Türkçe Dublaj ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Türkçe Dublaj
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit
Tüm Bilgiler
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit 1080p Film izle, Aksiyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit- Independence Day: Resurgence konusu, ilk filminde olduğu gibi dünyayının istila edilmesi etrafında dönüyor. Uzaylıların dünyayı işgal etmeye geldiği ilk filmin devam filmi olarak karşımıza çıkan Kurtuluş Günü 2 yine dünyayı istila etmeye karar veren uzaylıların gelişini anlatıyor. Dünya bir kez daha yok olma tehlikesi ile karşı karşıya iken yeni kahramanlar dünyayı tekrar kurtarmak için ellerinden geleni yapıyor. Aradan geçen yirmi yılın da etkisiyle tüm dünya da devletler çok daha gelişmiş savunma sistemleri kullanmaya başlamışlardır. Ancak bu sefer uzaylılarda çok güçlü bir şekilde tekrardan geliyorlardır. Dünyanın kaderi bir grup insanın savaşına bağlıdır. Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit orijinal izle seçeneği ile filmi sitemizden izleme keyfini yaşayın.Fantastik Filmleri HD Kalitede İzleme Fırsatı Sitemizde Sizleri Bekliyor2016 ABD yapımı fantastik, bilim kurgu filmi 2 saat 9 dakika uzunluğunda. Filmi sitemizden Independence Day: Resurgence HD izle seçeneğinden yararlanarak yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz. Film 1996 Oscar Ödüllü Kurtuluş Günü filminin devamıdır. İlk filmde olduğu gibi bu filmde de yönetmen koltuğunda Roland Emmerich oturuyor. Sinemalar.com’da 6,9, Beyazperde’de 3 ve IMDb’de 5,2 puan alan film Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit Türkçe dublaj izle ile sitemizden Türkçe dublajlı şekilde izlenebilir durumdadır. ABD’de 20 Haziran 2016 tarihinde vizyona giren film için harcanan bütçe 165 milyon USD olarak açıklanırken filmin bilet gişesi 389,7 milyon USD’dir. Filmi kesintisiz bir şekilde izlemek isterseniz Independence Day: Resurgence tek part izle seçeneği ile keyifli bir şekilde filmi sitemizden izleyebilirsiniz.Son Çıkan Filmler İlk Olarak Burada İzlemeye Hazır OlunIndependence Day: Resurgence full izle seçeneği ile sitemizden izleyebileceğiniz filmin oyuncu kadrosunda Liam Hemsworth, Jeff Goldblum, Jessie T. Usher gibi isimler yer alıyor. Filmi ayrıca sitemizden Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit alt yazılı izle ile Türkçe alt yazılı olarak da izleyebilirsiniz. Film çekimleri Albuquerque ve New Mexico’da gerçekleşen film iki ödüle aday gösterilmiş ancak herhangi bir ödül alamamıştır. Filmi sitemizden Independence Day: Resurgence 720p-1080 izle seçeneğinden yararlanarak da izlemeniz mümkün.
 • 2016
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.1
 • 42
 • 0
Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit
Tüm Bilgiler
Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Multi Dil
Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit Film izle, Siyah Giyen Adamlar serisinin dördüncü filmi olan ve Haziran ayı içerisinde beyaz perdede yerini almayı bekleyen Siyah Giyen Adamlar 4 filmini internet üzerinden izlemek isteyenler için film sitesi sinema gösteriminden sonra bünyesine filmi dahil etmektedir. Siyah Giyen Adamlar 4 izle seçeneği üzerinden filmi kaliteli bir şekilde izleyebilmek mümkün olur. Film, Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit izle olarak da site içerisindeki yerini alacaktır. Men in Black: International - Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit Türkçe dublaj izle seçeneği üzerinden filmi dublajlı olarak izleyebilmeniz mümkün olur.Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit KonusuDünyayı kötülüklerden kurtarmak için kurulmuş olan ekip, bu kez aralarındaki en büyük tehdit olan köstebeği ortaya çıkarmak için bir araya gelirler. Dünyanın büyük bir ilgi ile izlediği Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit film izle seçeneği, sinema gösteriminden kısa bir süre sonra film sitesine eklenerek ziyaretçilerin hizmetine sunulacaktır. Filmi site içerisinde dublaj seçeneği ile izleyebilmenin yanı sıra, Men in Black: International - Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit Türkçe altyazı izle alternatifi üzerinden de izleyebilmek mümkün olur. Siyah Giyen Adamlar 4 full izle butonu ile tek part olarak izlenebilir.Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit HD İzleSinemada yayınlandıktan sonra filmleri en kısa sürede kendi bünyesine dahil eden film sitesi, Siyah Giyen Adamlar Global izle butonu üzerinden de ziyaretçilerine film izlemenin keyfini yaşatacaktır. 14 Haziran tarihinde vizyona girecek olan Siyah Giyen Adamlar 4 1080p film izle seçeneği ile sitede yerini almaya hazırlanıyor. Filmi indirmek isteyenler için Men in Black: International - Siyah Giyen Adamlar 4 indir butonu üzerinden de ziyaretçilerin yararlanabilmeleri mümkün olur. Siyah Giyen Adamlar seri indir seçeneği ile serinin tüm filmleri indirilebilir.Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit Full İzleSerinin dördüncü filmi olan Siyah Giyen Adamlar 4 Türkçe dublaj izle seçeneği ile film sitesinde yerini alırken filmi istenilen kalitede izleyebilmek mümkün olur. Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit filmi indir butonu sitede yer alan bir başka seçenek olarak bilgisayara ya da cep telefonuna indirilebilir. Filmi parçalı ya da tek part olarak izleyebilmek için Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit full hd film izle seçeneği tercih edilebilir. Türkçe altyazı ya da Türkçe dublaj seçenekleri site içerisinde yer alırken Siyah Giyen Adamlar 4 Türkçe izle butonu üzerinden istenilen alternatif ile film izlenebilir. Siyah Giyen Adamlar 4 film indir işlemi ise İnternet hızınıza göre kısa sürede tamamlanır.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 9.4
 • 177
 • 1
Batman Ninja
Tüm Bilgiler
Batman Ninja 1080p Film izle, 2018 Filmleri 
Türkçe Dublaj
Batman Ninja, 2018 yapımı, DC ile Japonya’nın ortak çalışması sonucu ortaya çıkmış bir animasyon filmdir. Batman Ninja filminin konusu şu şekilde özetlenebilir: Zamanın akışını değiştirmek isteyen Gorilla Grodd, tüm Gotham suçlularını eski feodal Japonya dönemine ışınlar. Batman, eski Japonya’ya gitmenin bir yolunu arar. Ancak bir şekilde oraya gittiğinde, o gidene kadar geçen sürede, oraya ışınlanmış olan tüm kötülerin Japonya’yı ele geçirdiklerini, kendi küçük savaş lorluklarını kurduğunu görür. Batman artık kesinlikle bir şeyler yapmalıdır. Ancak ne batmobili, ne silahlarını bu eski Japonya’da kullanamamaktadır. Sadece kendi gücüyle Joker’i ve ordularını yenemeyeceğini anlayan Batman, artık tamamen çaresiz kalmıştır. Ne yapacağını bilemez bir halde hareket ederken tüm dünya için ölümcül olacak bir hata yapar: Gorilla Grodd ile işbirliği yapmaya karar verir. Bu işbirliği sonucunda Gorilla Grodd’un Batman’dan isteyeceği tavizler Batman’ı daha da güçsüz hale getirecek ve onu kahramanlıktan çıkaracaktır. Peki Batman bunlara rağmen Gotham suçlularını günümüze getirmeyi başarabilecek midir? Muhteşem bir fantastik kovalamaca Batman Ninja HD izleme kalitesi ile sitemizde sizlerle buluşuyor!Bildiğimiz Batman, Bilmediğimiz Bir Tema İle!Bildiğimiz karanlık atmosferli karizmatik kahraman Batman’ı, eski Japon kıyafetleri içinde bir Ninja olarak gördüğümüz film, birçok insan için farklı bir deneyim olmuştur. Muhteşem bir görsel kalite sunan ve anime teknikleri ile zenginleştirilen animasyon Batman Ninja imdb puanı 5,6’dır. 85 dakika süreli animasyon filmini Batman Ninja tek part izleme seçeneği ile parçalara ayırmadan, bölmeden, gereksiz reklamlara maruz kalmadan izleyebilirsiniz.Gotham’ın Batman’i Japonya’da olursa!Hep Gotham şehrinde görmeye alışık olduğumuz süper kahraman, bu filmle sınırlarının dışına çıkıyor. Batman’ın Japon ustalarının kullandığı katanalara kavuşup kavuşmayacağı ise merak konusu! Bu muhteşem filmi şiddet sahnelerinin varlığı konusunda hassas aileler için 7 yaş altına önermeyebiliriz. Ancak 7 yaşından büyüklerle ailecek izlenebilecek filmi Batman Ninja alt yazılı izleme seçeneği ile Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. Dilerseniz de Batman Ninja Türkçe dublaj izleyerek filminizin görsel tekniklerdeki başarısının tadını çıkarabilirsiniz. Bu muhteşem animasyon sitemizde sizleri bekliyor.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5,0
 • 31
 • 0
Malefiz 2 Kötülüğün Gücü
Tüm Bilgiler
Malefiz 2 Kötülüğün Gücü 1080p Film izle, 2019 Filmleri 
Türkçe Dublaj
