhteşem Showman, The Good Liar, Bride Of Frankenstein, Mr. Holmes, Wikileaks gibi filmler usta yönetmenin altında imzası bulunan diğer filmler arasında yer alıyor. Bu filmleri beğenerek izlemiş olan kişilere mutlaka Alacakaranlık 5 Türkçe dublaj izle 1080p melerini öneriyoruz.Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Filminde Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?Alacakaranlık 5 Şafak Vakti 1 filmini izlemiş olan kişiler, filmin kadrosuna zaten aşina olacaklardır. Filmin son filminde de karşımıza olmazsa olmaz 3 lü çıkıyor. Filmde Kristen Stewart yine Bella Swan rolünü canlandırmış. Robert Pattinson ise Edward Cullen rolü ile her zamanki gibi karşımızda. Taylor Lautner olmadan Alacakaranlık filmi eksik olur ve de elbette çekilemezdi. Yine Lauter, karşımıza Jacob Black olarak çıkıyor. Alacakaranlık Son Dövüş full izlemek isteyen...
 • 2012
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.2
 • 864
 • 21
Alacakaranlık 1: Twilight
Tüm Bilgiler
Alacakaranlık 1: Twilight Fantastik Filmler, Romantik Filmler 
Türkçe Dublaj
Alacakaranlık 1 izle - Twilight adlı film 16 Ocak 2009 tarihinde vizyona girmiştir. Filmin toplam uzunluğu 2 s 10 dk dır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Catherine Hardwicke oturuyor. Usta yönetmen 27 yıllık kariyere sahip ve kariyerine 18 tane film ve dizi sığdırmayı başarmış. Catherine Hardwicke yönettiği Alacakaranlık 1 filmi izlenmesi gereken en iyi fantastik filmler arasında yer alıyor. Bu yönetmenin çok ünlü olan diğer filmleri de vardır. Bu filmler arasında Miss Bala, This is us, Eye Candy ve Seni şimdiden özledim yer almaktadır. Usta yönetmenin diğer filmlerini sevenler Alacakaranlık 1 Türkçe dublaj izleyebilirler.Alacakaranlık 1 izleyicisi için Film Konusu Nedir?Twilight Türkçe dublaj full izleyenlerin bildiği üzere film annesi ile beraber Phoenix’te yaşayan Isabelle Bella Swan adlı genç kızın isyanları ele alıyor. Alacakaranlık 1 konusunda bu güzel genç kız, annesinin bir başka adam ile evlenmesi nedeni ile babasının yanına taşınmaya karar alır. Babası Washington’da Fork adlı kasabada yaşamaktadır.Bella Edward’dan VazgeçemiyorAlacakaranlık serisinin diğer ünlü karakteri Edward’ın ise çok farklı bir yaşam tarzı vardır. Edward’ın ailesi aslında şu ana kadar kimliğini saklamayı başarmış olan bir vampir ailedir. Edward ile Bella arasında kısa bir süre sonra bir çekim yaşanacaktır. Alacakaranlık 1 Twilight Türkçe dublaj izleyenlerin de bildiği üzere, Edward’ın vampir olduğunu öğrenen Bella yine de Edward’dan vazgeçemeyecektir. Alacakaranlık 1 full izle filminde böylece ikili arasında tutkulu bir aşk başlayacaktır.Edward Bella’yı Korumak İçin Neler Yapacak?Alacakaranlık 1 Full HD film izleyenlerin de bildiği gibi film de Cullens ailesinin düşmanları vardır. Bu düşmanlar intikam almak için Edward’ın en zayıf noktalarından birine saldıracaktır: Bella’ya. Edward, Bella’yı korumak için bakalım neler yapacak? Edward Bella’yı korumak için düşmanlara zamanına mı müdahale edecek yoksa geç mi kalacak? Neler kazanılacak ve neler kayıp edilecek? Öğrenmek isteyenlere Twilight altyazılı izlemelerini yani orjinal olarak HD kalitede izlenmesini şiddetle tavsiye ederiz.Alacakaranlık 1 izle (Twilight) Filmi Hangi Kitabın Uyarlamasıdır?Alacakaranlık adlı seri film Stephenie Meyer adlı ünlü yazarın, dünya çapında satış rekorları kırmış olan kitabından bir uyarlama filmdir. Bu kitabın dünyada en çok satmış olan kitaplardan birisi olduğu biliniyor. Meyer’ın hala kitap yazmaya devam ederek diğer kitaplarını da beyaz perdeye aktarmak ve izleyicileri ile buluşturmak istediği biliniyor. Usta yazarın kitabını sevenler Alacakaranlık 1 Türkçe dublaj izle 720p mek için filme de bir şans verebilirler.Alacakaranlık 1 (Twilight) Filminde Kimler Oynuyor?Alacakaranlık 1’i izlemek isteyenler oyuncu şölenine hazır olsunlar. Filmin kadrosunda yer alan usta oyuncular izleyicileri adeta büyülüyor. Gerçekçi performanslı ile seyircilere adeta filmi yaşatmayı başaran oyuncular, bu filmde yaptıkları performansları sayesinde önemli oyunculuk ödüllerinden ödüller almayı başardılar.Alacakaranlık 1 Filmin baş rolünde efsanevi...
 • 2008
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6
 • 383
 • 12
Aquaman
Tüm Bilgiler
Aquaman Aile Filmleri, Aksiyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
Aquaman (Aquaman 2018) Türkçe Dublaj Full HD izle filminde; yarı insan, yarı Atlantisli olan Arthur Curry’nin kendi yeteneklerinin ve var oluş sebebinin farkına varmasını konu alan bir bilim kurgu filmi.Aquaman Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, annesi Atlantis kraliçesi, babası ise basit bir insan olan Aquaman’ın efsanesine bizzat şahitlik edebilirsiniz. Denizlerin kraliçesi ve bir insanın aşkının yasak elması olan Arthur Curry, zamanı geldiğinde Atlantis’in beklenen kralı olacaktır. Bunun farkına varan Arthur, kendisinde krallık özelliklerinin olup olmadığını sorgulamaya başlar. Aquaman full izleyerek, kral olma konusunda, biraz çekimserlik ve tedirginlik yaşayan Arthur’un, krallık için çabalamazsa sevdiklerine zarar geleceğini bilmesinin nedenini gerçek manasıyla anlamak mümkündür. Arthur Curry, Atlantis’in yeni kralı ve kahramanı olmak için büyük zorluklardan geçecek ve ‘’Aquaman’’ lakabını alacaktır.Aquaman’ın Maceralarını Yakından GözlemleyinAguaman konusu incelendiğinde, Atlantis’in yeni varisi Arthur Curry’nin kendisiyle ve güçleriyle yüzleşme hikayesi karşımıza çıkmaktadır. Kayıp krallık Atlantis’i bulmak için çeşitli zorluklardan geçtikten sonra, Atlantis krallığı için gerekli olan üç başlı mızrağın peşine düşen Arthur, Atlantis’in kralı ve yeni kahramanı olmayı kabul etmediği takdirde, kara ile denizler arasında büyük bir savaşın çıkacağını bilmektedir. Aquaman 720p-1080p izleme fırsatıyla, kendisine miras kalan Atlantis tahtının sahibi olmak için, üvey kardeşi Orm ile karşı karşıya gelmek zorunada kalan arthurun gireceği savaşın bütün detaylarına canlı bir şekilde şahitlik edebilirsiniz. Kendisi gibi veliaht olan, üvey kardeşi Orm’da Atlantis kralı olmayı istemektedir. Aquaman alt yazılı izleme seçeneğiye, karalar ve sular arasında bir köprü görevi gören Arthur, nam-ı diğer Aquaman, ülkesi ve halkı için gerçekleştireceği savaşa, tüm doğallığıyla tanıklık etmek mümkündür. Arthur, bu mücadeleyi verirken, kendisinin krallığa layık olup olmadığını da ölçmek zorundadır. Atlantis’in bir krala ihtiyacı olmasa da bir kahramana ihtiyacı olduğunu bilen Aquaman, ülkesini ve haklını kurtarmanın yanı sıra, sevdiklerini de korumak için büyük bir savaşın içine girer. Aquaman orijinal izleme fırsatıyla, üç başlı mızrağa da sahip olduktan sonra, onu durduracak hiçbir şey kalmayan Arthur’un yepyeni gücü, tüm gerçekliğiyle keşfedilebilir. Efsaneye göre o mızrağın iyi insanların eline geçmesi bütün dünyaya iyilik ve güzellik getirerek, yeryüzüyle denizlerin bütün krallıklarının birleşmesini sağlayacaktır. Ancak kötü niyetli bir kişinin eline geçerse, dünyayı çok büyük bir felaket beklemektedir.Aquaman Filmini Daha İyi Tanıyın Gerilim filmlerinin duayeni sayılan James Wan’ın yönettiği Aquaman filminin başrolünde, Jason Momoa yer almaktadır. 2018 yılında yayımlanan filmin dağıtımını ise Warner Bros yapmaktadır. İMDB’den 7.2 puan alan Aquaman flmi tek part izleme seçeneğiyle, macera severlerin odak noktası olacaktır. Bilimkurgu ve aksiyonun bir arada olduğu, göz alıcı sahneleriyle, sizleri içine alacak olan Aquaman HD izleme fırsatıyla, sinemanın yokluğunu aratmayacaktır.Aquaman 2018 Filmini 1080p...
 • 2018
 • ABD,Avusturalya
 • 1080P
 • IMDb 6.9
 • 6.621
 • 6
Mary Poppins Dönüyor: Mary Poppins Returns
Tüm Bilgiler
Mary Poppins Dönüyor: Mary Poppins Returns Aile Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Mary Poppins Dönüyor, 1930 yıllarında Londra’da yaşanan büyük buhran döneminde geçen bir hikayeyi ele almaktadır. Birinci filmin devamı niteliğinde çekilmiş olan Mary Poppins Returns Türkçe dublaj izleme fırsatıyla, ilk filmin küçük kahramanlarının büyümesine ve mükemmel dadı Mary Poppins’in hayatlarına dahil oluşuna, kusursuz şekilde izleyebileceksiniz. Mary Poppins Dönüyor full izleyerek, kesintisiz maceranın ve heyecanın tadını çıkarın!Mary Poppins Dönüyor Filmi İle Eğlenceli Bir yolculuğa Hazır Mısınız?Mary Poppins Returns konusu, birinci filmin sevimli minikleri Micheal ve Jane, artık büyümüş ve yetişkin bireyler olmuşlardır. Jane, Micheal ve Michealin üç çocuğu ve evlerinin kahyalığını yapan Ellen, hep birlikte Cherry Tree Lane’da yaşamlarını sürdürmektedirler. Herşey yolunda ilerlerken, acı bir olay meydana gelir. Mary Poppins Dönüyor 720p – 1080p izleme kalitesiyle, acı bir kayıp yaşayan Micheal’in üzüntüsü ardından, onların yardımına yetişen esrarengiz dadıları Mary Poppins’in, Banks ailesinin hayatına yeniden girişin şahitlik edeceksiniz. Mary Poppins Returns alt yazılı izleme seçeneğiyle, eski neşelerinin geri gelmesi adına, iyimser sokak lambası yakıcısı Jack ile Poppins’in sihir becerilerini sergilemelerini, karakterlerin kendi konuşmaları ve duygularıyla takip edebilirsiniz. Banks’lerin hayatında eksik olan mutluluk, merak ve heyecan duyguları, Mary Poppins sayesinde geri gelecektir. Mary Poppins ile birlikte, Banks’ların hayatına rengarenk ve tuhaf karakterler dahil olmuştur. Poppins’in kuzeni Topsy’de dahil olmak üzere, Bankslar’ın hayatını neşelendiren bu karakterleri, bütün gerçekliğiyle Mary Poppins Dönüyor orijinal izleme fırsatını kaçırmayın!Mary Poppins Returns Filmi Hakkında Merak EdeceklerinizYönetmen koltuğunda Rob Marshall’ın oturduğu Marry Poppins dönüyor filminin senaryosunda, David Magee, P.L. Travers ve Rob Marshall’ın imzaları yer almaktadır. 2018 yıllında yılında ABD’de yayımlanan Mary Poppins Returns tek part izleme imkanıyla, 2 saat 11 dakikalık eğlenceyi, kesintisiz izleme olanağına sahip olacaksınız. Aile, fantastik, komedi, müzikal ve komedi kategorilerinde yerini alan bu sıcak aile filminin projesi için, 130.000.000 $ bütçe kullanılmıştır. Çekimleri Surrey, İngiltere ve Birleşik Krallıklarda geçen Mary Poppins Dönüyor HD İzleme kalitesiyle, seyircileriyle buluşuyor.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.7
 • 53
 • 0
Devasa: Colossal
Tüm Bilgiler
Devasa: Colossal Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
Devasa filmi, sakin ve düzenli hayatı bir anda tepetaklak olan ve yaşadığı sıkıntılar karşısında ne yapacağını bilemeyen Gloria isimli genç kızın, dünyayı kurtarmak adına ne kadar önemli bir kişilik olduğunu fark etmesini konu edinmektedir. Clossal Türkçe dublaj izleyerek, dünyanın geleceğini kurtaracak güce sahip olan, basit görünümlü bir genç kızın hikayesine yakından bakın! Şehre bir canavarın saldırması sonucu, insanların hayatında başlayan olumsuzlukları, GLoria’nın canavarla bağlantısı olduğunu anlamasıyla, ortadan kalkacağı Devasa full izleme fırsatıyla, sizlerle buluşuyor.Devasa Filmiyle Komedi Dolu Bir Aksiyon Macerası Sizleri Bekliyor!Clossal konusu, New York’ta sevgilisiyle yaşayan George isimli Genç kızın, işini kaybetmesinin ardından, sevgilisi tarafından evden kovulmasıyla başlayan hikayesini ele almaktadır. George New York’ta tutunamadığı için, doğduğu kente geri dönme kararı alır. Bu olayların gerçekleşmesi sırasında, Güney Kore’nin Seul şehrine bir canavar saldırmıştır. Devasa 720p – 1080p izleme fırsatıyla, şehri yerle bir etmeye başlayan bu canavarı durdurma fırsatının kendisinde olduğunu fark eden George’nin canavarla bağlantı kurmasını, yüksek kaliteli görüntüyle takip edeceksiniz. Clossal alt yazılı izleyerek, giderek tehlike altına giren insanlığı kurtarmak için harekete geçen George’yi, karakterin kendi sesi ve duygularıyla tanıyabilirsiniz. Giderek tehlike altına giren ve sonuna doğru koşar adımlarla ilerleyen dünyanın kurtulmasını sağlayacak kişinin, hiçbir şey başaramamış gibi görünen George olması, herkesi şaşkınlığa uğratacaktır. Devasa orijinal izleme fırsatıyla, dünyanın bir canavardan kurtulmasını sağlayacak George’nin maceraları sizleri bekliyor!Clossal Filmini Daha Yakından Tanıyın!Yönetmen koltuğunda, Nacho Vigalondo’nun oturduğu Devasa filminin başrolünde, Oscar ödüllü güzel oyuncu Anne Hathaway bulunmaktadır. Bilim kurgu, aksiyon ve komedi kategorilerinde yer alan, fantastik filmin senaryosunda ise, Nacho Vigalondo’nun imzası bulunmaktadır. 2016 yılında gösterime çıkarak, beyaz perdede izleyenleriyle buluşan Clossal tek part izleme fırsatıyla, seyircilerine 1 saat 50 dakikalık kesintisiz macera yaşatmaktadır. İMDB sıralamasında 6.2 puan alarak, seyircilerinin beğenisini kazanan Devasa HD izleme kalitesiyle, aksiyon dolu dakikaları izleyenlerinin beğenisine sunmaktadır. Bilim kurgu ve aksiyona meraklı olan tüm seyircilerin, keyifle izleyeceği Clossal filmi, İspanya, Kanada, Güney Kore ve ABD ortak yapımıdır.Devasa: Colossal 2016 1080p bedava izle, Devasa: Colossal 2016 donmadan izle, Devasa: Colossal 2016 online izle, Devasa: Colossal 2016 kasmadan izle, Devasa: Colossal 2016 filmi Türkçe dublaj full hd 1080p ve 720p izle.
 • 2016
 • Canada,Spain
 • 1080P
 • IMDb 6.1
 • 62
 • 0
Küçük Ayak: Smallfoot
Tüm Bilgiler
Küçük Ayak: Smallfoot Animasyon Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Small Foot,  Sergio Pablos’un ‘’Yeti Tracks’’ adlı filminden esinlenerek hazırlanmış bir animasyon filmidir. ‘’Küçük ayak efsanesi’’ olarak insanların varlığına inanan Migo, genç ve zeki bir yetidir. Small Foots Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, hayatında ilk kez bir küçük ayakla yani insanla karşılaşan Migo’nun heyecanına şahitlik edebilirsiniz. Gördüğü insanla, küçük ayaklar efsanesinin gerçek olduğunu anlayan Migo, büyük bir heyecanla evine koşar ve olup biteni dostlarına anlatır. Küçük Ayak full izleme seçeneğiyle, izleyenlerinin macera ve heyecan dolu animasyon keyfini kesintisiz yaşaması sağlanmaktadır.Small Foots İle Eğlenceli Maceralara Hazır Mısınız?Küçük Ayak konusu, varlığı efsanelere konu olmuş insanlığın gerçekliğine inanan Migo adlı sevimli bir canavarın, tesadüfen bir küçük ayakla yani insanla karşılaşmasını ele almaktadır. Small Foots 720p – 1080p izleme kalitesiyle, insanların varlığının gerçekliğini anlayan Migo’nun heyecan dolu sahnelerini yüksek çözünürlükte izleme fırsatı yakalayabilirsiniz. Düşmek üzere olan bir uçağın kendisine doğru geldiğini fark eden Migo, bunun bir canavar olduğunu ve kendisini kovaladığını düşünerek kaçmaya başlar. Uçağın düşmesiyle karşısına çıkan insanı görünce, sevinçten ne yapacağını şaşırır. Ancak onun konuşmaları insanlar tarafından anlaşılmadığı ve bağırıyormuş gibi algılandığı için, insanlar kendisinden oldukça korkarlar. Küçük ayak Alt yazılı izleme seçeneğiyle, bir insanla karşılaşan Yetilerin heyecanına ortak olabilirsiniz. İnsanların varlığını kanıtlamayı başaran Migo, çevresinde oldukça popüler olur ve sevdiği kızın dikkatini çekmeyi başarır. Small Foots orijinal izleyerek, insanlığın tanınmasıyla, kargaşa içerisine sürüklenmeye başlayan yetilerin, eğlenceli macerasına yüksek kalitedeki görüntüyle şahitlik etme fırsatına sahipsiniz.Küçük Ayak Filmi Hakkında Merak EttiklerinizSergio Pablos’un Yeti tracks eserinden esinlenerek hazırlanan animasyon filminin yönetmen koltuğunda, Karey Kirkpatrick ve Jason Reisig oturmaktadır. Türkiye genelinde 206.753 kişi tarafından izlenmiş olan eğlenceli animasyon filminin toplam bilet gişesi, 214,1 Milyon dolardır. Fantastik ve macera kategorilerinde yerini alan animasyon filmi Küçük Ayak tek parça izleme imkanıyla, izleyenlerine 1 saat 49 dakikalık kesintisiz eğlenceyi armağan etmektedir. İMDB sıralamasında 7.7 puan alarak, seyircilerinin beğenisini kazanan Small Foots HD izleme kalitesiyle, sevenleriyle buluşmaktadır.2018 yılının en iyi animasyon, fantastik ve macera dolu Küçük Ayak: Smallfoot filmini full hd 1080p Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.6
 • 29
 • 0
Durumunu Güncelle: Status Update
Tüm Bilgiler
Durumunu Güncelle: Status Update Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Durumunu Güncelle: Status Update Filminin konusu: Ross artık uygulamalarını güncellemek'ten sıkılmıştır ve otomatik bir güncelleme yapan alternatif aramaktadır. Karşısına farklı kişiler tarafından yapılmış ama kimsenin indirmediği görülen bir yazılım çıkar. İndirip kullanmak isteyecektir. Durumunu Güncelle: Status Update Full hd izle, Durumunu Güncelle: Status Update tek part izle, Durumunu Güncelle: Status Update 1080p izle, Durumunu Güncelle: Status Update Türkçe dublaj izle. Durumunu Güncelle: Status Update full izle, Durumunu Güncelle: Status Update full hd izle, Durumunu Güncelle: Status Update izle, Durumunu Güncelle: Status Update filmini full hd izle, Durumunu Güncelle: Status Update 1080p bedava izle, Durumunu Güncelle: Status Update donmadan izle, Durumunu Güncelle: Status Update online izle, Durumunu Güncelle: Status Update kasmadan izle, Durumunu Güncelle: Status Update filmi Türkçe dublaj full hd 1080p ve 720p izle. En iyi Fantastik filmleri Türkçe dublaj full hd 1080p izle, En iyi Bilim kurgu filmleri Türkçe dublaj full hd 1080p izle, En iyi komedi filmleri 2019 Türkçe dublaj full hd 480p izle.
 • 2018
 • 1080P
 • IMDb 6.8
 • 57
 • 0
Fındıkkıran ve Dört Diyar: The Nutcracker And The Four Realms
Tüm Bilgiler
Fındıkkıran ve Dört Diyar: The Nutcracker And The Four Realms Aile Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Fındıkkıran ve Dört Diyar: The Nutcracker And The Four Realms Türkçe dublaj izle ile sizlerle. Bu filmin konusunu, Genç Clara’nın esrarengiz bir şekilde evrende kaybolan bir anahtarın peşinde koşması oluşturur. Bu anahtar vaftiz babası Drossselmeyer’in ona partide verdiği ve hayata genç yaşta veda eden annesinin paha biçilemez altın kutusunun anahtarıdır. Clara bu paralel dünya da anahtarı bulabileceği düşünüğü Tatlılar ülkesi, Çiçekler Ülkesi, Kar Taneleri ülkesi gibi 3 evrene seyahat eder ve ona bu yolculukta yardımcı olacak Philip diye bir askerle tanışır. Philip ve Clara 4. boyut olan bu paralel evrende cesur olup anahtarı aramak için yola koyulurlar. The Nutcracker And The Four Realms 720p-1080 izle yüksek çözünürlükte izleyebilmektesinizdir.Paralel Evren HD Kalitede Sizlerle   Fındıkkıran ve Dört Diyar: The Nutcracker and The Four Realms konusu aileyle birlite izlemeye uygun fantastik bir macera filmidir. 1 Kasım 2018 tarihinde vizyona girmiştir.  1 saat 39 dakika sürmektedir. Filmi Fındıkkıran Ve Dört Diyar full izle ile ara vermeden izleyebilirsiniz. Yönetmen koltuğunda Lasse Hallström ve Joe Johnston yer almaktadır. İkili 4 evrenin bulunduğu filmde görselliğe büyük önem vermiştir. Görsel açıdan iyi olan bu filme Fındıkkıran ve Dört Diyar tek part izle seçeneğinden bakabilirsiniz. Amerika Birleşik Devletleri yapımıdır. Beyazperde de 3 puan alırken, IMDb internet sitesinde 5,5 puan almıştır.Maceraya HD İzleyerek Devam Edin Orijinal yapım dili İngilizce olan bu filmin Fındıkkıran ve Dört Diyar: The Nutcracker and The Four Realms alt yazılı izle ile tadını çıkartın. Film animasyon ve fantastik filmlerin en çok yapıldığı stüdyo olan Walt Disney tarafından hayata geçirilmiştir. Filmin başrollerini Keira Knightley, Mackenzie Foy, Morgan Freeman ve Helen Mirren gibi isimler paylaşıyor. Türkiye de filmi 4. haftada 56.836 bin seyirci izlerken filmin hasılatı ise 845.521.000 Türk Lirasıdır. Filmi orijinal dil seçeneğiyle izlemek için Fındıkkıran ve Dört Diyar: The Nutcracker and The Four Realms orijinal izle Amerika Birleşik Devletleri'nde ise toplam hasılat 54.858.851 dolar olarak belirtilmiştir. Görüntü yönetmeni ise Linus Sandgren’dir. Kıyafetler ve görsellik konusunda büyük başarı yakalamıştır. Fındıkkıran ve Dört Diyar HD izle ile görüntünün keyfine varın.En iyi Macera filmleri Türkçe dublaj full hd 1080p izle, En iyi Aile filmleri Türkçe dublaj full hd 480p izle, En iyi Fantastik filmleri Türkçe dublaj full hd 720p izle.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6
 • 54
 • 0
Prenses Ve Ejderha: The Princess And The Dragon
Tüm Bilgiler
Prenses Ve Ejderha: The Princess And The Dragon Animasyon Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Prenses ve Ejderha filminin konusu; Prenses Barbara’nın annesini bulmaya çalışırken başından geçenlerin hikayesidir. The Princess And The Dragon’u orijinal izlemek isteyenler için seslendirmelerini; Ani Lorak, Diomid Vinogradov ve Vasiliy Dakhnenko yapmaktadır. Prenses Barbara gösterişli bir şatoda yaşamaktadır. Henüz yedinci yaş gününü kutlamaya hazırlanmaktadır. Barbara bir gün şatosunda dolaşırken, daha önce içerisine hiç girmediği bir odayı keşfeder. Bu odanın içerisinde sihirli bir kitap bulur. Meraklı bir çocuk olan Prenses Barbara bu kitabı karıştırmaya karar verir ve kitabın kapağını açmasıyla olanlar olur. Kendisini adı Harikalar Diyarı olan bambaşka bir diyarda bulur. Bu diyarda ejderhaların, değişik ve renkli canavarların, cücelerin yaşadığını görür. Burada bir süre vakit geçirir ve farklı deneyimler edinir. Aynı zamanda bu diyarda bulunan bir aynanın kullanıldığında kaybolmuş kişilerle iletişime geçebilmesini sağladığını öğrenir. Prenses Barbara, bu aynayı seneler önce ortadan kaybolan annesi ile iletişime geçebilmek için kullanmayı planlar. Bu sırada Harikalar Diyarı’nda ejderha bir arkadaş edinmiştir. Bu ejderha arkadaşı da kendisine yardım etmeyi kabul eder. Önlerinde bir engel vardır; aynanın nerede olduğunu bilmemeleridir. Prenses Barbara ve ejderha arkadaşı aynayı aramak için harekete geçer. Barbara’nın bu zorlu hikayesini, Prenses ve Ejderha’yı tek part izleyebilirsiniz.Harika Görüntü Kalitesiyle Bir Rus Filmine Hazır Olun!The Princess And The Dragon HD izleme seçeneğiyle, 15 Kasım 2018 tarihinde vizyona girmiştir. Rusya yapımı bir animasyon filmidir. Yönetmen koltuğunda Marina Nefedova oturmaktadır. Prenses ve Ejderha’yı 720p-1080p görüntü kalitesiyle izlemek için 1 saat 15 dakikanızı ayırmanız yeterli.Her Yaştan Kişiye Hitab Eden Animasyon Filmi Sizi Bekliyor!Animasyon filmi olan bu film bir masal tadında ilerlemektedir. Görüntü ve ses efektlerinin yoğun bir şekilde kullanıldığı bir filmdir. Çocuklar kadar yetişkinlerin de sıkılmadan izleyebileceği The Princess And The Dragon’u Türkçe alt yazılı izleyebilirsiniz. Ayrıca Türkçesini; Selay Taşdöğen, Ali Hekimoğlu ve Ahmet Taşar’ın seslendirdiği Prenses ve Ejderha’yı Türkçe dublajlı izleme seçeneği de mevcuttur. Prenses Barbara’nın bu macerasını, The Princess And The Dragon’u full izlemek için vakit kaybetmeyin.Hırçın: Acrimony Full hd izle, Hırçın: Acrimony tek part izle, Hırçın: Acrimony 1080p izle, Hırçın: Acrimony Türkçe dublaj izle. Hırçın: Acrimony full izle, Hırçın: Acrimony full hd izle, Hırçın: Acrimony izle, Hırçın: Acrimony filmini full hd izle, Hırçın: Acrimony 1080p bedava izle, Hırçın: Acrimony donmadan izle, Hırçın: Acrimony online izle, Hırçın: Acrimony kasmadan izle, Hırçın: Acrimony filmi Türkçe dublaj full hd 1080p ve 720p izle. En iyi Animasyon filmleri Türkçe dublaj full hd 1080p izle, En iyi Fantastik filmleri Türkçe dublaj full hd 1080p izle. En iyi çocuk filmleri 2018 ve 2019 Türkçe dublaj full hd 480p izle
 • 2018
 • Russia
 • 1080P
 • IMDb 5.2
 • 43
 • 0
Mandy
Tüm Bilgiler
