1. Transformers 3: Ay’ın Karanlık Yüzü

  Transformers 3: Ay’ın Karanlık Yüzü

  1080P Türkçe Dublaj

  Transformers 3 izle: Ay'ın Karanlık Yüzü, her seferinde gişe rekorları kıran Transformers serisinin 3. bölümü olarak karşımıza çıkmakta olan bir Transformers filmidir. Megan Fox dışında, başlangıçtaki kadrosunu aynen koruyan Transformers 3 Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, seyircilerinin karşısına geçmektedir. İnsanlığın uzaya gemi göndermeye başlamasından 8 yıl öncesini, yani 1961 senesini baz alacak bir konu ele alınmaktadır. Transformers 3 Türkçe altyazı izleyerek, ayın karanlık yüzüne iniş yapan ve Cybertronlar için hayati bir önem taşıyan, Sentine Prime’nin kullandığı uzay gemisinin keşfedilmesi ve Desepticonşardan önce bulmak için harekete geçen Autobotlar’ın maceralarını takip etmeye hazır mısınız?

  Transformers 3: Ay'ın Karanlık Yüzü Filmi İle Yepyeni Maceralara Hazır Olun!

  Transformers 3 konusu, 1961 yılında büyük savaştan kaçarak, Ayın karanlık yüzüne iniş yapan, Sentinel Prime’nin kullandığı uzay gemisinin doğuracağı sonuçları ele almaktadır. Cybertronlar için hayati önem niteliğindeki bir teknolojiyi içerisinde barındıran uzay gemisinin, NASA tarafından keşfedilmesinin ardından, insanlığın uzay serüvenleri başlamıştır. Transformers 3 720p – 1080p izleme kalitesiyle, ilk uzay aracı Apollo 11’in macerasının başlangıç yıllarına, yüksek çözünürlükteki görüntü kalitesiyle şahitlik edeceksiniz. Transformers 3: Ay'ın Karanlık Yüzü full hd film izleme seçeneğiyle, günümüze gelindiğinde, bir görevi esnasında kayıp Cybertron gemisini keşfeden ve insanlığın bu konuda kendilerini kandırdıklarını,  yıllar boyu kendilerine yalan söylediklerini anlayarak çok üzülen Optimus primenin başlatacağı yeni maceralara tanıklık edebilirsiniz. Artık Outobotların yapmaları gereken bir görev bulunmaktadır. İblis ruhlu desepticonlar, bu aracı ve içerisindeki mühim teknolojiyi keşfetmeden önce, Outobotların bu araca ulaşmaları gerekir.  Transformers: Dark of the Moon orijinal dil izleme seçeneğiyle, müthiş bir çatışmanın, en yakın şahidi olacaksınız!

  Transformers: Dark of the Moon Filmini Daha Yakından Tanıyın!

  29 Haziran 2011 tarihinde vizyona girerek, beyaz perde karşısında izleyenleriyle buluşan Transformers: Dark of the Moon filminin yönetmen koltuğunda, Michael Bay yer almaktadır. Her zamanki gibi gişe rekorları kıran Transformers: Dark of the Moon tek parka izleme seçeneğiyle, seyircilerine 2 saat 37 dakikalık kesintisiz macera armağan etmektedir. 1,123 milyar USD bilet gişesi elde eden film, İMDB sıralamasında 6,3 puan almıştır. Transformers: Dark of the Moon HD izleme kalitesiyle, seyircileriyle buluşmaktadır.
  Transformers 3: Ay’ın Karanlık Yüzü 9.4 / 10 4 kullanıcı oyu.
  9.4
  ( Toplam 4 oy )

      7.8   129

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Full HD Film izle - Film izle - 2019 Filmleri - Türkçe Dublaj Film izle - Türkçe Altyazılı Film izle