1. Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri The Mortal Instruments: City of Bones

  Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri The Mortal Instruments: City of Bones

  1080P Türkçe Dublaj

  Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri filminin konusu; cinayete tanık olmuş bir kadının peşini bırakmayan olaylar silsilesini anlatan bir hikayedir. Başrollerinde; Clary Fray rolünde Lily Collins ve Jace Wayland rolünde Jamie Campbell Bower oynamaktadır. Clary, Pandemonium isimli bir gece kulübünde işlenen bir cinayete şahit olur. O günden sonra hayatında hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Garip olaylar yaşamaya başlar. Annesi Jocelyn’in kaçırıldığı haberini alır. Kaçıran kişi Valentine isimli bir adamdır. Kimden yardım isteyeceğini bilemeyen Clary, o gece kulüpte tanıştığı kişilere konuyu açar. Onlardan annesini kurtarmak için yardım ister. Fakat bunun bir bedeli vardır. Clary’nin hayatında birtakım değişiklikler olması gerekecektir ve annesinin kendisi için böyle bir fedakarlık yapmasını istemeyeceğini bile bile o yola girer. Bu yolda yakışıklı bir iblis avcısı olan Jace, Clary’yi himayesi altına alır ve ona yardım etmeye başlar. Clary’nin bu zorlu mücadelesini, The Mortal Instruments: City of Bones’u tek part izleyebilirsiniz.

  Ödüllü Bir Film Sizleri Bekliyor!

  Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri HD izleme seçeneğiyle 30 Ağustos 2013 yılında vizyona girmiştir. Kanada ve Almanya ortak yapımı bir filmdir. Yönetmen koltuğunda, Hollandalı yönetmen Harald Zwart oturmaktadır. Kitaptan uyarlanmış bir filmdir. Cassandra Clare’nin kaleme aldığı Ölümcül Oyuncaklar isimli serinin ilk kitabı olan Kemikler Şehri’nden ilham alınarak çekilmiştir. Film, 2014 yılında, Canadian Screen Award kapsamında Best Achievement in Overall Sound ödülünü almaya hak kazanmıştır. The Mortal Instruments: City of Bones’u 720p-1080p görüntü kalitesiyle izlemek için 2 saat 10 dakika ayırmanız yeterli.

  Aksiyon Dolu Bir Maceraya Hazır Olun!

  Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri’ni orijinal izleyenlerin de göreceği üzere; aksiyonu, dramatik olayları ve fantastik konuları bir arada barındıran bir filmdir. Filmin özünü daha rahat algılayabilmek için The Mortal Instruments: City of Bones’u Türkçe alt yazılı izleyebilirsiniz. Ayrıca alt yazı takip etmek istemeyenler Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri’ni Türkçe dublajlı izleyebilirler. Clary’nin bir taraftan iblis avcısı Jace’e aşık olmuşken öteki taraftan bir diğer iblis avcısı Valentine’in elinden annesini kurtarmaya çalışma hikayesi; The Mortal Instruments: City of Bones’u full izlemek için vakit kaybetmeyin.
  Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri The Mortal Instruments: City of Bones 9.3 / 10 3 kullanıcı oyu.
  9.3
  ( Toplam 3 oy )

      6.3   378

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde yayınlanan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler.