1. Sekizinci Sınıf: Eight Grade

  Sekizinci Sınıf: Eight Grade

  1080P Türkçe Dublaj

  Eight Grade, son zamanların en gözde film temalarından bir tanesi olan büyüme hikayeleri içerisinde, en fazla beğeni toplayan film olma başarısına ulaşmıştır. Sekizinci Sınıf Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, bir sekizinci sınıf öğrencisi olan Kayla’nın fazlasıyla içine kapanık bir yapıda olmasını ve bu özelliği sebebiyle çeşitli zorluklar yaşamasını konu edinen filmi, tüm detaylarıyla takip etme fırsatına sahip olacaksınız. Eight Grade full izleme imkanıyla, orta okuldan liseye geçiş aşamasında oldukça büyük problemler yaşamakta olan Kayla’nın, kendisini motive etmek ve içini dökmek için keşfettiği yöntemi, filmin kesintisiz konusu içerisinde takip etmeye hazır mısınız?

  Eight bride Filmi İle Büyüme Hikâyelerinin En Güzeliyle Karşı Karşıyasınız!

  Sekizinci Sınıf konusu, ortaokulu bitirerek liseye geçmeye hazırlanan ve fazlasıyla içine kapanık bir kız olan Kayla’nın, okul ortamında yaşadığı problemleri ve bu problemlerini yenip, çevresine de yardım edebilmek için videolar çekip internete koymasını ele almaktadır. Eight Bride 720p – 1080p izleme kalitesiyle, lise öncesindeki mezuniyet törenine hazırlanmakta olan ancak acımasız çocukların davranışları sebebiyle problemler yaşayan Kayla’nın, kendisini ifade etmek için başvurduğu yolları, kesintisiz görüntü kalitesiyle takip etme fırsatına sahipsiniz. Sekizinci Sınıf alt yazılı izleyerek, hayatını babasıyla birlikte sürdürmekte olan ve ona karşı dahi kendisini kapalı tutan Kayla’nın, çekmiş olduğu güzel videoları ve bu videolarda paylaştığı güzel düşünceleri, filmin bütünlüğü içerisinde takip etmeye ne dersiniz? Hayatından memnun olmamasına rağmen, içerisinde bulunduğu duruma karşı kendisini bir tecrübe sahibi olarak görüp, kendisiyle benzer durumlarda olan kişilere öncülük etme fikriyle hareket eden Kayla’nın hikâyesini, Eight Bride orijinal izleme seçeneğiyle takip edebilirsiniz!

  Sekizinci Sınıf Filminin Tüm Detayları

  13 Temmuz 2018 tarihinde ABD’de vizyona giren filmin yönetmenliğini, Bo Burnham yapmıştır. Dram ve komedi kategorilerinde yerini alarak, kendisi hakkında olumlu yorumların oluşmasını sağlayan Sekizinci Sınıf tek parça izleme imkanıyla, seyircilerine 1 saat 34 dakikalık kesintisiz maceranın kapılarını açmaktadır. Oldukça beğeni toplayan Eight Grade İMDb sıralamasında, 7,5 puan almıştır. 13,7 milyon USD bilet gişesi sağlayan Sekizinci Sınıf HD izleme seçeneğiyle, seyircilerinin karşısına çıkmaktadır.

  Sekizinci Sınıf: Eight Grade Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleriyle full hd izleyin.
  Sekizinci Sınıf: Eight Grade 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplam 1 oy )

      7.4   271

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Full HD Film izle - Film izle - 2019 Filmleri - Türkçe Dublaj Film izle - Türkçe Altyazılı Film izle