Malefiz 2 Kötülüğün Gücü, Disney'in en sevdiğimiz kötü karakteri geri döndü. Biz de boynuzlu bu periyi bekleyen sinsi maceraları görmeye can atıyoruz. Malefiz 2 Kötülüğün Gücü filmini izleyin, 18 Ekim'de sinemalarda. Malefiz 2: Kötülüğün Gücü 1080p izle; Malefiz 2 Kötülüğün Gücü filminin konusu; Angelina Jolie'yi yine Malefiz rolünde görüyoruz, Elle Fanning ise filmde Prenses Aurora’yı canlandırıyor. Malefiz 2 Kötülüğün gücü izle, filminde bu karakterler, stüdyonun klasik animasyonu “Uyuyan Güzel”den iki karakter. İkiliye, Michelle Pfeiffer, Chiwetel Ejiofor, Sam Riley, Harris Dickinson, Ed Skrein, Imelda Staunton, Juno Temple ve Lesley Manville eşlik ediyor. Malefiz: Kötülüğün Gücü full hd izle.Malefiz 2 Kötülüğün Gücü Destansı Macera BaşlıyorBu destansı macera, Disney’in, kötülüğüyle ün salmış karakterinin yüreğini katılaştıran ve bebek Prenses Aurora’yı neden lanetlediğini öğrendiğimiz “Malefiz”de yaşananlardan birkaç yıl sonra başlıyor. Malefiz 2 full izle. Bu kez Malefiz ve Aurora arasındaki ilişkiye, Aurora'nın Moors ve orada yaşayan sihirli yaratıkları koruma mücadelesi verirken yeni ittifaklar kuruşuna ve güçlü düşmanlarla karşılaşmasına şahit olacağız.. Malefiz 2 Kötülüğün Gücü film indir. Filmin yönetmeni Joachim Rønning, yapımcıları Joe Roth, Angelina Jolie ve Duncan Henderson. Matt Smith, Jeff Kirschenbaum ve Michael Vieira ise baş yapımcılığı üstlendi. Malefiz 2 Kötülüğün Gücü film izle, Malefiz 2 izle filminde, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle donmadan ve yüksek kalite reklamsız full izleme imkanı sağlıyoruz.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.1
 • 80
 • 0
Rambo 5: Son Kan – Rambo V : Last Blood
Tüm Bilgiler
Rambo 5: Son Kan – Rambo V : Last Blood 1080p Film izle, 2019 Filmleri 
Multi Dil
Rambo 5: Son Kan - Rambo V : Last Blood; 2018'in Mayıs ayında gelen haberlere göre, filmin pazarlamasıyla ilgili çalışmaların başladığı, Sylvester Stallone'un senaryo üzerinde çalıştığı ve çekimlerin Eylül ayında başlayabileceği belirtiliyor. Rambo 5: Son Kan ne zaman vizyona girecek diye merak edenler için, 20 Eylül 2019 olarak belirlenmiştir. Rambo 5 son kan 1080p izle. Rambo 5 2019 izle, John Rambo, emeklilik yıllarını Arizona'daki bir çiftlikte hayatını sürdürerek geçirmektedir. Rambo 5 Son kan 720p izle, Bir arkadaşının torununun parti için gittiği Meksika'da kaçırıldığını öğrenince onu kurtarmak için Meksika tarafına geçer. Rambo 5 son kan full hd izle, Burada kadın ticareti yapan çok tehlikeli bir kartelle mücadeleye girişir. Rambo filminin serisini sırasıyla full hd izleme ve filmi full hd 1080p indirme seçeneği sunuyoruz. 2008 yapımı John Rambo filminden beri konuşulan proje, 2019 yılı içinde hayata geçiyor. Rambo 5: Son Kan Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle donmadan yüksek kalite full hd film izle.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.2
 • 88
 • 0
Titanik – Titanic
Tüm Bilgiler
Titanik – Titanic 1080p Film izle, Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
Titanik - Titanic, Kate Winslet ve Leonardo Di Caprio‘nun başrollerde oynadığı filmde; Kete zengin bir ailenin asi kızı, Leonardo ise sokaklarda hayatını geçiren yarı serseri bir kişidir. Gemiye bileti ise kumar masasında kazanmıştır. Aşkın, tutkunun tavan yaptığı bir anda geminin bir buz dağına çarpmasıyla 11 dalda oskar getirecek bir film ortaya çıkmıştır. Titanik - Titanic film izle, Titanik - Titanic Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı 1080p donmadan, yüksek kalite reklamsız full izle.
 • 1997
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8,4
 • 41
 • 0
Kelebek – Papillon
Tüm Bilgiler
Kelebek – Papillon 1080p Film izle, 2017 Filmleri 
Türkçe Dublaj
Kelebek - Papillon; Daha önce küçük suçlara bulaşmış Henri 'Papillon' Charriere, haksız yere cinayetten hüküm giymiş ve Fransa'nın kötü ünyle nam salmış Şeytan Adası'ndaki yüksek güvenlikli hapishaneye sevk edilmiştir. Papillon, hapishanede zengin ve savunmasız bir adam olan Louis Dega ile tanışır. Dega, korunma karşılığında hapisten kaçışlarını finanse etmeyi kabul eder ve ikili arasında firar planıyla birlikte ilginç bir arkadaşlık başlar. Kelebek - Papillon film izle, Kelebek - Papillon Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı 1080p donmadan, yüksek kalite reklamsız full izle.
