Müzikal Filmler ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Müzikal Filmler
Kontrat – The Contract
Tüm Bilgiler
Kontrat – The Contract Dram Filmleri, En Çok Beğenilenler 
Türkçe Dublaj
The Contract filminin konusu; Ray’in suikastçı ve ekibini ihbar etmeye çalışırken atlattığı tehlikelerin hikayesidir. Başrollerinde Ray rolü ile John Cusack, Frank rolü ile Morgan Freeman, Chris rolü ile Jamie Anderson, Miles rolü ile Alice Krige, Evans rolü ile Ned Bellamy, Sandra rolü ile Megan Dodds, Davis rolü ile Corey Johnson ve Turner rolü ile Jonathan Hyde yer almaktadır. Ray bir babadır. Hataları olan, bir dönem yanlış yollara sapmış, masum olmayan bir babadır. Üstelik oğlu da bunun farkındadır. Fakat Ray oğlunun gözünde aklanabilmek adına, oğlu için yaptığı hataları telafi etmek ister. Bunun için de kendisine bir telafi yolu bulur. Carden’i adalete teslim etme kararı alır. Carden ise dünyanın en çok aranan suikastçılarından biridir ve deyim yerindeyse tam bir suç makinesidir. Haliyle Ray her ne kadar adaleti savunuyor olsa da, suikastçı ekibi Ray’ın ailesi ve sevdiklerini araştırmıştır. Hatta araştırmakla kalmamış hedefleri haline getirmişlerdir. Artık Ray’in ikinci bir amacı daha oluşmuştur. Ailesini ve sevdiklerini korumak zorundadır. Hem adaleti sağlayıp hem de sevdiklerini korumaya çalışan Ray’in hikayesi Kontrat’ı tek part olarak izleyebilirsiniz.ABD ve Almanya Ortak Yapımı Bir Filme Hazır Olun!The Contract 720p-1080p görüntü kalitesi ile izleme seçeneği ile 5 Nisan 2007 tarihinde vizyona girdi. ABD ve Almanya ortak yapımı bir filmdir. Filmin yönetmen koltuğunda Bruce Beresford yer almaktadır. Filmin müziğinin bestecisi, Normans Corbeil’dir. Film bilet gişesinden toplamda 5.549 milyon USD hasılat elde etmiştir. Kontrat’ın IMDB puanı, 10 üzerinden 5.7’dir. Kontrat’ın yapımcıları; Danny Lerner, Avi Lerner, Randall Emmett, Les Weldon, George Furla ve Andreas Schmid’tir. The Contract’ı HD kalitesiyle izleyebilmek için 1 saat 37 dakikanızı ayırmanız yeterli.Harika Bir Suç Filmine Hazır Olun!Kontrat’ı orijinal izleyenlerin de fark edebileceği üzere dram ve suç filmidir. Filmde aksiyon dolu sahneler oldukça fazladır. The Contract’ı Türkçe alt yazılı izleme seçeneği mevcuttur. Alt yazı takip etmek istemeyenler, Kontrat’ı Türkçe dublajlı da izleyebilirler. The Contract’ı full izlemek için acele edin.
 • 2006
 • Almanya
 • 1080P
 • IMDb 7,3
 • 23
 • 0
Chasing Happiness
Tüm Bilgiler
Chasing Happiness Belgeseller, IMDB 7 Üzeri Filmler 
Türkçe Altyazı
Chasing Happiness filmi, Jonas Brothers'ın müzikal hayatı ve çalışmalarını ele alıyor ilk albümlerini nasıl hazırladığını anlatan, Belgesel, Müzik türünde 2019 ABD yapımı filmdir. Chasing Happiness Müzikal film izle.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8
 • 52
 • 0
Heavy Trip – Hevi Reissu
Tüm Bilgiler
Heavy Trip – Hevi Reissu IMDB 7 Üzeri Filmler, Komedi Filmleri 
Türkçe Altyazı
Heavy Trip - Hevi Reissu Filmi; Belgium, Finland, Norway 2018 ortak yapımı komedi ve müzikal türünde bir filmdir. Death Metal komedi filmi Heavy Trip. Yönetmenliğini Jukka Vidgren ve Juuso Laatio’nun üstlendiği filmde, Finlandiya’nın en kötü death metal grubu Impaled Rektum’un Norveç’te düzenlenen en büyük metal festivalinde sahne almak için çıktıkları eğlenceli ve komik yolculuk anlatılıyor. Impaled Rektum isimli amatör grup, şüpheli bir menajer tarafından Finlandiya’nın en acımasız grubu olarak keşfedilip Norveç’teki büyük bir Metal festivaline davet alır. Ancak karar vermek için çok az vakitleri vardır ve sonrasında sıradan günlük işlerinden kurtulup bir minibüse yüklenirler. Bu destansı yolculukta başlarına gelmedik kalmaz, mezar soymak, davulcu kaçırmak ve vikinglerle karşılaşmak, Finlandiya polisi ve Norveç ordusuyla karşı karşıya gelmek daha birçok şey ve de bolca death-metal. Heavy Trip - Hevi Reissu türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle full hd film izle. Heavy Trip - Hevi Reissu donmadan yüksek kalite hd film izle.
 • 2018
 • Belgium,Finland,Norway
 • 1080P
 • IMDb 7.1
 • 91
 • 0
8 Mil: 8 Mile
Tüm Bilgiler
8 Mil: 8 Mile Dram Filmleri, IMDB 7 Üzeri Filmler 
Türkçe Dublaj
8 Mil, Abd hiphop dünyasını konu alarak alanında kültleşmiş bir yapım olma özelliği taşımaktadır. 8 Mil 1080p izleme kalitesi ile sitemizde sizlerle! 8 Mills filminin konusu ise şöyle: Amerikan hiphop dünyasının kalbi Detroit’te atmaktadır. Detroit sokakları hiphop kültürü ile çalkalanmakta, Detroit kenti, gençlerin dünyayı sallayan hiphop şarkılarını artık olağan bulmaktadır. Ancak asiliği ve dur durak bilmez tarzıyla ün yapan hiphop kültürünün de çizgileri vardır. Bu kültürde siyahiler önceliklidir. Hiphop yapan bir beyaz, siyahlar tarafından ciddiye alınmamaktadır. Peki, hiphop kültürünü yaşam tarzı haline getirmiş beyaz Jimmy Smith, özgün tarzıyla hiphop platformunda var olabilecek midir?Hepimizin sınırları vardır. Ancak film, sınırları kaldırmayı, toplumsal önyargıları yıkmayı oldukça becerikli bir anlatımla seyirciye aktarıyor. Filmin başrolünde ise rap, hiphop kültürünün başarılı sanatçısı Eminem bulunuyor.Hem Müzik Ziyafeti Hem Macera!Muhteşem yapım 8 Mills full izleme seçeneği ile sizlerle! Film boyunca hiphop kültürünün en iyi örneklerine şahit olurken, aynı zamanda bir başarı öyküsü izleyeceksiniz. Üstelik istediğiniz dilde! 8 Mil Türkçe dublaj izleme seçeneği sayesinde filminizi dublajlı izleyebilirsiniz. Bunun yanında 8 Mills altyazılı izleme seçeneği, size film müziklerinin dikkat çekici sözlerini kendi dilinde dinleme keyfini sunuyor. Curtis Hanson’un yönetmenliğini yaptığı film, Teen Choıce En İyi Drama Filmi dahil dört alanda ödül alırken, sanatçı Eminem’e de En İyi Erkek Oyuncu, En İyi Çıkış Yapan Erkek Oyuncu gibi 3 ödülü kazandırmıştır.Hiphop Ruhu Ekranınızda!41 milyon dolar bütçe ile çekilen filmi şimdi partlarla uğraşmadan izleyebilirsiniz. 8 Mil tek part izleme seçeneği ile filmin akışına kendinizi kaptıracaksınız. Bu muhteşem film, vizyonda kaldığı ilk hafta hasılatı 51.240.555 dolar olan film, son haftaya gelindiğinde 111.240.000 dolar hasılata erişmiştir. 2003 yapımı film, 1 saat 51 dakikalık süre boyunca izleyicisini ekrana kilitlemeyi başarıyor. Dram müzik alanlarında adı geçen film, 7,1 imdb puanıyla başarılı bir yapım olduğunu ispatlıyor. Yarı biyografik özellikler taşıyan film, Eminem’in akıcı oyunculuğu ile görsel bir şölene d önüşüyor. Bu muhteşem filmi sitemizden izleyebilirsiniz.8 Mil: 8 Mile Filminin konusu: Yaşadığımız yer önemli değil. Kim olduğumuzun da önemi yok. Hepimizi kuşatan sınırlar var. Kimisi gerçek, kimisi sanal… Bazılarımız bu sınırların içinde gönüllü olarak yaşarız. Bir kısmımız ise sınırlarla çevrili yaşamak zorunda kalır. Ancak bazı insanlar vardır ki, sınırları parçalayıp yok etme ihtiyacı duyar. O sınırların ne kadar korkutucu veya bilinmez olmasının önemi yoktur onlar için… Universal Pictures ile Imagine Entertainment’ın birlikte sunduğu “8 Mil”de (8 Mile) hepimizin yaşam biçimini belirleyen sınırların portresi çizilirken genç bir insanın bu sınırları parçalayıp yok etme cesareti ve gücünü kendisinde bulmasının öyküsü anlatılır. 8 Mil: 8 Mile Filmini Full HD Türkçe Dublaj 1080p...
 • 2002
 • Almanya
 • 1080P
 • IMDb 8.2
 • 171
 • 0
Yaz: Leto
Tüm Bilgiler
Yaz: Leto Biyografi Filmleri, Müzikal Filmler 
Türkçe Dublaj
Yaz: Leto biyografi türünde sinemaya uyarlanmış bir Amerikan yapımıdır. 2018 yılına ait Yaz filminin konusu şu şekildedir: Film, efsanevi rockstar Viktor Tsoy, onun akıl hocası Mike ve Mike’ın eşi Natasha arasındaki aşk üçgenini konu almaktadır. Viktor, o dönemde yeni bir grup kurarak ününe ün katmayı hedeflemektedir. Kino adını verdikleri grubun kurulduğu dönem, David Bowie, Led Zeppelin, Lou Reed gibi sanatçılar plaklarının ülkenin dört bir yanında yayıldığı, caz ve blues kültürünün yaygınlaştığı döneme denk gelmektedir. Victor’un hayatı bu dönemde Zoopark grubunun lideri Mike ile kesişecektir. Mike Naumenko, Zoopark grubunun lideri olmasının yanında zekası ile Viktor’u etkiler. Ancak Viktor, kendini Mike ve Mike’ın eşi Natasha arasında bir aşk üçgeninde bulacaktır. Kadrosu ve görüntü kalitesiyle konu aldığı dönemin kültürünü en iyi şekilde yansıtan film Leto full izleme seçeneği ile sitemizde sizleri bekliyor. Üstelik şimdi Yaz filmi HD izleme seçeneği ile yüksek görüntü kalitesi sitemizde sizlerle!Rock’n Roll’u Hissedin!Nika En İyi Yönetmen Ödülü, Nika Yılın Keşfi Ödülü, En İyi Yapım Tasarımcısı Ödülü dahil toplam 5 ödülün sahibi olan film, 7,5 imdb puanına sahiptir. 126 dakikalık süreye sahip film, aşk, biyografi, müzik türlerinde karşımıza çıkmaktadır. 2018 yılında vizyona giren film, Türkiye’de vizyonda kaldığı 7 haftada 3.389 seyirciye ulaşmış, 37.641.67 TL hasılata sahip olmuştur. Leto filmi izlemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.Yüksek Kalite ile Müzik Aşkla Buluşuyor!Aşkı çok güzel bir şekilde anlatması ve müziği sinemaseverlere bir başkaldırı olarak sunması ile film, eleştirmenlerin dikkatini çekmiştir. Özellikle Amerikan kültürünün 80’li yıllarını müzik üzerinden uygun bir şekilde anlatan film, Yaz Türkçe dublaj izleme seçeneği ile sitemizde yer almaktadır. Konusu müzik olduğundan orijinal dilinde izlemek isteyenler için Leto alt yazılı izleme seçeneği de mevcuttur. Bunun yanında filmi kesintisiz izlemek ve part aksaklıkları ve donmalarla vakit kaybetmemek de artık mümkün! Yaz filmi tek part izleme seçeneği ile part aksamaları ve donmalarla uğraşarak filmin tadını kaçırmanıza gerek yok! Müzik eve aşk dolu bu muhteşem filmi izlemek için sizleri sitemize davet ediyoruz!Yaz: Leto Filmini Full HD Türkçe Dublaj 1080p ve 720p Reklamsız Türkçe altyazılı Tek Part İzle. İzlediğiniz film hakkında yorum yapmanız ve film ile alakalı eleştirilerde bulunmanız . Sizden sonraki izleyicilerimize ışık tutacaktır. Fullhdfilmizle7.com keyifli seyirler diler.
 • 2018
 • Rusya
 • 1080P
 • IMDb 6.1
 • 97
 • 0
Geçmişe Özlem 3: Pure Country Pure Heart
Tüm Bilgiler
Geçmişe Özlem 3: Pure Country Pure Heart Dram Filmleri, Müzikal Filmler 
Türkçe Dublaj
Pure Country Pure Heart, şarkı söylemeyi kendilerine tutku edinmiş kız kardeşlerin, gerçeklerle karşılaşması sonucu hayallerine kavuşmalarını ele almaktadır. Ada ve piper için şarkı söylemek, yemek içmek gibi bir ihtiyaçtır ve hayallerinde şarkıcı olmak vardır. Geçmişe Özlem 3 Türkçe dublaj izleme imkânıyla, bir anda hayatı değişen 3 kız kardeşin macerasına yakından bakma fırsatına sahipsiniz. Yeteneklerinin yanında, istediklerini alma konusunda oldukça kararlı olan bu kız kardeşlerin hayalinde, Nashville sahnesinde yer almak vardır. Babalarını Irak’ta ölmüş olarak bilen bu üç kız kardeş, anneleriyle beraber, şehirden uzak bir çiftlik evinde yaşamaktadır. Pure Country Pure Heart full izleyerek, hayallerine bir tesadüf sonucu kavuşan kız kardeşlerin maceralarına kesintisiz şahitlik edeceksiniz.Pure Country Pure Heart İle Hayallerine Kavuşan Kardeşlerle Tanışın!Geçmişe Özlem 3 konusu, Nashville sahnelerinde yer almak için can atan 3 kız kardeşin, bir tesadüf sonucunda hayatlarının değişmesini ele almaktadır. Pure Country Pure Heart 720p – 1080p izleme kalitesiyle, bir mektup sayesinde öğrendikleri aile sırrının hayatlarına nasıl etki ettiğini, kesintisiz izleme fırsatı sunulmaktadır. Tesadüf sonucu ellerine geçen bir mektupta, hiç tanımadıkları ve babaları bildikleri kişinin aslında gerçek babaları olmadığını öğrenirler. Gerçek babalarının Country müzik sanatçısı olduğunu öğrenen genç kızlar, büyük bir heyecan içine girerler. Geçmişe Özlem 3 alt yazılı izleyerek, gerçek babalarını bularak, hayallerine kavuşma arzusuna giren 3 genç kızın duygularını, karakterlerin kendi konuşmalarıyla öğrenmeniz mümkündür. Pikaplarına atlayarak, Nashville’ye doğru yola çıkan kardeşlerin macerasını, Country Pure Heart orijinal izleyerek takip edin!Geçmişe Özlem 3 Filmini Daha Yakından Tanıyın!Yönetmen koltuğunda Damon Santostefano’nun oturduğu filmin başrolünde, ABD’li oyuncu ve müzisyen Ronny Cox yer almaktadır. Dram ve müzik kategorilerinde yer alan film, İMDB sıralamasında 6.4 puan alarak, izleyenlerin gönlünde yer etmiştir. 1 saat 19 dakika süren Country Pure Heart tek parça izleyerek, kesintisiz müzik ve heyecanın tadını çıkarın. Hayallerin peşinde koşulduğu takdirde, başarıya ulaşmanın kesin olduğunu kanıtlayan, Geçmişe Özlem 3 HD izleme kalitesiyle, seyircileriyle buluşuyor.Geçmişe Özlem 3- Pure Counrty Pure Heart Geçmişe Özlem 3 filmi, duygu dolu bir konuya sahip. Pure Counrty Pure Heart orijinal adıyla yayınlanan film, duygusal konusu ve bitmeyen gizemi ile dikkat çekiyor. Geçmişe Özlem 3 filminin konusu ise şöyle: Babalarını hiç görmeden büyüyen iki genç kız, artık babalarını merak etmeye başlarlar. Aynı zamanda büyüdükçe müziğe olan ilgileri de artmaktadır. Kendi çabalarıyla müzisyen olmaya gayret eden kızlar, bu aşamada babaları hakkında da birkaç bilgiye ulaşır. Babalarının yaşadığından bile emin olamayan kızlar, babalarının hayatta olduğunu; daha da ilginci babalarının da müzisyen olduğunu öğrenir. O andan itibaren kızlar ellerine gitarlarını alıp pikaplarına binerler ve babalarını bulmak için Nashville’in yolunu tutarlar. Peki...
 • 2017
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.3
 • 143
 • 0
Climax
Tüm Bilgiler
Climax Dram Filmleri, IMDB 7 Üzeri Filmler 
Türkçe Dublaj
Climax full izle seçeneği ile izleyebileceğiniz filmimiz sitemize eklenmiştir. Climax konusu ile dram ve gerilimi içermektedir. Filmin konusuna gelecek olursak; film ransa da köhne bir yerde bulunan bir dans kulübünün uzun bir gecesini anlatmaktadır. 90’ların ortasında 20 dansçının, üç günlük bir prova için yatılı bir okulda yaşadıkları anlatılmaktadır. Birbirlerini ilk defa tanıyan gençler dans dışında da eğlenceli dakikalar geçirirler. Provalarının bitmesinin ardından eğlenceli bir final yapmak isterler. İçkinin dozu arttıkça gençlerin kontrollerini kaybetmesi de kolaylaşır. Kimileri için bu eğlenceli ve güzel bir şey olsa da kimilerinin gecesini cehenneme dönüştürmüştür. İçine düştükleri girdap gençler için vazgeçilmez olmuştur. Film müzik, dans ve cinsellik dolu gecenin çarpıcı bir anlatımıdır. Filmi sitemizde HD kalitede izlemek isterseniz Climax 720p-1080p izle seçeneği ile izleyebilirsiniz.Kırmızı ve Loş Ortama Tanıklık EdinClimax filmi 1 Kasım 2018 yılında vizyona girmiştir. Climax tek part izle seçeneği ile de izleyebilecek olduğunuz film 1 saat 33 dakika sürmektedir. Climax HD izle ile yüksek görüntü kalitesinin keyfini çıkartabilirsiniz.  Filmin senaristliğini ve yönetmenliğini ‘’ Dönüş Yok’’, ‘’ Boşluk’’ ve ‘’ Aşk’’ filmlerinin de yapımcısı olan Arjantinli Gaspar Noe üstlenmiştir. Ünlü yönetmenin diğer filmlerinde de alışık olduğumuz kırmızı ve loş ortam yine bu filme de karşımıza çıkmıştır. Climax orijinal izle seçeneği ile bu keyife ortaklık edebilirsiniz.Filmi HD Kalite de Sitemizden İzleyebilirsinizFilmin dram ve gerilim türünde olduğunu görüyoruz. F2018 Fransız yapımı olan Climax, dil olarak da İngilizcedir. Filmi Türkçe alt yazılı izlemek isterseniz Climax alt yazılı izle seçeneğine göz atabilirsiniz. Toplam da 5 sayfalık senaryosu olan Climax’ın çekimleri 15 gün sürmüştür. Climax Türkiye de 41.298 izleyici tarafından tercih edilip, 18. Hafta da toplam hasılat 526,257,39 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Oyuncu kadrosun da ise Mumya filminden Sofia Boutella, Romain Guillermic karşımızdadır. Climax Türkçe dublaj izle ile de alt yazı okuma derdi olmadan görsel şölenin tadını çıkartabilirsiniz. Müzikleri Ambroise Thomas tarafından bestelenen filmi için harcanan tutar 2,6 milyon EUR olarak açıklanmıştır. Film IMDb’de 7,3, Sinemalar.com’da 6,8 puan alarak izleyenlerin beğenisini topladığını kanıtlamıştır.Climax 2018 Full hd izle, Climax 2018 tek part izle, Climax 2018 1080p izle, Climax 2018 Türkçe dublaj izle. Climax 2018 full izle, Climax 2018 full hd izle, Climax 2018 izle, Climax 2018 filmini full hd izle, Climax 2018 1080p bedava izle, Climax 2018 donmadan izle, Climax 2018 online izle, Climax 2018 kasmadan izle, Climax 2018 filmi Türkçe dublaj full hd 1080p ve 720p izle.
 • 2018
 • Belgium,France
 • 1080P
 • IMDb 7.3
 • 417
 • 0
Suyun Çocukları : Waterboys
Tüm Bilgiler
Suyun Çocukları : Waterboys Dram Filmleri, Komedi Filmleri 
Türkçe Dublaj
Suyun Çocukları filminin konusu; bir baba ve oğlun aile olabilme, birbirlerini tanıyabilme hikayesidir. Başrollerinde Victor ismiyle, baba rolünde Leopold Witte; Zack ismiyle, oğul rolünde Tim Linde oynamaktadır. Victor, suç romanı yazarıdır. Zack, çellisttir. Bir gün kız arkadaşı Zack’i, eşi de Victor’u terk edince olaylar gelişmeye başlar. Zack ve Victor eş zamanlı olarak melankolinin etkisine girdiklerinden beraber yas tutmaya başlarlar. Bu süreçte birbirlerine destek de olurlar. Beraber daha çok vakit geçirirler. Aynı dönemde Victor son kitabını çıkartır ve bunun tanıtımı için seyahat etmeye karar verir. Tabii ki bu seyahatleri oğlu Zack ile birlikte yapacaktır. Waterboys’un 720p-1080p görüntü kalitesiyle izlenebilen Amsterdam’dan Edinburgh’a uzanan yolculuğu da bu esnada başlar. Öncesinde bağları çok kuvvetli olmayan bu ikili, birbirlerini keşfetmeye başlar. Bu yolculukta Victor’un gösterdiği bencil davranışlar çeşitli sorunlara yol açar. Fakat birbirlerinin farklı yapıda insanlar olduklarını fark edip, birbirlerini oldukları gibi kabul ederler. Bol bol dertleşme fırsatları olur. Beraber oldukça eğlenirler. Baba- oğul ilişkilerini canlandırırlar. Birlikte bir gelecek planlaması yaparlar. Bu maceranın sonunda neler yaşandığını merak ediyorsanız; Suyun Çocukları’nı tek part izleyebilirsiniz.Festival Gösterimlerinden Tam Puan Almış Bir Film Sizi Bekliyor!2016 yapımı olan filmin yönetmen koltuğunda Robert Jan Westdijk vardır. Hollanda, İngiltere yapımı olan Waterboys Türkçe alt yazılı izleme seçeneğiyle daha fazla sinemasevere ulaşmaktadır. Ayrıca alt yazı takip etmek istemeyenler için Suyun Çocukları’nı Türkçe dublaj izleme gibi bir imkan da mevcuttur. Daha önce 2 dalda adaylığı olmuş olan bu filme verilmiş herhangi bir ödül yok. Fakat Edinburgh Int’l, Woodstock ve Netherlans Int’l Film Festivallerinde gösterime girip izleyiciden tam puan almayı başarmıştır. Waterboys’u orijinal izleyip siz de bu filmin başarısına ortak olabilirsiniz.İzlerken Ne Hissedeceğinizi Karar Veremeyeceğiniz Bir Film!Suyun Çocukları HD izleme opsiyonu ile 89 dakika boyunca izleyiciye birden fazla duyguyu bir arada yaşatmaktadır. Komedi filmi olmasının yanı sıra dram da içeren bir filmdir. Waterboys’u full izlemek için vakit kaybetmeyin.Suyun Çocukları : Waterboys Full hd izle, Suyun Çocukları : Waterboys tek part izle, Suyun Çocukları : Waterboys 1080p izle, Suyun Çocukları : Waterboys Türkçe dublaj izle. Suyun Çocukları : Waterboys full izle, Suyun Çocukları : Waterboys full hd izle, Suyun Çocukları : Waterboys izle, Suyun Çocukları : Waterboys filmini full hd izle, Suyun Çocukları : Waterboys 1080p bedava izle, Suyun Çocukları : Waterboys donmadan izle, Suyun Çocukları : Waterboys online izle, Suyun Çocukları : Waterboys kasmadan izle, Suyun Çocukları : Waterboys filmi Türkçe dublajlı izle.
 • 2016
 • Netherlands,United Kingdom
 • 1080P
 • IMDb 5.6
 • 338
 • 0
Straight Outta Compton: N.W.A’in Öyküsü
Tüm Bilgiler
Straight Outta Compton: N.W.A’in Öyküsü Dram Filmleri, Müzikal Filmler 
Türkçe Dublaj
Straight Outta Compton: N.W.A'in Öyküsü adlı film biyografik film seven ve film izlerken bir yandan da kaliteli müzikler dinlemek isteyenlerin merakla bekledikleri filmlerden bir tanesi olmuştur. Filmin bekleyenleri ile buluştuğu tarih 18 Aralık 2015’dir. Film toplamda 2 saat 27 dakika sürüyor. ABD yapımı olan bu film usta oyuncu kadrosu ile ilgileri üzerinde toplamayı başarmış. Dram türünün de özelliklerini barındıran müzikalimsi bir biyografi filmi izlemek isterseniz o halde size Straight Outta Compton Türkçe dublajlı izlemenizi önereceğiz. Pişman olmayacaksınız.Straight Outta Compton: N.W.A'in Öyküsü Adlı Filmin Konusu Neyi Anlatıyor?N.W.A'in Öyküsü Türkçe dublaj full izleyenler kendilerini dramatik dakikalara hazırlamalılar. Filmin konusunu 80’lerin ortalarında yaşanmış olan olaylardan alır. Straight Outta Compton konusu filmi eleştirenler tarafından beğenilmiş ve tam not almış. Yapılan yorumları incelediğimiz zaman hip hop kültürünün gerçekleri ile ilgili iyi bir belgesel niteliğinde film olduğu söylenmiş. Siz de eğer müzik bilginizi güncellemek isterseniz,  N.W.A'in Öyküsü 1080p izleyerek bu filme bir şans verebilirsiniz.NWA Devrim Yapmaya HazırlanıyorNWA adlı bir grup kurulacaktır. Bu gruptaki üyelerin hayatları zorluklar ile geçmiştir. Aile konusunda hep şansız giden bu kişiler aynı zamanda ekonomik konularda da problemlerler yaşarlar. Hip hop kültürü ile yetişmiş olan bu grubun üyeleri artık bu şekilde yaşamaktan sıkılmış olacaklar ki hayatlarında bir devrim yapmaya karar vereceklerdir. Straight Outta Compton 720p izleyenler kişisel hayatlarında devrim yapan bu grup üyelerinin mutlu, kızgın, üzgün ve başarılı oldukları anların tümüne tanıklık edeceklerdir. Bu anlara siz de tanıklık etmek isterseniz size N.W.A'in Öyküsü alt yazılı izlemenizi önereceğiz.Straight Outta Compton: N.W.A'in Öyküsü Adlı Filmin Yönetmen Koltuğuna Kim Var?Straight Outta Compton oyuncularının başarılı bulunduğu ve sevildiği kadar filmin yönetmeni de çok seviliyor ve filmin izlenmesinde büyük bir etkisi bulunuyor. Filmin yönetmenliğini 49 yaşındaki ünlü yönetmen F. Gary Gray üstleniyor. Hem yönetmen, hem oyuncu hem de uygulayıcı yapımcı olan usta isim Nwa Straight Outta Compton filminin dışında pek çok farklı işe sahip. Ustanın tam 22 yıllık kariyeri bulunuyor. Kariyerine ise 8 tane başarılı film ve diziyi sığdırmayı başarmış. Usta yönetmenin Siyah Giyen Adamlar, Hızlı ve Öfkeli, Adalet Peşinde, Sakin Ol, İtalyan İşi, İntikam Ateşi ve ekranlardan uzun süre düşmeyen Ara bulucu gibi filmler yer alıyor. Bu filmleri severek izlemiş olan kişiler Straight Outta Compton fragmanını izleyerek bu filmi izlemek konusunda filmin tamamını izlemeden bir fikir elde edebilirler.Straight Outta Compton: N.W.A'in Öyküsü Adlı Filmin Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?Straight Outta Compton Imdb yorumlarına baktığımız zaman film güçlü oyuncu kadrosu sayesinde insanlar arasında oldukça beğenilen bir film olmuş. Filmin baş rolünde kim olduğuna baktığımız zaman filmde Ice Cube...
 • 2015
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.7
 • 175
 • 0
Yeşil Rehber: Green Book
Tüm Bilgiler
Yeşil Rehber: Green Book Dram Filmleri, Komedi Filmleri 
Türkçe Dublaj
Yeşil Rehber: Green Book konusu, son dönemlerde oldukça popüler bir konu olan ırkçılık üzerinde duruyor. Filmde Tony Lip Amerika’da bir İtalyan mahallesinde yaşayan Afrika kökenli meşhur bir piyanisttir. Ünlü piyanist yapacağı turne için Manhattan’dan güneye doğru gidecektir. Ancak kendisine eşlik edecek bir şoför arıyordur. Bir süredir işsiz olan Tony bu iş için doğru kişi gibi görünüyordur. Ünlü piyanist ve şoförü Afro-Amerikanlar için tehdit oluşturmayan bir rotada seyahet edebilmek için The Green Book isimli kılavuzdan yararlanırlar. Ünlü piyanist ve şoförü yolculuk sırasında pek çok ırkçı tavırla baş etmek zorunda kalır. Onları zorlu bir yolculuk bekliyordur. İkilinin bu macerasına tanık olmak için filmi sitemizden Green Book orijinal izle seçeneği ile izleyebilirsiniz.1080p Görüntü Kalitesiyle Harika Bir Macera Sizleri Bekliyor Yeşil Rehber 720p-1080 izle seçeneği ile sitemizden yüksek görüntü kalitesi eşliğinde izleyebileceğiniz bir filmdir. Filmin yönetmenliğini Peter Farrelly yapmıştır. Filmin senaristliğini ise Nick Vallelonga ve Brian Hayes Currie birlikte yapmıştır. ABD yapımı biyografi, komedi, dram türündeki filmi Yeşil Rehber alt yazılı izle seçeneğini kullanarak sitemizden Türkçe alt yazılı şekilde izleyebilirsiniz. Filmde ünlü piyanist Tony Lip’i Viggo Mortensen, Dr. Donald Shirley karakterini Mahershala Ali canlandırıyor. Yolculukları sırasında zorlu anlar yaşayan ikilinin hikayesini kesintisiz olarak izlemek için Yeşil Rehber: Green Book tek part izle opsiyonunu kullanabilirsiniz.Tek Part İzleyebileceğiniz Harika Bir Serüvene Hazır OlunYeşil Rehber: Green Book Türkçe dublaj izle seçeneği ile sitemizden Türkçe dublajlı şekilde izleyebileceğiniz film için harcanan bütçe 23 milyon USD’dir. İzleyenler tarafından da oldukça beğenilen film 2 saat 10 dakika uzunluğunda, 21 Kasım 2018 tarihinde vizyona giren film 311,7 milyon USD bilet gişesi yapmıştır. Film açılış haftasında 320,429 USD ve toplamda ise 42,526,091 USD bilet gişesine sahiptir. Pek çok ödüle aday gösterilmiş ve bazılarını almaya hak kazanmış Green Book full izle ile bu komedi, dram filmini sitemizden izleyebilirsiniz. En İyi Film Oscar’ı başta olmak üzere film toplam 13 ödülle eve dönmüştür. Sinemalar.com’da 8,5, IMDb’de 8,3 puan ile değerlendirilen filmi yüksek görüntü kalitesi ile sitemizden Yeşil Rehber HD izleyebilirsiniz.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.3
 • 155
 • 0
The Dirt
Tüm Bilgiler
The Dirt Dram Filmleri, Komedi Filmleri 
Türkçe Dublaj
2001 yılında çıkmış olan The Dirt: Confessions of the World's Most Notorious Rock Band isimli otobiyografi'nin beyazperdeye uyarlanması ile ortaya çıkmıştır. Rock ve metal türlerini harmanlayarak ortaya muhteşem bir şölen sunan Mötley Crüe grubunun albümleri tüm dünyada 100 milyonu geçen bir satış rakamlarına ulaşmıştır o grubun hikayesi sizlerle.The Dirt Full hd izle, tek part izle, 1080p izle, Türkçe dublaj izle. The Dirt full izle, full hd izle, The Dirt izle,The Dirt filmini full hd izle, The Dirt 1080p bedava izle, The Dirt donmadan izle, The Dirt online izle, The Dirt kasmadan izle, The Dirt filmi Türkçe dublajlı izle.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.1
 • 197
 • 0
Bohemian Rhapsody
Tüm Bilgiler
Bohemian Rhapsody Aile Filmleri, Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
Bohemian Rhapsody (2018) Filminin konusu; 60lı yılların sonunda Londrada kurulan ve tüm zamanların en efsanevi gruplarından birine dönüşen Queenin ikon haline gelmiş solisti Freddie Mercuryyi ve Mercurynin liderlik ettiği grubun Live Aid konserine kadar ilerleyen sürecini konu almaktadır.
 • 2018
 • ABD,United Kingdom
 • 1080P
 • IMDb 8.2
 • 576
 • 0
Sessizliğin Müziği: The Music of Silence
Tüm Bilgiler
Sessizliğin Müziği: The Music of Silence Dram Filmleri, IMDB 7 Üzeri Filmler 
Türkçe Dublaj
Sessizliğin Müziği, bir umut ve yaşama tutunma hikayesini konu alıyor. The Music Of Silence orijinal dilinde de izleme seçeneği ile izleyiciye sunulan Sessizliğin Müziği filmi konusu ise şöyle: Andrea Bocelli, futbol oynamayı çok seven bir çocuktur. 1958’de küçük bir çocukken, futbol oynadığı sırada geçirdiği kaza sonucu iki gözünde de görme yeteneğini kaybeder. Bu kazanın olduğu eylül gününden itibaren her şey değişmiştir. O kazadan sonra hayata küsen Bocelli, artık hiçbir şey yapmak istememektedir. Ancak fedakar babası onun bu halini gördükçe üzüntüsünü saklayamamaktadır. Baba, oğlunu onu hayata döndürmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Bunun için uğraşırken, çocuğun müzik yeteneğini fark eder. O dakikadan sonra Andrea’nın müzik yeteneğinin üzerine giden baba oğlunu hayata döndürebilecek midir? Yalnız müzik yeteneği ile gözleri görmeyen Andrea, yaşamını devam ettirebilecek midir? Mucizevi bir yaşama tutunma hikayesi The Music Of Silence HD izleme seçeneği ile izleyiciyle buluşuyor.Umudun İlk Kıvılcımına Şahit Olun!Biyografi türünde çekilen film, yönetmen Michael Radford’un imzasını taşıyor. Başrol oyuncusu olarak mükemmel bir tercih ile Antonio Banderas’ın seçildiği Sessizliğin Müziği tek part izleme seçeneği ile bölmeye gerek kalmadan izleniyor. Biyografi türündeki film The Music Of Silence alt yazılı izleme veya Sessizliğin Müziği Türkçe dublaj izleme seçenekleri ile istediğiniz şekilde film keyfini yaşayabilmeniz için hazırlandı. Bir babanın çocuğu için yapabileceklerinin sınırı olmadığını bir kez daha kanıtlayan film, gözyaşlarıyla izleyeceğiniz bir finale sahip.Muhteşem Film Sessizliğin Müziği 1080p Kalitede İzlenir!2017 İtalya yapımı 90 dakikalık uzunluğa sahip film, Antonio Banderas’ın muhteşem oyunculuğu ve kullanılan müziklerin kalitesi ile izleyiciye bir sanat şöleni sunuyor. The Music Of Silence full izleme seçeneği ile 90 dakikanın nasıl geçtiğini anlamayacak, film bittiğinde içinizde uyanan tekrar izleme arzusunu bastıramayacaksınız. İtalyan yapımı olması kaynaklı filmin orijinal isminin La musica del silenzio olması sürekli gözlerden kaçsa da film, İtalya’da ve tüm dünyada büyük ilgi uyandırıyor. Oyunculuklarıyla göze, müzikleri ile kulağa hitap eden bu muhteşem şölene siz de davetlisiniz.Sessizliğin Müziği: The Music of Silence Filminin Konusu: Bocelli, sonunda körlüğüne yol açan ciddi bir göz hastalığında yakalanır ve tutkusuyla ilgili büyük hırsların yol açtığı zorlukların üstesinden gelmeye çalışır.
 • 2017
 • ABD,Italy
 • 1080P
 • IMDb 7.2
 • 377
 • 0
Soğuk Savaş: Cold War Zimna Wojna
Tüm Bilgiler
Soğuk Savaş: Cold War Zimna Wojna Aile Filmleri, Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
Soğuk Savaş: Cold War Zimna Wojna pek çok ödül için aday gösterilen seyirciler tarafından büyük beğeni topladı. Soğuk Savaş: Cold War Zimna Wojna konusu, birbirinden tamamen farklı karakterlere sahip iki kişinin soğuk savaş döneminde yaşadığı aşk. Filmde iki müzisyeni canlandıran karakterler İkinci Dünya Savaşı sonrası Polonya’da karşılaşırlar. Geldikleri farklı sosyal sınıflar ve hayatlar anlaşabilmeleriniz zorlaştırsa da aşklarının tutkusunu etkilemez. 1950’li yıllarda Berlin, Paris, Yugoslavya ve Polonya’da geçen filmde yönetmen kullandığı siyah-beyaz temayla filmin nostaljik havasını güçlendirmiştir. Yolları birbirinden ayrılmayan bu iki müzisyenin sürükleyici aşk öyküsünü Soğuk Savaş: Cold War Zimna Wojna tek part izle seçeneğiyle sitemizde bulabilir, bu başarılı yapıtın keyfini kesintisiz sürebilirsiniz.Soğuk Savaş Yıllarına 1080p Tutku Dolu Yolculuk KeyfiPolonyalı yönetmen Pawel Pawlikowski'nin son filmi Soğuk Savaş 20 Aralık 2018 tarihinde vizyona girdi. Joanna Kulig ve Tomasz Kot ‘un başrollerini paylaştığı Polonya yapımı filmi Soğuk Savaş: Cold War Zimna Wojna 720p-1080 izle seçeneği ile yüksek kalitede izleyebilirsiniz. Dram, melodram, romantik türlerinde çekilmiş Soğuk Savaş: Cold War Zimna Wojna orijinal izlerken 1 saat 28 dakika boyunca soğuk savaş yıllarında geçen tutkulu bir aşka tanıklık ediyor olacaksınız. Ida filmiyle Oscar alan Pawel Pawlikowski bu filmiyle de Cannes Film Festivali En İyi Yönetmen Ödülü’ne layık görüldü. Aynı zamanda Joanna Kulig En İyi Kadın Oyuncu dalında Polonya Film Ödülü’ni aldı. Bunların yanında farklı dallarda aldığı ödüllerle Soğuk Savaş: Cold War Zimna Wojna toplam 18 ödül almayı başardı. Bu başarılı filmi Soğuk Savaş: Cold War Zimna Wojna full izle seçeneğiyle sitemizde bulabilirsiniz. Filmin senaristliğini Janusz Glowacki ve Piotr Borkowski ile paylaşan yönetmen Pawel Pawlikowski bu film ile büyük ses getirdi.Siyah Beyaz Nostalji Keyfi HD Kalitede!Sitemizde Soğuk Savaş: Cold War Zimna Wojna HD izle seçeneğiyle de bulabileceğiniz film IMDB’de 7.7, Rottentomatoes %92, Beyazperde’de 3,5 puan alarak başarısını gözler önüne seriyor. Lehçe dilindeki Soğuk Savaş: Cold War Zimna Wojna Türkçe dublaj izleyerek Zula ve Wictor’un aşkına tanıklık edebilirsiniz. Aynı anda birden fazla ülkede gösterime giren Soğuk Savaş: Cold War Zimna Wojna Kadrosunda Joanna Kulig, Tomasz Kot, Borys Szyc ve Agata Kulesza gibi isimleri bulunduruyor. Ayrıca sitemizden Soğuk Savaş: Cold War Zimna Wojna alt yazılı izle seçeneğine de ulaşabilirsiniz.1950’lerde Polonya, Berlin, Yugoslavya ve Paris’te geçen “Cold War”da birbirinden tamamen farklı karakterlere ve farklı geçmişlere sahip bir kadın ve bir erkek arasındaki tutkulu ama imkansız bir aşkın hikayesi anlatılıyor.
