Seri Filmler ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Seri Filmler
John Wick 3: Parabellum
Tüm Bilgiler
John Wick 3: Parabellum 1080p Film izle, 2019 Filmleri 
Türkçe Dublaj
John Wick 3 film izle, Amerikan yapımı bir aksiyon filmidir. John Wick ve John Wick: Bölüm 2'nin devam filmidir. İlk ve ikinci filmdeki zincirleme devam eden olayların son bulacağı final film olacaktır. John Wick 3 filminin konusu; firari olan John Wick’in kaçmaya çalışma hikayesidir. Başrollerinde; John Wick rolünde Keanu Reeves, Sofia rolünde Halle Berry ve Winston rolünde Ian McShane oynamaktadır. John Wick 3 izle filminde, John Wick 2 sebepten aranmaktadır. Öyle ki John Wick’in kellesini getiren kişiye açık bir sözleşmeyle 14 milyon dolarlık bir ödül vaat edilir. Sebep olarak John Wick’in temel ve önemli bir kuralı ihlal etmesi gösterilir. Çünkü John Wick açık kontratı sunan, Yüksek Masa üyesi birini Continental Otel’de öldürmüştür. Continental Otel’in yöneticisi Winston; bu olay sonrasında John Wick’e 1 saat içerisinde kaçabilme imkanı tanır. Sonrasında Yüksek Masa üyeliğini iptal edecek, Yüksek Masa üyelerine tanınan hizmetlerden men edilecek ve diğer üyelerle iletişimi sonlanacaktır. John Wick New York City’den kaçma girişiminde bulunur fakat kendisi de bunu başarıp başaramayacağından emin değildir. Çünkü sadece servis endüstrisine güvenebilir fakat güvenmeli mi bilmez. John Wick’in aksiyon dolu macerası; John Wick 3 Parabellum’u reklamsız tek part hiç donmadan yüksek kalite izleyebilirsiniz.John Wick 3 Yüksek Kalite ile Harika Bir Filme Hazır Olun!John Wick 3 full hd izle seçeneğiyle 17 Mayıs 2019 tarihinde vizyona girecektir. Bir devam filmidir. Serinin ilk filminde; John Wick’in nasıl biri olduğu, karakter özellikleri ve intikamı konu alınmıştır. Serinin ikinci filminde ise; John Wick’in kendisine meydan okuyan birine cevabı anlatılmıştır. Serinin üçüncü filmi bir final filmi olacaktır ve devamı gelmeyecektir. Filmin yönetmen koltuğunda, Chad Stahelski oturmaktadır. ABD yapımı bir filmdir. John Wick 3 Parabellum’ı 720p-1080p full hd görüntü kalitesiyle donmadan izleyebilmek için 2 saat 11 dakika ayırmanız yeterli.John Wick 3: Parabellum Aksiyon Dolu Bir Kaçış HikayesiJohn Wick 3 full izle seçeneği ile Parabellum’ı orijinal dil ve türkçe altyazı hd film izleyenlerin de deneyimleyebileceği üzere aksiyon filmidir. Film müzikleri de oldukça başarılıdır. John Wick ile birlikte bu aksiyon dolu filmin içerisinde kaybolabilmek için John Wick 3 Türkçe altyazı izleyebilirsiniz. Ayrıca alt yazı takip etmek istemeyenler için John Wick 3 Türkçe dublaj izleme seçeneği de vardır. Değerlerine sahip çıkan, suikastçı John Wick’in bir önceki filminde kaçış hikayesini merak ediyorsanız ilgili filmi John Wick' ilk bölümü ve John Wick bölüm 2 web sitemizden 1080p türkçe dublaj yüksek kalite donmadan izleyebilirsiniz. John Wick 3 full hd film izle farkıyla yüksek kalite izlemek için vakit kaybetmeyin.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • 442
 • 10
Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi – Ghost Rider Spirit of Vengeance
Tüm Bilgiler
Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi – Ghost Rider Spirit of Vengeance Aksiyon Filmleri, En Çok Beğenilenler 
Türkçe Dublaj
Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi, Hayalet Sürücü filminin devamı niteliğinde çekilmiş olan filmdir. Johnny, oldukça ünlü bir motosiklet şovmenidir. Geçmiş yıllarda başına gelen bir olay yüzünden, bütün hayatı kararmıştır. Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, babası ve çocukluk aşkının hayatını korumak adına ruhunu şeytana satan Johnny’nin, mahvolan hayatını düzeltmeye çalışması ve kendisini bu lanete sürükleyen şeytandan intikam almasını, en küçük detayına kadar takip etme fırsatına sahip olacaksınız. Ghost Rider 2 full izleyerek, kendisini düşürdüğü durum sebebiyle şeytandan intikam almaya başlayacak olan Johnny’nin efsanevi yaşamına kesintisiz şekilde ortak olmaya hazır mısınız?Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi İle Ateşli Bir Maceraya Hazır Olun!Ghost Rider 2 konusu, babası ve çocukluk aşkının hayatını korumak adına, ruhunu şeytana satmış olan Johnny’nin uğradığı lanet sebebiyle, şeytandan intikam almasıdır. İlk filmin devamı niteliğinde olan Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi 720p – 1080p izleme kalitesiyle, seyircileriyle buluşmaktadır. Uğramış olduğu lanet sebebiyle, geceleri cehennem ateşine dönüşerek, şeytanın emirlerini yerine getiren Johnny, ancak gündüzleri normal hayatını sürdürmekte ve motosiklet gösterilenini yapabilmektedir. Ghost Rider 2 alt yazılı izleme seçeneğiyle, maruz kaldığı bu durumdan çok sıkılan ve gücünü insanlığın iyiliği için kullanmak isteyen Johnny’nin vermek zorunda olduğu büyük mücadeleye tanıklık etmeye hazır mısınız? Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi orijinal izleyerek, şeytanın emrinde kötülükler yapmak zorunda olan ve çevresine cehennem ateşleri saçan Johnny’nin ateşi, artık şeytandan intikam almak için yanmaktadır.Ghost Rider 2 Hakkında Merak Ettikleriniz17 Şubat 2012’de Türkiye’de gösterime giren filmin yönetmen koltuğunda, Mark Neveldine yer almaktadır. Amerikan yapımı olaan ve Fantezi, Gerilim kategorilerinde yerini alan, Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi tek parça izleme seçeneğiyle, izleyenlerine 1 saat 36 dakikalık kesintisiz maceranın kapılarını açmaktadır. İMDB sıralamasında 4,3 puan alarak, izleyenleriyle buluşan Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi filminin toplam bütçesi 75 milyon dolardır. Ghost Rider 2 HD izleme kalitesiyle, seyircileriyle buluşmaktadır.
 • 2011
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6,5
 • 31
 • 1
Hayalet Sürücü – Ghost Rider
Tüm Bilgiler
Hayalet Sürücü – Ghost Rider Aksiyon Filmleri, En Çok Beğenilenler 
Türkçe Dublaj
Hayalet Sürücü 2007, babasıyla beraber tehlikeli motosiklet gösterilerinde oyunculuk yapan Johnny, bu mesleğini babasıyla beraber sürdürmektedir. Kendisi gibi motosiklet şovları yapan babasının kanser olması sonucunda, onun ölmemesi için şeytanla anlaşma yapan johnny’nin başına gelecek felaketi konu edinen bir filmdir. Ghost Rider 2007 Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, şeytanla anlaşma imzalamanın bedelini yıllar sonra ödeyecek olan Johnny’nin gerilim dolu yaşantısına tanıklık etmeye hazır olun! Hayalet Sürücü 2007 full izleyerek, şeytanın kendisine yaşattığı cehennem azabının intikamını insanlardan alacak olan johnny’in maceralarını kesintisiz takip edeceksiniz.Hayalet Sürücü 2007 İle Gerilim ve Bilim Kurgunun Tadını Çıkarın!Ghost Rider 2007 konusu, kanser hastası olan babasının iyileşmesi için çareler arayan Johnny’nin karşısına çıkan esrarengiz kişiyle anlaşma yapması sonucu babası iyileşen Johnny, bu kişinin şeytan olduğunu fark ettikten sonra geceleri cehennem ateşine dönüşen bir kişi haline gelmiştir. Marvel çizgi romanlarından esinlenerek hazırlanan Hayalet Sürücü 2007 720p – 1080p izleme kalitesiyle, seyircilerine bilim kurgunun en iyi sahnelerini, yüksek çözünürlükte sunmaktadır. Ghost Rider 2007 alt yazılı izleme imkanıyla, babasının yaşaması için şeytana ruhunu satan johnny’nin, şeytan tarafından oyuna getirilerek geceleri cehennem ateşine dönüşmesine tanıklık edeceksiniz. Aradan geçen yıllar sonunda, ünlü bir motosiklet şovmeni olan Johnny, şeytan ile yaptığı anlaşmayı tamamen unutmuştur. Johnny’den ruhunu alarak, karşılığında sözleşme imzalatan şeytanın oğlu, artık dünyaya inmiştir. Şeytanın oyununa gelen Johhny artık lanetlenmiş ve cehennem ateşine dönüşmüştür. Hayalet Sürücü 2007 orijinal izleme seçeneğiyle, seyircileriyle buluşmaktadır.Ghost Rider Filmi Hakkında Merak Ettikleriniz16 Şubat 2007 tarihinde ABD’de vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda, Mark Steven Johnson yer almaktadır. Marvel çizgi filminden esinlenerek hazırlanan, dram ve fantastik kategorilerinde yerini alan, Ghost Rider 2007 tek parça izleme seçeneğiyle, seyircilerine 1 saat 50 dakikalık kesintisiz macera sunmaktadır. Aksiyon dolu filmin başrolünde, ünlü aktör Nicolas Cage yer almaktadır. Yüksek kalitede hazırlanmış filmin bilet gişesi, 228,7 milyon USD’dir.İMDB sıralamasında 5,2 puan alarak, izleyenlerinin beğenisini toplayan Hayalet Sürücü 2007 HD izleme kalitesiyle, seyircileriyle buluşmaktadır.
 • 2007
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7,6
 • 23
 • 0
X-Men: Kıyamet – X-Men: Apocalypse
Tüm Bilgiler
X-Men: Kıyamet – X-Men: Apocalypse Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
X-Men: Kıyamet filminin konusu; insanlığı yok etmeye çalışan Apocalypse'e karşı bunu önlemeye çalışan X-Men takımının hikayesidir. Başrollerinde; Charles Xavier/Professor X rolü ile James McAvoy, Erik Lehnsherr/Magneto rolü ile Michael Fassbender, Raven/Mystique rolü ile Jennifer Lawrence, Hank McCoy/Beast rolü ile Nicholas Hoult ve En Sabah Nur/Apocalypse rolü ile Oscar Isaac yer almaktadır. Apocalypse, Marvel evreninin ilk ve en güçlü mutantıdır. Bu yüzden kendisine tanrı gözüyle bakılır. Apocalypse ölümsüz ve yenilmezdir. Bu özelliğini birçok mutantın özelliklerini bünyesinde toplaması sayesinde almıştır. Binlerce yıl uyumuştur ve uyandığında gördüğü dünyanın halinden memnun kalmamıştır. Bu yüzden gezegendeki insanları yok etmek ve kendi krallığını kurabilmek amacıyla Apocalypse bir takım kurar. Güçlü mutantlardan oluşan bir takımdır bu. Magneto da bu takımın bir üyesidir. Apocalypse ve takımına karşı dengeyi koruyabilmek adına harekete geçilmesi gerekir. Professor X ve Raven, bir X-Men takımı kurarak karşı atağa geçer. Amaçları Apocalypse'in insanları yok etmesini önlemektir. Apocalypse'in saltanat kurmasını engellemeye çalışan X-Men grubunun hikayesini, X-Men: Apocalypse'i tek part izleyebilirsiniz.Yüksek Görüntü Kaliteli, Harika Bir Marvel Karakterli Film Sizleri Bekliyor!X-Men: Kıyamet HD izleme seçeneği ile 20 Mayıs 2016 tarihinde vizyona girmiştir. ABD yapımı bir filmdir. Yönetmen koltuğunda, Bryan Singer yer almaktadır. Marvel çizgi romanlarındaki karakterlerden alıntı ve uyarlama bir filmdir. Ayrıca devam filmi olma niteliği taşır. X-Men: Apocalypse'i 720p-1080p görüntü kalitesiyle izleyebilmek için 2 saat 24 dakikanızı ayırmanız yeterli.Aksiyon Dolu Bir Filme Hazır Olun!X-Men: Kıyamet'i orijinal izleyenlerin de fark edeceği üzere bilim kurgu ve aksiyon filmidir. Görsel efektler oldukça yoğun olarak kullanılmıştır. Aksiyon sahneleri bir hayli fazladır. Ayrıca filmde baskın olmasa da filmin geneline yayılan müzikler izleyici tarafından bir hayli beğenilmiştir. Apocalypse'in takımına karşı X-Men takımının mücadelesi, X-Men: Apocalypse'i Türkçe alt yazılı izleyebilirsiniz. Ayrıca alt yazı takip etmek istemeyenler, X-Men: Kıyamet'i Türkçe dublajlı izleyebilirler. İyilerle kötülerin dünyanın kaderini belirlemek için olan savaşının hikayesi, X-Men: Apocalypse'i full izlemek için vakit kaybetmeyin.
 • 2016
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8,3
 • 82
 • 0
X-Men 3 Son Direniş – X Men The Last Stand
Tüm Bilgiler
X-Men 3 Son Direniş – X Men The Last Stand Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri 
Türkçe Dublaj
X-men 3 : (2006) Son Direniş, X-Men film serisinin 3. ve son filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. Uzun zaman süren beraberlikten sonra, son filmde, X-Man ekibi içerisinde bir dreniş oluşacaktır. Mutantların da sıradan insanlar gibi yaşamalarını sağlayacak bir çalışmanın oluşumu, mutantlar arasında bir kaos ortamı oluşmasına sebep olmuştur. X-Men 3 son Direniş Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, Amerikan hükümeti tarafından oluşturulan tedavinin mutantlara zorla uygulanacağını sezen X-men ekibinin, fazlasıyla öfkelenmesini ve ortaya çıkan büyük sorunları, her detayıyla takip etme şansına sahipsiniz. X-Men 3 Son direniş full izleme seçeneğiyle, mutantların dinmeyen öfkesi ve kendi aralarında giderek büyüyen kızgınlıklarının, insanlığı tedirgin etmesine şahitlik edeceksiniz.X-Men 3 Son Direniş Filmiyle Nefes Kesen Heyecanlara Hazırlıklı Olun!X-Men 3 Son direniş konusu, Amerikan hükümetinin emriyle geliştirilen ve mutantların güçlerini yok ederek, normal insanlara dönüşmelerini sağlayacak olan bir ilacın keşfedilmesinin ardından, bu ilacın zorla mutantlara uygulanacağı haberi alan X-Men ekibinin içerisinde oluşan öfkeleri ve giderek büyüyen bir tehlikeyi ele almaktadır. The Last Stand 720p – 1080p izleme kalitesiyle, tedavinin de ilerisine geçerek, bir silah haline getirilen bu yönteme karşı olan mutantlar ile, ılımlı bakan insanlar arasında çıkacak alevlenmelere şahitlik etmeye hazır olun! Mutantların bu ilaca karşı olmalar daha da ilerleyerek, bir direniş halini almıştır.The Last Stand alt yazılı izleme seçeneğiyle, giderek alevlenen bu direnişin başında olan Magento ile daha da güçlenen mutantların kızgınlığının, insanlığı tedirgin etmeye başlamasını, filmin kendi sesi ve duygularıyla takip edebilirsiniz. Mutantların bu öfkesi, bütün dünyayı tehdit etmektedir. Eğer durdurulamazsa, bir direnişten de öteye geçerek, insanlık ve mutantlar arasında büyük bir savaşa dönüşecektir. Ancak bir mutantın sinirlenmesiyle, bir insanın sinirlenmesi aynı etkide felaket getirmez. X-Men 3 Son Direniş orijinal izleme seçeneğiyle, mutanları durduracak tek kişinin yani Profesör Charles Xavier’in çabalarına şahitlik edeceksiniz.The Last Stand Filmini Daha Yakından Tanıyın!26 Mayıs 2006 yılında yayınlanan filmin yönetmenliğini, Brett Ratner yapmıştır. Birçok alanda ödül alarak, 168 milyon USD bilet gişesi oluşturmuş olan The Last Stand tek parça izleme seçeneğiyle, 1 saat 44 dakikalık, kesintisiz maceranın kapılarını açmaktadır. İMDB sıralamasında 6,7 puan alan X-Man 3 Son Direniş orijinal izleme seçeneğiyle, seyircilerinin karşısına çıkıyor.  
 • 2006
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8,2
 • 62
 • 0
Görevimiz Tehlike 4 Hayalet Protokol
Tüm Bilgiler
Görevimiz Tehlike 4 Hayalet Protokol Aksiyon Filmleri, En Çok Beğenilenler 
Türkçe Dublaj
Görevimiz Tehlike 4 izle, IMF küresel bir terörist bombalama komplosuna dahil olduğunda kapatılır. Görevimiz Tehlike 4 Hayalet Protokol full hd izle; Ethan Hunt (Tom Cruise) ve yeni ekibi teşkilatın adını temize çıkarmak için Hayalet Protokol adında gizli bir göreve başlatılır. Yardım almadan, kimseyle iletişime geçmeden ve tamamen gizli olarak... Görevimiz Tehlike serisini 1080p tek pat izle.
 • 2011
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8,0
 • 68
 • 0
İp Man 4 Final
Tüm Bilgiler
İp Man 4 Final Aksiyon Filmleri, Dövüş Filmleri 
Fragman
İp Man 4 izle, Ip man 4 final 2019 full hd film izle. Wilson Yip tarafından yönetilen ve Raymond Wong tarafından hazırlanan yaklaşmakta olan Hong Kong biyografik dövüş sanatları filmidir. Ip Man film serisinde dördüncü olup aynı adı taşıyan Wing Chun büyük ustasının hayatına dayanıyor ve Donnie Yen'in rolünü yeniden canlandırıyor. Donnie yen dövüş filmleri arasında en iyisi ve dövüş sahnesi en çok olan filmlerden biridir. Ip Man 4 türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle full hd film izle.İp Man 4 Final (2019) 1080p Full HD Film izle2008 senesi itibariyle başlayan Ip Man serisi, dövüş sanatları üzerine çekilmiş olan aksiyon filmleri arasında yer alıyor. Ip Man karakterine hayat veren oyuncu Donnie Yen oluyor. Ayrıca Çin dövüş sanatlarının konu edildiği film serisi, en iyi Donnie Yen filmleri arasında görülüyor.Ip Man 4 Final KonusuUzak Doğu dövüş filmleri arasında tartışmasız en iyi filmler olarak gösterilen seri, son filmiyle de izleyicilere soluksuz bir deneyim yaşatacak gibi görünüyor.Serinin bütün filmlerinde olduğu gibi, İp Man 4 filminde de yönetmen koltuğundan Wilson Yip yer alıyor. Filmde, Wing Chun dövüş tekniğinin ustası konumunda olan Ip Man’in Amerika’ya olan yolculuğu konu ediliyor. Birçok öğrencinin akıl hocası olan Ip Man, İp Man 4 final filminde Amerika’daki bir öğrencisinin dövüş sanatları topluluklarını rahatsız ettiğini öğrenmiştir. Ip Man serisinin final filmi olarak anılan İp Man son filmi ile izleyiciler bir kez daha efsanevi dövüş sanatlarına tanıklık edecekler.Ip Man 4 Oyuncuları2018 itibariyle çekimleri başlayan filmin, 2019 senesi Eylül ayında gösterime girmesi söz konusu olacak. İp Man 4 izle seçenekleriyle, filmi online olarak izleme imkanı da olacak. Özellikle yüksek kalitede seyir tercih eden izleyiciler, İp Man 4 1080p HD film izle seçeneklerini bulabilecekler.İp Man 2019 izle filminin birçok oyuncusu, filmin diğer serilerinde de karşımıza çıkıyor. Donnie Yen filmleri arasında oldukça popüler bir seri olan Ip Man, ayrıca dövüş sanatları konusunda uzman bazı sanatçıları da ağırlıyor. Scott Adkins ismi de o aktörlerden yalnızca bir tanesidir. Filmin yayınlanan ilk fragmanından sonra, gözler İp Man 4 Scott Adkins oyunculuğuna çevrilmiş durumda. Oyuncunun performansının bekleneni karşıladığı düşünülüyor.Ip Man 4 Filmini İndirEn popüler dövüş sanatları filmlerinden olan seri, İp Man 4 HD izle seçeneğiyle Eylül ayından itibaren gösterimde olacak. Filmi merakla bekleyen izleyiciler, İp Man 4 indir bağlantılarıyla birlikte filmi arşivlerine ekleyebilecekler. İp Man 4 Donnie Yen izle ile oyuncunun final filmindeki performansı yayınlanan fragmanın ardından merak konusu olmuştur.Yayın tarihi: Temmuz 2019 (Hong Kong)Son filmi ile dünya çapında $150 Milyon hasılat toplayan serinin 4. filminden de sonunda ilk...
 • 2019
 • Hong Kong
 • 1080P
 • IMDb 5.0
 • 1.177
 • 4
Alacakaranlık 5 Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2
Tüm Bilgiler
Alacakaranlık 5 Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2 Dram Filmleri, En Çok Beğenilenler 
Türkçe Dublaj
Alacakaranlık 5 izle; Alacakaranlık 5 Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2 (2012) yapımı seri olarak çekilmiş, Alacakaranlık filmlerinin en sonuncusu niteliğinde olan bir filmdir. Bu film izlenme rekorları kırmış ve üzerinde geçen onca zamana rağmen hala akıllarda yer eden önemli filmlerden bir tanesidir. Bizler Alacakaranlık 5 Türkçe dublaj izlemeden önce mutlaka filmin diğer seri filmlerinin izlenmesi gerektiğini düşünüyoruz. Böylece film izlenirken daha anlamlı olacaktır.Fantastik ve macera filmi olarak adlandırılan bu film izlemeden önce serinin bir önceki filmini kesinlikle izleyin Şafak Vakti bölüm 1 buradan izlemenizi tavsiye ediyoruz izleyin ki bölümleri daha iyi anlayacaksınız aynı zamanda aşk hikayesi de anlatan bir romantik film ve içeriğinde dram unsurları da yer alıyor. Alacakaranlık 5 Filmin bütün sahneleri  Amerika’da çekilmiş.Alacakaranlık 5 Efsanesi Filminin Konusu Nedir?Alacakaranlık 5 Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı film izleyenlerin yakından bildiği üzere bu film Bella ve Edward’ın kızının doğumundan sonra yaşanan maceraları ele alıyor. Renesmee yani bu ikilinin kızlarını yalan ithamlardan ve de diğer düşmanlardan korumak gerekecektir. Fakat bu durum sandıklarından çok daha zor olacaktır. Bakalım Edward ve Bella kızlarını korumak için ne yapacaklar? Başarılı olacaklar mı? Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2 2012 konusunu beğenenlere filmi izlemelerini mutlaka tavsiye ediyoruz.Alacakaranlık 5 ile Efsane Sona EriyorAlacakaranlık 5 1080p izleyenler serinin son filmini izlemiş olacaklar. Çünkü bu seri artık bu film ile birlikte sona geldi. Filmin ilk serisi 2008 yılında başlamıştı. Ve Stephenie Meyer adlı yazarın çok satan romanından beyaz perdeye uyarlanmıştı. Film Melissa Rosenberg tarafında senaryolaştırılmıştı. Bu isimlere aşına olanların  Alacakaranlık 5 full izle, Efsane filmin Şafak Vakti Bölüm 2 2012 720p-1080p Seçeneklerinden birini seçerek full hd yüksek kalite olarak izlemelerini tavsiye ederiz.Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Yönetmen Koltuğunda Kim Oturuyor?Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2 2012 alt yazılı izleyenlerin bildiği üzere filmin yönetmen koltuğunda yine ilk bölümde de yönetmen koltuğunda oturan ünlü yönetmen Bill Condon yer alıyor. Bill Condon un 21 yıllık kariyeri var ve kariyerine 14 tane film ve diziyi sığdırmayı başarmış. Muhteşem Showman, The Good Liar, Bride Of Frankenstein, Mr. Holmes, Wikileaks gibi filmler usta yönetmenin altında imzası bulunan diğer filmler arasında yer alıyor. Bu filmleri beğenerek izlemiş olan kişilere mutlaka Alacakaranlık 5 Türkçe dublaj izle 1080p melerini öneriyoruz.Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Filminde Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?Alacakaranlık Şafak Vakti Bölüm 1 filmini izlemiş olan kişiler, filmin kadrosuna zaten aşina olacaklardır. Filmin son filminde de karşımıza olmazsa olmaz 3 lü çıkıyor. Filmde Kristen Stewart yine Bella Swan rolünü canlandırmış. Robert Pattinson ise Edward Cullen rolü ile...
 • 2012
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.2
 • 1.766
 • 32
X-Men 4: Başlangıç Wolverine
Tüm Bilgiler
X-Men 4: Başlangıç Wolverine Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
X-Men 4: Başlangıç: Wolverine filminin konusu; vücuduna bir madde enjekte edilmesiyle yenilmez birine dönüşen Logan’ın  hikayesidir. Başrollerinde; Wolverine/Logan rolü ile Hugh Jackman, William Stryker rolü ile Danny Huston, Sabretooth/Victor Creed rolü ile Liev Schreiber ve Silver Fox rolü ile Lynn Collins yer almaktadır. James Logan, babasını öldürür. Yakalanmamak için arkadaşı Victor Creed ile birlikte bulundukları şehirden kaçarlar. Kaçış süreçlerinde William Stryker’a enselenirler. William Stryker ise bu ikiliye bir teklifle gider. Mutantlardan oluşan bir ekibe dahil olma seçeneği sunar onlara. James Logan ve Victor Creed, bu teklifi kabul eder. İkili bu ekibe dahil olduktan belirli bir süre sonra Logan ekipten ayrılmak ister. Kanada taraflarına gider. Eski ekibiyle bağlarını tamamen kopartmış olmasına rağmen, yıllar sonra Logan’ın karşısına Stryker tekrar çıkar. Bu kez dahil olmasını istediği projesinin adı, Weapon X’tir. Logan ilk başta bu teklife sıcak bakmaz fakat sonradan kabul eder. Amacı intikam almaktır. Logan’ın vücuduna bir madde enjekte edilir. Bu Adamantium metalidir. Bu metal sayesinde yenilmez olur ve artık ismi Wolverine’dir. Yapılacaklar listesinde sırada, Sabretooth’tan intikam almak vardır. Logan’ın Wolverine’e dönüşme hikayesini, X-Men 4: Başlangıç: Wolverine’i tek part izleyebilirsiniz.Uyarlama Bir Karakterin Hikayesi Sizleri Bekliyor!X-Men 4: Başlangıç: Wolverine HD izleme seçeneği ile 1 Mayıs 2009 tarihinde vizyona girmiştir. ABD yapımı bir filmdir. Yönetmen koltuğunda, Gavin Hood yer almaktadır. X-Men üçlemesi için ön hikaye niteliğinde bir filmdir. Marvel Comics’in Wolverine isimli karakterinden uyarlanmıştır. X-Men 4:Başlangıç: Wolverine’i 720p-1080p görüntü kalitesiyle izlemek için 1 saat 59 dakikanızı ayırmanız yeterli.Görsel Şölene Hazır Olun!X-Men 4: Başlangıç: Wolverine’i orijinal izleyenlerin de fark edebileceği üzere bilim kurgu ve gerilim filmidir. Filmde özel efektler yoğun olarak kullanılmıştır. CGI animasyonlarına yer verilmiştir. Bu bakımdan aynı zamanda fantastik bir filmdir de. X-Men 4:Başlangıç: Wolverine’i Türkçe alt yazılı izleyebilirsiniz. Ayrıca alt yazı takip etmek istemeyenler, X-Men 4: Başlangıç: Wolverine’i Türkçe dublajlı da izleyebilirler. X-Men 4: Başlangıç: Wolverine’i full izlemek için vakit kaybetmeyin.
 • 2009
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7,9
 • 133
 • 1
X Men 2
Tüm Bilgiler
X Men 2 Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
X-Men 2, sevilen X-Men serisinin ikinci filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. Zamanın ilerlemesiyle beraber, gelen belalar da artmaktadır. X-Men ekibindeki mutantların düşmanı olan Styker isimli kötü niyetli bir varlığın, bütün şehri ele geçirmek ve insanlığın düzenini bozmak için çabalamasıyla başlayan, aksiyon dolu bir hikayeyi ele almaktadır. X-Men 2 Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, Marvel çizgi romanları arasında en fazla rağbet gören X-Men hikayesini, en ince detayına kadar takip etme fırsatına sahip olacaksınız. X-men 2 full izleyerek, ortaya çıkan kötü varlıklara karşı savaşacak olan X-Men ekibinin yaşayacağı, aksiyon dolu anlara şahitlik etmeye hazır mısınız?X-Men 2 İle Aksiyon ve heyecanı Bir Arada Yaşayacaksınız!X-Men 2 konusu, şehrin düzenini yerle bir edip, insanlığın huzurunu kaçırmak için çabalayan ve gittikçe güç toplayan, Styker isimli kötü bir varlığa karşı savaşacak olan X-Men ekibinin yaşayacağı, aksiyon dolu hikayeyi ele almaktadır. X-Men 2 720p – 1080p izleme kalitesiyle, beraberinde getireceği kargaşa için müthiş bir çaba sarf eden William Styker’in yapacaklarına daha yakından tanıklık etmeye hazır olun! İnsanların alıştığının dışında bir güce sahip olan ve çevresine büyük dehşetler saçan William Styker’i durduracak tek grup, Profesör Charles Xavier’in, X-Men ekibidir. X-Men 2 alt yazılı izleme seçeneğiyle, üstün mutantlardan meydana gelen, X-Men ekibinin gücüne ve maceralarına, karakterlerin kendi duygu ve sesleriyle tanıklık etme şansına sahipsiniz. X-Men orijinal izleyerek, kendilerine yardım edecek olan Magneto’nun desteğini ve ekibin içerisinde yer alan Wolverine’nin geçmişini öğrenmek üzere çıkacağı yolculuğu seyretmeye hazır olun!X-Men 2 Filmini Daha Yakından Tanıyın!30 Nisan2003 tarihinde vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda, Bryan Singer yer almaktadır. Patrick Stewart, Hugh Jackman gibi oyuncuların yer aldığıX-Men filmi, kanada ve ABD ortak yapımıdır. Marvel Studios tarafından hazırlanmış filmin bilet gişesi, 407,7 milyon dolardır. Bilim kurgu ve gerilim kategorilerinde yerini alan X-Men 2 tek parça izleme seçeneğiyle, seyircilerine 2 saat 14 dakikalık kesintisiz film seyri sunmaktadır. İMDB sıralamasında 7,5 puan alan X-Men 2 HD izleme kalitesiyle, seyircilerinin karşısına çıkıyor.