 • 2017
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7,9
 • 35
 • 0
İtiraf – La Confession
Tüm Bilgiler
İtiraf – La Confession 1080p Film izle, 2017 Filmleri 
Türkçe Dublaj
İtiraf - La Confession; Yuko daha genç bir lise öğretmenidir ve bir gün emekli olacağını söylemiştir. Bu kadının küçük bir kızı ölmüş ve ölümden sorumlu kişileri biliyordur ve iki kişiyi bu yüzden suçlamaktadır. Bu kişiler 2 öğrencidir ve onlardan intikam almak için güzel bir planlama yapmaktadır. İtiraf - La Confession film izle, İtiraf - La Confession Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı 1080p donmadan, yüksek kalite reklamsız full izle.
 • 2017
 • Belgium,France
 • 1080P
 • IMDb 6.3
 • 42
 • 1
Sindirella – Cinderella
Tüm Bilgiler
Sindirella – Cinderella 1080p Film izle, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Sindirella - Cinderella; Ya camdan pabuç uymasaydı? tüm zamanların en sevilen masalı, disneyin yeni filmi cinderella: zamanda büyülü yolculuk ile devam ediyor, ancak bu sefer olayların akışında küçük bir değişiklikle... cinderellanın üvey annesi, peri annenin sihirli değneğini ele geçirip, zamanı geri döndürmek için kullanır. cinderella şimdi prensini bulup büyüyü bozmak zorundadır. Sindirella - Cinderella film izle, Sindirella - Cinderella Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı 1080p donmadan, yüksek kalite reklamsız full izle.
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7,6
 • 31
 • 0
Komplo – Backstabbing For Beginners
Tüm Bilgiler
Komplo – Backstabbing For Beginners 1080p Film izle, 2018 Filmleri 
Türkçe Dublaj
Back Stabbing For Beginners 2018, Birleşmiş Milletler temsilcisi olarak görev yapmakta olan Michael adındaki bir gencin, kendisine verilen bir görev sonucu diplomasinin karanlık yüzüyle tanışmasını ele almakta olan, dram kategorisinde bir filimdir. Back Stabbing For Beginners 2018 Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, bir diplomat olup, dünyaya barış ve huzur gelmesini sağlamak için hayaller kuran genç Michael’in gerçeklerle karşı karşıya kalmasını, filmin tüm detayları içerisinde takip etme fırsatına sahipsiniz. Back Stabbing For Beginners 2018 full izleyerek, kendisine verilen yardım kampanyasına para toplama görevinin altındaki usulsüzlükleri fark ettikten sonra, düşüncelerinde büyük ölçüde değişimler oluşan genç Michael’in öyküsüne, kesintisiz şekilde tanıklık etme fırsatına sahipsiniz.Back Stabbing For Beginners 2018 Filmi İle Dram Dolu Bir Hikaye Sizleri Bekliyor!Back Stabbing For Beginners 2018 konusu, Birleşmiş Milletlerde temsilci olarak görev alan Michael adındaki bir gencin, kendisine verilen bir görev sonucunda bürokrasinin karanlık yüzüyle tanışmasını ve hayatında büyük ölçüde değişiklikler oluşmasını ele almaktadır. Back Stabbing For Beginners 2018 720p – 1080p izleme kalitesiyle, ülkeler arasındaki barışı güçlendirmek için, diplomat olma hayali içerisinde olan Michael’in, kendisine verilen yeni görev ile bakış açısının değişmesini, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesiyle takip etme fırsatına sahipsiniz.Back Stabbing For Beginners 2018 alt yazılı izleme seçeneğiyle, Oil for Food adlı program için bağış toplaması istenen Michael’in, programı daha yakından gözlemleme fırsatına sahip olması için Irak’a getirilmesini, film bütünlüğü içerisinde takip edebilirsiniz. Buraya geldikten sonra, programın asıl amacının yardım kampanyası düzenlemek değil, ülkenin petrol rezervleri ile ilgili usulsüzlük yapılmak olduğunu anlayan Michael’in, zorlu bir karar vermek zorunda olmasını Back Stabbing For Beginners 2018 orijinal izleme imkanıyla, yakından takip edebilirsiniz.Back Stabbing For Beginners 2018 Filminin Tüm Detayları7 Eylül 2018 tarihinde vizyona giren Back Stabbing For Beginners 2018 filminin yönetmenliğini, Per Fly yapmıştır. Tarihi ve gerilim kategorilerinde yerini alan Back Stabbing For Beginners tek part izleme imkânıyla, seyircilerine 1 saat 48 dakikalık kesintisiz maceranın kapılarını açmaktadır. IMDb sıralamasından 6,2 puan alan Back Stabbing For Beginners 2018 HD izleme kalitesiyle, seyircilerinin karşısına çıkmaktadır. Komplo - Backstabbing For Beginners film izle, Komplo - Backstabbing For Beginners Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı donmadan, yüksek kalite reklamsız full izle.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5,9
 • 32
 • 0
Başkalarının Hayatı – Das Leben der Anderen
Tüm Bilgiler
Başkalarının Hayatı – Das Leben der Anderen 1080p Film izle, Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
Başkalarının Hayatı - Das Leben der Anderen, GDR adıyla bilinen eski Demokratik Almanya Cumhuriyeti (Doğu Almanya) hükümeti, çöküşünden beş yıl önce iktidarını ancak son derece acımasız bir kontrol ve gözetleme sistemiyle sürdürebilecek noktaya gelmiştir. Stasi adlı gizli polis servisine bağlı binlerce muhbirin yaptığı ihbarlar sonucunda 17 milyon nüfuslu ülkede 200 bin kişi fişlenerek dosyası tutulmuştur. Hükümetin ve Stasi’nin hedefi, “başkalarının hayatları” hakkında her şeyi bilmektir. Başkalarının Hayatı - Das Leben der Anderen film izle, Başkalarının Hayatı - Das Leben der Anderen Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı 1080p donmadan, yüksek kalite reklamsız full izle.
