1. Testere: Jigsaw Efsanesi

  Testere: Jigsaw Efsanesi

  1080P Türkçe Dublaj

  Testere filmi, korku janrının en çarpıcı örneklerinden birini ortaya koyarak izleyiciye gerilim dolu bir 90 dakika sunuyor. Korku ve gerilim öğelerine aşina olan izleyiciler tarafından oldukça sevilen Testere: Jigsaw efsanesi filminin, rakiplerinden sıyrılan pek çok yönü var.

  Testere: Jigsaw Efsanesi filminde yar alan oyuncular sırasıyla:

  • Hannah Anderson

  • Lauta Vandervoort

  • Mat Passmore

  • Callum Keith Rennie

  • Mandela Van Peebles

  • Cle Bennett

  • Brittany Allen

  • Paul Braunstein

  • Josiah Black

  • Michael Boisvert

  • Shaquan Lewis

  • Edward Ruttle

  • Misha Rasaiah

  • Tina Jung

  • James Gomez’ dir.


  Testere: Jigsaw Efsanesi filmi, birbirinden deneyimli oyuncuları bünyesinde barındırması nedeniyle gerçekçi ve ürkütücü bir film olma özelliğini izleyiciye başarıyla yansıtıyor. Kadrosu epey geniş olan Testere: Jigsaw Efsanesi başrol oyuncuları Matt Passmore, Tobin Bell ve Callum Keith Rennie.

  Testere: Jigsaw Efsanesi Filminin Konusu Nedir?

  Testere: Jigsaw Efsanesi filmi, ilgi çekici konusu ile de, izleyicilerden tam not aldı. Korku janrının en başarılı örneklerinden biri olan Testere: Jigsaw Efsanesi filmi, kanunsuzluğun kol gezdiği bir şekilde geçiyor. Bu şehirde birden vahşice ve art arda cinayetler işlenmeye başlar.

  Cinayetler, her geçen gün daha artmaktadır. Ancak polis teşkilatı tüm yardımlara rağmen suçluyu bir türlü tespit edemez. Zaman ilerledikçe cinayetlerden birleştirilen tüm kanıtlar, katil olarak Jigsaw adıyla bilinen John Kramer’ i işaret etmektedir. Her geçen gün polisler ve dedektifler bu kan donduran cinayetleri işleyen kişinin John Kramer olduğundan emin olmaktadır. Ancak ortada göz ardı edilemeyecek bir sorun vardır.

  Jigsaw adıyla bilinen azılı katili John Kramer, yıllar önce ölmüştür.

  Testere: Jigsaw Efsanesi filmi, merak ettirme unsurunu ustaca kullanarak izleyiciye seyir zevki yüksek bir film vaat eder. Testere: Jigsaw filminin mevcut tüm imkânlarını kullanarak oluşturduğu karanlık ve gizemli dünya, izleyenlerin filmi takip etme motivasyonlarını arttırır. Bununla birlikte John Kramer hikâyesinin nasıl sonuçlanacağı merakı ise izleyiciyi her an aktif tutar. Tüm bu özellikleri ile Testere: Jigsaw Efsanesi filmi, bu türün izleyicileri tarafından tam not aldı

  Testere Jigsaw Efsanesi Filminin Perde Arkası

  Testere: Jigsaw Efsanesi adlı filmin, perde önü olduğu kadar perde arkasında da bir özen söz konusu. Bahsi geçen korku filmini deneyimli yönetmenler Michael Spierig ve Peter Spierig yönetiyor. İki yönetmen, efsane Testere serisinin son halkasını başarıyla sinemaya taşımış.

  Testere serisinin son filmi olan Testere: Jigsaw Efsanesi filminin senaryosu ise Pete Goldfinger ve Josh Stolberg tarafından yazılmış. Film, vizyona girdiği 26 Ekim 2017 itibariyle, Testere filminin sekizinci ve son filmi olma özelliğini taşıyor. Ancak film son halka olmasına rağmen, Testere serisi izleyicilerinden geçer not almayı başardı.

  Testere: Jigsaw Efsanesi filmi, vizyona girdiği günden itibaren Dünya çapından toplam 103 milyon dolar hasılat elde etti. Bu geniş hasılatın müsebbibi ise tabi ki, deneyimli oyuncular ve başarılı prodüksiyon ekibi. Çok sevilen Testere: Jigsaw Efsanesi filminin müziğini ise, başarılı müzisyen Charlie Clouser besteledi. Büyük beğeni toplayan film müziği, dijital platformlarda hayli revaçta.

  Bugün, izlemek isteyenler için Testere: Jigsaw Efsanesi Türkçe dublajlı seçenekleri de mevcut, yani Testere: Jigsaw Efsanesi izlemek için dilediğiniz tüm şartlara anında sahip olabilirsiniz.

  Korku janrının birbirinden güzel örneklerini izlemekten zevk alan ve Testere: Jigsaw Efsanesi konusunu beğenen sinemaseverler için film son derece ulaşılabilir bir haldedir. Ancak izlemeye başlamadan önce Testere Jigsaw Efsanesi fragmanına göz atmanızda fayda var.
  5.0
  ( Toplam 0 oy )

      6.1   257

 1. En Etkileyici 6 Film Serisi
  En Etkileyici 6 Film Serisi En Etkileyici 6 Film Serisi çok izlenenler listesinde. IMDB Puanları 7'nin üzerinde en çok beğenilen seri filmleri listeledik.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde yayınlanan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler.