Jeremy Renner

 1. Yenilmezler 4 Son Oyun: Avengers 4 Endgame
  Tüm Bilgiler
  Yenilmezler 4 Son Oyun: Avengers 4 Endgame Aksiyon Filmleri, En Çok İzlenenler 
  Türkçe Dublaj
  Yenilmezler 4 Son Oyun: Avengers 4 Endgame Filmi; Tüm dünyayı kasıp kavuran ve tüm zamanların en çok izlenme rekorunu kırması beklenen Avengers 4 Endgame, ülkemizde de geniş bir izleyici kitlesine ulaşmıştır. Avengers serisinin 4. ve son filmi olan bu filmde Infinity War'dan sonra gelişen olaylara şahit olmaktayız.Kötülerin Kötüsü ThanosYenilmezler 4 izle filminin orjinal adı: Avengers 4 Endgame'dir. Serinin en çok izlenen ve beğenilen filmlerindendir. Avengers: Infinity War filminden sonra gelişen olaylara odaklandığı gibi karakterlerin iç dünyalarında yaşadıkları buhranları da gözler önüne seriyor. Thanos'un sonsuzluk taşlarını ele geçirdikten sonra evrendeki canlıların yarısını yok etmesi üzerine Avengers takımın da eksik kalmıştır. Black Widow, Captain America, Tony Stark, Ant Man, Thor, Hulk ve Nebula gibi isimlerin hayatta kaldığı filmde Thanos'tan önceki dünyayı geri getirme umudu ve çalışmaları yapılmaktadır.Yılın En Çok Ses Getiren FilmiOyuncu kadrosunda Robert Downey Jr, Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson gibi isimlerin yer aldığı film, 2019'un merakla beklenen filmlerinin başında gelmektedir. Filmi Avengers 4 Endgame Türkçe dublaj ve altyazı izle anahtar kelimeleri ile aratarak internet üzerinden de izleyebilirsiniz.Avengers Serinin Son filmiAvengers evreninde geçen filmin de Marvel Cinematic Universe'ün üçüncü yani son fazı olacağı söylenmişti. Avengers: Endgame'den sonra Marvel evreni yepyeni kahramanlar ve hala hayatta kalanlar ile devam edecektir. Bir devrin kapanacağı bu film ile Thanos'a ne olacağı ve diğerlerinin geri gelip gelmeyeceği gün yüzüne çıkacaktır.Yenilmezler 4 - Avengers: Endgame, Avengers: Sonsuzluk Savaşı filminin devamı niteliğindedir. Film, ABD'de 26 Nisan 2019'da vizyona girdi. FullHDFilmizle7 ekibi vizyona girdiği ilk hafta sinema severler ile buluşturmayı başardı! Yenilmezler 4 - Avengers 4 Endgame Türkçe altyazı ve Türkçe dublaj full hd kalite izleyebilirsiniz. Yenilmezler 4 Full HD Türkçe Dublaj 1080p ve 720p Reklamsız part seçenekleri Türkçe altyazılı ve Türkçe dublajlı film izle. İzlediğiniz film hakkında yorum yapmanız ve film ile alakalı eleştirilerde bulunmanız . Sizden sonraki izleyicilerimize ışık tutacaktır.