 • 2006
 • Almanya
 • 1080P
 • IMDb 8,3
 • 33
 • 0
Kalplerin Ritmi – Hearts Beat Loud
Tüm Bilgiler
Kalplerin Ritmi – Hearts Beat Loud 1080p Film izle, 2018 Filmleri 
Türkçe Dublaj
Kalplerin Ritmi - Hearts Beat Loud, Genç bir kız olan Sam babası Frank ile birlikte yaşar. O henüz küçük bir çocukken annesi geçirdiği bir kaza sonucu ölür. Babası tarafından büyütülen Sam, yakında üniversite için Kaliforniya’ya gidecektir. Plak dükkanı sahibi olan Frank, kızı evden ayrılmadan önce onunla bir şarkı yapmaya karar verir. Çalışmalara başlayan baba kız uzun uğraşlar sonucu şarkılarını bitirir. Online müzik platformunda şarkıyı paylaşan Frank, bir süre sonra büyük bir başarı elde eder. Şarkıları artık her yerde çalıyordur. Beklenmeyen bu durum işleri bir hayli zorlaştıracaktır. Frank, yıllardır yıldız olmanın hayalini kursa da kızının hayatta kendi yolunu bulması için onu özgür bırakır. Kalplerin Ritmi - Hearts Beat Loud film izle, Hearts Beat Loud Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı 1080p donmadan, yüksek kalite tek part reklamsız full film izle.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6,0
 • 21
 • 0
Açık Ev – The Open House
Tüm Bilgiler
Açık Ev – The Open House 1080p Film izle, 2018 Filmleri 
Türkçe Dublaj
The Open House, annesiyle birlikte yaşamakta olan Logan’ın, çeşitli olumsuz sebeplerden dolayı hayatında değişiklikler yapmak istemesi ve ilk iş olarak da annesiyle başka bir eve taşınmasının ardından, yeni taşındıkları evde istenmeyen ruhlar tarafından rahatsız edilmelerini ele alan, gerilim ve korku temalı bir filmidir. Açık Ev Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, hayatlarında bazı durumların değişmesi için hareket edip, daha olumsuz bir durum içine düşen anne oğulun korku dolu hikâyesini, tüm detaylarıyla takip etme fırsatına sahipsiniz. Yeni bir şehirde, yeni bir hayat kurma düşünceleri içerisindeyken, taşındıkları evde kendilerini bekleyen kötü varlıklar sebebiyle zorlu anlar geçiren Logan ve annesinin hikayesini ele alan The Open House full izleme imkanıyla, seyircilerinin karşısına çıkıyor!The Open House 2018 Filmi İle Gerilim Dolu Anlar Yaşamaya Hazırlıklı Olun!Açık Ev 2018 konusu, yaşadıkları büyük bir trajedi sebebiyle, Logan ve annesinin yaşamlarında bir değişiklik yapmak istemesinin ardından, akrabalarının boş dağ evine taşınmalarıyla birlikte, bu evde var olan kötü ruhların ürkütücü hareketleriyle karşı karşıya kalmalarını ele almaktadır. The Open House 720p – 1080p izleme kalitesiyle, Logan ve annesi Naomi’nin yeni bir hayata kavuşma hevesiyle yola çıkmalarının ardından, daha trajik ve korkutucu bir durumla karşı karşıya kalmalarını, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesiyle takip etme fırsatına sahipsiniz. Açık Ev 2018 alt yazılı izleme imkanıyla, birbirlerinden başka hiçbir yakını bulunmayan ve bütün güçlerini birbirinden alan anne oğulun, başlarına sarılan korkutucu varlıklarla mücadele etmeye çalışmalarını, karakterlerin kendi konuşmaları ve düşünceleriyle film bütünlüğü içerisinde takip etme şansına sahipsiniz. The Open House orijinal izleme seçeneğiyle, yeni evlerinde karşılaştıkları kötü güçler tarafından kuşatılan anne oğulun hikayesine dâhil olmaya hazır mısınız?Açık Ev 2018 Filminin Tüm Detayları19 Ocak 2018 tarihinde vizyona giren filmin yönetmenliğini, Matt Angel ve Suzanne Coote yapmıştır. Gerilim ve korku kategorilerinde yerini alan The Open House tek part izleme seçeneğiyle, seyircilerine 1 saat 34 dakikalık, gerilim dolu anları armağan etmektedir. Açık Ev IMDb sırlamasında 3,9 puan almıştır. Senaryosunda Matt Angel ve Suzanne Coote’nin imzalarının bulunduğu Açık Ev HD izleme kalitesiyle seyircilerinin karşısına çıkmaktadır.Açık Ev - The Open House film izle, Açık Ev - The Open House türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle donmadan yüksek kalite full hd film izle.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 3,5
 • 42
 • 0
The Night Comes For Us
Tüm Bilgiler
The Night Comes For Us 1080p Film izle, 2018 Filmleri 
Türkçe Dublaj
The Night Comes For Us, Daha önce bir çete için tetikçilik yapan bir adam son işinde genç bir kızı korumakla görevlendirilir. Çete üyelerinin izni olmadan ayrıldığı ve bu görevi aldığı için çok fazla şeyi bildiği için derhal öldürülmesi gerekmektredir. The Night Comes For Us film izle, The Night Comes For Us türkçe dublaj ve türkçe altyazılı 1080p seçenekleriyle donmadan, reklamsız tek part ve yüksek kalite full hd film izle.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6,6
 • 49
 • 0
Demiryolu Kaplanları – Railroad Tigers
Tüm Bilgiler
Demiryolu Kaplanları – Railroad Tigers 1080p Film izle, Aksiyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
Demiryolu Kaplanları - Railroad Tigers, Ma Yuan ve sadık dostları ile birlikte kurdukları özgürlük savaşçılar ekibi yani Demiryolu Kaplanlarını çok zorlu bir görev beklemektedir. Bu görev Japonların köprüden geçmelerini önemle bekledikleri malzeme trenini havaya uçurmak ve Japonların bölge üzerindeki etkilerini yok etmektir. Ancak bu görev sanıldığı kadar kolay olmayacaktır. Demiryolu Kaplanları - Railroad Tigers film izle, Demiryolu Kaplanları - Railroad Tigers türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle full hd film izle.
 • 2016
 • Çin
 • 1080P
 • IMDb 7,2
 • 42
 • 0
Rock My Heart
Tüm Bilgiler
Rock My Heart 1080p Film izle, 2017 Filmleri 
Türkçe Dublaj
Rock My Heart, 17 yaşındaki Jana, doğuştan bir kalp kusuru geçiriyor. Kadere meydan okumak için Jana her zorluğa bakar, her vahşi ve tehlikeli maceraya atılır. Ebeveynleri bundan hoşlanmaz ve kızlarından sürekli olarak korkuyorlar. Rock My Heart film ilze, Rock My Heart türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle full hd film izle. Rock My Heart donmadan yüksek kalite full izle.
 • 2017
 • Germany
 • 1080P
 • IMDb 8.5
 • 43
 • 0
Angela’nin Noel’i – Angela’s Christmas
Tüm Bilgiler
Angela’nin Noel’i – Angela’s Christmas 1080p Film izle, 2017 Filmleri 
Türkçe Dublaj
Angela’s Christmas filminin konusu; Angela’nın noel için düşünüp uygulamaya geçireceği planı için çıktığı yolculuğun hikayesidir. Başrollerinde Angela rolü ile Lucy O’Connell, Narrator rolü ile Malachy McCourt, Mother rolü ile Ruth Negga, Tom rolü ile Vivian Drew, Aggie rolü ile Anya O’Conor, Pat rolü ile Brendan Mullins ve Mrs. Blake/Midwife rolü ile Janet Moran yer almaktadır. 1910 yıllarında İrlanda’da geçmektedir. Filmin geçtiği dönem Noel dönemidir. Angela küçük ve sevimli bir kız çocuğudur. Noel arifesinde ailesi ile birlikte kiliseye gitmiştir. Fakat kilisedeyken Angela’nın aklına farklı bir fikir gelir. Bu fikri hayata geçirebilmek için harekete geçer. Angela aslında her çocuk gibi yaramazlık peşindedir. Angela’nın herkesin içini ısıtacak noel hikayesini, Angela’nın Noel’ini tek part olarak izleyebilirsiniz.Bol Ödüllü Bir Filme Hazır Olun!Angela’s Christmas 720p-1080p görüntü kalitesi ile izleme seçeneği ile 30 Ekim 2018 tarihinde vizyona girdi. ABD yapımı bir filmdir. Filmin yönetmen koltuğunda Damien O’Connor yer almaktadır. Filmin senaryosu; Will Collins ve Damien O’Connor’ın kaleminden çıkmıştır. 2019 yılında Daytime Emmy Bir Animasyon Programında En İyi Performans Ödülü, 2019 yılında Daytime Emmy En İyi Animasyon Senaryosu Ödülü, 2019 yılında Daytime Emmy Animasyon Ses Miksajı Dalında Üstün Başarı Ödülü almıştır. Angela’s Christmas’ın IMDB puanı, 10 üzerinden 8.6’dır. Angela’nın Noel’ini HD kalitesiyle izleyebilmek için sadece 30 dakikanızı ayırmanız yeterli.İçinizi Isıtacak Bir Animasyon Filmi Sizleri Bekliyor!Angela’s Christmas’ı orijinal izleyenlerin de fark edebileceği üzere herkesin izleyebileceği bir çocuk filmidir. Fakat çocuk filmi olması, büyüklerin izleyemeyeceği anlamına gelmez. Her yaş grubuna hitap eden bir filmdir. Angela’nın Noeli, Netfllix’te de vardır. Netflix filmi kategorisinde, genel izleyiciye hitap eden filmler arasındadır. Kitaptan uyarlanan bir filmdir. Aynı zamanda animasyon filmidir. Görsel efektlerin kullanıldığı ve seslendirmelerin profesyonelce yapıldığı bir filmdir. Angela’nın Noel’ini Türkçe alt yazılı izleme seçeneği mevcuttur. Alt yazı takip etmek istemeyenler, Angela’s Christmas’ı Türkçe dublajlı da izleyebilirler. Angela’nın Noel’ini full izlemek için acele edin.
 • 2017
 • Canada,Ireland
 • 1080P
 • IMDb 6.4
 • 34
 • 0
31
Tüm Bilgiler
31 1080p Film izle, Gerilim Filmleri 
Türkçe Dublaj
31 film izle, Beş karnaval çalışanı kaçırılıp ıssız bir yerde esir olarak tutulmaktadır. Bütün karışıklığın arasında kendilerini ölümcül bir vahşi oyunun ortasında bulurlar.Oyunun amacı 12 saat boyunca şeytani palyaço çetesine karşı hayatta kalmak. Rob Zombie yapımı olan bu film beklenenleri fazlasıyla karşılayacak gibi gözüküyor. 31 (2016) Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle donmadan yüksek kalite full hd film izle.
 • 2016
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 4,8
 • 59
 • 0
Mucize Oyuncaklar – Time Toys
Tüm Bilgiler
Mucize Oyuncaklar – Time Toys 1080p Film izle, 2017 Filmleri 
Türkçe Dublaj
Mucize Oyuncaklar - Time Toys; Bir grup ortaokul öğrencisi çocuk, gelecekten gelen içi sıradışı oyuncaklarla dolu bir sandık bulurlar. Bu sıradışı oyuncakları kullanarak önce yaşadıkları yeri sonra da tüm dünyayı kötülerden koruyacaklardır. Mucize Oyuncaklar - Time Toys film izle, Mucize Oyuncaklar - Time Toys türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p donmadan, yüksek kalite reklamsız full izle.
 • 2017
 • 1080P
 • IMDb 6
 • 49
 • 0
Pachamama
Tüm Bilgiler
Pachamama 1080p Film izle, 2018 Filmleri 
Türkçe Dublaj
Pachamama, Şaman olma hayali kuran cesur bir çocuk, And Dağları'ndaki bir köyden kutsal bir heykel çalındığında onu geri almak için kahramanca bir göreve atılır. Pachamama film izle, Pachamama türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle full hd film izle. Pachamama donmadan ve yüksek kalite full film izle. Kayıp Heykel Filmini izle, En yeni animasyon filmlerini izlediğiniz sırada anında keyfinize göre indirebilirsiniz.
 • 2018
 • Fransa
 • 1080P
 • IMDb 5.7
 • 34
 • 0
İntikam Meleği – Peppermint
Tüm Bilgiler
İntikam Meleği – Peppermint 1080p Film izle, 2019 Filmleri 
Türkçe Dublaj
İntikam Meleği - Peppermint, sevdiklerinin öcünü almaya çalışan bir kadının yaşadıklarını konu ediyor. Genç anne Riley, kocası ve kızının vahşice öldürülmesiyle sonuçlanan bir saldırıda yaralanmış ve komaya girmiştir. Kendisine geldikten sonra adaletin sağlanması için çabalayan Riley, sistemin ailesinin katillerini koruduğunu fark eder. Sistemdeki bu yozlaşma Riley’in örnek bir vatandaştan bir şehir gerillasına dönüşmesine neden olur. Bunca zaman çektiği acıdan güç alan ve hayal kırıklığını kişisel motivasyon kaynağına çeviren Riley, durdurulamaz bir güç haline gelmek için yıllarını zihnini, bedenini ve ruhunu eğiterek geçirir. Riley şimdi kendi adaletini sağlamak için yeraltı dünyasından, polisten ve FBI'dan bir adım önde olmalıdır. İntikam Meleği film izle. İntikam Meleği - Peppermin türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle full hd film izle. İntikam Meleği donmadan full izle.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7,5
 • 73
 • 1
Pokémon Dedektif Pikachu
Tüm Bilgiler
Pokémon Dedektif Pikachu 1080p Film izle, 2019 Filmleri 
Türkçe Dublaj
Pokémon Dedektif Pikachu 2019 film izle, Hikâye, modern bir metropol kenti olan Ryme City’de, dedektif Harry Goodman’ın gizemli bir şekilde ortadan kaybolması ile başlar. Goodman’ın 21 yaşındaki oğlu Tim, babasının bu gizemli yok oluşunu araştırmaya karar verir. Araştırmaları onu Harry’nin eski Pokémon partneri, komik, bir o kadar da çatlak Pikachu’ya götürür. Birbirleriyle kimseyle olmadığı kadar mükemmel bir iletişim kurabilen Tim ve Pikachu, bu karmaşık gizemi çözebilmek için heyecan verici bir maceraya atılırlar. Pokémon Dedektif Pikachu film izle, Pokémon Dedektif Pikachu türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle donmadan yüksek kalite full hd film izle.
 • 2019
 • ABD,Japan
 • 1080P
 • IMDb 7
 • 95
 • 1
Kız – Girl
Tüm Bilgiler
Kız – Girl 1080p Film izle, Aile Filmleri 
Türkçe Dublaj
Kız - Girl, 15 yaşındaki bir trans bireyin balerin olmak için verdiği mücadeleyi konu ediyor. Lara çocukluğundan beri balerin olmanın hayalini kurar. Sadece kadınların kabul edildiği bir bale okuluna kabul edildiğindeyse hayaline hiç olmadığı kadar yaklaşır. Fakat büyük bir sorun vardır. 15 yaşındaki Lara, bir erkek bedeninde doğmuştur. Lara, hayallerini gerçekleştirmek için zorlu bir mücadele vermek zorunda kalır. Kız - Girl film izle, Kız - Girl Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle yüksek kalite full hd film izle. Kız - Girl donmadan reklamsız full izle.
 • 2018
 • Belgium,Netherlands
 • 1080P
 • IMDb 7.5
 • 60
 • 0
Enstitü – The Institute
Tüm Bilgiler
Enstitü – The Institute En Çok İzlenenler, Gerilim Filmleri 
Türkçe Dublaj
Enstitü - The Institute, 19. yüzyılda, anne ve babasının zamansız ölümünün kederiyle boğuşan genç Isabel Porter, gönüllü olarak Rosewood Enstitüsü'ne girer ve kişilik modifikasyonu, beyin yıkama ve zihin kontrolünde tuhaf ve giderek şiddetlenen sözde bilimsel deneylere maruz kalır. Sadist doktorlar ve acımasız bir gizli toplulukla karşı karşıya kalan Isabel, bir süre sonra yaşananların normal olmadığını anlar Rosewood'un pençelerinden kaçıp intikam almak için plan yapmaya başlar. Ama bu kaçış hiç de kolay olmayacaktır. Maryland'de 1893 yılında geçen film, huzursuz edici gerçek bir hikayeye dayanıyor. Enstitü - The Institute Film izle. Enstitü - The Institute Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle donmadan yüksek kalite full hd film izle.
 • 2017
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5,7
 • 52
 • 0
Sende Çirkinsin – You’re Ugly Too
Tüm Bilgiler
Sende Çirkinsin – You’re Ugly Too Dram Filmleri, Komedi Filmleri 
Türkçe Dublaj
Sende Çirkinsin - You're Ugly Too filmi; Stacey, annesinin ölümünün ardından adeta yıkılır. Artık tek başına hayatına devam etmeye çalışırken amcası Will çıkagelir ve onu Irlanda'daki Midlands'a götürür. İlk başlarda aralarında sıkıntılar oluşur ve bu sıkıntılar karanlık geçmişlerinin önlerine çıkmasına neden olur. Günler geçerken amcasıyla beraber Stacey, komedi dolu anlara şahit olacak ve zekiliğini kullanarak elinden geleni yapmaya çalışıp, yaşadığı sıkıntıları birbir atlatmaya çalışacaktır. IMDB üzerinden 7.0/10 gibi oldukça iyi bir puan alan You're Ugly Too'nun yönetmenlik ve senaristlik koltuğunda Mark Noonan bulunurken başrollerinde Game of Thrones'dan tanıdığımız Aidan Gillen, Lauren Kinsella ve Simon McQuaid bulunuyor. Aynı zamanda film 6 ödül kazanmışken 9 ödüle de aday gösterilerek tüm kalitesini ortaya koymaktadır.. Sende Çirkinsin - You're Ugly Too film izle, Sende Çirkinsin - You're Ugly Too türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle donmadan full hd film izle.
 • 2015
 • İrlanda
 • 1080P
 • IMDb 5,0
 • 46
 • 0
12
Full HD Film izle - Film izle - 2019 Filmleri - Türkçe Dublaj Film izle - Türkçe Altyazılı Film izle