 • 2003
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8,4
 • 109
 • 0
X-Men 7: Geçmiş Günler Gelecek – X Men Days of Future Past
Tüm Bilgiler
X-Men 7: Geçmiş Günler Gelecek – X Men Days of Future Past Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
X-Men: Geçmiş Günler Gelecek filminin konusu; mutantların soylarının tükenmesini önlemek için zamanda yolculuk yapan Wolverine'in hikayesidir. Başrollerinde; Logan/Wolverine rolü ile Hugh Jackman, Charles Xavier rolü ile James McAvoy, Erik Lehnsherr/Magneto rolü ile Michael Fassbender, Raven/Mystique rolü ile Jennifer Lawrence, Charles Xavier/Professor X rolü ile Patrick Stewart ve Erik Lehnsherr/Magneto rolü ile Ian McKellen rol almaktadır. Mutantlar soylarının tükenmesini önlemek için çalışmalar yapmaya başlar. Bunun için zamanda yolculuk yapmak zorunda kalırlar. Sentineller tarafından öldürülen mutantların deyim yerindeyse soyları tükenme eşiğine yaklaşmıştır. Mutantlar gelecekte kamplara hapsedilmiş durumda oldukları için Magneto ve Charles Xavier'in dahiyane fikirlerine ihtiyaç duyulur. Normal şartlar altında Magneto ve Charles Xavier düşman oldukları halde, mutantların soylarını kurtarmak amacıyla kısa süreli bir barış yaparlar ve güçlerini birleştirirler. Bu amacı gerçekleştirebilmek için Sentinellerin yarattığı vahşeti durdurmaları gerekmektedir. Zamanda yolculuk yapması ve geçmişe gitmesi için Wolverine'i seçerler. Çünkü Wolverine'in kendi kendini iyileştirebilme özelliği vardır ve zamanda yolculuk yapmak kişide birtakım yan etkilere yol açabilir. Kitty Pryde'ın yardımıyla ve ortak fikirle Wolverine geçmişe gönderilir. Wolverine'in gittiği zaman dilimi, Sentinellerin yapım aşaması zamanıdır. Wolverine'in Trask Industries'in Sentinelleri yapmasına engel olmaya çalışırken başına gelenlerin hikayesi, X-Men: Days of Future Past'ı tek part izleyebilirsiniz.Yüksek Görüntü Kalitesiyle Harika Bir Film Sizi Bekliyor!X-Men: Geçmiş Günler Gelecek HD izleme seçeneği ile 23 Mayıs 2014 tarihinde vizyona girmiştir. ABD, Kanada ve İngiltere ortak yapımı bir filmdir. Yönetmen koltuğunda, Bryan Singer yer almaktadır. X-Men: Days of Future Past'ı 720p-1080p görüntü kalitesiyle izleyebilmek için 2 saat 12 dakikanızı ayırmanız yeterli.Zamanda Yolculuğa Hazır Olun!X-Men: Geçmiş Günler Gelecek'i orijinal izleyenlerin de fark edeceği üzere aksiyon ve bilim kurgu filmidir. Filmde zamanda yolculuk olduğu için bazı karakterlerin hem geçmişteki hem de şimdiki zamandaki halleri vardır. X-Men: Days of Future Past'i Türkçe alt yazılı izleyebilirsiniz. Ayrıca alt yazı takip etmek istemeyenler, X-Men: Geçmiş Günler Gelecek'i Türkçe dublajlı izleyebilirler. X-Men: Days of Future Past'i full izlemek için vakit kaybetmeyin.
 • 2014
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8,6
 • 138
 • 0
X-Men 5: Birinci Sınıf
Tüm Bilgiler
X-Men 5: Birinci Sınıf Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
X-Men 5: Birinci Sınıf filminin konusu; Profesör X ve Magneto birbirlerine düşman olduktan sonra yaşanan olayların hikayesidir. Başrollerinde; Charles Xavier/Professor X rolü ile James McAvoy, Erik Lehnsherr/Magneto rolü ile Michael Fassbender, Sebastian Shaw rolü ile Kevin Bacon ve Raven Darkholme/Mystique rolü ile Jennifer Lawrence yer almaktadır. Profesör X ve Magneto; kendilerini yani doğa üstü güçlerini keşfetmeye başlayan iki genç adamdır. Bu henüz insanların, mutantları ve mutantların doğa üstü güçlerini keşfetmedikleri döneme denk gelir. Profesör X ve Magneto, mutantlarla iş birliği yaparak dünyayı olası tehlikelerden kurtarmaya karar verirler. Fakat bu dönemde de bu iki yakın arkadaşın arası açılır. Fikir ayrılıkları yaşarlar ve birbirlerine düşman kesilirler. İkili bir rekabete girer. Profesör X ve Magneto arasındaki rekabetin hikayesini, X-Men 5: First Class’ı tek part izleyebilirsiniz.Deneyimli İsimlerden Çıkan Harika Bir Filme Hazır Olun!X-Men 5: Birinci Sınıf HD izleme seçeneği ile 3 Haziran 2011 tarihinde vizyona girmiştir. ABD ve İngiltere ortak yapımı bir filmdir. Yönetmen koltuğunda, Matthew Vaughn yer almaktadır. Matthew Vaughn, yapımcı kimliğiyle daha ön planda olan deneyimli bir isimdir. X-Men 5: First Class’ı 720p-1080p görüntü kalitesiyle izleyebilmek için 2 saat 11 dakikanızı ayırmanız yeterlidir.Müthiş Bir Aksiyon Filmi Sizleri Bekliyor!X-Men 5: Birinci Sınıf’ı orijinal izleyenlerin de fark edebileceği üzere bilim kurgu olduğu kadar aksiyon filmidir de. İzleyici bir anda kendisini X-Men macerasının en başında bulurken, oldukça ters köşe olabileceği birtakım olayları da izler. Özellikle aksiyon dolu sahneler ağırlıktadır. Bu filmde Wolverine yani Logan rolü ile gördüğümüz Hugh Jackman’ın çok rolü yoktur. Sadece kısa bir sahnede yer alır. X-Men 5: First Class’ı Türkçe alt yazılı izleyebilirsiniz. Ayrıca alt yazı takip etmek istemeyenler, X-Men 5: Birinci Sınıf’ı Türkçe dublajlı da izleyebilirler. Profesör X ve Magneto’nun bir grup mutanta liderlik yaparken yaşadıkları olayların ve rekabetlerinin hikayesini, X-Men 5: First Class’ı full izlemek için vakit kaybetmeyin.
 • 2011
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.6
 • 129
 • 0
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması
Tüm Bilgiler
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması konusu, farklı ırkların birbiriyle savaştığı fantastik bir öyküyü sizlerle buluşturuyor. Film World of Warcraft oyununun film hali. Ork savaşçılarının yaşadıkları ülke yok olmuştur. Bunun üzerine yaşayacak yeni bir yer oluşturmak için Azeroth krallığının eteklerine ulaşırlar. Azeroth krallığının barışçıl ortamına karşın bir savaşın çıkması engellenememiştir. Azeroth gezegenindeki insanlar tehdit altında olduklarını fark ederler. İnsanların önderi Anduin Lothar ve Orkların önderi Durotan kendi halkalarının geleceği için kararlar vermek zorunda kalacaklardır. Karşı karşıya gelen iki lider ve halk nasıl maceralar yaşayacaktır. Fantastik savaş filmini izlemek için Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması orijinal izle seçeneği ile filmi sitemizden izleyebilirsiniz.Fantatik Aksiyon Filmlerini Yüksek Kalitede İzleyebilirsiniz2 saat 3 dakika uzunluğundaki 2016 yapımı fantastik aksiyon türündeki filmi Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması full izle seçeneği ile sitemizden izleyebilirsiniz. 3 Haziran 2016’da vizyona girmiş 2016 Amerikan yapımı filmin yönetmenliğini Duncan Jones yapmıştır. Çekimleri için 160 milyon USD harcanan film vizyona girişinin ardından 433,7 milyon USD bilet gişesi yapmıştır. Filmin dağıtımı Universal Stüdyoları tarafından yapılmıştır. Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Türkçe dublaj izle seçeneği ile Türkçe dublajlı şekilde sitemizden izlenebilir. Heyecan dolu fantastik aksiyon filmi Beyazperde’de 4, Sinemalar.com’da 8,3 ve IMDb’de 6,9 puan ile değerlendirilmiştir. Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması HD izle ile film sitemizde izlenebilir durumdadır.Türkçe Dublaj Seçeneği İle Her Filmi Türkçe Dublajlı İzleyebilirsinizFilmin senaristliğini Charles Leavitt ve Duncan Jone birlikte yapmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda Anduin Lothar karakterine Travis Fimmel Durotan karakterine Toby Kebbell hayat vermiştir. Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması tek part izle seçeneği ile filmi sitemizden kesintisiz bir şekilde izlemenin keyfini çıkarın. Film farklı dallarda aday olduğu ödüllerden ikisini almıştır. Filmi yüksek görüntü kalitesiyle izlemek için Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması 720p-1080 izle seçeneğiyle sitemizden izleyebilirsiniz. Çekimleri Vancouver, British Columbia ve Kanada’da tamamlanan filmi Türkçe alt yazılı bir şekilde izlemek için Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması alt yazılı izle seçeneği sitemizde sizleri bekliyor.
 • 2016
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.3
 • 176
 • 1
Karanlıklar Ülkesi 5: Kan Savaşları
Tüm Bilgiler
Karanlıklar Ülkesi 5: Kan Savaşları Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Karanlıklar Ülkesi 5 izle; Kan Savaşları filminin konusu; Selene’in düşmanlarından kurtulmaya çalışma hikayesidir. Başrollerinde; Selene rolü ile Kate Beckinsale, David rolü ile Theo James, Marius rolü ile Tobias Menzies ve Semira rolü ile Lara Pulver yer almaktadır. Selene tehlike altındadır. Kendisine karşı 2 yerden saldırı planları yapılmaktadır. Lycanlar Selene’e ihanet etmişlerdir ve aynı zamanda Selene’e zarar vermek amacıyla onun peşine düşmüşlerdir. Lycanlar bir nevi kurt adam türleridir. Amaçları Selene’in kızının kanına ulaşmaktır. Çünkü bu kan sıradan bir kan değildir. Lycanlara vampirleri dünyadan silebilecek gücü kazandırabilecek olan bir kandır. Öteki taraftan vampirler de Selene’e zarar verebilmek amacıyla onu aramaktadırlar. David ve babası ise Selene’in bu zorlu mücadelesinde Selene’e destek vermektedir. Fakat David ve babası için bu destek verme durumu çok kolay değildir çünkü bunun için vampir arkadaşlarını karşılarına almaları gerekmektedir. Vampirler ve kurt adamlar arasındaki savaşı sonlandırmaya çalışan Selene’in hikayesini, Underworld 5: Blood Wars’ı tek part izleyebilirsiniz.Karanlıklar Ülkesi 5 Serinin Devam Filmi Sizleri Bekliyor!Karanlıklar Ülkesi 5 full hd film izle seçeneği ile 2 Aralık 2016 tarihinde vizyona girmiştir. ABD yapımı bir filmdir. Yönetmen koltuğunda, Anna Foerster yer almaktadır. Senaryosu ise, Cory Goodman ve Jayson Rothwell’in kaleminden çıkmıştır. Serinin devam filmidir ve aynı zamanda serinin 5. filmi olma özelliğini taşır. Underworld 5 Blood Wars’ı 720p-1080p görüntü kalitesi ile izlemek için 1 saat 32 dakikanızı ayırmanız yeterli.Harika Görsel Şölen Vaat Eden Fantastik Bir Filme Hazır Olun!Karanlıklar Ülkesi 5 Kan Savaşları orijinal dil ve türkçe altyazı izleyenlerin de fark edebileceği üzere fantastik bir aksiyon filmidir. Görsel efektlerin oldukça yoğun olarak kullanıldığı bir filmdir. Underworld 5: Blood Wars’ı Türkçe altyazı film izleyebilirsiniz. Ayrıca alt yazı takip etmek istemeyenler, Karanlıklar Ülkesi 5: Kan Savaşları’nı Türkçe dublaj izleyebilirler. Selene’in hem yüzyıllardır süregelen vampir ve kurt adam savaşını sonlandırmaya çalışma hem de kızının ve kendinin hayatını kurtarmaya çalışma hikayesini, Karanlıklar Ülkesi 5 full izlemek için vakit kaybetmeyin.
 • 2016
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.6
 • 134
 • 0
Transformers 4 Kayıp Çağ
Tüm Bilgiler
Transformers 4 Kayıp Çağ Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Transformers 4 herkes tarafından çok beğenilen ve gişe rekorları kıran Transformers serisinin 4. ve son filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. Transformers 4 Kayıp Çağ Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, Outobotlar ve Desepticonlar arasında geçen dehşet savaşın üzerinden 4 yıl geçmesine rağmen, yaşanılan felaketin sonuçlarının halen devam ettiği Chicago şehrinde, bütün robotlara karşı bir seferberlik ilan edilmesine şahitlik etmeye hazır olun! Transformers 4 full izleyerek, dünyaya gelmekte olan büyük tehlikenin engellenmesi için arkadaşlarıyla bir araya gelmeye çalışan Optimus prime ve ona yardım edecek olan Cade Yeager’in maceralarına, kesintisiz şahitlik edeceksiniz.Transformers 4 Kayıp Çağ ile Robotların Son Macerası Sizleri Bekliyor!Transformers 4 Kayıp Çağ film konusu, Desepticon ve Outobotlar arasında geçen büyük savaşın sonucunda, Chicago şehri büyük tahribat görmüş ve birçok insan hayatını kaybetmiştir. Bu kadar ağır bir bedel ödenmiş olunsa da, dünya çok büyük bir beladan kurtulmuştur. Bu büyük savaşın üzerinden tam 4 yıl geçmiştir. Transformers 4 720p – 1080p full hd film izleme kalitesiyle, büyük savaşın sonucunda, Chicago halkı yaralarını sarmaya çalışırken, ABD hükümetinin, Outobot’lara karşı cephe alması ve bütün Outobotların yok edilmesi için, CİA ajanlarına görevler vermesini, yüksek çözünürlükte takip etme fırsatına sahipsiniz.Transformers 4 Kayıp Çağ türkçe altyazı hd film izleme seçeneğiyle, Texas’ta kendi halinde bir tamirci olan Cade Yeager’in eline geçen bir kamyoneti satma hayalleri varken, bu kamyonetin Optimus Prime olduğunu anlaması üzerine değişen hayatını, daha yakından inceleyebilirsiniz. Optimus Prime’nin peşinde olan CİA ajanları, Optimus Prime’ya yardım edecek olan Cade Yeager’in başını ağrıtacaktır. Transformers 4 orijinal dil ve türkçe altyazı film izleyerek, dünyaya yaklaşmakta olan belanın önüne geçmesi için, Optimus Prime’ya yardım edecek olan Cade’nin ve diğer outobotların maceralarına şahitlik edeceksiniz.Transformers 4 Kayıp Çağ Filmini Daha Yakından Tanıyın27 Haziran 2014 tarihinde vizyona giren filmin yönetmenliğini her zamanki gibi Michael Bay yapmaktadır. ABD ve Çin ortak yapımı olan film, aksiyon ve bilimkurgu kategorilerinde yer almaktadır. Transformers 4 Age of Extinction türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p full hd film izleme seçeneğiyle, 2 saat 46 dakikalık maceraya, kesintisiz tanıklık edebileceksiniz. İMDB sıralamasından 7,6 puan alan filmin bilet gişesi, 1,104 milyar USD olmuştur. Her seferinde kendi rekorunu kıran Transformers 4: Age of Extinction full hd izleme kalitesiyle, seyircileriyle buluşmaktadır.
 • 2014
 • Almanya
 • 1080P
 • IMDb 7.6
 • 141
 • 0
Transformers 3: Ay’ın Karanlık Yüzü
Tüm Bilgiler
Transformers 3: Ay’ın Karanlık Yüzü Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Transformers 3 izle: Ay'ın Karanlık Yüzü, her seferinde gişe rekorları kıran Transformers serisinin 3. bölümü olarak karşımıza çıkmakta olan bir Transformers filmidir. Megan Fox dışında, başlangıçtaki kadrosunu aynen koruyan Transformers 3 Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, seyircilerinin karşısına geçmektedir. İnsanlığın uzaya gemi göndermeye başlamasından 8 yıl öncesini, yani 1961 senesini baz alacak bir konu ele alınmaktadır. Transformers 3 Türkçe altyazı izleyerek, ayın karanlık yüzüne iniş yapan ve Cybertronlar için hayati bir önem taşıyan, Sentine Prime’nin kullandığı uzay gemisinin keşfedilmesi ve Desepticonşardan önce bulmak için harekete geçen Autobotlar’ın maceralarını takip etmeye hazır mısınız?Transformers 3: Ay'ın Karanlık Yüzü Filmi İle Yepyeni Maceralara Hazır Olun!Transformers 3 konusu, 1961 yılında büyük savaştan kaçarak, Ayın karanlık yüzüne iniş yapan, Sentinel Prime’nin kullandığı uzay gemisinin doğuracağı sonuçları ele almaktadır. Cybertronlar için hayati önem niteliğindeki bir teknolojiyi içerisinde barındıran uzay gemisinin, NASA tarafından keşfedilmesinin ardından, insanlığın uzay serüvenleri başlamıştır. Transformers 3 720p – 1080p izleme kalitesiyle, ilk uzay aracı Apollo 11’in macerasının başlangıç yıllarına, yüksek çözünürlükteki görüntü kalitesiyle şahitlik edeceksiniz. Transformers 3: Ay'ın Karanlık Yüzü full hd film izleme seçeneğiyle, günümüze gelindiğinde, bir görevi esnasında kayıp Cybertron gemisini keşfeden ve insanlığın bu konuda kendilerini kandırdıklarını,  yıllar boyu kendilerine yalan söylediklerini anlayarak çok üzülen Optimus primenin başlatacağı yeni maceralara tanıklık edebilirsiniz. Artık Outobotların yapmaları gereken bir görev bulunmaktadır. İblis ruhlu desepticonlar, bu aracı ve içerisindeki mühim teknolojiyi keşfetmeden önce, Outobotların bu araca ulaşmaları gerekir.  Transformers: Dark of the Moon orijinal dil izleme seçeneğiyle, müthiş bir çatışmanın, en yakın şahidi olacaksınız!Transformers: Dark of the Moon Filmini Daha Yakından Tanıyın!29 Haziran 2011 tarihinde vizyona girerek, beyaz perde karşısında izleyenleriyle buluşan Transformers: Dark of the Moon filminin yönetmen koltuğunda, Michael Bay yer almaktadır. Her zamanki gibi gişe rekorları kıran Transformers: Dark of the Moon tek parka izleme seçeneğiyle, seyircilerine 2 saat 37 dakikalık kesintisiz macera armağan etmektedir. 1,123 milyar USD bilet gişesi elde eden film, İMDB sıralamasında 6,3 puan almıştır. Transformers: Dark of the Moon HD izleme kalitesiyle, seyircileriyle buluşmaktadır.