Mandy Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Mandy Hd izle kalitesi ile sitemizden izleyebileceğiniz bir filmdir. Red ve Mandy, ormanda bulunan sakin yaşama alışmış mutlu bir çifttir. Hayatlarından memnun olan Red ve Mandy, kabuslarından çıkıp gelen bir tarikat yüzünden yerle bir olur. Tarikatın lideri Mandy’nin ruhunu ele geçirmek için kaçırmaya karar verir. Çiftin kulübesine baskın yaparak Mandy’i alırlar. Red’in gözünün önünde karısına yapılanlar onu daha da çok hırslandırarak intikam almaya yemin ettirir. Tarikat lideri, Mandy’nin ruhunun eşsiz ve güzel olduğu ve kendisiyle müthiş bir uyum yakalayacağı kanaatindedir. Mandy 720p-1080 izle ile bu heyecana tanıklık edebilirsiniz. Red’in artık tek bir hedefi vardır. Bu mutlu ve sakin yaşamı mahveden tarikatı ve liderini bulup intikam almaktır. Hayatının aşkına yapılanlar sonucunda sinirlenen Red, onları bulup hayatları ile bedelini ödetmek istemektedir. Mandy konusu ile gerilim ve aksiyon türlerini içerisinde barındırır. Mandy Türkçe dublaj izle seçeneği ile de sizler için sitemize yüklenmiştir.Orijinal Filmler İçin Bizi Takip EdinizMandy full izle ile 2 saat 1 dakika süren filmimiz Amerika Birleşik Devletleri ve Belçika’ya ait olan bir yapımdır. 2018 yılında gösterime girmiştir. Bilet gişesi 1,4 milyon USD olan film için 6 milyon USD harcama yapılmıştır. Mandy orijinal izle ile bu aşkın intikam hikâyesine siz de şahit olabilirsiniz. IMDb’den almış olduğu puan 6,6 olarak belirtilmiştir. Beyazperde de ise 2,5/5 izleyicilerin değerlendirmesine ait puandır.Hd Kalitede Korku Ve Gerilim Dolu Anlar Sizi BekliyorYönetmeni Panos Cosmatos’tur. Toplam da 4 filme imza atan yönetmenin son filmi Mandy alt yazılı izle ile sizlerle. Kadroda Nicolas Cage (Red), Andea Riseborough (Mandy), ve tarikatın lideri karakteri için de Linus Roache yer almıştır. Birçok filmde yer alan Nicolos Cage bu filmi ile de büyük bir beğeni toplamıştır. Bu oyunculuğu sizlerde görmek için Mandy tek part izle ile Red’in intikam dolu sahnelerinin keyfini kesintisiz sürebilirsiniz. İki tane fragman yayınlanan bu filmde ‘’Sinirleri İnce İnce Doğrayan Bir Gerilim’’ adı altında pembe ve kırmızı tonun baskın bir şekilde kullanıldığı görülmektedir.En iyi Aksiyon filmleri Türkçe dublaj full hd 1080p izle, En iyi Gerilim filmleri Türkçe dublaj full hd 480p izle, En iyi Gizem filmleri Türkçe dublaj full hd 720p izle, En iyi korku filmleri Türkçe dublaj full hd 1080p izle.
 • 2018
 • ABD,Belgium
 • 1080P
 • IMDb 6.3
 • 63
 • 0
Karlar Kraliçesi Ateş ve Buz: The Snow Queen 3
Tüm Bilgiler
Karlar Kraliçesi Ateş ve Buz: The Snow Queen 3 Aile Filmleri, Animasyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
Karlar Kraliçesi Ateş ve Buz: The Snow Queen 3 Filminin konusu: Gerda, Karlar Kraliçesi ve Kralı’nı alt etmesine rağmen aradığı huzuru bulamamıştır. Kuzey Rüzgârı’nın kendisinde ayırdığı anne ve babasını bulmak ve ailesini tekrar bir araya getirmek istemektedir. Şimdi arkadaşları ile bu amaç için Kuzeyin buzullarla kaplı tepelerine yolculuk yapacaklardır. Yolculuk sırasında tarihi Ateş ve Buz Taşı’nı keşfedeceklerdir fakat bu andan itibaren hiçbir şey planladıkları gibi gitmeyecektir. Gerdanın geçmişten güç alması ve daha da cesur olması gerekmektedir.Karlar Kraliçesi Ateş ve Buz: The Snow Queen 3 Full hd izle, Karlar Kraliçesi Ateş ve Buz: The Snow Queen 3 tek part izle, Karlar Kraliçesi Ateş ve Buz: The Snow Queen 3 1080p izle, Karlar Kraliçesi Ateş ve Buz: The Snow Queen 3 Türkçe dublaj izle. Karlar Kraliçesi Ateş ve Buz: The Snow Queen 3 full izle, Karlar Kraliçesi Ateş ve Buz: The Snow Queen 3 full hd izle, Karlar Kraliçesi Ateş ve Buz: The Snow Queen 3 izle, Karlar Kraliçesi Ateş ve Buz: The Snow Queen 3 filmini full hd izle, Karlar Kraliçesi Ateş ve Buz: The Snow Queen 3 1080p bedava izle, Karlar Kraliçesi Ateş ve Buz: The Snow Queen 3 donmadan izle, Karlar Kraliçesi Ateş ve Buz: The Snow Queen 3 online izle, Karlar Kraliçesi Ateş ve Buz: The Snow Queen 3 kasmadan izle, Karlar Kraliçesi Ateş ve Buz: The Snow Queen 3 filmi Türkçe dublaj full hd 1080p ve 720p izle.En iyi Animasyon filmleri Türkçe dublaj full hd 1080p izle, En iyi Aile filmleri Türkçe dublaj full hd 720p izle, En iyi Fantastik filmleri Türkçe dublaj full hd 480p izle.
 • 2016
 • Russia
 • 1080P
 • IMDb 7.5
 • 42
 • 0
İnto The Woods: Sihirli Orman
Tüm Bilgiler
İnto The Woods: Sihirli Orman Fantastik Filmler, Komedi Filmleri 
Türkçe Dublaj
İnto The Woods: Sihirli Orman Filminin konusu: Kırmızı Başlıklı Kız, Sindrella, Rapunzel gibi klasikleşmiş pek çok çocuk masalının farklı kahramanları, aynı filmde hem de aynı ormanda buluşsalardı ne olurdu? Grimm Kardeşlerin yaratmış olduğu klasik karakterleri daha farklı bir tarzda karşımıza çıkaran Sihirli Orman; masalların tonunu yansıtan görsel atmosferi, müzikal türüyle aynı potada eriterek beyazperdeye taşıyor. Bir cadı tarafından lanetlenen bir fırıncı ve eşinin hikayesini, klasik masala bağlayan film, çocuk sahibi olmak isteyen çiftin, Sihirli Ormanın derinliklerinde, cadının kendilerinden talep ettiği malzemeleri temin etme maceralarını anlatıyor. Tabi bu süreçte Fırıncının yolu Grimm masallarındaki baş karakterler ile kesişiyor.İnto The Woods: Sihirli Orman Full hd izle, İnto The Woods: Sihirli Orman tek part izle, İnto The Woods: Sihirli Orman 1080p izle, İnto The Woods: Sihirli Orman Türkçe dublaj izle. İnto The Woods: Sihirli Orman full izle, İnto The Woods: Sihirli Orman full hd izle, İnto The Woods: Sihirli Orman izle, İnto The Woods: Sihirli Orman filmini full hd izle, İnto The Woods: Sihirli Orman 1080p bedava izle, İnto The Woods: Sihirli Orman donmadan izle, İnto The Woods: Sihirli Orman online izle, İnto The Woods: Sihirli Orman kasmadan izle, İnto The Woods: Sihirli Orman filmi Türkçe dublaj full hd 1080p ve 720p izle.