  • 2019
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 9,2
  • 5.536
  • 59
  Yakalandın! Tag
  Tüm Bilgiler
  Yakalandın! Tag Aile Filmleri, IMDB 7 Üzeri Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Tag filminin konusu; 5 arkadaşın gelenek haline getirdikleri elim sende oyununda seneler sonra kazanmaya çalışma hikayeleridir. Filmin başrollerinde; Jerry Pierce rolü ile Jeremy Renner, Bob Callahan rolü ile Jon Hamm ve Randy Chilli Cilliano rolü ile Jake Johnson yer almaktadır. Bir grup çocukluk arkadaşı, çocukken birbirleriyle elim sende oynamaya başlamıştır. O yıllarda bu oyunu okulda oynuyorlardır. Beş kişilerdir ve bu oyunu bir kere oynamaya başladıktan sonra her yıl düzenli olarak oynamaya devam etmişlerdir. Artık elim sende oyunu bu beş arkadaş için bir gelenek haline gelmiştir. Üstelik 30lu yaşlarına gelmelerine rağmen sıkılmadan devam ederler. İçlerinden bir tanesi bu oyunun ustasıdır. Hiç yenilmediği gibi hepsine de yenilgiyi tattırmış biridir bu. Üstelik o sene de evlenecektir ve arkadaşlarını düğününe çağırmıştır. Bu düğünde toplanacak olan arkadaşlar o senenin elim sende oyununu da düğün zamanı oynamayı planlarlar. Üstelik arkadaşlarının düğün hazırlıkları olduğu için oyuna hazırlıksız olduğunu düşünürler. Bu yüzden arkadaşlarını elim sende oyununda yeneceklerinden neredeyse emindirler. Fakat aksi gibi grubun yenilmez üyesi de o sene oyun için her zamankinden daha fazla hazırlanmıştır. Yakalandın filmini tek part izleyebilirsiniz.Deneyimli İsimlerin Ellerinden Çıkan Bir Filme Hazır Olun!Tag 720p-1080p görüntü kalitesiyle izleme seçeneği ile 14 Haziran 2018 tarihinde vizyona girdi. ABD yapımı bir filmdir. Filmin yönetmen koltuğunda; Jeff Tomsic yer almaktadır. Filmin senaryosunu; Russell Adams ve Mark Steilen kaleme almıştır. Film müziğini besteleyen kişi; Germaine Franco’dur. Film gişeden biletlerin satışından bu zamana kadar 78.1 milyon USD hasılat elde etmiştir. Filmin bütçesi 28 milyon dolardır ve film Washington’da çekilmiştir. Yakalandın’ı HD kalitesiyle izleyebilmek için 1 saat 45 dakikanızı ayırmanız yeterli.İzlerken Gülebileceğiniz, Sürükleyici Bir Film Sizleri Bekliyor!Tag’i orijinal izleyenlerin de fark edebileceği üzere izleyiciyi kahkahalara boğabilecek bir komedi filmidir. Yakalandın’ı Türkçe alt yazılı izleme seçeneği mevcuttur. Ayrıca alt yazı takip etmek istemeyenler, Tag’i Türkçe dublajlı da izleyebilirler. 5 arkadaşın rekabetini, Yakalandın’ı full izlemek için acele edin.Yakalandın! Tag Filmini Full HD Türkçe Dublaj 1080p ve 720p Reklamsız Türkçe altyazılı Tek Part İzle. İzlediğiniz film hakkında yorum yapmanız ve film ile alakalı eleştirilerde bulunmanız . Sizden sonraki izleyicilerimize ışık tutacaktır. Fullhdfilmizle7.com keyifli seyirler diler.
  • 2018
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7.6
  • 55
  • 0
  Hırsızlar Şehri: The Town
  Tüm Bilgiler
  Hırsızlar Şehri: The Town Dram Filmleri, Gerilim Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  The Town filminin konusu; banka soygunu yapan bir ekibin liderinin o bankanın müdiresine aşık olma hikayesidir. Filmin başrollerinde; Doug MacRay rolü ile Ben Affleck, Krista Coughlin rolü ile Blake Lively, Claire Keesey rolü ile Rebecca Hall ve James Coughlin rolü ile Jeremy Renner yer almaktadır. Boston şehrinde bulunan Charlestown bölgesi, hırsızlığın çokça yaşandığı bir yerdir. Aynı zamanda birçok hırsız da burada ikamet eder. Şehirdeki bütün hırsızlar birbirlerini tanırlar ve aile gibidirler. Doug MacRay de bu ailenin bir üyesidir. Aynı zamanda banka soygunu yapılacağı zamanlarda banka soygunlarındaki ekip lideri konumundadır. En son yaptıkları banka soygununda müdireyi rehin alarak başarılı bir soygun gerçekleştirmişlerdir. Profesyonel bir ekip oldukları için bütün delilleri de yok etmeyi başarmışlardır. Fakat hesaba katmadıkları bir durum vardır. Doug MacRay ve soydukları bankanın müdiresi Claire’in yolları bir şekilde tekrar kesişir. Claire Doug’un o soygunu gerçekleştiren ekipte olduğunu anlamaz ve aralarında bir yakınlaşma gerçekleşir. Fakat bu durum Doug’un ekip arkadaşlarını tedirgin eder. Ekip arkadaşları Doug’tan bir tercih yapmasını beklerler. Hırsızlar Şehri filmini tek part izleyebilirsiniz.Gişeden Yana Yüzü Gülmüş Bir Filme Hazır Olun!The Town 720p-1080p görüntü kalitesiyle izleme seçeneği ile 17 Eylül 2010 tarihinde vizyona girdi. ABD yapımı bir filmdir. Filmin yönetmen koltuğunda; Ben Affleck yer almaktadır. Film müziğinin bestecisi; Harry Gregson-Williams ve David Buckley’dir. Filmin çeşitli ödül törenlerinde 15 dalda adaylığı bulunmaktadır. Bunlar Altın Küre, Film Eleştirmenleri, Empire, Oscar, Beyaz Perde, Satellite gibi ödül törenlerindeki kategorilerin adaylığıdır. Film vizyona girdikten sonra bilet satışlarından toplamda 154 milyon USD hasılat elde etmiştir. Hırsızlar Şehri’ni HD kalitesiyle izleyebilmek için 2 saat 5 dakikanızı ayırmanız yeterli.İzlerken Gerileceğiniz Bir Film Sizleri Bekliyor!The Town’ı orijinal izleyenlerin de fark edebileceği üzere gerilim ve drama filmidir. Aynı zamanda bir banka soygununu konu aldığı için suç filmi olma özelliğini de taşır. Hırsızlar Şehri’ni Türkçe alt yazılı izleme seçeneği mevcuttur. Ayrıca alt yazı takip etmek istemeyenler, The Town’ı Türkçe dublajlı da izleyebilirler. Hırsızlar Şehri’ni full izlemek için acele edin.Hırsızlar Şehri: The Town Filmini Full HD Türkçe Dublaj 1080p ve 720p Reklamsız Türkçe altyazılı Tek Part İzle. İzlediğiniz film hakkında yorum yapmanız ve film ile alakalı eleştirilerde bulunmanız . Sizden sonraki izleyicilerimize ışık tutacaktır. Fullhdfilmizle7.com keyifli seyirler diler.
  • 2010
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 8.1
  • 147
  • 0
  Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı: Captain America: Civil War
  Tüm Bilgiler
  Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı: Captain America: Civil War Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı – Captain America: Civil War filmi 2016 yapımı bir film olup Marvel evrenini konu almaktadır. Marvel evreninde meydana gelen olayların devamı niteliğinde olan Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminde süper kahramanların 2 gruba ayrılmasını anlatılmaktadır. Yenilmez filminin devamı niteliğine olan Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminde Yenilmezler’in ayrıldığı 2 grup ve evrenin kaderi konu olarak alınmıştır. Yenilmez grubunda ayrılık yaşanmasının sebebi ise hükümettir. Evreni kurtarma konusunda süper kahramanların bağımsız hareket etmesini isteyenler ile hükümet ile birlikte çalışmasını destekleyenler (Tony Stark) olmak üzere ekip fikir ayrılığı yaşamaktadır. Görüş ayrılığı nedeni ile ayrılan süper kahramanlar yeni bir savaşta bir araya gelecekler mi sorusu ise merak edilmektedir. Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı konusu ikiye ayrılan süper kahramanları hedef almaktadır.Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı Film2016 yılında vizyona giren Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminin yönetmen koltuğunda Anthony Russo ile birlikte Joe Russo yer almaktadır. Russo ekibinin ilk Marvel filmi olmamasına rağmen Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı büyük bir ilgi çekmiştir. Kaptan Amerika’yı oynayan Chris Evans’ın film sürecinde pasif kalıp filmin sonunda aksiyona dahil olması ise seyircilerin motivasyonunu etkilemiştir. Kaptan Amerika: Kahraman Savaşı Türkçe dublajlı izleme seçeneği ile de vizyona girmiş olup aynı zamanda orijinal dili olan İngilizceye Türkçe altyazılı formatta da beyaz perdede izleyicileri ile buluşmuştur.Captain America: Civil War KünyeCaptain America: Civil War alt yazılı izleme seçeneği ile de yayınlamış olup sitemizde hem Türkçe altyazılı hem de Türkçe dublajlı seçeneği bulunmaktadır. Captain America: Civil War oyuncuları arasında başrolü birçok başarılı isim paylaşmaktadır. Chris Evans, Robert Downey Jr ve Scartlett Johansson’ın yanı sıra Sebestian Stan, Anthony Mackie, Don Cheadle, Jeremy Renner ve Chadwick Boseman gibi isimler de başrolde yer almaktadır. Filmde yer alan Yenilmezler ekibi filmin başrol kadrosunu oluşturmaktadır. Captain America: Civil War filmi Amerika Birleşik Devletleri’ne aittir ve aksiyon, fantastik ve bilim kurgu türlerine hitap etmektedir.Captain America: Civil War HakkındaCaptain America: Civil War hakkında bilinmeyenlere göz atıldığı zaman filmin sinematografisi dikkat çekmektedir. Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminde doğa üstü kötü karakterler ile savaşılmaktadır ve ekip kendi içerisinde ayrılık yaşadığı için işler daha zor bir hale gelmektedir. IMDb’den 545 bin 447 kişinin oylaması ile 10 puan üzerinden 7.8 almıştır ve yaklaşık 2 saat 27 dakika sürmektedir. Captain America: Civil War 1080 p izleme kalitesi ile sitemizde yer almaktadır. Filmin senaristliğini Christopher Markus ile birlikte Stephen McFeely, Mark Millar ve Steven McNiven üstlenmiştir. Marvel filmi olan Captain America sadece İngilizce diline değil Almanya, Rusça ve Hintçe dillerde de yayınlamıştır. Filmin büyük bir çoğunluğu Amerika Birleşik Devletleri’nde çekilen film...
  • 2016
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7.3
  • 209
  • 0
  Görevimiz Tehlike 5: Mission Impossible: Rogue Nation
  Tüm Bilgiler
  Görevimiz Tehlike 5: Mission Impossible: Rogue Nation Aksiyon Filmleri, En Çok Beğenilenler 
  Türkçe Dublaj
  Görevimiz Tehlike 5 - Mission Impossible: Rogue Nation adlı film sinema tarihinin en çok izlenen filmleri arasında yer almaktadır. Filmin diğer serilerini izleyen izleyiciler, serinin 5. Devam halkası niteliğinde olan bu filmin vizyon tarihini adeta nefeslerini tutarak beklediler. Filmin izleyicileri ile buluşma tarihi 31 Temmuz 2015 dir. Film tam olarak 2 saat ve 12 dakika sürmektedir. ABD yapımı olan bu film aksiyon dolu sahnelerle doludur. Aynı zamanda bir casusluk filmi olarak da adlandırılmaktadır. Siz de eğer serinin diğer filmlerini severek izlediyseniz, Görevimiz Tehlike 5 Türkçe dublajlı izlemenizi öneririz. Bu filmi de diğer filmleri kadar çok severek izleyeceksiniz.Görevimiz Tehlike 5 - Mission Impossible: Rogue Nation Filminin Konusu Neyi Anlatıyor?Mission Impossible: Rogue Nation Türkçe dublaj full izleyenler kendilerini aksiyon dolu dakikalara hazırlasınlar çünkü Görevimiz Tehlike 5 konusu oldukça hareketli, aksiyon dolu ve heyecanlı! Serinin diğer filmleri ile tanıdığımız Ethan Hunt ve ekibi şimdiye kadar hiç karşılaşmadıkları güçte bir düşman ile karşılaşacaklardır. Son derece güçlü olan bu ekip IMF yi ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. Bu örgüt aynı zamanda uluslar arası bir dolandırıcılık örgütüdür ve dünyanın dört bir yanında aranmaktadır. Peki Ethan Hunt ve ekibi bu yenilmesi oldukça güç olan ekibi alt edebilecek midir? Yoksa bu defa yenilmeleri mi söz konusu olacaktır? Bu sorunun cevabını ve daha fazlasını öğrenmek için Mission Impossible: Rogue Nation 1080p izlemenizi öneririz.Hunt Ve Ekibi Hedef Haline GeliyorSendika’nın tehlike faaliyetlerinden kurtulmayı hedefleyen tehlikeli örgütün sonunu getirmek artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Bu duruma bir çözüm bulmak için çabalayan ekip kısa bir süre sonra yaptıkları faaliyetler nedeni ile bu örgütün dikkatini çekecektir. Bu nedenle de Ethan Hunt ekibi kısa süre sonra bir hedef tahtası haline gelecektir. Hunt ve ekibinin işi artık daha zordur. Bakalım kahramanlarımız bu zorlu şartlar altında hayatta kalmayı ve hedeflerine ulaşmayı başarabilecekler mi? Görevimiz Tehlike 5 720p izleyerek kendi gözlerinizle soruların cevabını bulmanız mümkün.Görevimiz Tehlike 5 - Mission Impossible: Rogue Nation Filminin Yönetmen Koltuğuna Kim Var? Mission Impossible: Rogue Nation alt yazılı izleyenler usta yönetmen Christopher Mc Quarrie’nin işini izleyecekler. ABD uyruklu yönetmen Görevimiz Tehlike 5 izleyenlere adeta bütün marifetlerini göstermiş. 25 yıllık kariyeri olan Mc Quarrie’nin toplamda 16 farklı film ve dizi çalışması var. 50 yaşındaki sevilen yönetmenin Görevimiz Tehlike dışında Mumya, The Stanford Prison, Top Gun Maverick ve Mumya gibi işleri bulunuyor. Bu filmleri severek izlediyseniz Görevimiz Tehlike 5 Türkçe dublaj izle 720p tek parça izlemenizi de öneririz. Bu filmi de seveceğinizi düşünüyoruz.Görevimiz Tehlike 5 - Mission Impossible: Rogue Nation Filminin Oyuncu Kadrosunda Kim Var?Görevimiz Tehlike 5...
  • 2015
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7.1
  • 282
  • 0
  Geliş: Arrival 
  Tüm Bilgiler
  Geliş: Arrival  Aile Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Geliş – Arrival dram ve gerilim türündeki bir film olup Denis Villeneuve tarafından yönetilmiş olan ve senaryosunun Ted Chiang tarafından yazılmış olan Story of Your Life adlı kısa hikayesinden esinlenerek beyaz perdeye aktarılmış bir filmdir. 2016 yapımı olan ve dram kategorisinde olmasına rağmen bilim kurgu ögeleri de taşıyan bu film; gizmli filmlerin vazgeçilmez oyuncusu ve Superman filminden de ün kazanmış olan Amy Adams ve Jeremy Benner başrolleri paylaşıyor.  Birçok dalda ödüle aday gösterilen, Geliş – Arrival; ordu dilbilimcisi olan Dr. Louise Banks’in hikayesine yer veriyor. Dünya; birçok uzay gemisinin yer yüzüne iniş yapması ile sarsılmaktadır. Uzaylılarının amaçlarının ne olduğu ise bilinmemektedir. Bu amaçla uzaylılarla iletişim kurmak için yönlendirilen ordu dilbilimcisi Dr. Louise Banks; yardımcı olarak da fizik uzmanı Donnelly yer almaktadır. Bu ikili uzaycılarının amaçlarını belirlemek için seçilmiş kişilerdir.Geliş - Arrival Konusu Nedir?  Geliş konusu ve Arrival film konusu dünyaya iniş yapmış sayısız uzay gemisinin amaçlarını ve uzaylılarının niyetlerini öğrenmek için görevlendirilen iki bilim insanının hikayesi anlatılmaktadır. Uzaylıların barışçıl mı yoksa istilacı mı olduğunu öğrenmek için her şeyi denemeye çalışacak olan bu ikiliyi zorlu bir macera beklemektedir. Bir diğer önemli zorluk ise; ordunun uzaylılara saldırmak için zaman kollamasıdır...Geliş - Arrival 1080P izleGeliş 1080p tek part full izle ve  Arrival 1080p tek part izle filmindeki gerilim ve bilim kurgu ögeleri ile beraber usta yönetmen ve oyuncular da bulunmaktadır. Geliş - Arrival  başrollerinde Superman’in sevgilisi rolündeki Louis Lane rolünü oynayan Amy Adams ve Marvel filminde Hawkeye’i canlandıran Jeremy Renner bulunmaktadır. Geliş - Arrival  senaryosu ile Elm Sokağı Kabusu ve Son Durak 5’in senaristi hazırlamıştır.Geliş - Arrival 720p İzleGeliş 720p tek part izle ve Arrival 720p dublajlı izle seçenekleri ile seyirci ile buluşan Geliş – Arrival, üniversitede antik diller üzerine uzmanlık alanı olan dil bilimci Loise Bank; ders yaparken Amerika Birleşik Devletleri’n uzaydan gelen bir aracın indiğini öğrenir. Dünyanın farklı ülkelerinden gelen uzay araçlarının amaçları ya da sebepleri bilinmemektedir. Amerika ordusu ise bu uzay araçlarına hemen saldırmak istese de araçların amacını henüz bilmeyen uzmanlar buna izin vermeyecektir. Uzaylılardan alınan ses kayıtlarının incelenmesini isteyen Amerika hükümeti, dil bilimcisini görevlendirir. Banks; matematikçi olan Donnelly ve diğer uzmanları ile uzay aracına girmeye karar verir. Mesajları anlamak için çalışmaya başlayan bu ekip; diğer dünya ülkelerinin de saldırma çabalarını durdurmaya çalışacaktır. Banks ve ekibi; tüm riskleri alır ve dünyayı yok edebilecek bir savaşın önüne geçmek için çalışmaya başlar.Geliş - Arrival Altyazılı izleGeliş altyazılı full izle ve Arrival altyazılı hd izle  seçeneklerinin yanı sıra, Geliş - Arrival  Amerikalı bir yazar olan Ted Chiang tarafından...