 • 2011
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.8
 • 126
 • 0
Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı
Tüm Bilgiler
Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Transformers 2 izle, Transformers’in gişe rekorları kıran ilk filminin ardından çıkan, 4 filmden meydana gelen Transformers serisinin ikinci ürünüdür. Kendi gezegenlerindeki yakıt kaynaklarının sona ermesi sonucu, dünayı ele geçirmek için gelen iblis ruhlu Desepticonlarla, onları engellemek için gelen Autobotları’ın savaşında, bir kahraman görevi gören Sam Witwicky’nin yaşayacağı yeni maceraları ele almaktadır. Transformers 2 Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, dünyanın akıbeti açısından büyük bir kahramanlık gerçekleştiren Sam Witwicky’nin içine düşeceği problemleri, en ince detayına kadar takip etmeye hazır mısınız?Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı İle Muhteşem Robotlar Geri Dönüyor!Transformers: Revenge of the Fallen konusu, dünyanın iblis ruhlu Desepticonların elinden kurtulması sırasında büyük bir kahramanlık göstermesinin üzerinden 2 yıl geçen ve normal hayatına geri dönmeyi planlayan Sam Witwicky’nin yaşayacakları olayları ele almaktadır. Transformers 2 720p – 1080p hd film izleme kalitesiyle, transformers tarihçesini ve kökenlerini araştırmakta olan Sam Witwicky’nin, üniversite planları kurduğu esnalarda peşine düşen iblis ruhlu Desepticonların sebep olacağı felaketlere, yüksek çözünürlükte şahitlik etme fırsatına sahip olacaksınız. Transformers 2 türkçe altyazı izleyerek, peşine düşen Desepticonlara karşı kendisini koruyan Outobotlar’ın Mısırda geçen devasa savaşını yakından takip etmeye hazır olun! Desepticonlar ve Outobotların devasa mekanik savaşları arasında sıkışan insanoğlunun macera dolu hikâyesine, Transformers 2 Revenge of the Fallen orijinal dil ve türkçe altyazı film izleme fırsatıyla şahitlik edeceksiniz.Transformers 2 Filmi Hakkında Merak Ettikleriniz!24 Haziran 2009 yılında vizyona girerek, beyaz perdede izleyenleriyle buluşan Transformers: Revenge of the Fallen Filminin yönetmen koltuğunda, Micheal Bay yer almaktadır. 2007 yılında ABD’de yayınlanarak, seyirci tarafından büyük beğeni kazanan Transformers serisinin 2. Filmi Transformers: Revenge of the Fallen tek parça izleme seçeneğiyle, seyircilerine 2 saat 31 dakikalık aksiyonun kapılarını açmaktadır. Başrollerinde Megan fox ve shia LaBeouf’un yer aldığı filmin oyuncuları; Teen Choice En İyi Yaz Filmi Kadın Oyuncusu Ödülü ve Teen Choice En İyi Drama/ Aksiyon Filmi Erkek Oyuncusu ödüllerine sahip olmuştur. Transformers 2 full hd 1080p izleme kalitesiyle, seyircilerine macera ve aksiyon dolu sahneleri armağan etmektedir.
 • 2009
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.6
 • 112
 • 0
Transformers 1
Tüm Bilgiler
Transformers 1 Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
 Transformers 1 izle, çok uzaklarda yer alan Cyberton gezegeninde, büyük bir savaş başlamak üzeredir. Robotlardan meydana gelen Cyberton gezegeninde bulunan iyi ve kötü robotların savaşının, dünyaya kadar uzanmasını ele alan, fantastik bir film serisinin ilk filmidir.  Transformers 1 Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, aksiyon ve heyecan dolu sahneleri, seyircilerinin gözleri önüne getirmektedir. Kendi, gezegenlerinde tükenmeye başlayan yakıt arayışının içerisine giren robotlar, bütün gezegenleri taradıktan sonra, ihtiyaçları olan yakıtın dünyada olduğunu anlarlar ve dünyaya doğru yönelmeye başlarlar. Transformers 1 full izleme imkanıyla, fantastik bir serüveni ele alan filmi, kesintisiz şekilde takip etme fırsatına sahip olacaksınız.Transformers 1 2007 Filmiyle Nefes Kesen Dakikalar Sizleri Bekliyor!Transformers 1 film konusu, çok uzaklarda bulunan ve iyi – kötü robotlardan meydan gelen Cybertron gezegeninde, yüzlerce yıl öncesinden çıkmaya başlayan savaşın, dünyaya kadar uzanmasını ele almaktadır. Transformers 1 720p – 1080p full hd film izleme seçeneğiyle, ülkelerinin gereksinim duyduğu yakıt ihtiyacını dünyadan karşılayabileceklerini fark eden kötü robotların dünyaya gelerek ele geçirme çabaları üzerine, onların karşısında durmak ve dünyayı korumak amacıyla gelen iyi robotların çetin savaşını, yüksek çözünürlükte takip etmeye hazır mısınız? Transformers 1 türkçe altyazı izleme imkanıyla, istedikleri anda uçak, araba ve gemiye dönüşebilen kusursuz robotların savaşını, gerçek duygular ve efektlerle takip edebileceksiniz. Transformers 1 orijinal dil türkçe çevirili altyazı hd film izleme seçeneğiyle, devasa robotların savaşı sırasında gerçekleştirdikleri kusursuz dönüşümleri ve çeşitli aksiyon sahnelerini, en iyi şekilde takip etme fırsatına sahip olacaksınız.Transformers 1 Filmi Hakkında Merak Ettiğiniz Tüm Detaylar6 Temmuz 2007’de vizyona girerek, beyaz perdede seyircileriyle buluşan Transformers 1 filminin yönetmen koltuğunda, Micheal Bay yer almaktadır. Megan Fox ve Shia LaBeouf’un başrollerini üstlendiği, Transformers 1 tek part reklamsız film izleme seçeneğiyle, seyircilerine 2 saat 24 dakikalık kesintisiz macera sunmaktadır. Bilimkurgu, gerilim ve aksiyon kategorilerinde yerini alan ABD yapımı film, izleyenlerinin büyük ilgisine maruz kalmıştır. İMDB sıralamasında 7,1 puan alarak, izleyenlerinin beğenisini kazanan ve büyük bir başarıya imza atan Transformers 1 HD izleme kalitesiyle, yüksek çözünürlükteki dövüş sahnelerini, seyircilerine armağan etmektedir.
 • 2007
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.0
 • 114
 • 0
John Wick 2
Tüm Bilgiler
John Wick 2 Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri 
Türkçe Dublaj
John Wick 2 izle; (John Wick: Chapter 2) filmi başarılı bir seri filmidir. Bu seri filminin ilk filminin vizyona girmesi ile birlikte pek çok insan bu filme karşı ilgi duymaya başlamıştır. John Wick 2 Türkçe dublaj izlemek isteyen kişilerin filmin daha iyi kavranılması ve daha net anlaşılması açısında öncelikle filmin diğer serilerinin izlenmesi gerektiğini düşünüyoruz. John Wick 3 izlemek için film sayfasına bakınız. Bu sayede filmden daha çok keyif alınacaktır. Bu film izleyicileri ile 9 Şubat 2017 tarihinde buluşmuştur. Filmin uzunluğu ise tam 2 saat ve 3 dk dır. John Wick 2 - Chapter Two Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı full hd izlemek isteyenler aksiyon dolu dakikalara hazır olsunlar. Çünkü bu film John Wick 2 izle filminin her saniyesinde aksiyon geçen oldukça başarılı bir aksiyon filmi. ABD yapımı olan bu film toplam 5 yıldız üzerinden 2,9 puan alarak iyi filmler kategorisinde yerini almış.John Wick 2 (John Wick: Chapter 2) Filminin Konusu Nedir?John Wick 2 film konusu emekliğe ayrılmış ve oldukça sakin bir hayat sürdürmekte olan John Wick’in hayatının çevresinde geçmektedir. John Wick’in bir de can yoldaşı olmuş bir köpeği bulunmaktadır. John Wick son derece sakin bir hayat geçiriyor olmasına rağmen başına bir dizi olaylar meydana gelecektir. Başına gelen bu olaylar onun bir kez daha suç dünyasının içine girmesine neden olacaktır. John Wick’in karşılaştığı sorunları aşması için Roma sokaklarında maceradan maceraya atıldığını göreceğiz. Peki John Wick başına gelen bu esrarengiz olaylarda kurtulabilecek mi? Roma sokaklarında kahramanımızı neler bekliyor? Onu suç dünyasına iten kişi ya da kişiler kimler? Bu sorunun cevabını bulmak isteyen kişilere John Wick: Chapter 2 1080p izlemelerini öneriyoruz.John Wick 2 (John Wick: Chapter 2) Filminin Baş Rol Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?John Wick 2 1080 hd film izleyenler gerçekçi ve kaliteli oyunculuğa doyuyorlar. Filmde adeta oyuncu şöleni yaşanıyor. Filmde yer alan usta oyuncu Keanu Reeves baş rolü oynuyor. Sergilediği rol ile izleyenleri adeta kendine hayran bırakıyor. John Wick 2 Türkçe altyazı film izleyerek bu büyüleyici role siz de tanıklık edebilirsiniz. Usta oyuncuya filme Ruby Rose ve Bridget Moynahan de etkileyici oyunculukları ile eşlik ediyor.John Wick 2 (John Wick: Chapter 2) Filminin Oyuncu Kadrosunda Diğer Hangi Oyuncular Yer Alıyor?John Wick 2 Türkçe dublaj orijinal türkçe altyazı izleyenler pek çok usta oyuncunun oyunculuk performansını izleyebilirler. Bu usta oyuncular arasında Ian McShane, Peter Stormare, Laurence Fishburne, John Leguizamo ve son olarak da Common gibi oyuncular yer almakta. John Wick 2 reklamsız tek part izleyenler bu oyuncuların ödüle layık olan usta oyuncular olduklarını,...
