1. Kutsal Savaşçı: Priest

  Kutsal Savaşçı: Priest

  1080P Türkçe Dublaj

  Kutsal Savaşçı filmi, 13 Mayıs 2011 yayın tarihli macera, korku, bilimkurgu türlerinin karışımı bir yapımdır. Priest filmi konusu ise şöyle: Vampirler ve insanlar asırlarca süren, iki tarafın da çok kayıp verdiği bir savaşı yeni sonlandırmışlardır. Sonunda insanoğlu vampirlerden üstün gelmiş, savaşı kazanmıştır. Savaşı kazanma karşılığında vampirleri sürme hakkı elde eden insanlar, vampirler için tecrit edilmiş, uzak adalar hazırlamışlardır. Vampirler oraya hapsolduktan sonra insanlar kiliselerin koruduğu küçük şehirlerde yaşamaya başlarlar. Savaş sırasında vampirlerle savaşmak için özel olarak eğitilen rahiplere de artık iyi gözle bakılmamakta, toplum o rahipleri dışlamaktadır. Savaş sonlanmış olsa bile, iki taraftan da nadiren saldırılar yapılmaktadır.

  Bir gün toplum tarafından dışlanan savaş gazisi bir rahip, yeğeninin vampirler tarafından kaçırıldığını öğrenir. Uzakta bir sınır noktasında yaşanan bu olaydan dolayı rahip, yeğenini kurtarmak için kiliseden izin ister. Ancak kilise bunun mantıklı olmadığı gerekçesi ile onu reddeder. Bunun üzerine rahip, yeğeninin erkek arkadaşı ve yüksek dövüş yeteneğine sahip bir rahibeyi alarak tüm kuralları çiğner. Tüm kilise yeminlerini bozar ve yeğenini kaçıran vampirlerin peşine düşer. Ancak Jericho kasabasına vardığında ummadığı bir manzara ile karşılaşacaktır. Priest filmi full izleme seçeneği ile sitemizde!

  Vampirlerin ve İnsanların Savaşında Yerinizi Alın!

  Abd yapımı film, savaş sahnelerinde kullanılan ileri teknoloji efektlerle sinemaseverlerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Yönetmenliğini Scott Charles Stewart’ın yaptığı film, 1 saat 27 dakika uzunluğundadır. Üstelik bu muhteşem filmi partlara bölmek zorunda kalmadan, sitemizden Kutsal Savaşçı tek part izleme seçeneği ile tek parça olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca filmin imdb puanının 5,7 olduğunu da hatırlatalım.

  Film gişede, Türkiye sinemalarında vizyonda kaldığı 12 haftada 94.485 seyirciye ulaşarak 889.611.000 Türk Lirası hasılata ulaşmıştır. Abd’deki toplam hasılatı ise 29.136.626 Türk Lirasıdır. 60 milyon dolar bütçe ayrılarak hazırlanan bu harika filmi mutlaka izleyin!

  Efektlerde Tüm Detaylar 1080p İle Daha Net!

  Priest filmi 1080p izleme seçeneği ile filminizi daha net izleyebilirsiniz. Üstelik şimdi dilediğiniz dilde! İsterseniz Kutsal Savaşçı Türkçe dublaj izleme seçeneği ile bu filmi dublajlı olarak izleyebilirsiniz. Orijinal dili sevenlerdenseniz ona da çözümümüz var! Priest altyazılı izleme seçeneği ile filminizi orijinal haliyle izleyebilirsiniz. Bu muhteşem filmi sakın kaçırmayın!
  5.0
  ( Toplam 0 oy )

      7.5   25

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde yayınlanan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler.