1. Sessiz Bir Yer : A Quiet Place

  Sessiz Bir Yer : A Quiet Place

  1080P Türkçe Dublaj

  Sessiz Bir Yer filminin konusu; sessiz olmaya çalışan bir ailenin evinde ses çıkmasıyla yaşadıklarının hikayesidir. Başrollerinde; Evelyn Abbott rolü ile Emily Blunt, Lee Abbott rolü ile John Krasinski, Regan Abbott rolü ile Millicent Simmonds ve Marcus Abbott rolü ile Noah Jupe yer almaktadır. Sakin, şehrin gürültüsünden uzak, diğer insanlardan izole bir yerde 2 çocuklu bir aile yaşamaktadır. Evelyn ve Lee’nin, Regan ve Marcus adında büyüme çağında iki çocuğu vardır. Ailenin 4 dört üyesi de günlük yaşantılarında konuşmayı tercih etmez. Konuşabiliyor olmalarına rağmen sadece işaret diliyle anlaşırlar. Evde hiçbir şekilde ses çıkmaz, kapı gıcırtısı da buna dahildir. Fakat bir gün Regan ve Marcus, oyun oynadıkları sırada odadaki lambayı devirler. Büyük bir ses çıkar. Ailenin bu zamana kadar neden sessiz olmaya çalıştıkları da bu noktada ortaya çıkar. Çünkü evde böyle bir sesin çıkması, ailenin peşindeki bir varlığın aileye bedel ödetmeye kalkması demektir. A Quiet Place’i tek part izleyebilirsiniz.

  Ödüllü Bir Film Sizi Bekliyor!

  Sessiz Bir Yer HD izleme seçeneğiyle, 13 Nisan 2018 tarihinde vizyona girmiştir. ABD yapımı bir filmdir. Yönetmen koltuğunda, John Krasinski oturmaktadır. Bu zamana kadar film 4 ödül almıştır. 2018 yılında Bandung Film Festivali Ödülünü, Satellite Kurgu ve Miksaj Dalında En İyi Ses Ödülünü, Film Eleştirmenleri En İyi Bilim Kurgu/Korku Filmi Ödülünü almıştır. Filmin oyuncusu Emily Blunt ise Beyaz Perde Sanatçıları Derneği En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülünü almıştır. A Quiet Place’i 720p-1080p görüntü kalitesiyle izlemek için 1 saat 31 dakikanızı ayırmanız yeterli.

  Korkmaya Hazır Olun!

  Sessiz Bir Yer’i orijinal izleyenlerin de görebileceği üzere dram ve gerilim filmidir. Post-apokaliptik korku filmi olarak da geçer. İzlerken gerileceğiniz, A Quiet Place’i Türkçe alt yazılı izleyebilirsiniz. Ayrıca alt yazı takip etmek istemeyenler, Sessiz Bir Yer’i Türkçe dublajlı da izleyebilirler. Çıkardıkları tek bir sesle büyük bir bedel ödemek zorunda kalan ailenin hikayesini, A Quiet Place’i full izlemek için vakit kaybetmeyin.
  Sessiz Bir Yer : A Quiet Place 9.3 / 10 5 kullanıcı oyu.
  9.3
  ( Toplam 5 oy )

      7,5   140

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Full HD Film izle - Film izle - 2019 Filmleri - Türkçe Dublaj Film izle - Türkçe Altyazılı Film izle