 • 2017
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.9
 • 1.588
 • 26
Hobbit: Beş Ordunun Savaşı
Tüm Bilgiler
Hobbit: Beş Ordunun Savaşı Aile Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Hobbit: Beş Ordunun Savaşı, Hobbit romanından uyarlanan, serinin son filmidir. Yüzüklerin efendisi serisinin devamı olan Hobbit üçlemesinin son filminde işler biraz karışacaktır. Ejderha Smaug’un elinden geri alınan kayıp Cüce Erebor Kralığını alıp, ejderhayı öldürmüşlerdir. Ancak onları bekleyen başka problemler bulunmaktadır. Hobbit: Beş Ordunun Savaşı Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, yurtlarına kavuşma sevinciyle hayaller kuran Erbor Cücelerinin yaşayacakları hayal kırıklıklarını, tüm detaylarıyla gözlemlemeniz mümkündür. Hobbit: Beş Ordunun Savaşı full izleme seçeneğiyle, Hobbit ve arkadaşlarını bekleyen yeni tehlikeleri, kesintisiz şekilde takip etmeye hazır mısınız?Hobbit: Beş Ordunun Savaşı İle Macera Dolu Dakikalara Hazır Olun!Hobbit: Beş Ordunun Savaşı konusu, ejderha simurgu yok ederek, köylerine kavuşan erbor cücelerini bekleyen hayal kırıklığı ve karşılarına çıkacak büyük savaşı konu almaktadır. Her şey yoluna girmiş ve cüceler krallıklarına yerleşmenin heyecanı içerisindeyken, acı bir gerçekle karşı karşıya kalırlar. Ejderha Simurg tarafından, krallıkta yaşayan çoğu insan öldürülmüş, evlerin çoğu harabeye döndürülmüştür. Hobbit: Beş Ordunun Savaşı 720p – 1080p izleme seçeneğiyle, köylerin harap olmasının yanında, sürekli tekrarlanan elf saldırılarıyla da mücadele edilmesi gereken, zorlu maceraya tanıklık edeceksiniz.Bu kadar sıkıntının yanında, Thorin meşekalkanı tuhaf davranışlar sergilemektedir. Arkentaşı ve altınlarla kafayı bozan Thorin meşekalkanı, arkadaşlarına ve akrabalarına sırt çevirmiştir. Hobbit: Beş Ordunun Savaşı alt yazılı izleme seçeneğiyle, elf ırkının kendilerine hazırladığı saldırılara karşı önlem alması gereken karakterlerin, kendi içlerindeki zorlukları aşma süreçlerine şahitlik edebilirsiniz. Hobbit: Beş Ordunun Savaşı orijinal izleme seçeneğiyle, kendilerine karşı harekete geçen büyük ordulara karşı birleşme ya da ölme kararı alacak olan karakterlerin zorlu anları, seyircilerin beğenisine sunulmaktadır.Hobbit: Beş Ordunun Savaşı Filmini Daha Yakından Tanıyın!Türkiye’de, 17 Aralık 2014 tarihinde yayınlanan filmin yönetmenliğini, Peter Jackson yapmıştır. İMDB’den 7,4 puan alan Hobbit: Beş Ordunun Savaşı tek parça izleme seçeneğiyle, izleyenlerine 2 saat 44 dakikalık kesintisiz macera sunmaktadır. Fantastik ve macera kategorilerinde yerini alan Hobbit: Beş Ordunun Savaşı HD izleme kalitesiyle, seyircileriyle buluşmaktadır.
 • 2014
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.3
 • 160
 • 0
Alacakaranlık 2 Efsanesi Yeni Ay
Tüm Bilgiler
Alacakaranlık 2 Efsanesi Yeni Ay Dram Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Alacakaranlık 2 izle; Alacakaranlık Efsanesi'nin 2. filmi Yeni Ay ile serinin heyecanı artıyor! Ünlü vampir serisinin bu filmi Alacakaranlık 2, Yeni Ay 1080p izleme kalitesi ile sizlerle! Twillight Saga New Moon orijinal ismini taşıyan film, 4,5 imdb puanına sahip. Alacakaranlık 2: Yeni Ay filminin konusu ise şöyle: Bella yaşadığı vampir saldırısını ucuz atlatmıştır. Edward, yaşananları unutmak ve Bella’yı ailesi ile tanıştırmak için Bella’nın doğum gününü seçer. Doğum gününü Edward ve ailesi ile kutlama fikri biraz gergin bir deneyim olsa da Bella bunu mutlulukla karşılar. Doğum günü kutlamasında Edward’ın evine giden Bella, genç vampirin bütün ailesi ile tanışır. Ailenin içinde Bella’yı çok seven de vardır, fazla yakınlaşmak istemeyen de… Her şeye rağmen kutlama çok iyi geçmektedir ancak Bella bir anlık dikkatsizlikle elini keser ve bu mutlu hava Cullen ailesinin içinde çıkan karmaşa ile yerini tedirginliğe bırakır. Bir damla kandan bu kadar etkilenmeleri, ailenin tüm üyelerinin Bella ile Edward’ın ilişkisi üzerine düşünmesine neden olur. Her ikisi için de en doğrusu olduğunu düşünerek Cullen ailesi, kasabayı terk eder. Edward’ın yokluğunda Bella, kurt adam Jacop ile arkadaşlık edecektir. Alacakaranlık 2 Yeni Ay HD izleme seçeneği ile sitemizden izleyebilirsiniz.Alacakaranlık 2 Efsanesi Yeni Ay ile Soluksuz Heyecana Tanık Olun!Gerilim, fantastik türlerinde adı geçen film, 2009 yılı yapımıdır. 130 dakikalık süresi olan filmi sorunsuz izlemek için Twillıght Saga- New Moon tek part izle seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu seçenek sayesinde 130 dakikanın nasıl geçtiğini anlamayacak, partlar arasında boğulmadan dikkatinizi tamamen filme verebileceksiniz. Chris Weitz yönetmenliğinde çekilen filmin imdb’den 4,7 puana sahip olduğunu da ekleyelim!Alacakaranlık 2 Filmi 1 Milyonu Aşkın Kişiye Ulaşan Vampir FilmidirKristian Stewart ile Robert Pattinson’ın başrollerini paylaştığı film, Türkiye’de vizyonda kaldığı 31 haftada 1.243.754 seyirciye ulaşarak, 10.817.434 Türk Lirası hasılata imza atmıştır. 50 milyon dolar bütçe ile çekilen filmin ABD’deki toplam hasılatı ise 296.623.634 USD. Bu muhteşem filmi siz de evinizden, dilerseniz Twillight Saga- New Moon altyazılı olarak, dilerseniz Alacakaranlık 2 Yeni Ay Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı hd film izleme seçeneği ile istediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Dilerseniz Alacakaranlık 1 filmini izleyerek serinin ilk filminden başlayabilirsiniz.
 • 2009
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.6
 • 577
 • 13
Hobbit: Smaug’un Viranesi
Tüm Bilgiler
Hobbit: Smaug’un Viranesi Aile Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Hobbit: Smaug'un Viranesi, Hobbit serisinin ikinci filmi olarak, Hobbit: Beklenmedik Yolculuk filminin devamı niteliğindedir. Shire’li Hobbit Biblo Baggins’in, Thorin Meşekalkanı ve onun emrindeki 13 cüceyle, Cüce Erbor krallığını ejderhanın elinden geri almak için çıktıkları zorlu yolculuğu uzatmaktadırlar. Ejderha Smaug tarafından ele geçirilen Cüce Erbor krallığından sonra, yönler Smaug’un inine yani Kuytu ormanına doğru çevrilmiştir. Hobbit: Smaug’un Viranesi Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, macera dolu yeni yolculuklara şahitlik etmeye hazır mısınız? Hobbit: Smaug'un Viranesi full izleyerek, çıktıkları zorlu yolculukta karşılaşacakları belalarla mücadele etmek zorunda olan Baggins, gandalf, 13 cüce ve Thorin Meşekalkanı’nın maceralarına kesintisiz şahitlik edeceksiniz.Hobbit: Smaug'un Viranesi İle Macera Dolu Dakikalar Geçirmeye Hazır Olun!Hobbit: Smaug'un Viranesi konusu, Cüce Erbor krallığını ele geçiren Ejderha Smaug’un yıllardır hakimiyet kurduğu Yalnız Dağ ve Kayıp Erbor Cüce kralığına ulaşmak için, zorlu yolculuklardan geçmek zorunda kalan Baggins, gandalf, 13 cüce ve Thorin Meşekalkanı’nın yaşayacağı maceraları ele almaktadır. Hobbit: Smaug'un Viranesi 720p – 1080p izleme kalitesiyle, müthiş aksiyon sahnelerini yüksek çözünürlükte izleme imkanı, seyirciye sunulmaktadır. Ormanın girişinde tek güvenceleri olan, Büyücü Gandalf’tan ayrılmak durumunda kalan ekibin başına birçok zorlu olay gelecektir. Dev örümcek ağlarında mahsur kalmalarının ardından, savaşçı orman elflerine esir olmalarını ele alan Hobbit: Smaug'un Viranesi alt yazılı izleme olanağıyla, seyircilerinin karşısına çıkmaktadır. Bir yandan hayatta kalmak için güçlü bir çaba sarf eden karakterler, bir yandan da hedeflerine ulaşmak için uğraşmaktadır. Altınlarının üstünde uyuyan ejderha Smaug, gelenleri fark etmekte ve onların karşısına çıkmaktadır. Biblo ve arkadaşlarını bekleyen zorlu mücadeleyi, Hobbit: Smaug'un Viranesi orijibal izleme kalitesiyle takip etmeniz mümkündür.Hobbit: Smaug'un Viranesi Hakkında Merak EttiklerinizTürkiye’de 13 Aralık 2013 tarihinde yayınlanmış olan filmin yönetmenliğini, Peter Jackson yapmıştır. En iyi dövüş sahnesi dalında MTV Film ödülü alan, Hobbit: Smaug'un Viranesi tek parça izleme seçeneğiyle, seyircisine 3 saat 7 dakikalık bir film keyfi yaşatmaktadır. Dram ve fantastik kategorisinde yer alan filmin bilet gişesi, 958,4 milyon USD’dir. Fantastik dünyanın kapılarını açan, Hobbit: Smaug'un Viranesi HD izleme kalitesiyle, seyircileriyle buluşmaktadır.
