Psikolojik Filmler ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Psikolojik Filmler
Açık Ev – The Open House
Tüm Bilgiler
Açık Ev – The Open House 1080p Film izle, 2018 Filmleri 
Türkçe Dublaj
The Open House, annesiyle birlikte yaşamakta olan Logan’ın, çeşitli olumsuz sebeplerden dolayı hayatında değişiklikler yapmak istemesi ve ilk iş olarak da annesiyle başka bir eve taşınmasının ardından, yeni taşındıkları evde istenmeyen ruhlar tarafından rahatsız edilmelerini ele alan, gerilim ve korku temalı bir filmidir. Açık Ev Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, hayatlarında bazı durumların değişmesi için hareket edip, daha olumsuz bir durum içine düşen anne oğulun korku dolu hikâyesini, tüm detaylarıyla takip etme fırsatına sahipsiniz. Yeni bir şehirde, yeni bir hayat kurma düşünceleri içerisindeyken, taşındıkları evde kendilerini bekleyen kötü varlıklar sebebiyle zorlu anlar geçiren Logan ve annesinin hikayesini ele alan The Open House full izleme imkanıyla, seyircilerinin karşısına çıkıyor!The Open House 2018 Filmi İle Gerilim Dolu Anlar Yaşamaya Hazırlıklı Olun!Açık Ev 2018 konusu, yaşadıkları büyük bir trajedi sebebiyle, Logan ve annesinin yaşamlarında bir değişiklik yapmak istemesinin ardından, akrabalarının boş dağ evine taşınmalarıyla birlikte, bu evde var olan kötü ruhların ürkütücü hareketleriyle karşı karşıya kalmalarını ele almaktadır. The Open House 720p – 1080p izleme kalitesiyle, Logan ve annesi Naomi’nin yeni bir hayata kavuşma hevesiyle yola çıkmalarının ardından, daha trajik ve korkutucu bir durumla karşı karşıya kalmalarını, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesiyle takip etme fırsatına sahipsiniz. Açık Ev 2018 alt yazılı izleme imkanıyla, birbirlerinden başka hiçbir yakını bulunmayan ve bütün güçlerini birbirinden alan anne oğulun, başlarına sarılan korkutucu varlıklarla mücadele etmeye çalışmalarını, karakterlerin kendi konuşmaları ve düşünceleriyle film bütünlüğü içerisinde takip etme şansına sahipsiniz. The Open House orijinal izleme seçeneğiyle, yeni evlerinde karşılaştıkları kötü güçler tarafından kuşatılan anne oğulun hikayesine dâhil olmaya hazır mısınız?Açık Ev 2018 Filminin Tüm Detayları19 Ocak 2018 tarihinde vizyona giren filmin yönetmenliğini, Matt Angel ve Suzanne Coote yapmıştır. Gerilim ve korku kategorilerinde yerini alan The Open House tek part izleme seçeneğiyle, seyircilerine 1 saat 34 dakikalık, gerilim dolu anları armağan etmektedir. Açık Ev IMDb sırlamasında 3,9 puan almıştır. Senaryosunda Matt Angel ve Suzanne Coote’nin imzalarının bulunduğu Açık Ev HD izleme kalitesiyle seyircilerinin karşısına çıkmaktadır.Açık Ev - The Open House film izle, Açık Ev - The Open House türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle donmadan yüksek kalite full hd film izle.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 3,5
 • 36
 • 0
The Mustang
Tüm Bilgiler
The Mustang Dram Filmleri, Netflix Filmleri 
Türkçe Altyazı
The Mustang filminde, Vahşi atların eğitimini içeren bir rehabilitasyon programına katılan bir mahkumun hikayesini konu ediyor. Roman Coleman, şiddet dolu bir geçmişe sahip olan genç bir adamdır. Geçmişinde işlediği suçlardan dolayı Nevada kırsalında bulunan bir hapishanede mahkum olan Roman, tüm dünya ile bağını koparır. Kendisini hapishanede görmeye gelen kızı dahil kimse ile iletişim kurmak istemez. Şiddet dolu geçmişinden uzaklaşmak için mücadele eden Roman, devlet tarafından belirlenen bir rehabilitasyon programına katılır. Roman, program kapsamında yabani atların eğitiminden sorumlu olarak görevlendirilir. Genç adam, eğitim sırasında atlarla ve diğer mahkumlarla bağlantı kurmaya çalışır. Kendisi gibi mahkum olan Henry ve yaşlı bir eğitmen olan Myles ile birlikte çalışan Roman, bilhassa hırçın bir at ile ilgilenmektedir. Roman, atı sakinleştirmeye çalıştıkça kendi geçmişi ile de yüzleşmeye başlar. The Mustang film izle, The Mustang türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle full hd film izle. The Mustang donmadan ve yüksek kalite full izle.
 • 2019
 • Belgium,France
 • 1080P
 • IMDb 6.4
 • 53
 • 0
The Professor
Tüm Bilgiler
The Professor Dram Filmleri, Komedi Filmleri 
Türkçe Altyazı
The Professor 2019 ABD yapımı 90 dk. dram ve komedi türünde bir filmdir. The Professor ileri evrede kanser hastası ve birkaç ay sonra ölecek bir üniversite hocası olan Richard’ın aynı zamanda eşinin ihanetiyle başa çıkmaya çalışmasını ve kalan ömrünü dünyayı pek de umursamadan dolu dolu yaşamayı seçmesini anlatıyor. Richard öğretme metotlarını, hayatını ve sevmeyi yeniden keşfediyor. The Professor - Richard Says Goodbye Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle full hd film izle. The Professor yüksek kalite orjinal dil ve türkçe altyazı reklamsız part ve sürekli donmadan 1080p HD görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.3
 • 187
 • 1
Arctic
Tüm Bilgiler
Arctic Dram Filmleri, Macera Filmleri 
Türkçe Altyazı
Arctic vizyona girmesinin ardından ses getiren yapımlardan birisi olmayı başardı. 2018 yapımı olan film ülkemizde ise 19 Nisan 2019 tarihinde vizyona girdi. Arctic konusu ne diye merak eden kişilere verilebilecek cevap ise bir adamın acımasız doğa koşullarında hayatta kalmaya çalışmasının hikayesi olmasıdır. Filmde Overgard isminde bir adam bulunuyor. Overgard’ın sıradan hayatı çıktığı bir uçak yolculuğu ile değişir. Overgard’ın içerisinde bulunduğu uçak kutup bölgesinin üzerinden geçtiği esnada düşer. Arctic tek part izlenebilen filmde Overgard kazadan sağ kurtulur. Şimdi bu bölgede hayatta kalabilmek için oldukça zorlu bir mücadele vermek durumundadır. Fakat şansızlıklar Overgard’ın peşini bırakmaz. Artık işi çok daha zordur. Arctic Türkçe dublajlı izleme seçeneği ile seyircilerini bekliyor.Filmin Başrolünde Usta Bir OyuncuFilmin başrollünde dünya sinemasının önemli isimlerinden birisi olan Mads Mikkelsen yer alıyor. Arctic full izleme imkanı olan filmin yanı sıra birbirinden iyi filmlerde yer alan Mikkelsen sergilediği performanslar ile seyircilerin yanı sıra sinema otoritelerinin de beğenisini toplayan bir oyuncu. Daha önce Doktor Strange, Onur Savaşçısı, Hannibal gibi önemli filmlerde yer alan Mikkelsen yine Arctic alt yazılı izle tercihi olan filmde de güzel bir iş çıkarmıştır. Bir filmi tek başına götürmek zor olsa da Mikkelsen bunu çok iyi bir şekilde yapmıştır. Danimarkalı oyuncunun bu güzel performansı da Arctic 720p-1080 izlenebilir.Genç Yönetmenin İlk Filmi Arctic filminin yönetmenliğini genç isim Joe Penna yapmıştır. Daha önce dizi bölümleri ve kısa filmler çekmiş olan Penna’nın ilk uzun metraj filmi Arctic orijinal izleme olanağı olan filmdir. Bu film Penna’nın ilk filmi olmasına rağmen oldukça başarılıdır. Uluslararası film festivallerinin yanı sıra Cannes’da da gösterilen Arctic ile Penna ödüle aday da gösterilmiştir. İzleyicilerden olumlu geri dönüşler alan Arctic IMDB puanı ise 6,9’dur. Macera ve dram kategorisinde yer alan film izleyicilere 1 saat 38 dakika boyunca nefes kesenler anlar yaşatacak. Ayrıca filmi yüksek görüntü kalitesiyle izlemek de mümkündür. Bunun için de Arctic HD izle seçeneği tercih edilebilir.
 • 2018
 • Iceland
 • 1080P
 • IMDb 6.2
 • 294
 • 2
Full HD Film izle - Film izle - 2019 Filmleri - Türkçe Dublaj Film izle - Türkçe Altyazılı Film izle