 • 2014
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.7
 • 53
 • 0
Romantik Değilmi: Isnt It Romantic
Tüm Bilgiler
Romantik Değilmi: Isnt It Romantic Fantastik Filmler, Komedi Filmleri 
Türkçe Dublaj
Romantik Değil mi, Isn’t It Romantic orijinal ismiyle piyasaya sürülen bir komedi filmidir. Netflix şirketinin yapımını üstlendiği film, karakterden çok durum komedisi tadı verir. İzleyiciyi kendine bağlayarak su gibi bir 88 dakika geçirmesini sağlayan Romantik Değil Mi filminin konusu ise şöyle: Natalie’nin çocukluğu romantik komedi filmleriyle geçmiştir. Bu filmlerdeki aşklara büyük bir hayranlıkla bakan Natalie, diğer yandan fazla kiloları ve görüntüsü ile alay konusu olmaktadır. Çok uzun bir süre, gerçek hayattaki alay ve aşağılanmalara bu romantik komedi filmlerine hissettiği hayranlık ile tahammül eden Natalie, zaman geçtikçe bu filmlerin koca birer yalan olduğunu anlamaya başlar. Natalie’ye göre artık bu filmlerin saygı duyulacak ya da hayranlık hissedilecek bir yanı yoktor çünkü onlar gerçekçilikten çok uzak, insanlara gereksiz bir umut veren saçmalıklardır. Natalie büyüdükçe kendi görüntüsünden dolayı hissettiği rahatsızlığı ve fazla kilolarının acısını başarılı olarak çıkarmaya karar verir. Bu amaçla mimar olmayı başaran Natalie’nin yeni hedefi New York’un en güzel binasını yapmaktır. Ancak Natalie, şimdilik bu hedeften oldukça uzaktadır. Çünkü iş yerinde üzerine yıkılan evrak taşıma, çay götürme gibi ayak işleri ile meşguldür. İş yerinden her gün sinirle çıkan Natalie, bu da yetmezmiş gibi bir soyguna şahit olur. Bu soygun sırasında kafasına aldığı darbe ile bilincini kaybeder. Uyandığında ise kişiye özel kabusunun içindedir: Bir romantik Komedi filminde! Natali, içine girdiği bu ilginç durumdan nasıl kurtulacaktır? Isn’t It Romantic filmi HD izleme kalitesi ile serüveni siz de yaşayın!1080p Kaliteli Görüntü İle Natalie’nin Heyecanına Ortak Olun!Romantik Değil Mi filmi 1080p izleme özelliğiyle Natalie ile birlikte kendinizi bir romantik komedinin içinde hissedeceksiniz. 6,2 imdb puanlı bu kaliteli yapımı kaçırmayın! Rebel Welson’un yapmacıklıktan uzak oyunculuğu sizde de hayranlık uyandıracak. 2019 ABD yapımı filmi dilerseniz partlara ayırma, donma, kesilme problemleri olmadan Isn’t It Romantic tek part izleme seçeneği ile tek parça izleyebilir, yüzünüzdeki gülümseme hiç silinmeden filmi noktalayabilirsiniz.31 Milyon USD Bütçeli Film, Elinizin Altında!31 milyon USD bütçe ayrılan film, tüm dünyada büyük ses getirmesi ile biliniyor. Todd Straus yönetmenliğinde çekilen filmin Türkiye’deki günlük hasılatı, vizyonda kaldığı süre boyunca 20.493.105 USD ile 44.005.746 USD arasında seyrediyor. Siz de bu muhteşem komediyi Romantik Değil Mi Türkçe dublaj izleme seçeneği ile dublajlı olarak izleyebilir, ya da Isn’t It Romantic filmi alt yazılı izleme seçeneği ile orijinal dilinde izleyebilirsiniz. Bu muhteşem macerayı sakın kaçırmayın!Romantik Değil Mi- Isn’t It RomanticRomantik Değil mi, New Yorklu mimar Natalie’nin bir anda değişen hayatını konu alır. Isnt It Romantic orijinal izleme seçeneği ile sunulan Romantik Değil Mi filminin konusu ise şöyle: Natalie, çocukken romantik komedi filmlerini çok...
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.4
 • 39
 • 0
Bir Noel Şarkısı: A Christmas Carol
Tüm Bilgiler
Bir Noel Şarkısı: A Christmas Carol Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Bir Noel Şarkısı filminin konusu; Scrooge’un dönüşüm hikayesidir. Başrollerinde; Nell rolü ile Bonnie Wright, Bob Cratchchett rolü ile Sarina Taylor ve Scrooge rolü ile Stuart Brennan yer almaktadır. Scrooge Noel tatilinde çevresindekilere oldukça zalimce davranmaya başlar. Neşeli gördüğü insanlara bağırıp çağırır. Mutsuzluk, huzursuzluk ve kötülük tohumlarını bütün çevresine ekmeye çalışır. Fakat beklenmedik bir şey olur. Joseph Marley’nin hayaleti Scrooge’u ziyarete gelir. Geliş nedeni bir uyarı yapmaktır. Joseph Marley, Scrooge’un eski iş ortağıdır. Aynı zamanda da yaşarken tıpkı Scrooge’un şu an davrandığı gibi vurdumduymaz davranan biridir. Fakat öldükten sonra bunların bedelini ödemeye başlamıştır. Scrooge da kendisi gibi davrandığı için sonrasında aynı muameleyle karşılaşmaması için onu uyarmaya gelir. Kendisini üç farklı zamanın noelinin hayaletinin ziyaret edeceğini söyler. Bunlar; geçmiş, bugün ve gelecektir. Scrooge’u gelecek noelin hayaleti ziyaret ettiğinde yaşlılığıyla yüzleşir. Gördüklerinden memnun kalmaz. Bu yüzden kötülüklerle dolu yıllarını telafi yoluna gider. A Christmas Carol’ı tek part izleyebilirsiniz.Bir Kitaptan Uyarlanan Filme Hazır Olun!Bir Noel Şarkısı HD izleme seçeneğiyle 1 Aralık 2018 tarihinde vizyona girmiştir. ABD yapımıdır. Yönetmen koltuğunda, David Izatt oturmaktadır. Senaryosunu ise Stuart Brennan kaleme almıştır. Aynı film daha önce 20 Kasım 2009 tarihinde çekilmiştir. Bu çekimde filmin yönetmenliğini, senarisliğini ve yapımcılığını Robert Zemeckis üstlenmiştir. Uyarlama bir filmdir. Charles Dickens’ın Bir Noel Şarkısı isimli hikayesinden uyarlanmıştır. A Christmas Carol’ı 720p-1080p görüntü kalitesiyle izlemek için 1 saat 11 dakikanızı ayırmanız yeterli.Fantastik Bir Film Sizleri Bekliyor!Bir Noel Şarkısı’nı orijinal izleyenlerin de tanık olacağı üzere gizem, dram ve fantastik filmdir. Filmde gerçek olmayan varlıklar, hayaletler sık sık görülür.Farklı zamanlara şahit olabilme durumu yaşanır. Ayrıca Scrooge’un geleceğiyle yüzleşip, kendine yeni bir yol çizme sürecinde dram izlerine rastlanır. A Christmas Carol filmini Türkçe alt yazılı izleyebilirsiniz. Ayrıca alt yazı takip etmek istemeyenler Bir Noel Şarkısı filmini Türkçe dublajlı da izleyebilirler. A Christmas Carol filmini full izlemek için vakit kaybetmeyin.Bir Noel Şarkısı: A Christmas Carol Full hd izle, Bir Noel Şarkısı: A Christmas Carol tek part izle, Bir Noel Şarkısı: A Christmas Carol 1080p izle, Bir Noel Şarkısı: A Christmas Carol Türkçe dublaj izle. Bir Noel Şarkısı: A Christmas Carol full izle, Bir Noel Şarkısı: A Christmas Carol full hd izle, Bir Noel Şarkısı: A Christmas Carol izle, Bir Noel Şarkısı: A Christmas Carol filmini full hd izle, Bir Noel Şarkısı: A Christmas Carol 1080p bedava izle, Bir Noel Şarkısı: A Christmas Carol donmadan izle, Bir Noel Şarkısı: A Christmas Carol online izle, Bir Noel Şarkısı: A Christmas Carol kasmadan izle, Bir Noel Şarkısı: A Christmas Carol filmi...
 • 2018
 • 1080P
 • IMDb 5.0
 • 27
 • 0
Karlar Kraliçesi 2: The Snow Queen 2
Tüm Bilgiler
Karlar Kraliçesi 2: The Snow Queen 2 Aile Filmleri, Animasyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
Karlar Kraliçesi 2: The Snow Queen 2 Filminin konusu: 2013´de gösterime giren Rus yapımı Karlar Kraliçesi çizgi filminin başarısı üzerine yapılan bu macerada, Orm arkadaşlık, mutluluk ve gerçek aşkın bütün kötülükleri yenebildiğini öğrenecektir.Karlar Kraliçesi yenik düşmüş, gücünü yitirmiştir. Kraliçeyi yenen troller özgürlüğün tadını çıkarmaktadır. Fakat yeni bir düşmanları vardır. Dünyayı sonsuza dek buza dönüşmekten kurtarmak için yeni bir kahraman beklenmektedir. Troll Orm beklenen o kahraman olmayı başarabilecek midir?Karlar Kraliçesi 2: The Snow Queen 2 Full hd izle, Karlar Kraliçesi 2: The Snow Queen 2 tek part izle, Karlar Kraliçesi 2: The Snow Queen 2 1080p izle, Karlar Kraliçesi 2: The Snow Queen 2 Türkçe dublaj izle. Karlar Kraliçesi 2: The Snow Queen 2 full izle, Karlar Kraliçesi 2: The Snow Queen 2 full hd izle, Karlar Kraliçesi 2: The Snow Queen 2 izle, Karlar Kraliçesi 2: The Snow Queen 2 filmini full hd izle, Karlar Kraliçesi 2: The Snow Queen 2 1080p bedava izle, Karlar Kraliçesi 2: The Snow Queen 2 donmadan izle, Karlar Kraliçesi 2: The Snow Queen 2 online izle, Karlar Kraliçesi 2: The Snow Queen 2 kasmadan izle, Karlar Kraliçesi 2: The Snow Queen 2 filmi Türkçe dublajlı izle.
 • 2014
 • Russia
 • 1080P
 • IMDb 6.1
 • 73
 • 0

Fantastik bilim kurgu filmleri 1080p kalite izle. Fantastik ve macera dolu en iyi film listelerini Film haberlerimizden takip edebilirsiniz. Fantastik kore filmlerini Full HD 1080p ve reklamsız part ile keyifle izleyebilirsiniz. 2018 yılında çıkan Fantastik ve komedi filmlerini Full HD 720p ve 480p kalite izle. Fantastik Çin filmleri 4K ve Bluray izle.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, rapidvideo, video.google, openload vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucu Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FullHDFilmizle7.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Full HD Film izle sitesinden İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler.