1. Sükunet: La quietud

  Sükunet: La quietud

  1080P Türkçe Dublaj

  Sükunet filmi, yıllardır gitmediği Arjantin’deki evine babasının rahatsızlığı üzerine dönen bir genç kadının hikayesini konu almaktadır. Araya giren uzun zamandan sonra, aile içerisindeki ilişkilerde büyük değişiklikler olmuştur. La Quietud Türkçe dublaj izleyerek, kız kardeşiyle aralarında çıkan anlaşmazlıklar sebebiyle ailenin içindeki muhabbet ortamının tamamen yok olmasını yakından takip edin. Sükûnet full izleme seçeneğiyle, birbirlerini çok seven aile bireylerinin arasında çıkan problemleri, kesintisiz izleme fırsatına sahipsiniz.

  Sükûnet Filmi İle Duygu Dolu Anlar Sizleri Bekliyor

  Eugenia, uzun yıllar ailesinden uzak kalmış, Paris’te yaşamını sürdüren genç bir kadındır. La Quietud konusu, Eugenia adlı genç bir kadının babasının felç olduğu haberini almasının ardından, yaşamını sürdürdüğü Paris’ten, ailesinin bulunduğu Arjantin’e doğru yola çıkmasıyla başlayan, trajedik olayları ele almaktadır. Sükunet 720p – 1080p izleme kalitesi sayesinde, Paris’ten Buenos Aires’te bulunan evine doğru yola çıkan Eugenia’nın annesi kız kardeşi Mia ve babasıyla geçirdiği güzel günleri, en iyi şekilde izleme fırsatına sahipsiniz. Kız kardeşi Mia ve annesiyle kavuşan Eugenia, ikisiyle de çok güzel günler geçirerek, hasret giderir. Eugenia, kız kardeşini çok sevmesine rağmen Mia kendisini kıskanmaktadır. Annesinin Eugenia’ya olan ilgisine tahammül edemez ve kendisini yıpratmaya başlar. La Quietud alt yazılı izleyerek, iki kardeşin arasında çıkan anlaşmazlıkların, aile ortamına yansımasını, karakterlerin kendi konuşmaları ve sesleriyle takip edebilirsiniz. Babasının hastalığı gittikçe ilerleyen Eugenia, babası için üzülmenin yanında, kız kardeşiyle de sürtüşmeler yaşamaktadır. Sükunet orijinal izleme imkanı sayesinde, zor günlerin peşi sıra geldiği zamanlarda; Eugenia ve ailesinin, geçmiş yıllarda yaşanan cunta sebebiyle lekelenmiş sicillerinin zorlu getirileriyle baş etmek zorunda kalışını, gerçek kalitesiyle takip etmek mümkündür. Karanlık sırlar bir bir ortaya çıkarken, Eugenia ve ailesi bu gerçekler karşısında zor duruma düşmüştür.

  La Quietud Hakkında Merak Ettikleriniz

  2018 yılında vizyona girmesiyle, beyaz perdede seyircileriyle buluşan Sükunet filminin yönetmen koltuğunda, Pablo Trapero oturmaktadır. İspanyolca çekilen filmin senaryosunda ise yine Pablo Trapero’nun imzası bulunmaktadır. İMDB sıralamasında 6.1 puan alan filmin baş rollerinde, Martina Gusman ve Berenice Bejo yer almaktadır. 117 dakika boyunca seyirci karşısında yer alacak olan, La Quietud tek part izleme seçeneğiyle kesintisiz film keyfini sizlere sunmaktadır. Dram ve gerilim kategorilerinde yer alan Sükunet HD izleme kalitesiyle, seyircisinin karşısındadır.

  Sükunet: La quietud Full hd izle, tek part izle, 1080p izle, Türkçe dublaj izle. Sükunet: La quietud full izle, full hd izle, Sükunet: La quietud izle, Sükunet: La quietud filmini full hd izle, 1080p bedava izle, Sükunet: La quietud donmadan izle, Sükunet: La quietud online izle, Sükunet: La quietud kasmadan izle, Sükunet: La quietud filmi Türkçe dublajlı izle.
  5.0
  ( Toplam 0 oy )

      7   378

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Full HD Film izle - Film izle - 2019 Filmleri - Türkçe Dublaj Film izle - Türkçe Altyazılı Film izle