1. Örümcek Adam Eve Dönüş: Spider Man Homecoming

  Örümcek Adam Eve Dönüş: Spider Man Homecoming

  1080P Türkçe Dublaj

  Spider Man Homecoming 2017, Marvel Sinematik Evreni kapsamında vizyona giren son Örümcek Adam filmi. Evrende yer alan geçmiş filmlere ve karakterlere nazaran Homecoming, izleyenlere yenilikçi ve tempolu bir film izleme şansı veriyor.

  Marvel bünyesinde izleyiciyle buluşan “Yenilmezler” filminin sonrasında yaşanan olayları konu edinen film, aynı zamanda genç ve hevesli Peter Parker’ın kahraman olmayla ilgili çıkmazlarını ve endişelerine de değiniyor. Tony Stark’ın kısıtlamaları ile bir türlü istediği aksiyonların içerisinde yer alamayan Parker, başına buyruk hareketleri sonucunda hiç istemediği olayların ortasında kalıyor.

  Filmin Diğer Marvel Filmleri İle Bağlantısı

  Örümcek Adam Eve Dönüş, Yenilmezler filminin hemen akabinde gerçekleşen olayları konu aldığı için izleyenlerden bir devamlılık talep ediyor. Bunun yanında, filmde çok sevilen bir diğer Marvel kahramanı Tony Stark’ın yer alması, başlı başına bir şölen havası meydana getiriyor.

  Marvel evreninde bugüne kadar incelikle kurulmuş dengelere büyük bir hassasiyetle yaklaşan ve diğer devam filmleri için önem arz eden film, evrenin takipçileri için oldukça önemli. Bu nedenle Örümcek Adam Eve Dönüş konusuna aşina olan herkes, filmi görmelidir.

  Yeni Örümcek Adam Etkisi

  Tobey Maguire ve Andrew Garfield’dan sonra Örümcek Adam kostümünün yeni sahibi Tom Holland oldu. Yeni kostümün sahibi Holland’ı, aynı rolle İç Savaş filminde görmüştük. Geçmiş başrollere göre çok daha genç ve dinamik olan Tom Holland, getirdiği hava ile Örümcek Adam’ın çizgi romanlardaki tecrübesiz halini en iyi şekilde beyaz perdeye yansıtıyor.

  Tom Holland’a bu filmde başrol olarak Robert Downey Jr, Michael Keaton ve Zendaya eşlik ediyor. Deneyimli kadroyla izleyenlere sunulan Örümcek Adam Eve Dönüş, kısa zamanda elde ettiği başarılar ile devam filmlerini garantiledi.

  Örümcek Adam Eve Dönüş oyuncuları içerisinde filmin kötü adamı olan deneyimli oyuncu Michael Keaton, filmin sürükleyiciliğini arttırırken istenilen gerilimi seyirciye yansıtmayı başarıyor. Filmin kalitesini hatırı sayılır ölçüde arttıran bu kötü karakter, aynı zamanda ana karakter Peter Parker’ın film içerisindeki yolculuğunu ve gelişimini ortaya çıkarıyor. Bu sayede 133 dakikalık bu film, izleyenler için sürükleyici ve etkileyici bir hale dönüşüyor. Mutlaka görülmesi gereken film, Örümcek Adam Eve Dönüş 1080p izleme şansı ile yüksek görüntü kalitesini izleyicilere sunuyor.

  Filmin Perde Arkasında Neler Oldu?

  Film, diğer tüm Marvel filmlerinde olduğu gibi seneler önceden Marvel sinematik evreni takvimindeki yerini aldı. Bu planlı ve programlı ilerleyiş, izleyenlerin filme dair beklenti içerisinde girmesine ve öncesinde karaktere dair bilgi edinme fırsatı bulmasına zemin hazırladı.

  2017 yılında vizyona giren Spider Man Homacoming, Stan Lee ve Steve Ditko çizgi romanlarının John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Jon Watts, Christopher Ford, Chris McKenna ve Erik Sommer tarafından senaryolaştırılması ile beyaz perdeye taşındı. Filmin yönetmenliğini, deneyimli aksiyon sineması yönetmeni Jon Watts üstlendi. Watts’ın kurduğu bu temposu yüksek yapı, izleyenlerin filmden memnun kalmasını sağladı. Bu deneyime ortak olmak isteyen izleyiciler, Örümcek Adam Eve Dönüş 720p izle veya Örümcek Adam Eve Dönüş Türkçe dublaj full izle seçeneklerinden yararlanabilir.

  Filmin Başarısı

  7 Temmuz 2017 tarihinde vizyona giren filmin, bu tarihten itibaren elde ettiği pek çok başarı bulunuyor. Bunların ilki, beyaz perdede bir müddet daha Spider Man kostümü ile göreceğimiz Tom Holland’ın izleyenlere tanıtılması oldu.

  Peter Parker’ın hikâyesini ve tercihlerini gördüğümüz film, gelecek filmler için sağlam bir zemin oluşturdu. Bu nedenle henüz filmi izlemeyenler, Örümcek Adam Eve Dönüş altyazılı izleme seçeneklerinden yararlanarak en kısa zamanda izlemelidir. Altyazı seçeneklerinden memnun kalmayanlar için Örümcek Adam Eve Dönüş Türkçe dublajlı izleme seçenekleri de mevcuttur.
  Örümcek Adam Eve Dönüş: Spider Man Homecoming 8.1 / 10 34 kullanıcı oyu.
  8.1
  ( Toplam 34 oy )

      7.4   790

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 12 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Ali Nisan 25, 2019 14:54:31

  Evet efsana karakter Örümcek adam geri döndü. Zaten filmin ismide Eve dönüş. Tekrardan bu karakteri hayata döndürülmüş ve ortaya o kadar güzel bir film çıkmış. Ben eski günlerimi özlemiş oldum izleyince

 2. avatar
    Abdullah Yavuz Nisan 23, 2019 20:44:14

  Spider Man Homecoming’i izlemeden önce kesinlikle çizgi romanlarını okumalısınız bence. Yönetmenliğini Jon Watts yaptığı için hissediliyor bence ve ayrı bir hava katıyor. 2017’nin en iyi filmlerinden biridir bence.

 3. avatar
    Ksskks Mayıs 23, 2019 13:42:35

  Olm bu filmi nasıl indircem

 4. avatar
    Ben Mayıs 2, 2019 16:44:41

  Endgame de ironman ölüyor

  • avatar
     Ben Mayıs 21, 2019 18:40:08

   Spoiler veren spoiler yer kardeşim peter parker Liseyi bitirdikten sonra may hala ölücek ve 2.spiderman gelicek

 5. avatar
    Hüseyin Nisan 25, 2019 15:02:15

  Yenilmezleri izledikten sonra bir adet film çıkacağını biliyordum ama bunun Spiderman olacağını düşünmemiştim. Gerçekten Örümcek adam eve dönüş filmi sürpriz oldu. İzlemeye kesinlikle değer bence

 6. avatar
    Ali Nisan 25, 2019 14:54:31

  Evet efsana karakter Örümcek adam geri döndü. Zaten filmin ismide Eve dönüş. Tekrardan bu karakteri hayata döndürülmüş ve ortaya o kadar güzel bir film çıkmış. Ben eski günlerimi özlemiş oldum izleyince

 7. avatar
    Ferit Tarık Nisan 24, 2019 16:22:13

  Bir arkadaşım sayesinde istemeden marvel hayarnı olup çıktım. Mükemmel harika aşırı süper bir film. O kostumün özellikleri efsane ya. İşin içine reklamsız 1080p de girince… İzleyin derim.

 8. avatar
    Niyazi N. Nisan 24, 2019 16:19:18

  Örümcek adam filmlerini oldum olası hep sevmiştim ama sanırım aralarında en iyi oynayan Tom Holland. Klasik bir Marvel filmi olan Örümcek Adam Eve Dönüş kesinlikle izelnilmesi gereken bir film.

 9. avatar
    Abdullah Yavuz Nisan 23, 2019 20:44:14

  Spider Man Homecoming’i izlemeden önce kesinlikle çizgi romanlarını okumalısınız bence. Yönetmenliğini Jon Watts yaptığı için hissediliyor bence ve ayrı bir hava katıyor. 2017’nin en iyi filmlerinden biridir bence.

 10. avatar
    Osman Koç Nisan 23, 2019 20:41:05

  Her yerde Örümcek Adam Eve Dönüş Türkçe Dublaj arıyordum. Teşekkürler admin. Marvel’in kalitesi ile en efsane filmlerinden biri bence bu film.Gen peter’ın hikayesini anlatan bu filmi şiddetle tavsiye ediyorum izlemenizi.

 11. avatar
    Enis Nisan 23, 2019 09:38:21

  Peter Parker ve Tony Stark birlikte paylaştığı Spider Man Homecoming filmi yenilmezlerden sonra çıkan devam filmi niteliğinde. Aslında bu film ile birlikte diğer karakterleri öldürmeden başka filmlerde görebileceğiz anlamına geliyor

 12. avatar
    Alihan Nisan 23, 2019 09:34:06

  Bu film aslında yenilmezler filminden hemen sonra çıkmış devam filmi. Yenilmezler filmi bitti diye üzülmeyin Örümcek Adam Eve Dönüş filmi Marvel karakterlerinin öldürmeden devam ettirdiği bir film. Spoiler vermeden diğer karakterleri görüncede oldukça şaşıracaksınız

Full HD Film izle - Film izle - 2019 Filmleri - Türkçe Dublaj Film izle - Türkçe Altyazılı Film izle