Gerilim Filmleri ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Gerilim Filmleri
John Wick 3: Parabellum
Tüm Bilgiler
John Wick 3: Parabellum 1080p Film izle, 2019 Filmleri 
Türkçe Dublaj
John Wick 3 film izle, Amerikan yapımı bir aksiyon filmidir. John Wick ve John Wick: Bölüm 2'nin devam filmidir. İlk ve ikinci filmdeki zincirleme devam eden olayların son bulacağı final film olacaktır. John Wick 3 filminin konusu; firari olan John Wick’in kaçmaya çalışma hikayesidir. Başrollerinde; John Wick rolünde Keanu Reeves, Sofia rolünde Halle Berry ve Winston rolünde Ian McShane oynamaktadır. John Wick 3 izle filminde, John Wick 2 sebepten aranmaktadır. Öyle ki John Wick’in kellesini getiren kişiye açık bir sözleşmeyle 14 milyon dolarlık bir ödül vaat edilir. Sebep olarak John Wick’in temel ve önemli bir kuralı ihlal etmesi gösterilir. Çünkü John Wick açık kontratı sunan, Yüksek Masa üyesi birini Continental Otel’de öldürmüştür. Continental Otel’in yöneticisi Winston; bu olay sonrasında John Wick’e 1 saat içerisinde kaçabilme imkanı tanır. Sonrasında Yüksek Masa üyeliğini iptal edecek, Yüksek Masa üyelerine tanınan hizmetlerden men edilecek ve diğer üyelerle iletişimi sonlanacaktır. John Wick New York City’den kaçma girişiminde bulunur fakat kendisi de bunu başarıp başaramayacağından emin değildir. Çünkü sadece servis endüstrisine güvenebilir fakat güvenmeli mi bilmez. John Wick’in aksiyon dolu macerası; John Wick 3 Parabellum’u reklamsız tek part hiç donmadan yüksek kalite izleyebilirsiniz.John Wick 3 Yüksek Kalite ile Harika Bir Filme Hazır Olun!John Wick 3 full hd izle seçeneğiyle 17 Mayıs 2019 tarihinde vizyona girecektir. Bir devam filmidir. Serinin ilk filminde; John Wick’in nasıl biri olduğu, karakter özellikleri ve intikamı konu alınmıştır. Serinin ikinci filminde ise; John Wick’in kendisine meydan okuyan birine cevabı anlatılmıştır. Serinin üçüncü filmi bir final filmi olacaktır ve devamı gelmeyecektir. Filmin yönetmen koltuğunda, Chad Stahelski oturmaktadır. ABD yapımı bir filmdir. John Wick 3 Parabellum’ı 720p-1080p full hd görüntü kalitesiyle donmadan izleyebilmek için 2 saat 11 dakika ayırmanız yeterli.John Wick 3: Parabellum Aksiyon Dolu Bir Kaçış HikayesiJohn Wick 3 full izle seçeneği ile Parabellum’ı orijinal dil ve türkçe altyazı hd film izleyenlerin de deneyimleyebileceği üzere aksiyon filmidir. Film müzikleri de oldukça başarılıdır. John Wick ile birlikte bu aksiyon dolu filmin içerisinde kaybolabilmek için John Wick 3 Türkçe altyazı izleyebilirsiniz. Ayrıca alt yazı takip etmek istemeyenler için John Wick 3 Türkçe dublaj izleme seçeneği de vardır. Değerlerine sahip çıkan, suikastçı John Wick’in bir önceki filminde kaçış hikayesini merak ediyorsanız ilgili filmi John Wick' ilk bölümü ve John Wick bölüm 2 web sitemizden 1080p türkçe dublaj yüksek kalite donmadan izleyebilirsiniz. John Wick 3 full hd film izle farkıyla yüksek kalite izlemek için vakit kaybetmeyin.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • 442
 • 10
Ayna – Looking Glass
Tüm Bilgiler
Ayna – Looking Glass 2018 Filmleri, En Çok Beğenilenler 
Türkçe Dublaj
Looking Glass filmi 2018 yapımı olan ve Türkçe çevirisi ile Ayna şeklinde beyaz perdede seyircisi ile buluşan, gerilim ve gizem dalında bir filmdir. Looking Glass Türkçe dublaj izle ünlü oyuncuları ile müthiş bir gerilim sunar. Nicolas Cage’in başrolünde olduğu Looking Glass konusu ise Ray, eşi ile yeni bir başlangıç yaparak ilişkini kurtarmak ve dünyanın tüm dertlerinden arınmak isteyen bir eştir. Yeni başlangıçlar yapmak ve yen bir hayata başlamak için bir çölün ortasında eski bir moteli satın almaya karar verir. Ancak Ray; çift taraflı bir ayna sayesinde henüz satın aldığı motelde bir cinayete tanık olur. Bu cinayete tanık olduktan sonra belalar peşini bırakmayacaktır. Looking Glass tek part izle gerilim ve korku temasını bir arada işleyerek, seyircisini bir saniye bile rahat bırakmıyor. Başarılı oyunculukları ile oldukça beğenilmiştir.Looking Glass 1080p ile Gerilimi Doruklara Kadar Hissedeceksiniz!Looking Glass full izle Nicolas Cage ile eşini canlandıran Robin Tunney’in çöldeki eski bir moteli satın aldıktan sonra başından geçenleri korku ögeleri ile işlemektedir. Cinayete tanık olan bu çiftin daha sonrasında kötülük peşini bırakmaya niyetli değildir. Çift, kaçmaya çalışırken, bir yandan da motel ve motele gelen ziyaretçiler ile ilgili dehşet verici tüm sırları da keşfeder. Ayna 720p – 1080 izle filminde çift, peşindeki kötülüklerden kaçmaya çalışırken, birçok sırdan da kaçmak için uğraşacaktır.Looking Glass Tek Part ile Soluksuz Bir Gerilim Filmi Sizinle!Ayna alt yazılı izle sIMDB üzerinden 4,5 puan almıştır. Looking Glass filminin yönetmen koltuğunda ise Tim Hunter oturmaktadır. Jeryy Rapp tarafından kaleme alınmış olan Looking Glass filminin başrollerinde ise; Nicolas Cage, Robin Tunney ve Marc Blucas paylaşmaktadır. Looking Glass orjinal izle ile soluksuz bir gerilime şahit olacaksınız. Garip bir cinayete şahit olan evli çift, kaçmaya ve hayatta kalmaya çalışırken farklı sırları da keşfederek, bu karanlığın içine düşmeye başlar. Çölde bir kaçış filmi olan Looking Glass hd izle biraz klostorofobik ögeleri korku temaları ile birleştirerek, iyi oyunculuklar ile beyaz perdeye taşıyor. Ayna - Looking Glass film izle, Ayna - Looking Glass Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle donmadan yüksek kalite full hd film izle.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 4,9
 • 15
 • 0
Kara Büyü : The Wailing
Tüm Bilgiler
Kara Büyü : The Wailing Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri 
Türkçe Dublaj
Kara Büyü filminin konusu; sıradan bir banka memuru iken lanetlenen ve sonrasında kendisini bu durumdan kurtarmaya çalışan bir kadının hikayesidir. Başrollerinde; Christine rolü ile Alison Lohman, Clay rolü ile Justin Long, Mrs. Ganush rolü ile Lorna Raver, Mr. Jacks rolü ile David Paymer ve Rham Jas rolü ile Dileep Rao yer almaktadır. Christine Brown, banka memuru olarak çalışmaktadır. Christine Brown bir gün yine her zamanki rutin işlerini yapar. Mesainin bitim saatini beklerken diğer taraftan da gelen müşterilerle ilgilenmeye devam eder. Fakat müşterilerden bir tanesi diğerlerinden oldukça farklıdır. Bu müşteri şeytanın elçisi olarak dolaşmaktadır ve iblis ruhlu biridir. İyi niyetli biri değildir ve bu yüzden Christine Brown’u da sebepsiz yere doğaüstü güçlerini kullanarak lanetler. Bu lanet Christine Brown’un hayatını karartır. Artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Ruhu hapsolmuştur ve kendisi ise cehennem çukurunun dibindedir. Christine Brown, bu durumdan sıyrılmak için çıkış yolu aramaya başlar. Fakat şeytani güçler ise Christine Brown’u bambaşka bir yola doğru itmektedir. Christine Brown’un ruhunu kurtarma hikayesini, The Wailing’i tek part izleyebilirsiniz.İddialı Bir Yapım Sizleri Bekliyor!Kara Büyü HD izleme seçeneği ile 16 Ekim 2009 tarihinde vizyona girmiştir. ABD yapımı bir filmdir. Yönetmen koltuğunda, Sam Raimi yer almaktadır. Filmin senaryosunu ise Sam Raimi ve Sam Raimi’nin kardeşi Ivan Raimi kaleme almıştır. Amerika Box Office’te kısa sürede 3. sıraya yükselmiş bir filmdir. 2009 Cannes Film Festivali kapsamında da oldukça iddialı filmlerden biri olmuştur. The Wailing’i 720p-1080p görüntü kalitesi ile izleyebilmek için 11 saat 39 dakikanızı ayırmanız yeterli.Deneyimli Oyuncuların Olduğu Bir Filme Hazır Olun!Kara Büyü’yü orijinal izleyenlerin de fark edebileceği üzere gizem ve gerilim filmidir. Filmde görsel efektler kullanılmıştır. Filmin görüntü yönetmeni daha önce de Sam Raimi ile birlikte çalışmış bir isimdir. Ayrıca oldukça deneyimli oyuncuların yer aldığı bu film olduğu için filmin duygusu izleyiciye daha iyi bir şekilde aktarılmıştır. The Wailing’i Türkçe alt yazılı izleyebilirsiniz. Ayrıca alt yazı takip etmek istemeyenler, Kara Büyü’yü Türkçe alt yazılı da izleyebilirler. The Wailing’i full izlemek için vakit kaybetmeyin.
 • 2016
 • South Korea
 • 1080P
 • IMDb 7.2
 • 29
 • 0
Kod Adı: Londra – London Has Fallen
Tüm Bilgiler
Kod Adı: Londra – London Has Fallen Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri 
Türkçe Dublaj
London Has Fallen, İngiltere başbakanının zamansız ve ani ölümü sonucunda düzenlenecek olan büyük cenaze töreni için, bir polis olarak çalıştığı teşkilattaki başkanı Lynne Jacobs, Benning adlı başarılı polisi görevlendirmiştir. London Has Fallen Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, dünyanın en güçlü başkanı olan başkan Asher’in yakın koruması olarak görevlendirilen Benning’in, başkanı canı pahasına korumak için yapacaklarını, bütün detaylarıyla takip etmeniz mümkündür. Kod Adı: Londra full izleme seçeneğiyle, dünyanın en güçlü başkanlarının bir araya geleceği cenaze töreni için üst düzey tedbirler alınmasına rağmen, bir anda meydana çıkan suikast girişimlerini, kesintisiz şekilde takip etme fırsatına sahipsiniz.London Has Fallen Filmi İle Nefes Kesen Bir Aksiyon Sizleri Bekliyor!London Has Fallen konusu, gelmiş geçmiş en büyük güvenlik tedbirleriyle korumaya alınan bir cenaze töreninde, katılacak üst düzey başkanlara düzenlenen büyük suikast girişimini bastırmak ve dünyanın en kuvvetli başkanını canı pahasına korumak zorunda olan, Polis Bennig’in hikayesini ele almaktadır. Kod Adı: Londra 720p – 1080p izleme seçeneğiyle, alınan yüksek güvenlik önlemlerine rağmen, devlet başkanlarının gelmeye başlamasıyla, birbiri ardınca başlayan bombaları ve bunun yaşattığı askiyon dolu sahneleri, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesiyle takip etmeniz mümkündür.London Has Fallen alt yazılı izleme seçeneğiyle, patlayan bombaların ardından ortaya çıkan özel kuvvetler ekibi ve Londra polisiyle beraber, Benning’in görevinin başlamasına ve başkanı canı pahasına korumak için elinden geleni yapmasına, karakterlerin kendi yorumları ve konuşmalarıyla, tanıklık edeceksiniz. Kod Adı: Londra orijinal izleme imkanı sayesinde, Baskan Asher’in canını korurken, bu saldırın arkasındakileri de etkisiz hale getirmek zorunda olan Benning’in, nefes kesen hikayesine şahitlik etmeye hazır olun!Kod Adı: Londra Filmi Hakkında Merak Ettikleriniz!4 Mart 2016 tarihinde vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda Babak Najafi yer almaktadır. Dram, aksiyon ve suç kategorilerinde yerini alan London Has Fallen tek parça izleme seçeneğiyle, seyircilerine 1 saat 40 dakikalık kesintisiz heyecanın kapılarını açmaktadır. İMDB sıralamasından 5,9 puan alan Kod Adı: Londra HD izleme kalitesiyle, seyircilerinin karşısına çıkıyor. 
 • 2016
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6,8
 • 22
 • 0
Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi – Ghost Rider Spirit of Vengeance
Tüm Bilgiler
Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi – Ghost Rider Spirit of Vengeance Aksiyon Filmleri, En Çok Beğenilenler 
Türkçe Dublaj
Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi, Hayalet Sürücü filminin devamı niteliğinde çekilmiş olan filmdir. Johnny, oldukça ünlü bir motosiklet şovmenidir. Geçmiş yıllarda başına gelen bir olay yüzünden, bütün hayatı kararmıştır. Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, babası ve çocukluk aşkının hayatını korumak adına ruhunu şeytana satan Johnny’nin, mahvolan hayatını düzeltmeye çalışması ve kendisini bu lanete sürükleyen şeytandan intikam almasını, en küçük detayına kadar takip etme fırsatına sahip olacaksınız. Ghost Rider 2 full izleyerek, kendisini düşürdüğü durum sebebiyle şeytandan intikam almaya başlayacak olan Johnny’nin efsanevi yaşamına kesintisiz şekilde ortak olmaya hazır mısınız?Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi İle Ateşli Bir Maceraya Hazır Olun!Ghost Rider 2 konusu, babası ve çocukluk aşkının hayatını korumak adına, ruhunu şeytana satmış olan Johnny’nin uğradığı lanet sebebiyle, şeytandan intikam almasıdır. İlk filmin devamı niteliğinde olan Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi 720p – 1080p izleme kalitesiyle, seyircileriyle buluşmaktadır. Uğramış olduğu lanet sebebiyle, geceleri cehennem ateşine dönüşerek, şeytanın emirlerini yerine getiren Johnny, ancak gündüzleri normal hayatını sürdürmekte ve motosiklet gösterilenini yapabilmektedir. Ghost Rider 2 alt yazılı izleme seçeneğiyle, maruz kaldığı bu durumdan çok sıkılan ve gücünü insanlığın iyiliği için kullanmak isteyen Johnny’nin vermek zorunda olduğu büyük mücadeleye tanıklık etmeye hazır mısınız? Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi orijinal izleyerek, şeytanın emrinde kötülükler yapmak zorunda olan ve çevresine cehennem ateşleri saçan Johnny’nin ateşi, artık şeytandan intikam almak için yanmaktadır.Ghost Rider 2 Hakkında Merak Ettikleriniz17 Şubat 2012’de Türkiye’de gösterime giren filmin yönetmen koltuğunda, Mark Neveldine yer almaktadır. Amerikan yapımı olaan ve Fantezi, Gerilim kategorilerinde yerini alan, Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi tek parça izleme seçeneğiyle, izleyenlerine 1 saat 36 dakikalık kesintisiz maceranın kapılarını açmaktadır. İMDB sıralamasında 4,3 puan alarak, izleyenleriyle buluşan Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi filminin toplam bütçesi 75 milyon dolardır. Ghost Rider 2 HD izleme kalitesiyle, seyircileriyle buluşmaktadır.
 • 2011
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6,5
 • 31
 • 1
Hayalet Sürücü – Ghost Rider
Tüm Bilgiler
Hayalet Sürücü – Ghost Rider Aksiyon Filmleri, En Çok Beğenilenler 
Türkçe Dublaj
Hayalet Sürücü 2007, babasıyla beraber tehlikeli motosiklet gösterilerinde oyunculuk yapan Johnny, bu mesleğini babasıyla beraber sürdürmektedir. Kendisi gibi motosiklet şovları yapan babasının kanser olması sonucunda, onun ölmemesi için şeytanla anlaşma yapan johnny’nin başına gelecek felaketi konu edinen bir filmdir. Ghost Rider 2007 Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, şeytanla anlaşma imzalamanın bedelini yıllar sonra ödeyecek olan Johnny’nin gerilim dolu yaşantısına tanıklık etmeye hazır olun! Hayalet Sürücü 2007 full izleyerek, şeytanın kendisine yaşattığı cehennem azabının intikamını insanlardan alacak olan johnny’in maceralarını kesintisiz takip edeceksiniz.Hayalet Sürücü 2007 İle Gerilim ve Bilim Kurgunun Tadını Çıkarın!Ghost Rider 2007 konusu, kanser hastası olan babasının iyileşmesi için çareler arayan Johnny’nin karşısına çıkan esrarengiz kişiyle anlaşma yapması sonucu babası iyileşen Johnny, bu kişinin şeytan olduğunu fark ettikten sonra geceleri cehennem ateşine dönüşen bir kişi haline gelmiştir. Marvel çizgi romanlarından esinlenerek hazırlanan Hayalet Sürücü 2007 720p – 1080p izleme kalitesiyle, seyircilerine bilim kurgunun en iyi sahnelerini, yüksek çözünürlükte sunmaktadır. Ghost Rider 2007 alt yazılı izleme imkanıyla, babasının yaşaması için şeytana ruhunu satan johnny’nin, şeytan tarafından oyuna getirilerek geceleri cehennem ateşine dönüşmesine tanıklık edeceksiniz. Aradan geçen yıllar sonunda, ünlü bir motosiklet şovmeni olan Johnny, şeytan ile yaptığı anlaşmayı tamamen unutmuştur. Johnny’den ruhunu alarak, karşılığında sözleşme imzalatan şeytanın oğlu, artık dünyaya inmiştir. Şeytanın oyununa gelen Johhny artık lanetlenmiş ve cehennem ateşine dönüşmüştür. Hayalet Sürücü 2007 orijinal izleme seçeneğiyle, seyircileriyle buluşmaktadır.Ghost Rider Filmi Hakkında Merak Ettikleriniz16 Şubat 2007 tarihinde ABD’de vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda, Mark Steven Johnson yer almaktadır. Marvel çizgi filminden esinlenerek hazırlanan, dram ve fantastik kategorilerinde yerini alan, Ghost Rider 2007 tek parça izleme seçeneğiyle, seyircilerine 1 saat 50 dakikalık kesintisiz macera sunmaktadır. Aksiyon dolu filmin başrolünde, ünlü aktör Nicolas Cage yer almaktadır. Yüksek kalitede hazırlanmış filmin bilet gişesi, 228,7 milyon USD’dir.İMDB sıralamasında 5,2 puan alarak, izleyenlerinin beğenisini toplayan Hayalet Sürücü 2007 HD izleme kalitesiyle, seyircileriyle buluşmaktadır.
 • 2007
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7,6
 • 23
 • 0
Kontrat – The Contract
Tüm Bilgiler
Kontrat – The Contract Dram Filmleri, En Çok Beğenilenler 
Türkçe Dublaj
The Contract filminin konusu; Ray’in suikastçı ve ekibini ihbar etmeye çalışırken atlattığı tehlikelerin hikayesidir. Başrollerinde Ray rolü ile John Cusack, Frank rolü ile Morgan Freeman, Chris rolü ile Jamie Anderson, Miles rolü ile Alice Krige, Evans rolü ile Ned Bellamy, Sandra rolü ile Megan Dodds, Davis rolü ile Corey Johnson ve Turner rolü ile Jonathan Hyde yer almaktadır. Ray bir babadır. Hataları olan, bir dönem yanlış yollara sapmış, masum olmayan bir babadır. Üstelik oğlu da bunun farkındadır. Fakat Ray oğlunun gözünde aklanabilmek adına, oğlu için yaptığı hataları telafi etmek ister. Bunun için de kendisine bir telafi yolu bulur. Carden’i adalete teslim etme kararı alır. Carden ise dünyanın en çok aranan suikastçılarından biridir ve deyim yerindeyse tam bir suç makinesidir. Haliyle Ray her ne kadar adaleti savunuyor olsa da, suikastçı ekibi Ray’ın ailesi ve sevdiklerini araştırmıştır. Hatta araştırmakla kalmamış hedefleri haline getirmişlerdir. Artık Ray’in ikinci bir amacı daha oluşmuştur. Ailesini ve sevdiklerini korumak zorundadır. Hem adaleti sağlayıp hem de sevdiklerini korumaya çalışan Ray’in hikayesi Kontrat’ı tek part olarak izleyebilirsiniz.ABD ve Almanya Ortak Yapımı Bir Filme Hazır Olun!The Contract 720p-1080p görüntü kalitesi ile izleme seçeneği ile 5 Nisan 2007 tarihinde vizyona girdi. ABD ve Almanya ortak yapımı bir filmdir. Filmin yönetmen koltuğunda Bruce Beresford yer almaktadır. Filmin müziğinin bestecisi, Normans Corbeil’dir. Film bilet gişesinden toplamda 5.549 milyon USD hasılat elde etmiştir. Kontrat’ın IMDB puanı, 10 üzerinden 5.7’dir. Kontrat’ın yapımcıları; Danny Lerner, Avi Lerner, Randall Emmett, Les Weldon, George Furla ve Andreas Schmid’tir. The Contract’ı HD kalitesiyle izleyebilmek için 1 saat 37 dakikanızı ayırmanız yeterli.Harika Bir Suç Filmine Hazır Olun!Kontrat’ı orijinal izleyenlerin de fark edebileceği üzere dram ve suç filmidir. Filmde aksiyon dolu sahneler oldukça fazladır. The Contract’ı Türkçe alt yazılı izleme seçeneği mevcuttur. Alt yazı takip etmek istemeyenler, Kontrat’ı Türkçe dublajlı da izleyebilirler. The Contract’ı full izlemek için acele edin.
 • 2006
 • Almanya
 • 1080P
 • IMDb 7,3
 • 23
 • 0
Rambo 5: Son Kan – Rambo V : Last Blood
Tüm Bilgiler
Rambo 5: Son Kan – Rambo V : Last Blood 1080p Film izle, 2019 Filmleri 
Multi Dil
Rambo 5: Son Kan - Rambo V : Last Blood; 2018'in Mayıs ayında gelen haberlere göre, filmin pazarlamasıyla ilgili çalışmaların başladığı, Sylvester Stallone'un senaryo üzerinde çalıştığı ve çekimlerin Eylül ayında başlayabileceği belirtiliyor. Rambo 5: Son Kan ne zaman vizyona girecek diye merak edenler için, 20 Eylül 2019 olarak belirlenmiştir. Rambo 5 son kan 1080p izle. Rambo 5 2019 izle, John Rambo, emeklilik yıllarını Arizona'daki bir çiftlikte hayatını sürdürerek geçirmektedir. Rambo 5 Son kan 720p izle, Bir arkadaşının torununun parti için gittiği Meksika'da kaçırıldığını öğrenince onu kurtarmak için Meksika tarafına geçer. Rambo 5 son kan full hd izle, Burada kadın ticareti yapan çok tehlikeli bir kartelle mücadeleye girişir. Rambo filminin serisini sırasıyla full hd izleme ve filmi full hd 1080p indirme seçeneği sunuyoruz. 2008 yapımı John Rambo filminden beri konuşulan proje, 2019 yılı içinde hayata geçiyor. Rambo 5: Son Kan Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle donmadan yüksek kalite full hd film izle.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.2
 • 78
 • 0
Komplo – Backstabbing For Beginners
Tüm Bilgiler
Komplo – Backstabbing For Beginners 1080p Film izle, 2018 Filmleri 
Türkçe Dublaj
Back Stabbing For Beginners 2018, Birleşmiş Milletler temsilcisi olarak görev yapmakta olan Michael adındaki bir gencin, kendisine verilen bir görev sonucu diplomasinin karanlık yüzüyle tanışmasını ele almakta olan, dram kategorisinde bir filimdir. Back Stabbing For Beginners 2018 Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, bir diplomat olup, dünyaya barış ve huzur gelmesini sağlamak için hayaller kuran genç Michael’in gerçeklerle karşı karşıya kalmasını, filmin tüm detayları içerisinde takip etme fırsatına sahipsiniz. Back Stabbing For Beginners 2018 full izleyerek, kendisine verilen yardım kampanyasına para toplama görevinin altındaki usulsüzlükleri fark ettikten sonra, düşüncelerinde büyük ölçüde değişimler oluşan genç Michael’in öyküsüne, kesintisiz şekilde tanıklık etme fırsatına sahipsiniz.Back Stabbing For Beginners 2018 Filmi İle Dram Dolu Bir Hikaye Sizleri Bekliyor!Back Stabbing For Beginners 2018 konusu, Birleşmiş Milletlerde temsilci olarak görev alan Michael adındaki bir gencin, kendisine verilen bir görev sonucunda bürokrasinin karanlık yüzüyle tanışmasını ve hayatında büyük ölçüde değişiklikler oluşmasını ele almaktadır. Back Stabbing For Beginners 2018 720p – 1080p izleme kalitesiyle, ülkeler arasındaki barışı güçlendirmek için, diplomat olma hayali içerisinde olan Michael’in, kendisine verilen yeni görev ile bakış açısının değişmesini, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesiyle takip etme fırsatına sahipsiniz.Back Stabbing For Beginners 2018 alt yazılı izleme seçeneğiyle, Oil for Food adlı program için bağış toplaması istenen Michael’in, programı daha yakından gözlemleme fırsatına sahip olması için Irak’a getirilmesini, film bütünlüğü içerisinde takip edebilirsiniz. Buraya geldikten sonra, programın asıl amacının yardım kampanyası düzenlemek değil, ülkenin petrol rezervleri ile ilgili usulsüzlük yapılmak olduğunu anlayan Michael’in, zorlu bir karar vermek zorunda olmasını Back Stabbing For Beginners 2018 orijinal izleme imkanıyla, yakından takip edebilirsiniz.Back Stabbing For Beginners 2018 Filminin Tüm Detayları7 Eylül 2018 tarihinde vizyona giren Back Stabbing For Beginners 2018 filminin yönetmenliğini, Per Fly yapmıştır. Tarihi ve gerilim kategorilerinde yerini alan Back Stabbing For Beginners tek part izleme imkânıyla, seyircilerine 1 saat 48 dakikalık kesintisiz maceranın kapılarını açmaktadır. IMDb sıralamasından 6,2 puan alan Back Stabbing For Beginners 2018 HD izleme kalitesiyle, seyircilerinin karşısına çıkmaktadır. Komplo - Backstabbing For Beginners film izle, Komplo - Backstabbing For Beginners Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı donmadan, yüksek kalite reklamsız full izle.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5,9
 • 25
 • 0
Başkalarının Hayatı – Das Leben der Anderen
Tüm Bilgiler
Başkalarının Hayatı – Das Leben der Anderen 1080p Film izle, Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
Başkalarının Hayatı - Das Leben der Anderen, GDR adıyla bilinen eski Demokratik Almanya Cumhuriyeti (Doğu Almanya) hükümeti, çöküşünden beş yıl önce iktidarını ancak son derece acımasız bir kontrol ve gözetleme sistemiyle sürdürebilecek noktaya gelmiştir. Stasi adlı gizli polis servisine bağlı binlerce muhbirin yaptığı ihbarlar sonucunda 17 milyon nüfuslu ülkede 200 bin kişi fişlenerek dosyası tutulmuştur. Hükümetin ve Stasi’nin hedefi, “başkalarının hayatları” hakkında her şeyi bilmektir. Başkalarının Hayatı - Das Leben der Anderen film izle, Başkalarının Hayatı - Das Leben der Anderen Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı 1080p donmadan, yüksek kalite reklamsız full izle.
 • 2006
 • Almanya
 • 1080P
 • IMDb 8,3
 • 26
 • 0
Açık Ev – The Open House
Tüm Bilgiler
Açık Ev – The Open House 1080p Film izle, 2018 Filmleri 
Türkçe Dublaj
The Open House, annesiyle birlikte yaşamakta olan Logan’ın, çeşitli olumsuz sebeplerden dolayı hayatında değişiklikler yapmak istemesi ve ilk iş olarak da annesiyle başka bir eve taşınmasının ardından, yeni taşındıkları evde istenmeyen ruhlar tarafından rahatsız edilmelerini ele alan, gerilim ve korku temalı bir filmidir. Açık Ev Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, hayatlarında bazı durumların değişmesi için hareket edip, daha olumsuz bir durum içine düşen anne oğulun korku dolu hikâyesini, tüm detaylarıyla takip etme fırsatına sahipsiniz. Yeni bir şehirde, yeni bir hayat kurma düşünceleri içerisindeyken, taşındıkları evde kendilerini bekleyen kötü varlıklar sebebiyle zorlu anlar geçiren Logan ve annesinin hikayesini ele alan The Open House full izleme imkanıyla, seyircilerinin karşısına çıkıyor!The Open House 2018 Filmi İle Gerilim Dolu Anlar Yaşamaya Hazırlıklı Olun!Açık Ev 2018 konusu, yaşadıkları büyük bir trajedi sebebiyle, Logan ve annesinin yaşamlarında bir değişiklik yapmak istemesinin ardından, akrabalarının boş dağ evine taşınmalarıyla birlikte, bu evde var olan kötü ruhların ürkütücü hareketleriyle karşı karşıya kalmalarını ele almaktadır. The Open House 720p – 1080p izleme kalitesiyle, Logan ve annesi Naomi’nin yeni bir hayata kavuşma hevesiyle yola çıkmalarının ardından, daha trajik ve korkutucu bir durumla karşı karşıya kalmalarını, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesiyle takip etme fırsatına sahipsiniz. Açık Ev 2018 alt yazılı izleme imkanıyla, birbirlerinden başka hiçbir yakını bulunmayan ve bütün güçlerini birbirinden alan anne oğulun, başlarına sarılan korkutucu varlıklarla mücadele etmeye çalışmalarını, karakterlerin kendi konuşmaları ve düşünceleriyle film bütünlüğü içerisinde takip etme şansına sahipsiniz. The Open House orijinal izleme seçeneğiyle, yeni evlerinde karşılaştıkları kötü güçler tarafından kuşatılan anne oğulun hikayesine dâhil olmaya hazır mısınız?Açık Ev 2018 Filminin Tüm Detayları19 Ocak 2018 tarihinde vizyona giren filmin yönetmenliğini, Matt Angel ve Suzanne Coote yapmıştır. Gerilim ve korku kategorilerinde yerini alan The Open House tek part izleme seçeneğiyle, seyircilerine 1 saat 34 dakikalık, gerilim dolu anları armağan etmektedir. Açık Ev IMDb sırlamasında 3,9 puan almıştır. Senaryosunda Matt Angel ve Suzanne Coote’nin imzalarının bulunduğu Açık Ev HD izleme kalitesiyle seyircilerinin karşısına çıkmaktadır.Açık Ev - The Open House film izle, Açık Ev - The Open House türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle donmadan yüksek kalite full hd film izle.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 3,5
 • 36
 • 0
The Night Comes For Us
Tüm Bilgiler
The Night Comes For Us 1080p Film izle, 2018 Filmleri 
Türkçe Dublaj
The Night Comes For Us, Daha önce bir çete için tetikçilik yapan bir adam son işinde genç bir kızı korumakla görevlendirilir. Çete üyelerinin izni olmadan ayrıldığı ve bu görevi aldığı için çok fazla şeyi bildiği için derhal öldürülmesi gerekmektredir. The Night Comes For Us film izle, The Night Comes For Us türkçe dublaj ve türkçe altyazılı 1080p seçenekleriyle donmadan, reklamsız tek part ve yüksek kalite full hd film izle.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6,6
 • 43
 • 0
31
Tüm Bilgiler
31 1080p Film izle, Gerilim Filmleri 
Türkçe Dublaj
31 film izle, Beş karnaval çalışanı kaçırılıp ıssız bir yerde esir olarak tutulmaktadır. Bütün karışıklığın arasında kendilerini ölümcül bir vahşi oyunun ortasında bulurlar.Oyunun amacı 12 saat boyunca şeytani palyaço çetesine karşı hayatta kalmak. Rob Zombie yapımı olan bu film beklenenleri fazlasıyla karşılayacak gibi gözüküyor. 31 (2016) Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle donmadan yüksek kalite full hd film izle.
 • 2016
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 4,8
 • 51
 • 0
İntikam Meleği – Peppermint
Tüm Bilgiler
İntikam Meleği – Peppermint 1080p Film izle, 2019 Filmleri 
Türkçe Dublaj
İntikam Meleği - Peppermint, sevdiklerinin öcünü almaya çalışan bir kadının yaşadıklarını konu ediyor. Genç anne Riley, kocası ve kızının vahşice öldürülmesiyle sonuçlanan bir saldırıda yaralanmış ve komaya girmiştir. Kendisine geldikten sonra adaletin sağlanması için çabalayan Riley, sistemin ailesinin katillerini koruduğunu fark eder. Sistemdeki bu yozlaşma Riley’in örnek bir vatandaştan bir şehir gerillasına dönüşmesine neden olur. Bunca zaman çektiği acıdan güç alan ve hayal kırıklığını kişisel motivasyon kaynağına çeviren Riley, durdurulamaz bir güç haline gelmek için yıllarını zihnini, bedenini ve ruhunu eğiterek geçirir. Riley şimdi kendi adaletini sağlamak için yeraltı dünyasından, polisten ve FBI'dan bir adım önde olmalıdır. İntikam Meleği film izle. İntikam Meleği - Peppermin türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle full hd film izle. İntikam Meleği donmadan full izle.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7,5
 • 66
 • 1
Enstitü – The Institute
Tüm Bilgiler
Enstitü – The Institute En Çok İzlenenler, Gerilim Filmleri 
Türkçe Dublaj
Enstitü - The Institute, 19. yüzyılda, anne ve babasının zamansız ölümünün kederiyle boğuşan genç Isabel Porter, gönüllü olarak Rosewood Enstitüsü'ne girer ve kişilik modifikasyonu, beyin yıkama ve zihin kontrolünde tuhaf ve giderek şiddetlenen sözde bilimsel deneylere maruz kalır. Sadist doktorlar ve acımasız bir gizli toplulukla karşı karşıya kalan Isabel, bir süre sonra yaşananların normal olmadığını anlar Rosewood'un pençelerinden kaçıp intikam almak için plan yapmaya başlar. Ama bu kaçış hiç de kolay olmayacaktır. Maryland'de 1893 yılında geçen film, huzursuz edici gerçek bir hikayeye dayanıyor. Enstitü - The Institute Film izle. Enstitü - The Institute Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle donmadan yüksek kalite full hd film izle.
 • 2017
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5,7
 • 47
 • 0
Katil Avcısı – Hunter Killer
Tüm Bilgiler
Katil Avcısı – Hunter Killer Aksiyon Filmleri, En Çok Beğenilenler 
Türkçe Dublaj
Katil Avcısı - Hunter Killer, Rusya Devlet Başkanı Zakarin (Aleksandr Dyachenko), bir deniz üssü ziyareti esnasında kendi devletinin Savunma Bakanı Dmitri Durov (Mikhail Gorevoy) tarafından esir alınır. Devlet başkanını kurtarma göreviyse daha öncesinde büyük bir saha tecrübesi olmayan bir denizaltı kaptanı olan Joe Glass'a (Gerard Butler) verilir. Katil Avcısı film izle. Glass, Amerikan Deniz Kuvvetleri'nin de yardımıyla Rus karasularına geçip başkanı kurtararak potansiyel bir 3. Dünya Savaşı'nı önlemeye çalışacaktır. Katil Avcısı film izle, Katil Avcısı - Hunter Killer türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle full hd film izle. Katil Avcısı donmadan full izle.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7,5
 • 46
 • 0
I Am Mother
Tüm Bilgiler
I Am Mother Bilim Kurgu Filmleri, En Çok Beğenilenler 
Multi Dil
I Am Mother film izle, Bilim kurgu türündeki bu film, Sundance Film Festivali'nde ilk kez izleyicileriyle buluşmuştu. I Am Mother filminin fragmanında, robotlar tarafından tutsak edilen insanların mücadelelerine tanıklık edeceğiz. 2019 yılının en iyi netfilix filmlerinden olan I Am Mother 2019 filmini full hd izle. I Am Mother filmini izlerken aynı zamanda filmi indir seçeneğinden filmi full hd kalite kota dostu olarak indirebilirsiniz. I Am Mother film izle, I Am Mother türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle full hd film izle. I Am Mother donmadan yüksek kalite full hd izle.
 • 2019
 • Avustralya
 • 1080P
 • IMDb 6.5
 • 138
 • 1
Kötülük Evi – Bad Samaritan
Tüm Bilgiler
Kötülük Evi – Bad Samaritan Gerilim Filmleri, IMDB 7 Üzeri Filmler 
Türkçe Dublaj
Kötülük Evi - Bad Samaritan Filmi konusu; Zengin insanların geldiği bir mekanda vale olarak çalışan Sean Falco artık uşaklık yapmayı bırakıp bu zengin insanların evlerini soymak için yeni bir yöntem geliştirecek ve sırayla evleri soyarak zengin olmak isteyecektir. Kötülük Evi - Bad Samaritan film izle, Kötülük Evi - Bad Samaritan türkçe dublaj ve türkçe altyazı seçenekleriyle full hd film izle. Kötülük Evi full izle.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7,4
 • 112
 • 0
The Pool
Tüm Bilgiler
The Pool Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri 
Türkçe Altyazı
The Pool - Havuz filminde, Günün yoğunluğundan sonra 6 metrelik derin bir havuzu temizlemek için yalnız başına bırakılır. Dayanılmaz bir yorgunluk nedeniyle şişirilebilir bir sal üzerinde uyuya kalır. Tekrar uyandığında, su seviyesi o kadar alçaktı ki havuzdan kendi başına çıkamaz hal alır. Yardım için çığlık atsada ama onu duyan tek şey yakındaki bir timsah çiftliğinden bir yaratık. The Pool film izle, The Pool - Havuz türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle full hd film izle. The Pool - Havuz donmadan, reklamsız tek part yüksek kalite hd full film izle.
 • 2018
 • 1080P
 • IMDb 5.8
 • 76
 • 0
İstila Altında – Captive State
Tüm Bilgiler
İstila Altında – Captive State Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri 
Türkçe Altyazı
İstila Altında - Captive State, Bir Şikago mahallesinde geçen film bölgenin dünya dışı bir güç tarafından işgal edilişini temel alıyor. Film işbirlikçilerin ve muhaliflerin bakış açılarından durumu ele alıyor. Sıradan bir uzaylı istilasını değil, istilanın ardından yaşanan süreci temeline oturtan film, 10 yılın ardından gezegenlerini geri almak için mücadele veren cesur insanları olduğu kadar sırtını uzaylılara yaslayarak bu istiladan memnun olan kesimi de işliyor. 10 yıl önce gerçekleşen istila sonucunda fakirlik ve suç tarihe karışmıştır. Ancak karşılığında ödenen bedeller nelerdir? İstila Altında - Captive State 2019 film izle, İstila Altında - Captive State türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle full hd kalite film izle.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5
 • 58
 • 0
X-Men 3 Son Direniş – X Men The Last Stand
Tüm Bilgiler
X-Men 3 Son Direniş – X Men The Last Stand Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri 
Türkçe Dublaj
X-men 3 : (2006) Son Direniş, X-Men film serisinin 3. ve son filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. Uzun zaman süren beraberlikten sonra, son filmde, X-Man ekibi içerisinde bir dreniş oluşacaktır. Mutantların da sıradan insanlar gibi yaşamalarını sağlayacak bir çalışmanın oluşumu, mutantlar arasında bir kaos ortamı oluşmasına sebep olmuştur. X-Men 3 son Direniş Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, Amerikan hükümeti tarafından oluşturulan tedavinin mutantlara zorla uygulanacağını sezen X-men ekibinin, fazlasıyla öfkelenmesini ve ortaya çıkan büyük sorunları, her detayıyla takip etme şansına sahipsiniz. X-Men 3 Son direniş full izleme seçeneğiyle, mutantların dinmeyen öfkesi ve kendi aralarında giderek büyüyen kızgınlıklarının, insanlığı tedirgin etmesine şahitlik edeceksiniz.X-Men 3 Son Direniş Filmiyle Nefes Kesen Heyecanlara Hazırlıklı Olun!X-Men 3 Son direniş konusu, Amerikan hükümetinin emriyle geliştirilen ve mutantların güçlerini yok ederek, normal insanlara dönüşmelerini sağlayacak olan bir ilacın keşfedilmesinin ardından, bu ilacın zorla mutantlara uygulanacağı haberi alan X-Men ekibinin içerisinde oluşan öfkeleri ve giderek büyüyen bir tehlikeyi ele almaktadır. The Last Stand 720p – 1080p izleme kalitesiyle, tedavinin de ilerisine geçerek, bir silah haline getirilen bu yönteme karşı olan mutantlar ile, ılımlı bakan insanlar arasında çıkacak alevlenmelere şahitlik etmeye hazır olun! Mutantların bu ilaca karşı olmalar daha da ilerleyerek, bir direniş halini almıştır.The Last Stand alt yazılı izleme seçeneğiyle, giderek alevlenen bu direnişin başında olan Magento ile daha da güçlenen mutantların kızgınlığının, insanlığı tedirgin etmeye başlamasını, filmin kendi sesi ve duygularıyla takip edebilirsiniz. Mutantların bu öfkesi, bütün dünyayı tehdit etmektedir. Eğer durdurulamazsa, bir direnişten de öteye geçerek, insanlık ve mutantlar arasında büyük bir savaşa dönüşecektir. Ancak bir mutantın sinirlenmesiyle, bir insanın sinirlenmesi aynı etkide felaket getirmez. X-Men 3 Son Direniş orijinal izleme seçeneğiyle, mutanları durduracak tek kişinin yani Profesör Charles Xavier’in çabalarına şahitlik edeceksiniz.The Last Stand Filmini Daha Yakından Tanıyın!26 Mayıs 2006 yılında yayınlanan filmin yönetmenliğini, Brett Ratner yapmıştır. Birçok alanda ödül alarak, 168 milyon USD bilet gişesi oluşturmuş olan The Last Stand tek parça izleme seçeneğiyle, 1 saat 44 dakikalık, kesintisiz maceranın kapılarını açmaktadır. İMDB sıralamasında 6,7 puan alan X-Man 3 Son Direniş orijinal izleme seçeneğiyle, seyircilerinin karşısına çıkıyor.  
 • 2006
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8,2
 • 62
 • 0
Pasifik’te 119 Gün – Abandoned
Tüm Bilgiler
Pasifik’te 119 Gün – Abandoned Aile Filmleri, Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
Pasifik'te 119 Gün - Abandoned film izle, 1989 senesinde, Rose Noelle izüç gövdeli bir yat teknesiyle (trimaran tipi), dört kişi okyanusa açılır. Hedefleri, Yeni Zelanda'dan Tonga'ya gitmektir. Bir dev dalga tekneyi ters çevirdikten sonra, Büyük Bariyer Adası'na inmeden önce 119 gün boyunca denizde sürüklenirken, hayatta kalma mücadelesi verirler. Pasifik'te 119 Gün film izle, Pasifik'te 119 Gün - Abandoned türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle full hd film izle. Pasifik'te 119 Gün full izle.
 • 2015
 • Yeni
 • 1080P
 • IMDb 7,9
 • 86
 • 0
Galveston
Tüm Bilgiler
Galveston Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
Galveston filminin konusu; Nic Pizzolatto romanı “Galveston” sinema uyarlaması.Aynı anda hem akciğer kanseri olduğunu öğrenen hem de patronu tarafından düzenlenmiş bir suikastten son anda kurtulan kovboyvari karakter Roy Caddy’nin suikastin ardından kurtardığı gizemli bir genç kız ile düşmanlarından kaçmak için çıktıkları yolculuğu ve başlarından geçen çeşitli maceraları işliyor. Galveston film izle, Galveston türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle full hd film izle. Galveston donmadan yüksek kalite hd full film izle.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.1
 • 89
 • 0
Lanetli Gözyaşları – The Curse of La Llorona
Tüm Bilgiler
Lanetli Gözyaşları – The Curse of La Llorona En Çok İzlenenler, Gerilim Filmleri 
Türkçe Altyazı
Lanetli Gözyaşları - The Curse of La Llorona filmi 19 Nisan 2019 Tarihinde Ülkemizde vizyona girmiş Korku, Gizem, Gerilim türünde ABD Yapımı bir filmdir. Michael Chaves tarafından yönetilen ve Mikki Daughtry ve Tobias Iaconis tarafından yazılmış, 2019 Amerikan doğaüstü korku filmidir. Lanetli Gözyaşları filminin konusu; İki çocuğun ortadan kaybolması ile uğraşan bir sosyal hizmet uzmanı, soruşturmaya başladıktan sonra kendi ailesi için endişeleniyor. Lanetli Gözyaşları - The Curse of La Llorona Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle full hd film izle. Lanetli Gözyaşları donmadan ve reklamsız tek part hd full film izle.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.6
 • 97
 • 0
Görevimiz Tehlike 2 – Mission Impossible 2
Tüm Bilgiler
Görevimiz Tehlike 2 – Mission Impossible 2 Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri 
Türkçe Dublaj
Görevimiz Tehlike 2 izle; Korkusuz IMF ajanı Ethan Hunt, bu sefer, başka bir IMF ajanının çaldığı çok tehlikeli bir virüsü ele geçirmek üzere Nyah isimli hırsız kız ve eski ortağı bilgisayar uzmanı Luther la büyük bir maceraya sürüklenirler. Görevimiz Tehlike serisini indir. Görevimiz Tehlike 2 filmini izle.
 • 2000
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7,8
 • 50
 • 0

Gerilim ve korku dolu Filmleri Full HD 1080p izle. 2018 yılında vizyona giren En korkunç ve gerilimi yüksek Filmleri reklamsız VIP part ve FAST part seçeneklerimiz ile 1080p Full UHD kalite izleyebilirsiniz. 2019 yılında çıkan Gerilim, gizem ve Korku dolu filmlerimizi keyifle izleyebilirsiniz.

Full HD Film izle - Film izle - 2019 Filmleri - Türkçe Dublaj Film izle - Türkçe Altyazılı Film izle