Macera Filmleri ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Macera Filmleri
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit
Tüm Bilgiler
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit- Independence Day: Resurgence konusu, ilk filminde olduğu gibi dünyayının istila edilmesi etrafında dönüyor. Uzaylıların dünyayı işgal etmeye geldiği ilk filmin devam filmi olarak karşımıza çıkan Kurtuluş Günü 2 yine dünyayı istila etmeye karar veren uzaylıların gelişini anlatıyor. Dünya bir kez daha yok olma tehlikesi ile karşı karşıya iken yeni kahramanlar dünyayı tekrar kurtarmak için ellerinden geleni yapıyor. Aradan geçen yirmi yılın da etkisiyle tüm dünya da devletler çok daha gelişmiş savunma sistemleri kullanmaya başlamışlardır. Ancak bu sefer uzaylılarda çok güçlü bir şekilde tekrardan geliyorlardır. Dünyanın kaderi bir grup insanın savaşına bağlıdır. Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit orijinal izle seçeneği ile filmi sitemizden izleme keyfini yaşayın.Fantastik Filmleri HD Kalitede İzleme Fırsatı Sitemizde Sizleri Bekliyor2016 ABD yapımı fantastik, bilim kurgu filmi 2 saat 9 dakika uzunluğunda. Filmi sitemizden Independence Day: Resurgence HD izle seçeneğinden yararlanarak yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz. Film 1996 Oscar Ödüllü Kurtuluş Günü filminin devamıdır. İlk filmde olduğu gibi bu filmde de yönetmen koltuğunda Roland Emmerich oturuyor. Sinemalar.com’da 6,9, Beyazperde’de 3 ve IMDb’de 5,2 puan alan film Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit Türkçe dublaj izle ile sitemizden Türkçe dublajlı şekilde izlenebilir durumdadır. ABD’de 20 Haziran 2016 tarihinde vizyona giren film için harcanan bütçe 165 milyon USD olarak açıklanırken filmin bilet gişesi 389,7 milyon USD’dir. Filmi kesintisiz bir şekilde izlemek isterseniz Independence Day: Resurgence tek part izle seçeneği ile keyifli bir şekilde filmi sitemizden izleyebilirsiniz.Son Çıkan Filmler İlk Olarak Burada İzlemeye Hazır OlunIndependence Day: Resurgence full izle seçeneği ile sitemizden izleyebileceğiniz filmin oyuncu kadrosunda Liam Hemsworth, Jeff Goldblum, Jessie T. Usher gibi isimler yer alıyor. Filmi ayrıca sitemizden Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit alt yazılı izle ile Türkçe alt yazılı olarak da izleyebilirsiniz. Film çekimleri Albuquerque ve New Mexico’da gerçekleşen film iki ödüle aday gösterilmiş ancak herhangi bir ödül alamamıştır. Filmi sitemizden Independence Day: Resurgence 720p-1080 izle seçeneğinden yararlanarak da izlemeniz mümkün.
 • 2016
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.1
 • 21
 • 0
Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit
Tüm Bilgiler
Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Multi Dil
Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit Film izle, Siyah Giyen Adamlar serisinin dördüncü filmi olan ve Haziran ayı içerisinde beyaz perdede yerini almayı bekleyen Siyah Giyen Adamlar 4 filmini internet üzerinden izlemek isteyenler için film sitesi sinema gösteriminden sonra bünyesine filmi dahil etmektedir. Siyah Giyen Adamlar 4 izle seçeneği üzerinden filmi kaliteli bir şekilde izleyebilmek mümkün olur. Film, Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit izle olarak da site içerisindeki yerini alacaktır. Men in Black: International - Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit Türkçe dublaj izle seçeneği üzerinden filmi dublajlı olarak izleyebilmeniz mümkün olur.Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit KonusuDünyayı kötülüklerden kurtarmak için kurulmuş olan ekip, bu kez aralarındaki en büyük tehdit olan köstebeği ortaya çıkarmak için bir araya gelirler. Dünyanın büyük bir ilgi ile izlediği Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit film izle seçeneği, sinema gösteriminden kısa bir süre sonra film sitesine eklenerek ziyaretçilerin hizmetine sunulacaktır. Filmi site içerisinde dublaj seçeneği ile izleyebilmenin yanı sıra, Men in Black: International - Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit Türkçe altyazı izle alternatifi üzerinden de izleyebilmek mümkün olur. Siyah Giyen Adamlar 4 full izle butonu ile tek part olarak izlenebilir.Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit HD İzleSinemada yayınlandıktan sonra filmleri en kısa sürede kendi bünyesine dahil eden film sitesi, Siyah Giyen Adamlar Global izle butonu üzerinden de ziyaretçilerine film izlemenin keyfini yaşatacaktır. 14 Haziran tarihinde vizyona girecek olan Siyah Giyen Adamlar 4 1080p film izle seçeneği ile sitede yerini almaya hazırlanıyor. Filmi indirmek isteyenler için Men in Black: International - Siyah Giyen Adamlar 4 indir butonu üzerinden de ziyaretçilerin yararlanabilmeleri mümkün olur. Siyah Giyen Adamlar seri indir seçeneği ile serinin tüm filmleri indirilebilir.Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit Full İzleSerinin dördüncü filmi olan Siyah Giyen Adamlar 4 Türkçe dublaj izle seçeneği ile film sitesinde yerini alırken filmi istenilen kalitede izleyebilmek mümkün olur. Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit filmi indir butonu sitede yer alan bir başka seçenek olarak bilgisayara ya da cep telefonuna indirilebilir. Filmi parçalı ya da tek part olarak izleyebilmek için Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit full hd film izle seçeneği tercih edilebilir. Türkçe altyazı ya da Türkçe dublaj seçenekleri site içerisinde yer alırken Siyah Giyen Adamlar 4 Türkçe izle butonu üzerinden istenilen alternatif ile film izlenebilir. Siyah Giyen Adamlar 4 film indir işlemi ise İnternet hızınıza göre kısa sürede tamamlanır.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 9.4
 • 160
 • 1
Koko – Coco
Tüm Bilgiler
Koko – Coco 2017 Filmleri, Aile Filmleri 
Türkçe Dublaj
Koko, tesadüfen ölüler diyarına giden, 12 yaşındaki küçük bir çocuğun maceralarını ele alan, ödüllü animasyon filmidir. Coco 2017 Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, en sevdiği ünlü olan, Meksikalı şarkıcı Ernesto de la Cruz’un ölmesiyle, onunla hayatı boyunca tanışamayacak olan, 12 yaşındaki Miguel’in yaşayacağı büyük üzüntüyü ve başından geçecek maceraları, daha yakından görme imkanına sahipsiniz. Koko 2017 full izleyerek, kendisini aniden ölüler diyarında bulacak olan minik Miguel’in yaşayacağı şaşkınlığı başından geçecek enteresan olayları, kesintisiz şekilde takip etmeniz mümkündür.Coco 2017 Animasyon Filmiyle Nefes Kesen Bir Macera Sizleri Bekliyor!Koko 2017 konusu, en sevdiği ünlü olan Meksikalı şarkıcı Ernesto de la Cruz’un, kendisiyle henüz tanışmadan hayatını kaybetmesi üzerine büyük üzüntü içerisine giren minik Miguel’in, tesadüfen ölüler diyarına gitmesini ve burada çok farklı olaylar yaşamasını ele almaktadır. Coco 2017 720p – 1080p izleme kalitesiyle, müthiş şekilde betimlenmiş görsel öğeleri, yüksek çözünürlükteki görüntü kalitesiyle gözlemlemeniz mümkündür. En sevdiği şarkıcı Ernesto’nun yasını tuttuğu sırada, tesadüfen onun gitarına ulan minik Miguel, bu gitarı çalmak için eline alır. İlk notayı çaldığı anda, etrafında bazı değişimlerin olduğunu fark eder.Koko 2017 alt yazılı izleyerek, gitarı çaldıktan hemen sonra, sevimli köpeğiyle birlikte, bambaşka bir yere giden Miguel’in, gördüğü eşsiz manzara karşısında şaşkına dönmesine tanıklık edebilirsiniz. Çevresinde neler olup bittiğini anlamak için insanlara yaklaştığında, bu insanların birer iskelet olduğunu fark eden Miguel büyük bir korkuya kapılır, ancak sonrasında olayın gerçekliği meydana çıkar. Miguel, yanlışlıkla ölüler diyarına gelmiştir. Coco 2017 orijinal izleyerek, ölüler diyarından çıkmanın bir yolunu ararken, düzenbaz Hector ile karşılaşan Miguel’in, onunla beraber arayışlara devam etmesi sırasında kendi ailesinin tarihi hakkındaki şaşırtıcı gerçekleri öğrenmesine şahitlik edebilirsiniz.Koko 2017 Animasyon Filmini Daha Yakından Tanımaya Ne Dersiniz?27 Ekim 2017 tarihinde vizyona giren eğlenceli filmin yönetmenliğini, Lee Unkrich ve Adrian Molina ikilisi yapmıştır. Animasyon ve fantastik kategorilerinde yer alarak, izleyici tarafından büyük beğeni toplayan Coco 2017 tek parça izleme seçeneğiyle, 1 saat 45 dakikalık kesintisiz maceranın kapılarını açmaktadır. İMDB sıralamasında 8,4 puan alarak, oldukça büyük bir başarı elde eden Koko HD izleme seçeneğiyle, izleyenleriyle buluşmaktadır.
 • 2017
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8,7
 • 18
 • 0
Deep Dipdip: Bir Okyanus Macerası
Tüm Bilgiler
Deep Dipdip: Bir Okyanus Macerası 2017 Filmleri, Aile Filmleri 
Türkçe Dublaj
Deep filminin konusu; Dipdip ve arkadaşlarının yeni bir ev bulmaya çalışırken yaşadıklarının hikayesidir. Başrollerinde Deep rolü ile Justin Felbinger, Alice rolü ile Lindsey Alena, Norma rolü ile Anna Vocino, Kraken rolü ile Dwight Schultz, Rico rolü ile Joe Hernandez, Darcy rolü ile William Salyers, Ralph rolü ile Bob Bergen ve Luigi rolü ile Jess Harnell yer almaktadır. Yaratıklardan oluşan bir koloni okyanusun en derin yerlerinde gittikçe büyümektedir. Bu insanlığın bile dünyayı terk ettiği bir zaman diliminde olmaktadır. Dipdip bir ahtapot, Evo türünün son fener balığı ve Alice nevrotik bir derin su karidesidir. Günün birinde bir kaza sonucu Dipdip, Alice ve Evo’nun evleri yıkılır. Artık evsiz kalmışlardır ve Kraken onların koruyucusudur. Bu yüzden Kraken onları yeni bir ev bulabilecekleri bir yere götürmeye karar verir. Macerayı seven kafadarlar ev arayışı için yolculuğa başlarlar. Bu yolculuk esnasında aralarına müren balığı olan Maura da katılır. New York, Titanik, Kuzey Kutbu ve daha birçok yeri gezerler. Dipdip ve arkadaşlarının bu zorlu yolculuğunun hikayesini, Dipdip: Bir Okyanus Macerası’nı tek part olarak izleyebilirsiniz.Film Ödüllerinde Kendinden Bahsettiren Bir Filme Hazır Olun!Deep 720p-1080p görüntü kalitesi ile izleme seçeneği ile 9 Haziran 2017 tarihinde vizyona girdi. Estonya yapımı bir filmdir. Filmin yönetmen koltuğunda Julio Soto Gurpide yer almaktadır. Bu filmi bu hale getirebilmek için ihtiyacı olan ilhamı Julio derin deniz dalışları yaparak bu dalışlardan elde ettiği deneyimlerden almıştır. Filmin müziğinin bestecisi; Fernando Velazquez’dir. Filmin Goya En İyi Animasyon Film Ödülü, Platino Award for Best Animated Film ve Gaudi Award for Best Animates Feature Film dalında adaylıkları vardır. Dipdip: Bir Okyanus Macerası’nın IMDB puanı, 10 üzerinden 4.1’dir. Deep’i HD kalitesiyle izleyebilmek için 1 saat 32 dakikanızı ayırmanız yeterli.Harika Bir Animasyon Filmi Sizleri Bekliyor!Dipdip: Bir Okyanus Macerası’nı orijinal izleyenlerin de fark edebileceği üzere macera ve komedi filmidir. Dipdip: Bir Okyanus Macerası’nın fragmanından da anlaşılabileceği üzere animasyon filmidir. Deep’i Türkçe alt yazılı izleme seçeneği mevcuttur. Alt yazı takip etmek istemeyenler, Dipdip: Bir Okyanus Macerası’nı Türkçe dublajlı da izleyebilirler. Deep’i full izlemek için acele edin.
 • 2017
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5,9
 • 16
 • 0
Rambo 5: Son Kan – Rambo V : Last Blood
Tüm Bilgiler
Rambo 5: Son Kan – Rambo V : Last Blood 1080p Film izle, 2019 Filmleri 
Multi Dil
Rambo 5: Son Kan - Rambo V : Last Blood; 2018'in Mayıs ayında gelen haberlere göre, filmin pazarlamasıyla ilgili çalışmaların başladığı, Sylvester Stallone'un senaryo üzerinde çalıştığı ve çekimlerin Eylül ayında başlayabileceği belirtiliyor. Rambo 5: Son Kan ne zaman vizyona girecek diye merak edenler için, 20 Eylül 2019 olarak belirlenmiştir. Rambo 5 son kan 1080p izle. Rambo 5 2019 izle, John Rambo, emeklilik yıllarını Arizona'daki bir çiftlikte hayatını sürdürerek geçirmektedir. Rambo 5 Son kan 720p izle, Bir arkadaşının torununun parti için gittiği Meksika'da kaçırıldığını öğrenince onu kurtarmak için Meksika tarafına geçer. Rambo 5 son kan full hd izle, Burada kadın ticareti yapan çok tehlikeli bir kartelle mücadeleye girişir. Rambo filminin serisini sırasıyla full hd izleme ve filmi full hd 1080p indirme seçeneği sunuyoruz. 2008 yapımı John Rambo filminden beri konuşulan proje, 2019 yılı içinde hayata geçiyor. Rambo 5: Son Kan Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle donmadan yüksek kalite full hd film izle.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.2
 • 78
 • 0
The Night Comes For Us
Tüm Bilgiler
The Night Comes For Us 1080p Film izle, 2018 Filmleri 
Türkçe Dublaj
The Night Comes For Us, Daha önce bir çete için tetikçilik yapan bir adam son işinde genç bir kızı korumakla görevlendirilir. Çete üyelerinin izni olmadan ayrıldığı ve bu görevi aldığı için çok fazla şeyi bildiği için derhal öldürülmesi gerekmektredir. The Night Comes For Us film izle, The Night Comes For Us türkçe dublaj ve türkçe altyazılı 1080p seçenekleriyle donmadan, reklamsız tek part ve yüksek kalite full hd film izle.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6,6
 • 43
 • 0
Rock My Heart
Tüm Bilgiler
Rock My Heart 1080p Film izle, 2017 Filmleri 
Türkçe Dublaj
Rock My Heart, 17 yaşındaki Jana, doğuştan bir kalp kusuru geçiriyor. Kadere meydan okumak için Jana her zorluğa bakar, her vahşi ve tehlikeli maceraya atılır. Ebeveynleri bundan hoşlanmaz ve kızlarından sürekli olarak korkuyorlar. Rock My Heart film ilze, Rock My Heart türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle full hd film izle. Rock My Heart donmadan yüksek kalite full izle.
 • 2017
 • Germany
 • 1080P
 • IMDb 8.5
 • 37
 • 0
Angela’nin Noel’i – Angela’s Christmas
Tüm Bilgiler
Angela’nin Noel’i – Angela’s Christmas 1080p Film izle, 2017 Filmleri 
Türkçe Dublaj
Angela’s Christmas filminin konusu; Angela’nın noel için düşünüp uygulamaya geçireceği planı için çıktığı yolculuğun hikayesidir. Başrollerinde Angela rolü ile Lucy O’Connell, Narrator rolü ile Malachy McCourt, Mother rolü ile Ruth Negga, Tom rolü ile Vivian Drew, Aggie rolü ile Anya O’Conor, Pat rolü ile Brendan Mullins ve Mrs. Blake/Midwife rolü ile Janet Moran yer almaktadır. 1910 yıllarında İrlanda’da geçmektedir. Filmin geçtiği dönem Noel dönemidir. Angela küçük ve sevimli bir kız çocuğudur. Noel arifesinde ailesi ile birlikte kiliseye gitmiştir. Fakat kilisedeyken Angela’nın aklına farklı bir fikir gelir. Bu fikri hayata geçirebilmek için harekete geçer. Angela aslında her çocuk gibi yaramazlık peşindedir. Angela’nın herkesin içini ısıtacak noel hikayesini, Angela’nın Noel’ini tek part olarak izleyebilirsiniz.Bol Ödüllü Bir Filme Hazır Olun!Angela’s Christmas 720p-1080p görüntü kalitesi ile izleme seçeneği ile 30 Ekim 2018 tarihinde vizyona girdi. ABD yapımı bir filmdir. Filmin yönetmen koltuğunda Damien O’Connor yer almaktadır. Filmin senaryosu; Will Collins ve Damien O’Connor’ın kaleminden çıkmıştır. 2019 yılında Daytime Emmy Bir Animasyon Programında En İyi Performans Ödülü, 2019 yılında Daytime Emmy En İyi Animasyon Senaryosu Ödülü, 2019 yılında Daytime Emmy Animasyon Ses Miksajı Dalında Üstün Başarı Ödülü almıştır. Angela’s Christmas’ın IMDB puanı, 10 üzerinden 8.6’dır. Angela’nın Noel’ini HD kalitesiyle izleyebilmek için sadece 30 dakikanızı ayırmanız yeterli.İçinizi Isıtacak Bir Animasyon Filmi Sizleri Bekliyor!Angela’s Christmas’ı orijinal izleyenlerin de fark edebileceği üzere herkesin izleyebileceği bir çocuk filmidir. Fakat çocuk filmi olması, büyüklerin izleyemeyeceği anlamına gelmez. Her yaş grubuna hitap eden bir filmdir. Angela’nın Noeli, Netfllix’te de vardır. Netflix filmi kategorisinde, genel izleyiciye hitap eden filmler arasındadır. Kitaptan uyarlanan bir filmdir. Aynı zamanda animasyon filmidir. Görsel efektlerin kullanıldığı ve seslendirmelerin profesyonelce yapıldığı bir filmdir. Angela’nın Noel’ini Türkçe alt yazılı izleme seçeneği mevcuttur. Alt yazı takip etmek istemeyenler, Angela’s Christmas’ı Türkçe dublajlı da izleyebilirler. Angela’nın Noel’ini full izlemek için acele edin.
 • 2017
 • Canada,Ireland
 • 1080P
 • IMDb 6.4
 • 28
 • 0
Pokémon Dedektif Pikachu
Tüm Bilgiler
Pokémon Dedektif Pikachu 1080p Film izle, 2019 Filmleri 
Türkçe Dublaj
Pokémon Dedektif Pikachu 2019 film izle, Hikâye, modern bir metropol kenti olan Ryme City’de, dedektif Harry Goodman’ın gizemli bir şekilde ortadan kaybolması ile başlar. Goodman’ın 21 yaşındaki oğlu Tim, babasının bu gizemli yok oluşunu araştırmaya karar verir. Araştırmaları onu Harry’nin eski Pokémon partneri, komik, bir o kadar da çatlak Pikachu’ya götürür. Birbirleriyle kimseyle olmadığı kadar mükemmel bir iletişim kurabilen Tim ve Pikachu, bu karmaşık gizemi çözebilmek için heyecan verici bir maceraya atılırlar. Pokémon Dedektif Pikachu film izle, Pokémon Dedektif Pikachu türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle donmadan yüksek kalite full hd film izle.
 • 2019
 • ABD,Japan
 • 1080P
 • IMDb 7
 • 85
 • 1
X-Men: Kıyamet – X-Men: Apocalypse
Tüm Bilgiler
X-Men: Kıyamet – X-Men: Apocalypse Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
X-Men: Kıyamet filminin konusu; insanlığı yok etmeye çalışan Apocalypse'e karşı bunu önlemeye çalışan X-Men takımının hikayesidir. Başrollerinde; Charles Xavier/Professor X rolü ile James McAvoy, Erik Lehnsherr/Magneto rolü ile Michael Fassbender, Raven/Mystique rolü ile Jennifer Lawrence, Hank McCoy/Beast rolü ile Nicholas Hoult ve En Sabah Nur/Apocalypse rolü ile Oscar Isaac yer almaktadır. Apocalypse, Marvel evreninin ilk ve en güçlü mutantıdır. Bu yüzden kendisine tanrı gözüyle bakılır. Apocalypse ölümsüz ve yenilmezdir. Bu özelliğini birçok mutantın özelliklerini bünyesinde toplaması sayesinde almıştır. Binlerce yıl uyumuştur ve uyandığında gördüğü dünyanın halinden memnun kalmamıştır. Bu yüzden gezegendeki insanları yok etmek ve kendi krallığını kurabilmek amacıyla Apocalypse bir takım kurar. Güçlü mutantlardan oluşan bir takımdır bu. Magneto da bu takımın bir üyesidir. Apocalypse ve takımına karşı dengeyi koruyabilmek adına harekete geçilmesi gerekir. Professor X ve Raven, bir X-Men takımı kurarak karşı atağa geçer. Amaçları Apocalypse'in insanları yok etmesini önlemektir. Apocalypse'in saltanat kurmasını engellemeye çalışan X-Men grubunun hikayesini, X-Men: Apocalypse'i tek part izleyebilirsiniz.Yüksek Görüntü Kaliteli, Harika Bir Marvel Karakterli Film Sizleri Bekliyor!X-Men: Kıyamet HD izleme seçeneği ile 20 Mayıs 2016 tarihinde vizyona girmiştir. ABD yapımı bir filmdir. Yönetmen koltuğunda, Bryan Singer yer almaktadır. Marvel çizgi romanlarındaki karakterlerden alıntı ve uyarlama bir filmdir. Ayrıca devam filmi olma niteliği taşır. X-Men: Apocalypse'i 720p-1080p görüntü kalitesiyle izleyebilmek için 2 saat 24 dakikanızı ayırmanız yeterli.Aksiyon Dolu Bir Filme Hazır Olun!X-Men: Kıyamet'i orijinal izleyenlerin de fark edeceği üzere bilim kurgu ve aksiyon filmidir. Görsel efektler oldukça yoğun olarak kullanılmıştır. Aksiyon sahneleri bir hayli fazladır. Ayrıca filmde baskın olmasa da filmin geneline yayılan müzikler izleyici tarafından bir hayli beğenilmiştir. Apocalypse'in takımına karşı X-Men takımının mücadelesi, X-Men: Apocalypse'i Türkçe alt yazılı izleyebilirsiniz. Ayrıca alt yazı takip etmek istemeyenler, X-Men: Kıyamet'i Türkçe dublajlı izleyebilirler. İyilerle kötülerin dünyanın kaderini belirlemek için olan savaşının hikayesi, X-Men: Apocalypse'i full izlemek için vakit kaybetmeyin.
 • 2016
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8,3
 • 82
 • 0
Görevimiz Tehlike 4 Hayalet Protokol
Tüm Bilgiler
Görevimiz Tehlike 4 Hayalet Protokol Aksiyon Filmleri, En Çok Beğenilenler 
Türkçe Dublaj
Görevimiz Tehlike 4 izle, IMF küresel bir terörist bombalama komplosuna dahil olduğunda kapatılır. Görevimiz Tehlike 4 Hayalet Protokol full hd izle; Ethan Hunt (Tom Cruise) ve yeni ekibi teşkilatın adını temize çıkarmak için Hayalet Protokol adında gizli bir göreve başlatılır. Yardım almadan, kimseyle iletişime geçmeden ve tamamen gizli olarak... Görevimiz Tehlike serisini 1080p tek pat izle.
 • 2011
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8,0
 • 68
 • 0
Godzilla 2 Canavarlar Kralı
Tüm Bilgiler
Godzilla 2 Canavarlar Kralı Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Multi Dil
Godzilla 2 Canavarlar Kralı 2019 yapımı, Michael Dougherty'nin yönettiği ve ortak yazdığı Amerikan canavarı filmidir. Filmin orjinal adı, Godzilla: King of Monsters'dir. Godzilla 2 film izleyicisi filmin serisinin sonuncusu olduğunu bilir. 2014 senesinde ilk filmi çıkan ve büyük yankı uyandıran Godzilla filminin devam niteliğinde çekilen Godzilla 2 Canavarlar Kralı izle seçeneği üzerinden filmi web sitesinden izleyebilmek mümkün olur. 31 Mayıs 2019 tarihinde vizyona girecek olan film Godzilla: King of Monsters - Godzilla 2 izle linki ile web sitesinde en kısa sürede paylaşıma açılır. İlk filminden sonra Canavarlar Kralı olarak devam filminin vizyona girmesi beklenen film, en kısa sürede Godzilla 2 full izle seçeneği ile tek part üzerinden siteye eklenecektir.Godzilla 2 Canavarlar Kralı KonusuMothra, Godzilla ve Rodan ezeli düşmanları olan üç başlı King Ghidorah ile çatışmaya girmek zorunda kalırlar. Bu çatışma esnasında insanlığın varlığına ilişkin oluşan tehdit ve doğanın dengesinin bozulması sonucu bu üçlünün savaşı kazanmak için farklı bir yöntemi denemeleri gerekir. Senaryosu Max Borenstein ve Zach Shields ikilisi tarafından kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosu ise; Millie Bobby Brown, Vera Farmiga, Sally Hawkins, Bradley Whitford ve Anthony Ramos gibi isimlerden oluşur. Godzilla 2 full hd izle seçeneği sinemadan sonra web sitesine kısa bir süre sonra eklenerek ziyaretçilere sunulur.Godzilla 2 Canavarlar Kralı İzleGodzilla 2 filmini internet üzerinden izlemek isteyenler için Godzilla 2 Türkçe dublaj izle seçeneği ile film sinemada gösterime girdikten sonra web sitesi sayesinde kullanıma açık hale gelir. Türkçe dublaj seçeneğinin yanı sıra, Godzilla: King of the Monsters - Godzilla 2 Türkçe altyazı izle seçeneği ile de filmi izleyebilmek mümkün olur. Filmin görüntü kalitesi player seçeneklerine göre kullanıcı tarafından istenilen şekilde ayarlanabilir. Godzilla 2 Canavarlar Kralı hd film izle butonu 1080p kalitesine kadar çıkmaktadır. Filmi web sitesi üzerinden bilgisayara indirmek isteyenler için ise Godzilla 2 film indir butonu da web sitesinde yer alır.Godzilla 2 Canavarlar Kralı HD İzleGeniş bir film ağı ile ziyaretçilerine diledikleri filmi istedikleri kalite üzerinden izleme imkanı sağlayan film sitesi, Godzilla 2 Canavarlar Kralı Türkçe dublaj izle 1080p hd yüksek kalite olarak izlemek istemeyenler için de hd kalitede bünyesine dahil eder. Godzilla: King of Monsters filmi türkçe altyazı ve türkçe dublaj seçeneği ile izlemek isteyenler için de Godzilla 2 Canavarlar Kralı Türkçe altyazı izle seçeneği player içerisine dahil edilir. Bir çok film türünü bünyesinde bulunduran ve vizyona yeni giren filmleri en kısa sürede yükleyen film sitesi, Godzilla 2 hd film izle seçeneği ile gösterim tarihinin hemen ardından bünyesine dahil edecektir.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.6
 • 767
 • 15
X-Men: Dark Phoenix
Tüm Bilgiler
X-Men: Dark Phoenix Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Multi Dil
X-Men: Dark Phoenix, Marvel Sinematik Evreni'nin başka bir versiyonu olarak uzun yıllardır seyircisi ile buluşan X-Men serisi, son filmi X-Men: Dark Phoenix full izle seçeneği ile beyaz perdeye çıkmaya hazırlanmaktadır. X-Men: Dark Phoenix donmadan izle seçeneği için tercih edilebilecek olan film siteleri bulunur. Bu siteler arasında ön plana çıkan ve X-Men: Dark Phoenix izle imkanı üzerinden ziyaretçilerini hd kalite ile buluşturan film sitesi, bir çok yerli ve yabancı filmi bünyesinde bulundurur. X-Men: Dark Phoenix Türkçe dublaj izle seçeneği ile sinemada vizyona girdiği ilk gün web sitemizden izlenebilir.X-Men: Dark Phoenix KonusuX-Men ekibinin karşısına bu zamana kadarki en zorlu ve en tehlikeli olan düşmanları kendi içlerinden olan Jean Grey'dir. Uzaydaki bir kurtarma görevinde kozmik bir güç tarafından darbe alan Jean Grey, eve döndüğü zaman bu gücün onu daha güçü kıldığını fark eder. Kontrolden çıkmaya başlayan Jean Grey'i X-Men ekibi durdurabilecek midir? Sinemadaki gösteriminden kısa bir süre sonra web sitesinde X-Men: Dark Phoenix Türkçe altyazı izle seçeneği ile filmi bulabilirsiniz. Filmin hd kalite desteği ile siteye yüklenmesi için sinemada gösterim yapması gerekir.X-Men: Dark Phoenix İzleFilm izleme sitesi olarak ziyaretçilerine en yeni filmleri en kısa sürede sunan web sitesi, hd kalite film izleme imkanını da sunar. Marvel Sinematik Evreni'nin merakla beklenen yeni filmi X-Men'i izlemek için de web sitesini ziyaret edebilirsiniz. X-Men: Dark Phoenix hd film izle seçeneği web sitesinde player seçeneklerine göre değişkenlik gösterir. X-Men: Dark Phoenix 1080p izle seçeneği bütün player seçeneklerinde yer almakla beraber, seyircilerin kendi internet hızlarına göre film kalitesini değiştirebilmeleri de mümkün olur. Filmi indirmek isteyenler için X-Men: Dark Phoenix film indir butonu da site içerisinde yer alır.X-Men: Dark Phoenix HD İzleHD film kalitesi garantisini sunan web sitesi, bütün filmlerinde 1080p kalitesini desteklemektedir. Eski filmler de dahil olmak üzere pek çok filme web sitesinden ulaşım sağlayabilmek mümkün olur. Siteyi ziyaret ederek X-Men filmi için arama butonunu kullanabilir, Dark Phoenix filmini izleyebilirsiniz. X-Men: Dark Phoenix full hd film izle seçeneği web sitesinde kullanıcıların donmadan film izlemelerini de sağlar. Marvel'ın yeni filmini sinemadan sonra en kısa sürede yükleyen film sitesi olarak bu web sitesinde bulabilirsiniz. İstenilen kalitede izlenebilecek olan film, X-Men: Dark Phoenix 1080p yüksek kalite donmadan film izle garantisi ile tek part şeklinde ya da parçalı olarak sitede yer alır.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.6
 • 525
 • 16
Pasifik’te 119 Gün – Abandoned
Tüm Bilgiler
Pasifik’te 119 Gün – Abandoned Aile Filmleri, Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
Pasifik'te 119 Gün - Abandoned film izle, 1989 senesinde, Rose Noelle izüç gövdeli bir yat teknesiyle (trimaran tipi), dört kişi okyanusa açılır. Hedefleri, Yeni Zelanda'dan Tonga'ya gitmektir. Bir dev dalga tekneyi ters çevirdikten sonra, Büyük Bariyer Adası'na inmeden önce 119 gün boyunca denizde sürüklenirken, hayatta kalma mücadelesi verirler. Pasifik'te 119 Gün film izle, Pasifik'te 119 Gün - Abandoned türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle full hd film izle. Pasifik'te 119 Gün full izle.
 • 2015
 • Yeni
 • 1080P
 • IMDb 7,9
 • 86
 • 0
Alacakaranlık 5 Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2
Tüm Bilgiler
Alacakaranlık 5 Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2 Dram Filmleri, En Çok Beğenilenler 
Türkçe Dublaj
Alacakaranlık 5 izle; Alacakaranlık 5 Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2 (2012) yapımı seri olarak çekilmiş, Alacakaranlık filmlerinin en sonuncusu niteliğinde olan bir filmdir. Bu film izlenme rekorları kırmış ve üzerinde geçen onca zamana rağmen hala akıllarda yer eden önemli filmlerden bir tanesidir. Bizler Alacakaranlık 5 Türkçe dublaj izlemeden önce mutlaka filmin diğer seri filmlerinin izlenmesi gerektiğini düşünüyoruz. Böylece film izlenirken daha anlamlı olacaktır.Fantastik ve macera filmi olarak adlandırılan bu film izlemeden önce serinin bir önceki filmini kesinlikle izleyin Şafak Vakti bölüm 1 buradan izlemenizi tavsiye ediyoruz izleyin ki bölümleri daha iyi anlayacaksınız aynı zamanda aşk hikayesi de anlatan bir romantik film ve içeriğinde dram unsurları da yer alıyor. Alacakaranlık 5 Filmin bütün sahneleri  Amerika’da çekilmiş.Alacakaranlık 5 Efsanesi Filminin Konusu Nedir?Alacakaranlık 5 Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı film izleyenlerin yakından bildiği üzere bu film Bella ve Edward’ın kızının doğumundan sonra yaşanan maceraları ele alıyor. Renesmee yani bu ikilinin kızlarını yalan ithamlardan ve de diğer düşmanlardan korumak gerekecektir. Fakat bu durum sandıklarından çok daha zor olacaktır. Bakalım Edward ve Bella kızlarını korumak için ne yapacaklar? Başarılı olacaklar mı? Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2 2012 konusunu beğenenlere filmi izlemelerini mutlaka tavsiye ediyoruz.Alacakaranlık 5 ile Efsane Sona EriyorAlacakaranlık 5 1080p izleyenler serinin son filmini izlemiş olacaklar. Çünkü bu seri artık bu film ile birlikte sona geldi. Filmin ilk serisi 2008 yılında başlamıştı. Ve Stephenie Meyer adlı yazarın çok satan romanından beyaz perdeye uyarlanmıştı. Film Melissa Rosenberg tarafında senaryolaştırılmıştı. Bu isimlere aşına olanların  Alacakaranlık 5 full izle, Efsane filmin Şafak Vakti Bölüm 2 2012 720p-1080p Seçeneklerinden birini seçerek full hd yüksek kalite olarak izlemelerini tavsiye ederiz.Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Yönetmen Koltuğunda Kim Oturuyor?Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2 2012 alt yazılı izleyenlerin bildiği üzere filmin yönetmen koltuğunda yine ilk bölümde de yönetmen koltuğunda oturan ünlü yönetmen Bill Condon yer alıyor. Bill Condon un 21 yıllık kariyeri var ve kariyerine 14 tane film ve diziyi sığdırmayı başarmış. Muhteşem Showman, The Good Liar, Bride Of Frankenstein, Mr. Holmes, Wikileaks gibi filmler usta yönetmenin altında imzası bulunan diğer filmler arasında yer alıyor. Bu filmleri beğenerek izlemiş olan kişilere mutlaka Alacakaranlık 5 Türkçe dublaj izle 1080p melerini öneriyoruz.Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Filminde Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?Alacakaranlık Şafak Vakti Bölüm 1 filmini izlemiş olan kişiler, filmin kadrosuna zaten aşina olacaklardır. Filmin son filminde de karşımıza olmazsa olmaz 3 lü çıkıyor. Filmde Kristen Stewart yine Bella Swan rolünü canlandırmış. Robert Pattinson ise Edward Cullen rolü ile...
 • 2012
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.2
 • 1.766
 • 32
Görevimiz Tehlike 2 – Mission Impossible 2
Tüm Bilgiler
Görevimiz Tehlike 2 – Mission Impossible 2 Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri 
Türkçe Dublaj
Görevimiz Tehlike 2 izle; Korkusuz IMF ajanı Ethan Hunt, bu sefer, başka bir IMF ajanının çaldığı çok tehlikeli bir virüsü ele geçirmek üzere Nyah isimli hırsız kız ve eski ortağı bilgisayar uzmanı Luther la büyük bir maceraya sürüklenirler. Görevimiz Tehlike serisini indir. Görevimiz Tehlike 2 filmini izle.
 • 2000
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7,8
 • 50
 • 0
Görevimiz Tehlike 3 – Mission Imposible 3
Tüm Bilgiler
Görevimiz Tehlike 3 – Mission Imposible 3 Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri 
Türkçe Dublaj
Görevimiz Tehlike 3 izle; Gizli ajan Ethan Hunt beyazperdeye geri dönerken, bugüne kadar karşılaştığı en amansız rakibini de yanında getirdi. Görevimiz Tehlike 3 filmini indir, Hunt ile ekibi bugüne kadar izini kimsenin takip edemediği silah satıcısı ve bilgi sağlayıcısı Owen Davian’a karşı zor bir göreve soyunuyor.60’ların ünlü dizisinden günümüze kadar popülaritesini kaybetmeyen Görevimiz Tehlike’nin beyazperdedeki üçüncü macerasında yönetmen koltuğunu J.J. Abrams devam aldı. Görevimiz Tehlike 3 full hd 1080p ve 720p izle. Lost ve Alias dizilerini yaratarak TV dünyasında büyük sükse yapan, kendine has ciddi sayıda bir hayran kitlesine sahip Abrams’ın beyazperdeye attığı bu dev adımı heyecanla karşılamamak mümkün değil. Görevimiz Tehlike serisini full izle. Üstüne üstlük genç yönetmen arkasına Tom Cruise gibi bir starla, Capote’yle, uzun yıllardır hak ettiği Oscar’a kavuşan Philip Seymour Hoffman’ı da almış durumda. İzlediğiniz filmleri download etme (indirme) imkanları sunuyoruz.
 • 2006
 • ABD,China,Germany
 • 1080P
 • IMDb 6.6
 • 60
 • 0
Hindistan Eşkıyaları – Thugs Of Hindostan
Tüm Bilgiler
Hindistan Eşkıyaları – Thugs Of Hindostan Aksiyon Filmleri, En Çok İzlenenler 
Türkçe Dublaj
Hindistan Eşkıyaları - Thugs Of Hindostan filminde 1795 yılında, Hint yarımadasının hala Hindutan ya da Hindostan olarak bilindiği yıllarda, İngiliz Doğu Hindistan ortaklığı devrededir. Gittikçe genişleyen ve Hindistanın büyük bölümüne egemen olan İngiliz Doğu Hindistan ortaklığı engel tanımaz gibi görünmektedir. Ancak bu durumdan rahatsız olanlar vardır. Hindistanın ünlü haydut grubu mücadeleye hazırdır. Khudabaksh Azaad isimli bir haydutun liderliğindeki grup, Hindistanı İngilizlerden kurtarmak ve özgürlüğünü garantilemek adına zorlu bir mücadeleye atılırlar. Britanyalı bir komutan olan John Clive ise bu haberi aldığında harekete geçmeye karar verir ve sinsi bir planı devreye sokar. Bu plan kapsamında komutan, Awadhın küçük çaplı bir haydutu olan Firangi Mallahı kullanmaya karar verir. Komutan Clive, Mallahı grubun içine sızması ve tehditi engellemesi için haydutların peşine salar. Ancak Firangi, bu süreçte kendini keşfettiği gibi ne yapmak istediğini de fark etmeye başlayacak ve tarafını seçmek zorunda kalacaktır... Hindistan Eşkıyaları - Thugs Of Hindostan Hint film izle, Hindistan Eşkıyaları türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle donmadan reklamsız tek part full hd film izle.
 • 2018
 • India
 • 1080P
 • IMDb 6
 • 119
 • 0
127 Saat: 127 Hours
Tüm Bilgiler
127 Saat: 127 Hours Biyografi Filmleri, Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
Türkçe dublaj izle seçeneği ile izleyebileceğiniz, yaşanmış ve iç burkan bir olayı konu alan bu film genç bir dağcı olan Aron Ralston’ın kimseye haber vermeyerek çıktığı bir yolculukta Utah yakınlarında Moab bölgesinde büyük bir kayanın arasına sıkışmasının ardından yalnız geçirdiği beş günü anlatıyor. 5 gün boyunca hayatta kalmak için verdiği savaşı konu alan bu film 127 Hours 720p-1080 izle ile sitemizde ki yerini almıştır. Vermiş olduğu savaşta ona yardım edecek kimse yoktur. Tek çaresi yine kendisidir. 127 Saat alt yazılı izle ile de filmin keyfini çıkartabilirsiniz. 5 gün boyunca kayaya sıkışmış, aç ve susuz bir şekilde kalan Aron, oraya gelirken yolda rastlamış olduğu iki dağcı kızda yardım beklemektedir. 127 Saat tek part izle ile filme ara vermeden kesintisiz izleyebilirsiniz. Aron, daha sonra sıkıştığı kayada geçmişi ve yaptıklarını sorgularken kendisiyle derin yüzleşmeler yaşayacaktır.Tüm Filmler Hd Kalitede Sitemizde127 Saat Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere’ye ortak yapımı bir filmdir ve Türkiye’de sinema salonlarında izleyicisiyle 18 Şubat 2011’de buluşmuştur. Film 1 saat 34 dakika sürmektedir. Orijinal yapım dili İngilizce olan filmi 127 Saat orijinal izle seçeneği ile kesintisiz olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Oscarlı yönetmen Danny Boyle’un ödül almış filmi Slumdog Millionaire’den sonraki çalışmasıdır. Oyuncu kadrosunda olarak James Franco, Amber Tamblyn, Kate Mara yer almıştır. Imdb puanı 7,6 olarak belirlenmiştir. Film boyunca heyecanınızı kaybetmeyeceğiniz bu gerçek bir öyküyü anlatan filmi 127 Hours full izle seçeneği ile sitemizden kesintisiz bir şekilde izleyerek Aron’un kendi ile olan yolculuğuna tanıklık edebilirsiniz.Heyecanı Doruklarda Yaşayacağınız Filmleri Sitemizde Bulabilirsiniz127 Hours filmi Bağımsız Ruh En İyi Erkek Oyuncu Ödülünü almıştır. 127 Hours Hd izle ile sitemize yüklenmiştir. Gerçek bir olayı ele almış olan yönetmen, hiç olmayacak bir final ile filmi bitirmiştir. Birçok izleyicinin beğenisine sunulan bu film Beyazperde de 7,1 puan ile değerlendirilmiştir. 127 Hours konusu ile dram, gerilim, macera ve biyografik olarak listemizde yerini almıştır.
 • 2010
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8,2
 • 118
 • 0
Kingsman 3: The Great Game
Tüm Bilgiler
Kingsman 3: The Great Game Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri 
Fragman
Kingsman 3: The Great Game, Milyonların merakla beklediği film artık internet sitelerinde yayınlanıyor. Kingsman 3 izle araması yapılarak kolayca filmi izleyebilirsiniz. Film ilk iki filmde olduğu gibi heyecan dolu anlarıyla ekranların karşısına çıkıyor. Film hem biyografi hem de kurgu özelliği taşıyor. Filmin ana karakteri olan Taron Egorton harika bir başrol oyunculuğu yapıyor. Kingsman 3 full izle tıklayarak filmin tamamını kesintisiz izlemek mümkün oluyor. Kingsman 3 Türkçe dublaj izle bölümünden filmin Türkçe dublajına ulaşabilirsiniz.Kingsman 3 Filmini İzlemenin En Kolay YoluYönetmeni Matthew Vaughn olan film yepyeni olaylarla izleyicilerle buluşuyor. Film ile ilgili birkaç ayrıntıyı paylaşan yönetmen Mattehew Vaughn aynı zamanda filmin yapımcılığını üsteleniyor. Kingsman filmini sinemalarda izleyemeyenler kolaylıkla internetten izleyebilir. İnternet sitesinden Kingsman 3 hd film izle yazısına tıklanarak filmin hepsini izleyebilirsiniz. Kingsman 3 filmini izleme şansını bulacağınız siteler bulunuyor. Bu sitelerde ücretsiz film izleme uygulaması yer alıyor. Ayrıca filmi kesintisiz izleme imkanı var. Böylece kingsman 3 yüksek kalite hd film izle uygulamasıyla sitede filmi seyredebilirsiniz.Türkçe Dublaj ve Alt Yazılı Film İzleme FırsatıKingsman 3 The Great Game adıyla izleyicilerin karşısında hayat buluyor. Filmde Harry ve Eggsy karakterlerinin ilişkisinin bitmesi bekleniyor. Bu karakterlerle canlanan film yaşam öyküsü özelliği de taşıyor. Bu filmi izlemek isteyenler türkçe dublaj ve alt yazılı izleme şansı bulabilir. Kingsman 3 Türkçe altyazı izle bölümünden alt yazılı izleniyor. İsteyen alt yazıyla isteyen dublaj haliyle izleyebilir. Kingsman 3 adından da anlaşıldığı gibi mükemmel oyunlara yer veriyor. Herkesi heyecanlandıran ve meraklandıran film çeşitli olaylar içeriyor. Kingsman serisi tüm filmlerinde olduğu gibi 3. filmiyle de en çok izlenenler arasında yer alıyor. Filmi izlemek için kingsman 3 1080p izle linkine tıkayabilirsiniz.Kingsman 3 İzlemenin Keyifli HaliKingsman serisinden olan the great game herkesi meraklandırıyor. Filmi izlemeyen film severler istedikleri anda ve istedikleri yerde filmi rahatlıkla izleyebilir. Kingsman 3: the great game türkçe dublaj izle linkine girerek dublajlı izleyebilirsiniz. Alt yazılı izlemek isteyen kişiler kingsman 3: the great game Türkçe altyazı izle linkine girebilirler. Kingsman 3 harika içeriği ile film severleri bekliyor. Filmi izleyeceğiniz sitede çeşitli uygulamalar yer alıyor. Bu uygulamalar sayesinde filmi donmadan ve reklamsız izlemeniz imkanlı hale geliyor. Kingsman 3 donmadan izle linkinden bu filmi donmadan keyifli bir şekilde seyredebilirsiniz.
 • 2020
 • ABD,Czech Republic,United Kingdom
 • 1080P
 • IMDb 6.9
 • 137
 • 0
Kaptan Marvel: Captain Marvel
Tüm Bilgiler
Kaptan Marvel: Captain Marvel Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Multi Dil
Kaptan Marvel izle - Captain Marvel (2019) 1080p Full HD Film izle, Marvel Sinematiik Evreni'nin yeni kahramanlarından bir tanesi olan Kaptan Marvel en iyi çıkış yakalayan filmler arasında da yer alır. Kaptan Marvel izle seçeneği için HD kalite ile hizmet veren web sitesini tercih edebilirsiniz. Kaptan Marvel full izle seçeneği ile web sitesi üzerinden tek part olarak filmi izleyebilmeniz mümkün olur. Kaptan Marvel 2019 film izle olanağı sayesinde yeni çıkmış tüm filmleri web sitesinde bulabilirsiniz.Kaptan Marvel KonusuSüper güçleri olan ve oldukça güzel bir kadın olan Carol Danvers dünyaya düşünün ardından kimi olayları hatırlamaya başlar. Dünyada bir hayatı olduğu hatırlayan kadının güvenebileceği tek kişi ise Nick Fury'dir. Şekil değiştirme yeteneğine sahip olan düşmanları Skrull halkı ile Kree halkı arasındaki savaşta Kaptan Marvell önemli bir rol oynayacaktır. Kaptan Marvel 1080p izle seçeneği ile filmi web sitesinde bulabilirsiniz.Kaptan Marvel İzleEn yeni filmleri bünyesinde barındıran web sitesinde Kaptan Marvel Türkçe dublaj izle seçeneğini bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Kaptan Marvel Türkçe altyazı izle seçeneği de film için geçerlidir. Filmi indirmek isteyenler için web sitesinde Kaptan Marvel indir seçeneği de bulunmaktadır. Filmi web sitesi üzerinden Captain Marvel yüksek kalite full izle imkanı ile izleyebilmeniz mümkün olur. Yüksek kalite ile filmi indirmek isteyenler ise Captain Marvel full hd indir butonu izleyiciler için hazır bulunur.Kaptan Marvel HD İzleFilm izleme ve indirme sitesi olarak ziyaretçilerine hizmet veren web sitesi, Captain Marvel Türkçe dublaj izle seçeneği ile meraklılarına kaliteli bir hizmet sunar. Türkçe dublaj seçeneğinin yanı sıra, Captain Marvel Türkçe altyazı izle imkanı üzerinden altyazılı olarak da orjinal dil ile izleyebilmek mümkün olur. Captain Marvel hd film izle seçenekleri arasında bulunan filmlerden bir tanesidir. Filmleri HD kalitesinde sunan web sitesi, Captain Marvel izle işleminde de aynı kaliteyi sunar. Marvel dünyasının 2019 yılında çıkarmış olduğu filmlerden biri olan Captain Marvel film izle seçeneğine web sitesi üzerinden erişim sağlanabilir.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.0
 • 283
 • 3
X Men 2
Tüm Bilgiler
X Men 2 Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
X-Men 2, sevilen X-Men serisinin ikinci filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. Zamanın ilerlemesiyle beraber, gelen belalar da artmaktadır. X-Men ekibindeki mutantların düşmanı olan Styker isimli kötü niyetli bir varlığın, bütün şehri ele geçirmek ve insanlığın düzenini bozmak için çabalamasıyla başlayan, aksiyon dolu bir hikayeyi ele almaktadır. X-Men 2 Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, Marvel çizgi romanları arasında en fazla rağbet gören X-Men hikayesini, en ince detayına kadar takip etme fırsatına sahip olacaksınız. X-men 2 full izleyerek, ortaya çıkan kötü varlıklara karşı savaşacak olan X-Men ekibinin yaşayacağı, aksiyon dolu anlara şahitlik etmeye hazır mısınız?X-Men 2 İle Aksiyon ve heyecanı Bir Arada Yaşayacaksınız!X-Men 2 konusu, şehrin düzenini yerle bir edip, insanlığın huzurunu kaçırmak için çabalayan ve gittikçe güç toplayan, Styker isimli kötü bir varlığa karşı savaşacak olan X-Men ekibinin yaşayacağı, aksiyon dolu hikayeyi ele almaktadır. X-Men 2 720p – 1080p izleme kalitesiyle, beraberinde getireceği kargaşa için müthiş bir çaba sarf eden William Styker’in yapacaklarına daha yakından tanıklık etmeye hazır olun! İnsanların alıştığının dışında bir güce sahip olan ve çevresine büyük dehşetler saçan William Styker’i durduracak tek grup, Profesör Charles Xavier’in, X-Men ekibidir. X-Men 2 alt yazılı izleme seçeneğiyle, üstün mutantlardan meydana gelen, X-Men ekibinin gücüne ve maceralarına, karakterlerin kendi duygu ve sesleriyle tanıklık etme şansına sahipsiniz. X-Men orijinal izleyerek, kendilerine yardım edecek olan Magneto’nun desteğini ve ekibin içerisinde yer alan Wolverine’nin geçmişini öğrenmek üzere çıkacağı yolculuğu seyretmeye hazır olun!X-Men 2 Filmini Daha Yakından Tanıyın!30 Nisan2003 tarihinde vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda, Bryan Singer yer almaktadır. Patrick Stewart, Hugh Jackman gibi oyuncuların yer aldığıX-Men filmi, kanada ve ABD ortak yapımıdır. Marvel Studios tarafından hazırlanmış filmin bilet gişesi, 407,7 milyon dolardır. Bilim kurgu ve gerilim kategorilerinde yerini alan X-Men 2 tek parça izleme seçeneğiyle, seyircilerine 2 saat 14 dakikalık kesintisiz film seyri sunmaktadır. İMDB sıralamasında 7,5 puan alan X-Men 2 HD izleme kalitesiyle, seyircilerinin karşısına çıkıyor.