 • 2013
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.0
 • 159
 • 0
Alacakaranlık 4 Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1
Tüm Bilgiler
Alacakaranlık 4 Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1 Dram Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Alacakaranlık 4 izle, Şafak Vakti Bölüm 1, bir vampir ile bir insanın imkansız aşkını konu alan vampir filmi serisinin beşinci filmidir. Alacakaranlık 4 1080p Full HD izleme seçeneği ile sitemizden bulabilirsiniz. Alacakaranlık 4 konusu şöyle: Alacakaranlık 3 izleyenler iyi bilir seri boyunca yaşadıkları onca talihsizlikten sonra Bella ve Edward sonunda evlenmiştir. Her şey ilginç bir şekilde mükemmel gitmektedir. Tam hayal ettikleri gibi bir balayı yaşarlar. Bu mükemmel balayından sonra Bella hamile olduğunu öğrenir. Karnında bir vampirin çocuğunu taşıyan normal bir insan olarak, Bella kötü bir hamilelik geçirmektedir. Bebek, Bella’nın kanını içten içe emmekte ve sağlık durumunu bozmaktadır. Bella’nın gün geçtikçe daha kötüye giden sağlık durumu nedeniyle Edward kendini suçlamaktadır. Bu sorunlar yetmezmiş gibi bir de, bu melez bebeğin uğursuzluk işareti olduğu ve doğmaması gerektiğini düşünen bir kurt adam sürüsü de ailenin peşine düşer. Şimdi Cullen ailesi ve diğer vampirler, Bella ve karnındaki bebeği korumak için bir araya gelecektir. Bu muhteşem heyecana Alacakaranlık 4 full hd izleme seçeneği ile ortak olun!Alacakaranlık 4 Büyük Savaş 1080p Yüksek Kalite!Alacakaranlık 4 1080p izleme seçeneği ile film keyfinde sınır yok! Muhteşem görüntü kalitesi, çekim sahnelerinin güzelliği ile bir araya geldiğinde, izleyiciye kusursuz bir seyir keyfi yaşatıyor. Ayrıca filmini istediğiniz dilde de izlemeniz mümkün. Alacakaranlık 4 Türkçe altyazı film izleme seçeneğini kullanarak savaş sahnelerinin görsel güzelliğine kendinizi kaptırabilirsiniz. Bunun yanında Twillight Saga: Breaking Down Türkçe dublaj film izleyerek orijinal ses ve duyguların tadını çıkarabilirsiniz. Filmin Mtv En İyi Film Ödülü de dahil 6 dalda ödül aldığını da ekleyelim!Alacakaranlık 4 Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1Bill Condon yönetmenliğinde çekilen bu filmin gişeyi ele geçirdiğini söylesek yanlış olmaz! Türkiye’de yayında kaldığı ilk üç günde 428.212 seyirciye, vizyonda kaldığı süre boyunca 1.379.487 seyirciye ulaşan filmin imdb puanı 4.9. İlk üç günkü hasılatı 4.142.007 Türk Lirası olan film, toplamda 12.209.108 Türk Lirası hasılatıyla biliniyor. 117 dakikalık uzunluğa sahip Alacakaranlık 4 Şafak Vakti Bölüm 1 reklamsız tek part full hd film izleme seçeneği ile sitemizde! Serinin ilk filminden başlayarak, Alacakaranlık Full serisini 1080p ve 720p olarak sitemizden reklamsız part özelliği ile Yüksek kalite Full HD izleyebilirsiniz.
 • 2011
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.8
 • 415
 • 7
Alacakaranlık 3 Efsanesi Tutulma
Tüm Bilgiler
Alacakaranlık 3 Efsanesi Tutulma Dram Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Alacakaranlık 3 Efsanesi Tutulma izle, arada kalmış bir insan ile vampir aşkını anlatmaya devam ediyor. Serinin devam filmini Alacakaranlık 3 Tutulma HD izle seçeneği ile mükemmel kalitede izleyebilirsiniz. Alacakaranlık 3 filminin konusu ise şöyle: Seattle, art arda gelen gizemli cinayetler ve kayıplarla çalkalanmaktadır. Seyirci olarak bizim sonradan öğrendiğimize göre, Seattle’i kasıp kavuran, kızıl saçlı vampir Victoria’dır. Victoria, yeni doğanlardan kurduğu ordu ile sevgilisini öldüren Cullen ailesinden intikamını alacaktır. Edward Cullen için Victoria’nın intikam planı ise daha özeldir. Victoria, Edward’ın zayıf noktasının farkındadır: Bella. Ancak Victoria, Bella’ya gelene kadar bütün Seattle’i öldürmeyi planlamaktadır. Bunun üzerine vampirler ve aslında düşmanları olan kurt adamlar birleşme kararı alır. Seattle’i ve Bella’yı korumak için Victoria ve yeni doğan ordusuna karşı güç birliği yapacaklardır. Bu sıkı maceraya Alacakaranlık 3 full izleme seçeneği ile şahit olun! Alacakaranlık serisini sırasına göre Full HD 1080p Reklamsız Tek part hd film izle seçenekleriyle FullHDFilmizle7 tüm bölümlerini sunar .Alacakaranlık 3 Efsanesi Tutulma 1080p Yüksek Kalite izleyin!Alacakaranlık 3 Tutulma 1080p izlemek için sitemizi kullanmanız yeter! Film çekimlerindeki en küçük detayı bile planlayan yönetmen David Slade sayesinde anlam kazanan film, 1080p kalitede hiçbir anlamını yitirmeden sizlerle! 68 milyon dolar bütçe ile çekimine başlanan filmi şimdi Alacakaranlık Efsanesi 3 Türkçe dublaj izleme seçeneği ile sitemizden izleyebilirsiniz. Orijinal ses kalitesiyle izlemeyi severler için, Alacakaranlık 3 Türkçe altyazı izleme seçeneği de sitede mevcuttur.Alacakaranlık 3 ile Gişeleri Kasıp Kavuran Bir Savaş!Cullen ailesi ve diğer vampirlerin Victoria ile savaşını konu alan film, gişede de savaşını sürdürmüş. Gerilim, fantastik türündeki Abd yapımı film, gişede kaldığı ilk üç günde 194.136 seyirciye ulaşarak, 1.827.910 Türk Lirası hasılata imza attı. Vizyonda kaldığı süre boyunca 1.041.920 izleyiciye ulaşan filmin toplam hasılatı ise 8.649.021 Türk Lirası olarak belirlendi. 2010 yılında vizyona giren film, imdb’den 5 puana sahip. Bunun yanında Alacakaranlık Efsanesi Tutulma filmi, MTV En İyi Film Ödülü ve Teen Choice En İyi Romantik Film Ödülü de dahil toplam Alacakaranlık 3 izleyicisi sayesinde 6 dalda ödül sahibi oldu. Siz de film sitemizi kullanarak serinin bir önceki filmini izlemenizi tavsiye ediyoruz önce Alacakaranlık 2 izleyerek bu filmin devam nitelliğinde ki heyecanına ortak olun.
 • 2010
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6
 • 685
 • 29
Charlie’nin Melekleri: Charlie’s Angels
Tüm Bilgiler
Charlie’nin Melekleri: Charlie’s Angels Aksiyon Filmleri, IMDB 7 Üzeri Filmler 
Türkçe Dublaj
Charlie's Angels 2000, 70’li yılların en fazla izlenen televizyon dizisi olmasının ardından, 2000 yılında film olarak, insanların karşısına çıkan Charlie’nin melekleri, yepyeni bir görevle seyircileriyle buluşuyor. Charlie's Angels 2000 Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, yeni görevler peşinde koşan 3 güzel ve yetenekli kadının, aksiyon dolu maceralarına daha yakından şahitlik edebilirsiniz. Charlie's Angels 2000 full izleyerek, tehlikeli ve çok önemli bir görevin içinde bulunan üç güzel kadının, esrarengiz patronları Charlie’nin emirlerini yerine getirmelerini, kesintisiz şekilde izleyebilirsiniz.Charlie's Angels 2000 Filmi İle Aksiyon Dolu Görevlere Hazır Olun!Charlie's Angels 2000 konusu, elektronik sistemlerde uzman olmuş olan Eric Knox’un, kim olduğu belirsiz kişiler tarafından kaçırılmasının ardından, Charlie’nin ajanlarına verdiği görevi ilerletmelerini ele almaktadır. Charlie's Angels 2000 720p – 1080p izleme kalitesiyle, aksiyon dolu bir maceraya merhaba diyen üç güzel kadının ustaca dövüşlerini, yüksek çözünürlükte takip etme şansına sahip olmaktasınız. Dylan, Alex ve Natalie’den meydana gelen bu güçlü takım, Charlie’nin emirlerini yerine getirmekle görevlidir.Eric knox’un esrarengiz şekilde ortadan kaybolması, insanlarda şüphe dolu düşünceler oluşturmuştur. Charlie tarafından bu esrarengiz olayı çözmek ve kaybolan Eric’in bulunması için görevlendirilen Dylan, Alex ve Natalie, bir an önce verilen görevi yerine getirmelidir. Dönem için oldukça önemli bir buluşa imza atan Eric ve icadının ortadan kaybolmasının üzerine harekete geçen güzel dövüşçülerin maceralarını, Charlie's Angels 2000 alt yazılı izleme seçeneğiyle takip edebilirsiniz. Knox’un icat ettiği buluş, dünyadaki tüm dengeleri değiştirecek güce sahiptir. Charlie's Angels 2000 orijinal izleme imkanıyla, bu icadın ve Knox’un bulunması için harekete geçen 3 güzelin macera dolu hayatlarına, daha yakından bakmaya ne dersiniz?Charlie's Angels 2000 filmini Daha Yakından TanıyınCharlie'nin Melekleri: Charlie's Angels 22 Ekim 2000 yılında ABD’de vizyona giren Charlie's Angels 2000 filminin yönetmenliğini, McG yapmıştır. Suç ve gerilim kategorilerinde yer alan Charlie's Angels 2000 tek parça izleme seçeneğiylei izleyenlerine 1 saat 38 dakikalık aksiyon armağan etmektedir. İMDB sıralamasında 7+ puan alan Charlie's Angels 2000 HD izleme seçeneğiyle, izleyenleriyle buluşuyor.
 • 2000
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.6
 • 143
 • 0

Seri Filmler, devamı olarak çekilmiş BluRay, 720p-1080p HD Film arşivi. En çok izlenen filmlerin serisi olarak çekilmiş devamı olarak oynamış sinema filmleri. Eski ve Yeni Devam Serisi filmleri donmadan HD olarak izleyin. En yeni filmleri en yüksek kalitede izleme imkanı sunuyoruz. Aksiyon filmi serisi çekilmiş en çok beğenilen filmler. Korku filmi serisi olan filmleri Hd kalite izleyin. Komedi filmi serisi ve devamı olan filmler. Dövüş filmleri, Fantastik ve bilim kurgu filmlerinin serisi ve devamı niteliğinde olan filmleri full hd film izleme kalitesini sizlere sunuyoruz.

Full HD Film izle - Film izle - 2019 Filmleri - Türkçe Dublaj Film izle - Türkçe Altyazılı Film izle