 • 2018
 • France,Poland,United Kingdom
 • 1080P
 • IMDb 7.7
 • 594
 • 0
Bir Yıldız Doğuyor: A Star Is Born
Tüm Bilgiler
Bir Yıldız Doğuyor: A Star Is Born Aile Filmleri, Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
Bir gün, henüz keşfedilmemiş genç bir yetenek olan Ally (Lady Gaga) ile tanışır ve ikili arasında tutkulu bir aşk başlar.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.4
 • 581
 • 0
Çılgın Değişim: Freaky Friday
Tüm Bilgiler
Çılgın Değişim: Freaky Friday Aile Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Çılgın Değişim: Freaky Friday yalnızca ismi ile bile izleyicilerin ilgisini çekmeyi başaran ve izlenme rekorları kıran bir filmdir. Freaky Friday Türkçe dublajlı izleyenler hem komik bir hikayeye şahitlik ediyorlar hem de filmin fantastik öğeleri ile şaşkın dakikalar yaşıyorlar. Film her ne kadar aile türü altında sınıflandırılıyor olsa da film aynı zamanda bir aile filmi. Film, Çılgın Değişim Türkçe dublaj full izlemek isteyenler ile 26 Mart 2004 yılında izleyenleri ile buluşmuştur. Film tam 1 saat 37 dakika sürmektedir.Çılgın Değişim: Freaky Friday Adlı Filmin Konusu Neyi Anlatıyor?Freaky Friday konusunu ergenlik çağındaki bir kızın hayatı etrafında şekilleniyor. Bu kız Tess Coleman’ın kızından başkası değildir. Toss Coleman anlayışlı bir anne olmasına karşın Çılgın Değişim 1080p izleyenlerin de bildiği üzere, kızı ile anlaşmazlıklar yaşayan bir annedir. Anlaşmazlıkların yaşanmasının en büyük nedeni arada bulunan kuşak farkıdır. Freaky Friday 720p izleyenler ikili arasında farklı tercihlerin onları nelere sürüklediğine tanıklık edecekler. Bakalım ikilinin anlaşamıyor olması onların işine mi gelecek? Yoksa yalnızca ilişkilerinin bozulması ile mi kalacak?Çin Lokantasından Alınan Fal Kurabiyesi Her Şeyi DeğiştiriyorPerşembe akşamı, her zaman yaptıkları gibi bir Çin lokantasında yemek yerler. Fakat birden ciddi bir tartışma kopacaktır. Freaky Friday izleyenler bu ikilinin tartışmasından sonra birbirlerinin bedenlerine girdiklerini göreceklerdir. Bu değişime lokantadan almış oldukları fal kurabiyelerin neden olduğu sanılacaktır. Birbirlerinin hayatını yaşamaya başlayan ikili artık empati geliştirirler ve birbirlerini anlamaya başlarlar. Çılgın Değişim alt yazılı izleyenler ikilinin vücutlarının değişmesi ile birlikte komik bir takım olaylara şahit olacaklardır.Çılgın Değişim: Freaky Friday Adlı Filmin Yönetmen Koltuğuna Kim Var?Freaky Friday fragmanını izleyenler, filmin kalitesinden ve tarzından anında filmin yönetmeninin kim olduğunu anlayabilirler. Filmi yöneten Mark Waters adlı usta yönetmenden başkası değildir. Yönetmen olarak ünlenmiş olsa da usta yönetmenin görüntü yönetmenliği ve idari yapımcı kimlikleri de vardır. 54 yaşında olan yönetmenin tam adı Mark Stephen Waters’dır. Amerikalı yönetmenin 17 yıllık kariyeri vardır. Kariyerine tam 14 birbirinden başarılı film ve diziyi sığdırmayı başarmıştır.Ünlü yönetmenin diğer filmlerine baktığımız zaman Bad Santa 2, Vampir Akademisi, Witches of East, Made in Jersey, Babamın Penguenleri, Hayalet Sevgililerim, Aşkın 500 Günü ve Sabrina adlı filmleri bulunmaktadır. Bu filmler de tıpkı Çılgın Değişim gibi kendi dallarında ödüller ve önemli adaylıklar almaya hak kazanmıştır.Çılgın Değişim: Freaky Friday Adlı Filmin Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?Freaky Friday kastında yer alan başarılı oyuncular sayesinde film izlenme rekorları kırmıştır. Filmin baş rolünde tess Coleman adlı karaktere hayat veren Jamie Lee Curtis bulunuyor. Curtis bu filmde sergilediği oyunculuk performansı sayesinde, önemli ödüllere adaylığını koymayı başarmıştır. Filmde Curtis’e Annabell rolü ile Lindsay Lohan karşımıza çıkıyor....
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.4
 • 324
 • 0
Tutsak: Bel Canto
Tüm Bilgiler
Tutsak: Bel Canto Aile Filmleri, Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
2 Kasım 2018 tarihinde vizyona giren ABD yapımı bu film, Tutsak altyazılı izleyenleri, ekran karşısından tam 1 saat 42 dakika boyunca ayırmayacak. Yönetmenliğini Paul Weitz’in üstlendiği dram ve gerilim filmini, Bel Canto full HD tek part izleyenler oldukça sürükleyici buluyor.Tutsak – Bel Canto Filminin Oyuncu KadrosuFilmin senaristleri arasında yine filmin yönetmeni de olan Paul Weitz’in de adı geçer. Diğer senarist ise, Anthony Weintraub’dur. Film, Ann Pattchet’in yazmış olduğu bir kitaptan uyarlanmıştır. Tutsak filmi Türkçe dublajlı izleyenler film müziklerinin hem aksiyon hem gerilim hem de dram temalı olduğunu bunun da oldukça başarılı bir sanatsal çalışma anlamına geldiğini iddia ederler. Bu müziklerin yaratıcısı ise, David Majzlin’dir. Film yapımcıları arasında yine, Paul Weitz yer alır. Diğer isimler ise, Caroline Baron ve Andrew Miano’dur. Film, Bel Canto Türkçe dublaj full izlemek isteyenler için, Bir Film firması tarafından dağıtılmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda Roxanne Coss rolüyle, Julianne Moore, Katsumi Hosokawa rolüyle, Ken Watanabe, General Bnejamin rolü ile, Demian Bichir, Messner rolü ile, Sebastian Koch, Simon Thibault rolü ile, Christopher Lambert, Edith Thibault rolü ile, Elsa Zylberstein, Christopf rolü ile, Thorbjorn Harr ve Fyodorov rolü ile, Olek Krupa yer alır. Tutsak 1080p izleyenler, başarılı oyuncu kadrosu ve yönetmeni ile kaliteli dakikalar yaşayacaklardır.Tutsak – Bel Canto Filminin KonusuBel Canto konusu şöyledir, olaylar bir partide başlar. Partide insanlar eğlenmektedir ve gün gayet olağan ilerlemektedir. Sıradan ilerlemekte olan parti elbette bir film konusu olamaz. Partiyi bir süre sonra bir takım insanların basması ile olaylar başlar. Parti, oldukça zengin bir Japon iş insanı olan, Katsumi Hosokawa’nın doğum günü için çok özel organize edilmiş olan bir partidir. Partide şarkı söylemekle görevli olan kişi ise, oldukça ünlü bir soprano olan, Roxane Coss’tur. Partiyi basan insanlar ise, kendi arkadaşlarının general Benjamin tarafından serbest bırakılmasını istemektedirler. Aslında kendi istekleri de gayet masum olan bu insanlar, çareyi birkaç kişiyi rehin almakta bulmuşlardır. Ancak, bir süre sonra kalabalığın kontrolünü kaybetmeye başlarlar. Partideki rehineler sayı olarak onlardan daha üstündür ve haydutların ellerinden kurtulmaları da an meselesidir. Bunun üzerine haydutlar, birkaç kişiyi yanlarında götürmek suretiyle, partiyi terk ederler. O birkaç kişinin arasında, iş insanı Hosokawa ve soprano Coss da bulunmaktadır. Rehin olarak alıkoyuldukları bölgede, geçen zaman boyunca yapacak bir işleri olmadığından, bu iki kişi birbirleriyle zaman geçirirler ve tanışırlar. Ilginç bir olay ilginç bir sonuca dönüşmek üzeredir. Bel Canto HD izleyenler de, her kötü olayın güzel bir sonucu olabileceği fikrini benimsiyor olacaklardır.Tutsak – Bel Canto Filminin Yorumu ve EleştirisiFilmde işlenen konu oldukça başarılıdır. Öyle ki, karakterler ve kişiler, rollerini...
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5
 • 362
 • 0
Battle: Batalhas
Tüm Bilgiler
Battle: Batalhas Dram Filmleri, Müzikal Filmler 
Türkçe Dublaj
Yapım yeri Norveç olan film, Battle tek part izleyenleri dram dolu dakikalara sürüklüyor olacak. Film, toplamda 95 dakika sürüyor ve filmin yönetmenliğini, Katarina Launing üstleniyor. Battle Türkçe dublaj full izlemek isteyenler için, filmin IMDb puanı ise, 10 üzerinden 6.2.Battle Filminin Oyuncu KadrosuFilmin yapımında rol alan isimler, Fredecrick Howard ve Paul Roed’dir. Film senaryosunu, Maja Lunde kaleme alır. Battle Türkçe dublajlı izlemek isteyenlere ön bir bilgi olarak, filmin oyuncu kadrosu ise, şu şekilde olacaktır; Amalie rolüyle, Lisa Teige, Aksel rolüyle, Vebjorn Enger, Birgitta rolüyle, Karen-Lise Mynster, Stig R. Amdam, Morad Aziman, Mikael rolüyle, Fabian Svergaard Tapia, Moa rolüyle, Bao Andre Nguyen, Vanessa rolüyle, Sofie Albertine Foss, Bjorn rolüyle, Stig R. Amdam, Kim rolüyle, Sigyn Asa Satereng yer alır. Magnus Beite, Battle altyazılı izleyenlerin de fark edeceği üzere, filmin aksiyon ve dram temalı olan müziklerini besteleyen başarılı isimdir.Battle Filminin ÖzetiFilm, oldukça duygusal bir içeriğe sahiptir. Norveç yapımı olan filmin yer aldığı kategori dramdır. Battle konusu ise, dram filmi severler için, şu şekilde; Amalie, başarılı ve genç bir dansçıdır. Ailesinin kötü olan ekonomik durumuna katkı sağlamak için, dans etmek durumundadır. Fakat bir süre sonra, sadece dans ediyor olmak ona yetmeyecektir ve şansını başka kategorilerde de denemeye karar verir ve sokak dövüşüne başlar. Kendisini bu doğrultuda çok iyi geliştirmeyi başaran Amalie, bir süre sonra oldukça ilginç bir olay yaşar ve aşık olur. Fakat ailesinin durumu ve içinde bulunduğu karmaşık hayat, onu bu aşkı itiraf edebilme cesaretinden alıkoyar. Amalie, bir süre boyunca içinde tuttuğu bu mutsuz duygusal durumu, belli bir süre sonra dans etmeye ve dövüşe yönlendirir ve daha da başarılı olmaya başlar. Fakat, onun bu başarısı hayatında olan bir başka olay nedeniyle sekteye uğrayacaktır. Hayatında tanıdığı en farklı insanı da söylediği bir yalan nedeniyle kaybetmek üzeredir. Battle 1080p izleyenler, hem heyecan hem duygu dolu dakikalar yaşayacaklar.Battle Filminin Yorumu ve EleştirisiBattle 2018 fragmanına göre film, sürükleyici olmanın biraz daha ötesinde, aksiyon içeriğine sahip olarak adlandırılabilecek bir sanat filmidir. Seyirciyi çok fazla içine alamaz. Filmde konu alınan unsur oldukça farklı olsa bile, sanatçıların oyunculukları ve canlandırmaları bir noktada eksiktir. Filmde eksik olan nokta, eleştirmenler tarafından da çok tespit edilememekle birlikte, izleyiciler yine de acıklı bir dram filmi olması nedeniyle filmi başsrılı bulmuşlardır ve film en çok izlenenler kategorisine girmeyi başarmıştır. Norveç en iyiler listesine girebilecek bir film ortaya koymamış olsa da, izlenilesi ve müzikal içerikli, iyi bir sanat filmi yapmayı başarmıştır.Battle Filmi HakkındaBattle 2018 filmde ele alınan konu, genç bir kızın yeteneğini kullanarak kendini çok daha...
 • 2018
 • Denmark,Netherlands,Norway,Sweden
 • 1080P
 • IMDb 6.6
 • 280
 • 0
Aşka Hasret: Been So Long
Tüm Bilgiler
Aşka Hasret: Been So Long Dram Filmleri, Müzikal Filmler 
Türkçe Dublaj
Aşka Hasret - Been So Long filmi sinema severlerin merakla vizyon tarihini bekledikleri bir filmdir. Film tam 1 saat 40 dakika sürüyor. Müzikal ve romantik bir film izlemek isteyenlere Been So Long Türkçe dublajlı izlemelerini öneriyoruz. İzleyenler bu filmle hem etkileyici bir aşk hikayesi izleyecekler hem de  bir yandan dinledikleri müzikler sayesinde kulaklarının pası silinecek. Film İngiltere yapımı ve filmin sahnelerinin tümü İngiltere’de çekilmiş. Film, yaptığı başarılı müzikler sayesinde ödül almaya hak kazanmış. Filmin başrollerinde Michaele Coel ve ona eşlik eden Arinze Kene yer alıyor.Aşka Hasret - Been So Long Filminin Konusu Nedir?Aşka Hasret Türkçe dublaj full izleyenler daha önce eşi benzeri görülmemiş bir aşk hikayesine tanıklık edecekler. Aşka kapılarını kapatmış olan bekar anne, aşka kapılarını açacaktır. Fakat ne var ki hoşlandığı adamın geçmişi o kadar da temiz değildir. Geçmişinde pis işler vardır ve sorunlu bir adamdır. Aşka kapılarını kapatan kadının adı Simone’dur. Londra’da yaşıyordur ve yalnızca aşka değil pek çok şeye kapısını kapatarak yalnızca kızı ile ilgilenmeye başlamıştır. Been So Long konusu izleyicilerden tam not almıştır.Simone, Yolu Raymond İle Kesiştikten Sonra Değişecek Midir?Aşka Hasret 1080p izleyenler Simone adlı karakterin kızı ile kendisine kurmuş olduğu dünyaya tanıklık edeceklerdir. Bu dünyadan çıkması için ne var ki arkadaşları Simone’u ikna etmeye çalışacaklardır. Fakat arkadaşları ne kadar çabalasalar da Simone’u bir türlü değişmesi için ikna edemezler. Simone’un yolu bütün bunlar olurken Raymond ile kesişecektir. Bakalım Raymon ile tanışan Simone değişebilecek midir? Kendi dünyasına geri mi dönecektir yoksa Raymond’a bir şans tanıyacak mıdır? Peki ya Raymond’un sorunlu geçmişi ne olacaktır? Bütün bu sorulara yanıt bulmak isteyenler Been So Long 720p izleyerek sorunun cevabını kendi kendilerine bulabilirler.Simone Yeni Bir Hayata BaşlıyorBeen So Long Arinze Kene olarak da bilinen Simone Raymond ile karşılaştıktan sonra eskisi gibi birisi olmayacaktır. Artık uzun zamandır tatmadığı duyguları tadacaktır ve Raymond onu çok değiştirecektir. Simone bir süre sonra her ne kadar Raymond’un geçmişi kirli olsa da kalbinin sesini dinlemek kararı alacaktır. Böylece yeni bir hayata başlayacak ve Raymond ile mutlu olma yolunda önemli bir adım atmış olacaktır. Bakalım Simone’un almış olduğu bu karar ile birlikte ikiliyi nasıl bir hayat bekliyor? En az aşk hikayesi ve konusu ile izleyenleri büyülediği kadar müzikleri ile de beğenilen bu filmi izlemek için kararsız iseniz öncelikle Been So Long fragmanını izleyerek karar verebilirsiniz.Aşka Hasret - Been So Long Filminin Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?Aşka Hasret alt yazılı izleyenler kaliteli oyunculuğa doyuyorlar. Simone karakterine filmde Michaela Coel hayat veriyor. Che Walker adlı başarılı senarist tarafından kaleme alınan...
 • 2018
 • United Kingdom
 • 1080P
 • IMDb 6.5
 • 241
 • 0
Full HD Film izle - Film izle - 2019 Filmleri - Türkçe Dublaj Film izle - Türkçe Altyazılı Film izle