 • 2003
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8,4
 • 109
 • 0
Tabaluga
Tüm Bilgiler
Tabaluga Aile Filmleri, Animasyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
Tabaluga izle; Ejderha Tabaluga ve buz prensesi Lilli, yaşadıkları dünyayı ve dostlarını kötü kalpli Arktos'tan korumak için güçlerini birleştirir. Bu maceranın tek pürüzü, Tabaluga'nın henüz uçmayı ve ateş püskürtmeyi öğrenemeyen türünün son örneği bir ejderha olması. Ancak Tabaluga, Lilli ile aralarındaki dostluk ve sevgi sayesinde her türlü zorluğa göğüs germeye hazırdır. Tabaluga 2018 yılının en iyi animasyon filmleri arasında yerini almaktadır. Çocuklarınız ile beraber keyifli vakit geçireceğiniz Tabaluga filmini full hd 1080p izle.
 • 2018
 • Almanya
 • 1080P
 • IMDb 5.9
 • 100
 • 0
Robin Hood
Tüm Bilgiler
Robin Hood Aile Filmleri, Aksiyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
Robin Hood izle filmi 2018 yapımı bir film olup Robin Hood’u konu almaktadır ve Robin Hood konusu itibariyle Haçlı Seferleri ve sonrasında gelişen olaylar anlatılmaktadır. Robin Hood konusuna baktığımızda Robin Hood’un Haçlı Seferleri’nin ardından başına gelenlerin konu olarak alındığını görmekteyiz. Sherwood Ormanı ismi ile bilinen ve bütün kötülükleri içine barındıran bir ormana yolu düşen Robin Hood burada birçok kötülük ile savaşmak zorunda kalacaktır. Robin Hood filmde sadece Sherwood Ormanı ile değil aynı zamanda Nottingham Şerifi ile de uğraşmaktadır. Nottingham şerifinin kasaba halkından gereksiz yere aldığı paraları ve kestiği haraçları öğrenen Robin Hood Nottingham Şerifi ile de bir savaş içine girecektir. The Rebellion Türkçe altyazı izle seçeneği ile sitemizde yer almaktadır.Robin Hood Filminin TarihçesiRobin Hood izle filmi kitap uyarlaması bir film olup daha önce birçok kez beyaz perdede izleyicileri ile buluştu. 2018 yılı yapımlı olan Robin Hood filmi ise sevgilisinin tutuklanması ile başa çıkmaya çalışan genci anlatmaktadır. Robin Hood sevdiği kadını kurtarmak için uzun zamandır görüşmediği dostları ile bir araya gelerek sevgilisini kurtarmaya çalışacaktır. İzleyicileri sürükleyici bir hikaye beklemektedir. The Rebellion Türkçe dublaj izle seçeneği ile de sitemizde bulunan film her kitleye hitap etmektedir. Robin Hood filmleri seyirciler tarafından sevilen bir filmdir ve Robin Hood filmleri 1970’lerden beri gerek animasyon gerek ise de yetişkinlere yönelik olmak üzere çekilmiştir. Robin Hood’un 2012’de Tom ve Jerry ile çekilen bir animasyonu da bulunmaktadır. En güncel Robin Hood filmi olan The Rebellion seyircileri ile 2018 yılında buluşmuştur.Robin Hood Filmi Künyesi Robin Hood filmi izleyicilerinden tam puan alırken eleştirmenler tarafından da sevilmiş bir filmdir. 2018 yılı çıkışlı olan Robin Hood oyuncuları arasında başrolü birçok ünlü isim paylaşmaktadır. Brian Blessed, Gareth Davi – Lloyd ve Martyn Ford’un yanı sıra Kristian Naim’in de rol aldığı film izleyicilerine tarihi bir macera sunmaktadır. Robin Hood Türkçe dublaj full izleme opsiyonu ile de tek part olarak izlenebilmektedir.Robin Hood - The Rebellion Hakkında Robin Hood 1 saat 32 dakika süren bir filmdir ve aksiyon, macera ve tarih türlerinde olup 5 Kasım 2018 tarihinde önce İngiltere’de ve daha sonra Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri’nde de vizyona girmiştir. Türkiye’de de gösterime giren The Rebellion IMDb’den bin 448 kişinin oylaması ile 4.7 puan almıştır. Robin Hood filmi İngiltere’de çekilmiş olup South Wales bölgesinde çekim yapılmıştır. Robin Hood ayrıca Robin des Boid: La Rebellion ve RobinHood: Der Rebell isimleri ile de bilinmektedir. Film İngiltere’den hemen sonra Güney Kore’de vizyona girmiş ve ardından Avrupa ülkelerinde vizyona girerek seyircisi ile buluşmuştur. Robin Hood 1080p izle seçeneği ile sitemizde...
 • 2018
 • United Kingdom
 • 1080P
 • IMDb 4.7
 • 1.412
 • 9
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması
Tüm Bilgiler
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması konusu, farklı ırkların birbiriyle savaştığı fantastik bir öyküyü sizlerle buluşturuyor. Film World of Warcraft oyununun film hali. Ork savaşçılarının yaşadıkları ülke yok olmuştur. Bunun üzerine yaşayacak yeni bir yer oluşturmak için Azeroth krallığının eteklerine ulaşırlar. Azeroth krallığının barışçıl ortamına karşın bir savaşın çıkması engellenememiştir. Azeroth gezegenindeki insanlar tehdit altında olduklarını fark ederler. İnsanların önderi Anduin Lothar ve Orkların önderi Durotan kendi halkalarının geleceği için kararlar vermek zorunda kalacaklardır. Karşı karşıya gelen iki lider ve halk nasıl maceralar yaşayacaktır. Fantastik savaş filmini izlemek için Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması orijinal izle seçeneği ile filmi sitemizden izleyebilirsiniz.Fantatik Aksiyon Filmlerini Yüksek Kalitede İzleyebilirsiniz2 saat 3 dakika uzunluğundaki 2016 yapımı fantastik aksiyon türündeki filmi Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması full izle seçeneği ile sitemizden izleyebilirsiniz. 3 Haziran 2016’da vizyona girmiş 2016 Amerikan yapımı filmin yönetmenliğini Duncan Jones yapmıştır. Çekimleri için 160 milyon USD harcanan film vizyona girişinin ardından 433,7 milyon USD bilet gişesi yapmıştır. Filmin dağıtımı Universal Stüdyoları tarafından yapılmıştır. Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Türkçe dublaj izle seçeneği ile Türkçe dublajlı şekilde sitemizden izlenebilir. Heyecan dolu fantastik aksiyon filmi Beyazperde’de 4, Sinemalar.com’da 8,3 ve IMDb’de 6,9 puan ile değerlendirilmiştir. Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması HD izle ile film sitemizde izlenebilir durumdadır.Türkçe Dublaj Seçeneği İle Her Filmi Türkçe Dublajlı İzleyebilirsinizFilmin senaristliğini Charles Leavitt ve Duncan Jone birlikte yapmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda Anduin Lothar karakterine Travis Fimmel Durotan karakterine Toby Kebbell hayat vermiştir. Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması tek part izle seçeneği ile filmi sitemizden kesintisiz bir şekilde izlemenin keyfini çıkarın. Film farklı dallarda aday olduğu ödüllerden ikisini almıştır. Filmi yüksek görüntü kalitesiyle izlemek için Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması 720p-1080 izle seçeneğiyle sitemizden izleyebilirsiniz. Çekimleri Vancouver, British Columbia ve Kanada’da tamamlanan filmi Türkçe alt yazılı bir şekilde izlemek için Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması alt yazılı izle seçeneği sitemizde sizleri bekliyor.
 • 2016
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.3
 • 176
 • 1
Full HD Film izle - Film izle - 2019 Filmleri - Türkçe Dublaj Film izle - Türkçe Altyazılı Film izle