1. The Wandering Earth

  The Wandering Earth

  1080P Türkçe Altyazı

  The Wandering Earth, son dönemin en etkileyici bilim kurguları arasında yerini almıştır. 2019’un en çok hasılat yapan üçüncü filmi olma özelliği taşımakla birlikte, Netflix platformunda yerini almıştır. Çin’in bilimkurgudaki son atağı The Wandering Earth konusu şu şekildedir: Film, Çinli bir ailenin üç jenerasyonuna odaklanır. Dünyada farklı devletler ve hükümetler ortadan kalmış, yerini Birleşik Dünya Hükümeti denen tek bir devlete bırakmıştır. Güneş’in bir kızıl deve dönüşerek yüz yıldan daha kısa sürede Dünya’yı yok edeceği ortya çıkar. Tüm insanlığı içine alıp kurtaracak bir uzay istasyonunu bu kadar sürede üretmek imkansızdır. Bunun için bilim insanları destansı bir plan yapar; Dünya’nın Güneş Sistemi’nden çıkmasını sağlayacaklardır. Bunun için Dünya’nın enerji noktalarına füzyon reaktörleri yerleştirilir ve tepkime ile dünyanın Alfa Centauri Sistemi’ne geçişi sağlanacaktır. Bunun için bazı bilim insanları ve astronotlar kendilerini feda etmek zorunda kalacaktır. Bu arada Dünya yüzeyinde meydana gelen değişimler her geçen gün gezegeni daha yaşanmaz hale getirmektedir. Dünya yüzeyinin sıcaklığı yaşanamayacak kadar dengesiz olduğundan insanlar, devasa boyutlardaki yer altı şehirlerine sığınırlar. Dünya’yı Güneş Sistemi’nden çıkarmak için gerekli yol haritasının rehberi olacak devasa uzay istasyonu için Liu Peiqiang gönüllü olur. Anlaşmaya göre tam 20 yıl uzayda kalacaktır. O sırada 7 yaşında olan oğlu da 17 yıl sonra babasına katılacaktır. Bu şekilde 3 kuşağın yaşadığı zorlukları ele alan film The Wandering Earth full izleme seçeneği ile sizlerle!

  Dünya’nın Dışında Bir Macera!

  Pek çok mecrada Çin’in İnterstellar’a cevabı olarak yer bulan The Wandering Earth imdb puanı olarak da iddialı. 6,2 imdb puanlı film, 700 milyon USD hasılatla yılın en fazla hasılat yapan üçüncü filmidir. The Wandering Earth tek part izleyerek filminizi bölmeden, kesintisiz izleyebilirsiniz. 1 saat 50 dakikalık film, The Wandering Earth Hd izleme seçeneği ile sizlerle!

  Çin Teknolojisi ile Psikoloji Bir Arada!

  İzleyeni psikolojik bir çıkmaza sürükleyen film, kurban ve sürü psikolojisine de değinmektedir. Filmde Dünya’yı kurtarmakta olan astronotların ‘gerçekte bunu yapmalı mıyız?’ düşünceleri seyirciyi düşünmeye teşvik etmiştir. Şimdi bu muhteşem filmi ister The Wandering Earth Türkçe dublaj izleme seçeneği ile dublajlı olarak, ister The Wandering Earth alt yazılı izleme özelliği ile sitemizden istediğiniz gibi izleyebilirsiniz.

  The Wandering Earth: Liu lang di qiu 2019 Türkçe Altyazı 1080p full hd film izle seçeneğiyle izleyebilirsiniz. The Wandering Earth filmi reklamsız partlı film izle.
  The Wandering Earth 10.0 / 10 4 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplam 4 oy )

      6.7   231

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Full HD Film izle - Film izle - 2019 Filmleri - Türkçe Dublaj Film izle - Türkçe Altyazılı Film izle