  • 2016
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7.4
  • 237
  • 0
  Yenilmezler Ultron Çağı: Avengers Age of Ultron
  Tüm Bilgiler
  Yenilmezler Ultron Çağı: Avengers Age of Ultron Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Yenilmezler Ultron Çağı, 2012 yılında hayatımıza giren Yenilmezler serisinin devamı olarak 2015 yılında izleyiciyle buluştu. Yenilmezler filmi ile birlikte yakalanan başarı, 2015 yılında vizyona giren devam filmi ile çok daha ileri bir boyuta taşındı.Yenilmezler Ultron Çağı, oyuncu kadrosu aynı olmasına rağmen çok daha ilgi çekici olayları konu alıyor. Geçen zaman içerisinde teknoloji filmlerin içeriğine başarıyla entegre eden yapım, genel anlamıyla bir yapay zeka felaketini konu alıyor.Yenilmezler Ultron Çağı konusunda Tony Stark, tarafından başlatılan bir barış koruyucu programının zaman içinde amacından sapması ile dünyayı yok etmeye çalışması, Yenilmezler ekibinin bir araya gelerek mücadele etmesine neden oluyor. Bununla başlayan film, düşmeyen temposu ve ilginç seçimleri ile izleyenlerden tam not alıyor.Yenilmezler Macerası Devam EdiyorSevilen Yenilmezler ekibini, en son ilk filmin konu aldığı New York savaşı ile bırakmıştık. Bu felaketi bir şekilde atlatmaya çalışan karakterlerimiz, Ultron Çağı’nda başka bir felaketle başa çıkmak zorunda kalıyor. Ultron’un Tony Stark tarafından yaratılma nedeni her ne kadar mutlak dünya barışını sağlamak olsa da, birbirini doğuran olaylar ekibin tekrar toplanmasını ve mücadele etmesini gerektiriyor.Yenilmezler Ultron Çağı, filmin içerisinde yer alan karakterleri ve ilk Yenilmezler filmini çok seven izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Sahip olunan bu ilgiyi başarılı bir şekilde yöneten film, en az ilk Yenilmezler filmi kadar etkileyici bir yapım ortaya koymayı başardı. Yenilmezler Ultron Çağı Türkçe dublaj full izleme şansı ile aynı deneyimi defalarca yaşama şansı sunuyor.Yenilmezler Ultron Çağı Kadrosunda Kimler Var?Yenilmezler Ultron Çağı, orijinal Yenilmezler ekibini eksiksiz bir şekilde bünyesinde barındırıyor. Tanıdık yüzleri bir kez daha görmenin sevinci ile birlikte, bu başarılı oyunculuk performansları, filmden alınan zevki ikiye katlıyor. Avengers Age of Ultron’da başrollere hayat veren Yenilmezler 2 oyuncuları sırasıyla Robert Downey Jr, Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, James Spader, Samuel L Jackson, Elizabeth Olsen, Aaron Taylor Johnson, Paul Bettany, Cobie Smulders, Don Cheadle ve Hayley Atwell’dir.Yeni isimlerin katılması ile birlikte kadro zenginleşerek çok daha doyurucu bir içerik sunuyor. Yeni karakterlerin yansıması, filme dinamik bir etki getirmekten de geri kalmıyor.Filmin Yapım AşamasıBüyük başarılar elde eden filmlerin devam filmleri, sahip olunan başarıları devam ettirebileceği konusunda büyük bir risk almaktadır. Ancak Avengers Age of Ultron, sırtlandığı bu büyük yükü başarıyla kaldırarak izleyenleri istediği aksiyon dolu macerayı sunuyor.Avengers’ın ilk filmini izleyen ve seven herkes, ikinci film olan Avengers Age of Ultron’u da sevecektir. Avengers’ın sahip olduğu görsel başarıyı en iyi şekilde anlayabilmek için filmi Avengers Age of Ultron 10080p izle veya Avengers Age of Ultron 720p izle seçeneklerinden izlemek oldukça yararlıdır.Yenilmezler Ultron Çağı’nın Beyaz...
  • 2015
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7.3
  • 456
  • 8
  12
Jeremy Renner Haberleri
En iyi uzay filmleri hangileridir diye sorulacak olursa uzay filmleri listesi tarandığında çıkan en iyi 6 sonuç şunlardır:
Gişe rekorları kıran yabancı sinema filmleri, En çok izlenen ve beğenilen fimleri derledik. İsterseniz sevdiğini filmi web sitemizden izleyebilirsiniz.
Sitemizde yayınlanan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler.