Ryan Reynolds Kimdir? Hayatı, Filmleri

Ryan Rynolds hayatı, 23 Ekim 1976’da Vancouver, Kanada’da başlamıştır. Ailenin en küçük oğlu olarak hayata gözlerini açan Rynolds, 2 polis kardeşe sahiptir. Kanada Kwantlen Politeknik Üniversitesi’nden mezun olan Ryan Rynolds, 2 evlilik yapmıştır. İlk sahne deneyimi 1995 yılında MadTv kanalında TV dizisi olarak başlamıştır. Akrep burcu olan Ryan Rynolds, birçok iyi filmde yer alarak başarısını kanıtlamıştır. En sevilen filmi ise, süper kahraman filmi olan Dead Pool’dur. Özel tutkusu motosiklet kullanmak ve seyahat etmek olan oyuncunun, bugüne kadar 70 projeye dahil olmuşluğu var. Bu sayı, Ryan Rynolds’ın birden fazla role kolayca adapte olabildiğinin göstergesi.

Ryan Rynolds Filmleri

Ryan Rynolds filmleri arasında, birbirinden çok farklı türde filmler yer alır. Ryan Rynolds filmleri, 1990lı yıllardan bu yana, başarılı sayılan filmlerden olmuştur. Bu filmleri şu şekilde sıralamak mümkündür:

 1. Definitely, Maybe
 2. Just Friends
 3. Missisipi Grind
 4. Woman In Gold
 5. Safe House
 6. The Change-Up
 7. The Proposal
 8. Self/Less
 9. Deadpool
 10. Deadpool 2

Ryan Rynolds, birbirinden farklı filmlerde değişik rollere girerek başarısını kanıtlamıştır. Özellikle Dead Pool karakteriyle özdeşleşen Ryan Rynolds, kemik bir hayran kitlesine de sahiptir. Sadece oyunculuğuyla değil, fiziğiyle de gündeme gelen birisidir. Ryan Rynolds, GQ dergisi tarafından en seksi erkek seçildi. Uzun boylu ve iyi fiziki görünümlü oyuncu, 2 evlilik yapmıştır ve bu evlilikler de güzel kadınlarla gerçekleşmiştir. Blake Lively ve Scarlett Johanson, 2 evliliğinde yer almıştır.

Ryan Rynolds Aldığı Ödüller

Ryan Rynolds’ın aldığı ödüller, Deadpool filmi ve Dehşet Sokağı’nda odaklanmıştır. Aldığı ödülleri şu şekilde sıralamak mümkündür:

 1. 2003 Genç Hollywood Yeni Nesil Erkek Oyuncu Ödülü
 2. 2005 Teen Choice En Korkutucu Film Sahnesi Ödülü
 3. 2012 People’s Choice Favori Süper Kahraman Ödülü
 4. 2016 Critic’s Choice Entertainer Of the Year Award
 5. 2017 People’s Choice Favori Erkek Film Oyuncusu Ödülü
 6. 2016 Film Eleştirmenleri En iyi Komedi Filmi Erkek Oyuncusu
 7. 2016 En İyi Komedi Performansı Dalında MTV Ödülleri
 8. 2016 En İyi Dövüş Sahnesi Dalında MTV Film Ödülü

Ryan Rynolds Özel Hayatı ve Diğer Bilgiler

Ryan Rynolds, özel hayatıyla da birçok konuda gündeme gelmektedir. 4 kardeşten en küçüğü olan Ryan Rynolds, beyazperdeye 1996 yılında dahil olmuştur. 2 evlilik geçiren Ryan Rynolds

, bu evlilikleriyle sıkça gündeme gelmiştir. İlk eşi, birçok kişinin tanıdığı ve çok beğendiği, ünlü aktris Scarlett Johansson’dır. 27 Eylül 2008 yılında evlenen çift, 1 Temmuz 2011’de boşanmıştır. Bu evliliğin ardından 9 Eylül 2012’de Blake Lively’le evlenerek, ikinci evliliğini yapmıştır. Blake Lively de, özellikle Gossip Girl dizisiyle gündeme gelmiştir. Güzelliği dillere destan olan aktrisle, James adında bir kız çocuğuna sahip olmuştur. Ryan Reynolds, eşi ve kızıyla beraber New York’ta yaşamaktadır. Eşine dair sevgisi hakkında birçok paylaşımda bulunan Ryan Rynolds, birçok kişi tarafından gözde çift seçilmiştir. Tüm bunların yanı sıra Ryan Rynolds, motosiklet tutkusuyla da bilinmektedir. Motor sürmekten ve seyahat etmekten çok hoşlanan Ryan Rynolds, bu iki aktiviteyi bir araya getirebildiği gezilere ise bayılıyor.

Hollywood’un en uyumlu çiftlerinden kabul edilen Ryan Rynolds ve Blake Lively, ailelerine katılan kız çocuklarıyla mutluluklarını sürdürüyorlar. 2010 yılında People dergisinde yaşayan en seksi 25 erkekten biri seçilen Ryan Rynolds, uzun yıllar böyle listelerde yer alacak gibi görünüyor.

Ryan Reynolds Kimdir? Hayatı, Filmleri Resimleri
Full HD Film izle - Film izle - 2019 Filmleri - Türkçe Dublaj Film izle - Türkçe Altyazılı Film izle